رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

آموزش کار با نرم افزار reActPSN برای اجرای بازی های PSN(ورژن 3.00 قرار گرفت)

پست های پیشنهاد شده

سلام من خودم این روش رو بعد از درگیری و ??کر کردن ??همیدم این کار عملی میشه اول از همه خودت تو این آدرس توی مولتی من [FileManager>PS3*Root>dev_hdd0/Home/00000001] پوشه exdata رو خودت بساز و اون ??ایل EDATمورد نظر بازی رو بریز تو پوشه exdata و بازی رو نصب کن ،الان بازی ??ول شد برو حالشو ببر. من خودم تو بازی i am alive امتحان کردم جواب داد.

سلام،

دوست عزیز بابت ??کر کردن خسته نباشی!:icon_346[1]:

اون روشی که شما بهش اشاره کردی مخصوص بازیهایی هست که بوسیله ??ایل EDAT رجیستر میشن و برای بازیهایی که توسط برنامه ReactPSN رجیستر و ??ول میشن کاربردی نداره چراکه برای ??ول ورژن و اجرا کردن این بازیها از ??ایل RAP است??اده میشه...:4:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی از بابت آگاهی که به من دادین،منم ??کر میکردم با این روش همه بازیها ??ول میشن،امروز حتما"چند تا بازی psn دان میکنم و با این روش کار میکنم،مرررررررررررررسی:1975:

لینک به ارسال
ورژن جدیدی از برنامه نیومده ؟

??کر میکنم آخرین ورژن 2.26 باشه ولی نمیئونم روی روجرو و ریباگ 4.46 جواب میده با نه!

لینک به ارسال

من برنامشو گر??تم،امشب میرم امتحان میکنم ببینم چی میشه جواب میده یا نه.

لینک به ارسال

اقا من تمام این کار ها رو کردم ولی جلوی نوشته 0edat لط??ا کمک کنید اسم بازی هست Harvest Moon: A Wonderful Life برای ps3 البته ??قط من مشکل ندارم همه این طوری هستند این هم لینک مطلب :sweat::sweat:

?????? ???? Harvest Moon: A Wonderful Life ???? PS3 ?? ???? ??????[h=1][/h]

لینک به ارسال
اقا من تمام این کار ها رو کردم ولی جلوی نوشته 0edat لط??ا کمک کنید اسم بازی هست Harvest Moon: A Wonderful Life برای ps3 البته ??قط من مشکل ندارم همه این طوری هستند این هم لینک مطلب :sweat::sweat:

?????? ???? Harvest Moon: A Wonderful Life ???? PS3 ?? ???? ??????

سلام،

دوست عزیز ??کر کنم شما موقع اجرای بازی با ارور Copy Right و Licence روربه رو شدی که باید ??یکس این بازی و مربوط به ??ریمور کنسول رو دانلود و نصب کنی تا بازی اجرا بشه ...

لینک به ارسال

من از همون ??یکسی تو سایت گذاشته شده بود رو است??اده کردم البته ??ریمور من 4.41 هست و تو پست مربوط به بازی اقا مسعود نوشته بود بر روی CFW 4.41 تست شده اما برای من کار نکرد لط??ا یه راه حلی بیگین :sa0d::sa0d:

لینک به ارسال
من از همون ??یکسی تو سایت گذاشته شده بود رو است??اده کردم البته ??ریمور من 4.41 هست و تو پست مربوط به بازی اقا مسعود نوشته بود بر روی CFW 4.41 تست شده اما برای من کار نکرد لط??ا یه راه حلی بیگین :sa0d::sa0d:

سلام ،

دوست عزیز این بازی با نسخه قبلی برنامه Reactpsn روی ??ریمورهای 3.41 تا 4.21 با همین ??ایل RAP جواب داده ولی ??کر نمیکنم که با ورژنهای قدیمی برنامه Reactpsn قادرباشی که این بازی رو روی 4.41 اجرا کنی و باید حداقل از ورژن 2.26 این برنامه برای اجرا کردن بازی روی 4.41 است??اده کنی شاید نتیجه بگیری.

درضمن ??ایل FIX با ??ایل RAP زمین تا آسمون ??رق داره و محتویاتشون چیزه دیگری هست که نمیشه به ??ایل RAP که مخصوص رجیستر کردن بازیهای PSN-PS2 هست گ??ت ??یکس چون ??قط آیدی و کد هست تا Eboot و Param.....:4:

لینک به ارسال

نسخه 2.27 و سازگار با cfw 4.46 به پست اول اضا??ه شد

لینک به ارسال

نسخه 2.26 Reactpsn روی ??ریمورهای 3.41 تا 4.21 اجرا میشه و نسخه 2.27 Reactpsn روی ??ریمور 4.46 پس برای 4.41 چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sa0d:

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

ببخشید من هنگام اجرای بازی Shinobi با این پیغام روبرم میشم....(این مشکل رو تا یه تاپیک دیگه ام عنوان کردم)

کارهای توضیح داده شده در آموزش کار با ReactPSN رو انجام دادم... اما این پیغام برام به نمایش در میاد!

The Copyright protection information is invalid

(80029513)

Suggested Actions

که زیرش Enter و Back رو داره!!!

میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید

ببخشید من هنگام اجرای بازی Shinobi با این پیغام روبرم میشم....(این مشکل رو تا یه تاپیک دیگه ام عنوان کردم)

کارهای توضیح داده شده در آموزش کار با ReactPSN رو انجام دادم... اما این پیغام برام به نمایش در میاد!

The Copyright protection information is invalid

(80029513)

Suggested Actions

که زیرش Enter و Back رو داره!!!

میشه راهنمایی کنید؟

سلام،

شما باید ??یکس مربوط به ??ریمورت رو برای بازی بریزی تا اجرا بشه....

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ورژن 2.28 برنامه ی ReAct PSN منتشر شد

تنها ویژگی اضا??ه شده در این ورژن، ساخت ??ایلهایی با قالب پکیج میباشد که بسیار کاربردی است.

ورژگیهای اضا??ه شده :

• گزینه ی MakePKG
  • لینک دانلود مستقیم در پست اول قرار گر??ت.

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

ممنون آقا مسعود واقعا عالی بود.چون دستگاه من اصلا ??ولدر 0000000Xنداشت و نمیدونستم باید چکار کنم.اما این روش بسیار راحت و عملی بود.من بازی Assasin Creed Liberasion HD رو اجرا کردم کاملا جواب داد و ترایال مد بازی حذ?? شد.

لینک به ارسال

مرسی خیلی خوبه این پست ادامه بدین

لینک به ارسال

سلام لط??ا بازی های ps2 بهمراه ??ایل rap که قابل اجرا بروی ps3 4.46 /4.50 جهت دان قرار بدید باتشکر:thumbup:

لینک به ارسال

با سلام.

من بازی ها رو دموشون رو از ps store میگیرم بعد با psnreact ورژن2.10 full میکنمش من تا الان دو تا minecraft و atomic ninjas رو ??ول کردم اما از اون موقع به بعد بازی های poker night2 و echochrome2 رو نتونستم full کنم.

البته شما در گ??ته هاتون گ??تین ??ایل های edat یا rap باید همراه بازی باشه اما در صورتی که دو تا بازی ??ول شده همچین چیزایی نداشتن.

میشه من رو راهنمایی کنید؟؟؟ ممنون

لینک به ارسال
با سلام.

من بازی ها رو دموشون رو از ps store میگیرم بعد با psnreact ورژن2.10 full میکنمش من تا الان دو تا minecraft و atomic ninjas رو ??ول کردم اما از اون موقع به بعد بازی های poker night2 و echochrome2 رو نتونستم full کنم.

البته شما در گ??ته هاتون گ??تین ??ایل های edat یا rap باید همراه بازی باشه اما در صورتی که دو تا بازی ??ول شده همچین چیزایی نداشتن.

میشه من رو راهنمایی کنید؟؟؟ ممنون

اولا که شما آخرین ورژن برنامه ی reActPSN که در حال حاضر 3.12 هست رو روی کنسول خودتون نصب کنید.

دوما، ??ایل EDAT زیاد مهم نیست. مهم ??ایل Rap هست. شما نام بازیتون رو بگید تا ??ایل Rap مورد نظر قرار بگیره ...

لینک به ارسال
اولا که شما آخرین ورژن برنامه ی reActPSN که در حال حاضر 3.12 هست رو روی کنسول خودتون نصب کنید.

دوما، ??ایل EDAT زیاد مهم نیست. مهم ??ایل Rap هست. شما نام بازیتون رو بگید تا ??ایل Rap مورد نظر قرار بگیره ...

echochrome2

poker night2

ممنون

لینک به ارسال
اولا که شما آخرین ورژن برنامه ی reActPSN که در حال حاضر 3.12 هست رو روی کنسول خودتون نصب کنید. دوما، ??ایل EDAT زیاد مهم نیست. مهم ??ایل Rap هست. شما نام بازیتون رو بگید تا ??ایل Rap مورد نظر قرار بگیره ...
echochrome1,2 poker night2 stacking ممنون

لینک به ارسال

ببخسید پس میشه ??ایل rap بازی ها رو بزارین؟؟؟

echochrome1,2 poker night2 stacking ممنون

لینک به ارسال

من بازی GTA Sanandreas را از اینجا دانلود کردم و طبق روشی که گ??تید بازی نصب شد. یعنی الان بازی نصبه روی کنسول من ??یکس هم طبق روش ارائه شده نصب کردم و جلوی برنامه reActPSN یعنی جلوی Last Made نوشته شد 1edat یعنی ??یکس کامل نصب شده اما وقتی کلیک میکنم تا وارد بازی بشم این ارور رو میده:

the copyright proetectiom information is-invalid. (80029513)

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...