رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sinaweb

نکونام از میلیاردها تومان گذشت، بازوبند کاپیتانی برایش کم است

پست های پیشنهاد شده

آرش برهانی در گ??ت*وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ??ارس در خصوص آخرین وضعیت تیمش قبل از دیدار روز چهارشنبه با سایپا صحبت*هایی را انجام داده که در زیر می*خوانید:

??ارس: جواد نکونام هم که به استقلال پیوست؟

او بازیکن بزرگی است و می*تواند به تیم ما کمک کند. با آمدن نکونام مطمئن هستم که تیم ما خیلی بهتر از قبل شکل می*گیرد و به آینده خوشبین می*شویم.

??ارس: ظاهرا جمع*بندی*ها به گونه*ای بوده که نکونام کاپیتان استقلال شود.

نمی*خواهم زیاد در این باره صحبت کنم چون در حیطه وظای?? من نیست اما اعتقاد دارم بازوبند کاپیتانی برای کسی که از میلیاردها پول در کشورهای عربی و ترکیه می*گذرد و به استقلال می*آید کم است.

??ارس: شرایط تیمتان چطور است؟

می*دانم که در بازی اول ??صل اصلا خوب کار نکردیم اما مطمئن هستم ه??ته به ه??ته بهتر خواهیم شد. به هواداران این اطمینان را می*دهم که ه??ته*های آینده علاوه بر بازی*ها خوب 3 امتیاز را می*گیریم.

??ارس: در تمرین دیروز ضربه محکم جانواریو یک توپ را من??جر کرد...

قبلا هم گ??ته بودم توپ*های بازی*های لیگ برتر باید بهتر باشد. ما سال گذشته هم همین مشکل را داشتیم و ??کر می*کنم مسئولان می*توانند حداقل توپ*های بهتری را برای بازی*ها در نظر بگیرند. این توپ*ها از سوی سازمان لیگ در اختیارمان گذاشته شده و کی??یتش به درد بازی*های لیگ برتر ما نمی*خورد.

??ارس: از عملکرد خودت در بازی با آلومینیوم راضی بودی؟

این را مربیان باید نظر بدهند اما تا زمانی که در زمین بودم تلاش خودم را انجام دادم. همه می*دانند در ه??ته*های ابتدایی بدن*ها به خاطر بدنسازی سنگین است ولی ر??ته ر??ته در شرایط مسابقه قرار گر??تیم و روند بهتری خواهیم داشت.

??ارس: بازی چهارشنبه با سایپا را چطور می*بینی؟

این بازی بسیار سخت است. می*دانیم تمام تیم*ها مقابل استقلال انگیزه دارند. درست است که در بازی اول خوب کار نکردیم اما مطمئن هستم 3 امتیاز این بازی را هم می*گیریم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیزم مگه شما از مبلغ قراردادهایی که توو ایران بسته میشه خبر دارید؟مطمئن باشید هیچ گربه ای واسه رضاء خدا موش نمیگیره

ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...