رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
odds

راهنمایی خرید کارت گرافیک

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام کارت گرا??یکمو ارتقا بدم چون بازی های قوی رو در سطح بالا اجرا نمیکنه

مشخصات سیستمم اینه :

cpu : intel core 2 dou e7300

motherboard : gigabyte ga-ep31-ds3L

memory: 4 gb kingstone ddr2

gpu: nvidia 8400 gs gigabyte

در ضمن بودجه زیر 130 تومن برام معر??ی کنین ..بازیایی مثل civ 5 رو با کی??یت خیلی خوب اجرا کنه .اگر قطعه دیگری هم نیاز به ارتقا داره بگید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام عزیز

به نظر بنده اگه کمی بیشتر هزینه کنی ضرر نمیکنی و یک کارت پرقدرت با بالاترین بیت ممکن بتونی بخری تا چند سال مشکل نخواهید داشت

نظر شخصی من : AMD Radeon HD 6970 (256)Bit 2GB VRam GDDR5 یا کارت های گرا??یک پرقدرت Nvidia Geforce که مدل GTX 680 یا GTX 670 میتونه تا چند سال براتون کار کنه

که البته با تغییر و ارتقای این قسمت از سیستم نیازمند سی پی یو قوی تر و به دنبال اون مادر بوردی که بتونه اون رو پشتیبانی کنه و ارتقای Ram تان به DDR3 و یا اضا??ه تر نموندن حجم Ram

در کل وقتی یه سیستم حر??ه ای رو بخوای ببندی کل عمر م??یدش تا 2 یا 3 سال هستش و کم کم باید ارتقا بدی تا یه د??عه خرج رو دستت نزاره

ویرایش شده توسط ehsan1990

لینک به ارسال

ممنون

خوب این جوری که یه چیزی حول و حوش 2 میلیون باید خرج کنم ..این سیستمی که من دارم آخرین ارتقاش میتونه کارت گرا??یکش باشه و بعدش برم یه سیستم جدید بگیرم . اما الان میخوام یه کارت گرا??یک بگیرم که کارمو راه بندازه ..مدل hd 5670 شنیدم خوبه اما اگه نظر بهتری دارید منم در جریان بذارید .

لینک به ارسال

نگاه کنید ببینید پاور سیستم میکشه !!!

توی سایت ها پاور مورد نیاز رو نوشته ! :88:

بعد مدل پاور رو هم اگر بگید بهتر میتونم راهنمایی کنم

مو??ق باشید

لینک به ارسال
ممنون

خوب این جوری که یه چیزی حول و حوش 2 میلیون باید خرج کنم ..این سیستمی که من دارم آخرین ارتقاش میتونه کارت گرا??یکش باشه و بعدش برم یه سیستم جدید بگیرم . اما الان میخوام یه کارت گرا??یک بگیرم که کارمو راه بندازه ..مدل hd 5670 شنیدم خوبه اما اگه نظر بهتری دارید منم در جریان بذارید .

آره عزیز همین کارت گرا??یک رو بخر کارت گرا??یک خیلی خوبی هستش و در رزولوشن 1050 * 1680 به خوبی جزیئات رو نشان میده . قیمتش هم مناسبه تو همون مایه های 130تا 150 باید باشه .??کر کنم مدل asus یا Gigabayte این کارت رو بخری بهتر باشه البته نظر شخصی من اینه !!!(??ن های بهتری برای خنک تر شدن کارت دارن در نتیجه کارت کارایی خود رو با حداکثر انجام میده)

لینک به ارسال
نگاه کنید ببینید پاور سیستم میکشه !!!

توی سایت ها پاور مورد نیاز رو نوشته ! :88:

بعد مدل پاور رو هم اگر بگید بهتر میتونم راهنمایی کنم

مو??ق باشید

بله برای ارتقای کارت گرا??یک باید پاور رو هم در نظر گر??ت ولی این مدل ati HD 5670 بی نیاز به کابل برق اضا??ی هستش (البته اینم بگم کارت هایی که کابل جداگانه برای برق ندارن تو خیلی از قسمت های بازی گیمر رو دچار مشکل میکنند بازم بستگی به قدرت کلی پاور و مادر بورد اون داره و این مدل هم تا حدودی قدرت کا??ی رو برای اجرای بازی های گرا??یک بالا رو داره البته تو رزولوشن های پایین تر)

لینک به ارسال
بله برای ارتقای کارت گرا??یک باید پاور رو هم در نظر گر??ت ولی این مدل ati HD 5670 بی نیاز به کابل برق اضا??ی هستش (البته اینم بگم کارت هایی که کابل جداگانه برای برق ندارن تو خیلی از قسمت های بازی گیمر رو دچار مشکل میکنند بازم بستگی به قدرت کلی پاور و مادر بورد اون داره و این مدل هم تا حدودی قدرت کا??ی رو برای اجرای بازی های گرا??یک بالا رو داره البته تو رزولوشن های پایین تر)
خوب پس مشکلی ندارید و بخرید :cheerleader3:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...