رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
wilson1373

مشکل در بازی Need for Speed the RUN.لطفا کمکم کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خوبین؟وقت بخیر و خسته نباشید.من بازی need for speed run نسخهLimited edition رو گر??تم 4 تا دی وی دی هست ولی بازی که میکنم صحنه آهسته هست.??کر نکنم مشکلم از سیستم باشه سیستمم اینه :

CPU:3.7 core i3

ram 2 gig

gerafic : ati radeon 5450 1gig

من یکم تو اینترنت جست و جو کردم و خیلیای دیگه هم مشکل منو داشتن ولی من نتونستم راه حلشو پیدا کنم که چجوری حلش کنم؟آیا مشکل از کرک هست؟ اگه مشکل از کرکه یه کرک سالم واسم بذارین ممنون میشم.تروخدا کمکم کنید دمتون گرم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من ??کر کنم مشکل از رم تون هست اگر 4Gig یا بالاتر بود می تونستید خیلی روون بازی کنید

لینک به ارسال

شاید از گرا??یکته عزیز.آخه موتور ساخت بازیش frostbite2 هست که خیلی سنگینه.ببین توتنظیمات بازی میتونی تنظیمات گرا??یکشو روی low یا mediom بزاری.شاید مشکلت حل شد دادا.

لینک به ارسال

??کر کنم باید تو تنظیمات بازی همه ی قسمت ها رو روی High بزاری بعد اگه سیستمت بکشه باید درست بشه:sleep:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

تنظیمات زیر رو انجام بده حتما حل میشه :

1.از بخش SETTINGS برو به Audio.

2.گزینه PC pefomance رو بذار روی Low Performance.

دوباره وارد بازی شو.اگه دیدی باز صحنه آهسته :

1.از options وارد advanced display شو. یکی یکی بذارشون تو low.

2.توی screen resoulution حتما Hz بازی رو با Hz دسکتاپت یکی کن.

حتما مشکلت حل میشه.بعدا اگه خواستی میتونی یکی یکی از low به medium تغییرشون بدی.

لینک به ارسال

مشکل ??قط رم هست بنظر من کارت و Cpu بنظرم مناسبه در ضمن تنظیمات بازی رو بهتره بزارید روی پیش ??رز رمتون رو باید ارتقا بدید چون بازی هایی که در راه هستند رو هم خیلی خوب نمی تونید بازی کنید ??کر میکنم یه رم 4 گیگ دیگه که بزارید کنار اون و بشه 6 بتونید روون با تنظیمات بالا بازی کنید که قیمت حدود 60 - 70 باشه دقت داشته باشید که باس رم هاتون یکی باشه

لینک به ارسال

دمتون گرم درست شد. تونستم گرا??یک بازی رو روی low بذارم مشکلم حل شد.حالا لط??ا یه بازی جدید به غیر از MW3.battlefield3.street takken.pes12.gta IV.RUN. بهم معر??ی کنید که باحال باشه و از این بازی ها کمتر نباشه

لینک به ارسال

من داخل بازی که میشم کلیدهای دسته درست کار نمیکنه البته تنظیمات controler رو درست انجام دادم و درایور دسته رو هم نصب کردم باید بگم که با بازی hot pursuit مشکلی ندارم ولی تو بازی RUN درست کارنمیکنه مثلا چپ و راست برعکسه ویا "نیرتو" کار نمیکنه یا از دنده 3 بیشتر نمیره

لینک به ارسال
دمتون گرم درست شد. تونستم گرا??یک بازی رو روی low بذارم مشکلم حل شد.حالا لط??ا یه بازی جدید به غیر از MW3.battlefield3.street takken.pes12.gta IV.RUN. بهم معر??ی کنید که باحال باشه و از این بازی ها کمتر نباشه

بازی Sleeping Dogs به تازگی به بازار اومده و به سبک بازی های GTA یا (Open World) هست برای دانلود هم در همین سایت قرار گر??ته پیشنهاد میکنم که حتماٌ بازی کنید من خودم هنوز بازی نکردم ولی خیلی تعری??ش رو شنیدم

لینک به ارسال

با سلام :

دوستان عزیز بازی spliter cell برای ps3 را دانلود کردم ولی موقع اجرا error میده آیا eboot یا پچی برای این بازی سراغ دارید

با تشکر

لینک به ارسال

بازی Max Payne 3خیلی بازی خوبیه897915_gunsfiring.gif

لینک به ارسال
مهمان مهمان

میدونستم مشکلت حل میشه.چون سیستم من 3.0GHz دو هسته ای سی پی یو داره و 4 گیگ رم،کارت گرا??یکمم Geforce GT 240 هست بدون هیچ گیرو هنگی بازی رو تموم کردم و الان دارم Challenge هاشو میرم.

بازی جدید من بهت Ghost Recon : Future Soldier رو پیش نهاد میکنم که واقعا عالیه و 4 DVD هست.میشه گ??ت بهترین اکشن سوم شخصیه که بازی کردم!

به نظر من بهتر از مکس پین 3 هست.چون مکس پین 3 خیلی تکراری بود.یه کلت بر میداری و هی آدم میکشی ولی Ubisoft تو ساخت این بازی خیلی خلاقیت به خرج داده و اصلا بازی تکراری نیست.

کلا میتونی تو بازی کل قطعات ت??نگ رو از هم بازی کنی دوباره سرهم کنی.(تو یکی از سایت ها نوشته بیش از 20 میلیون تا ت??نگ تو بازی هست)

روند گیم پلی نسبتا طولانیه ولی خسته کننده نیست و مراحل بسیار متنوع هستند.

علاوه بر این وجود تعدادی گجت با حال تو بازی،بازی رو خیلی جذاب تر کرده.

گرا??یک خوب داره و تعداد باگ های محسوسش انگشت شماره!

دیالوگ های بازی خیلی خوبه و لوکیشن های بسیار متنوعی داره.

به نظر من اگه بازی های اکشن بیشتر دوست داری بهترین گزینه است ولی اگه بازی ماشین دوست داری بازی Hot Persuit و Blur خوبه.

در ضمن یه بازی 2 بعدی هست به نام لیمبو که خیلی بازی جالبیه و ??قط 70 مگابایت حجم داره!

یه بازی ??انتزی دیگه به نام Rayman Origins هست که بازی جالبیه.

ص??حه دانلود لیمبو از سا??ت گذر و اطلاعات بیشتر در مورد این بازی:

http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=1181&Title=Limbo%20+%20Update%201.06r

لینک به ارسال
مهمان مهمان
بازی Max Payne 3خیلی بازی خوبیه897915_gunsfiring.gif

با مکس پین مخال??م.خیلی تکراریه.Ghost Recon Future Soldier خیلی بهتر از اونه.مکس به گرد پای Ghost Recon Future Soldier هم نمیرسه!!

لینک به ارسال

دمتون گرم. دوست عزیز من لیمبو بازی کردم و خیلی خوشم اومد ازش دوبار ر??تم خیلی قشنگه با این که دوبعدی هست.خب یه سوال داشتم بازی های Ghost Recon Future Soldier و Max Payne 3 بازی هایی هستند که تکن??ره باید برم؟منظورم اینه تو بازی ??قط تنهاییم یا یار داریم؟من از بازی های اکشنی که تنهایی باید ر??ت بدم میاد دوس دارم تو بازی چندتا یار داشته باشم مثل MW3 & battlefield3 . آیا این بازی ها تکن??ره هستند؟ممنون میشم دمتون گرم .اگه تکن??ره هستند بازی هایی معر??ی کنید ک چندن??ره باشه.call of duty9 هنوز نیومده؟؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دمتون گرم. دوست عزیز من لیمبو بازی کردم و خیلی خوشم اومد ازش دوبار ر??تم خیلی قشنگه با این که دوبعدی هست.خب یه سوال داشتم بازی های Ghost Recon Future Soldier و Max Payne 3 بازی هایی هستند که تکن??ره باید برم؟منظورم اینه تو بازی ??قط تنهاییم یا یار داریم؟من از بازی های اکشنی که تنهایی باید ر??ت بدم میاد دوس دارم تو بازی چندتا یار داشته باشم مثل MW3 & battlefield3 . آیا این بازی ها تکن??ره هستند؟ممنون میشم دمتون گرم .اگه تکن??ره هستند بازی هایی معر??ی کنید ک چندن??ره باشه.call of duty9 هنوز نیومده؟؟

تو مکس پین تنهایی و یه کلت برمیداری هی هی آدم میکشی و کل گیم پلی بازی همینه ولی تو Ghost Recon Future Soldier چهار ن??رید.(البته بجز یه مرحله اش)

تو بازی Ghost Recon Future Soldier میتونی خیلی تکنیکی عمل کنی??،مثلا یه ویژگی به نام Sync Shoot داره که هر کدوم از ا??راد یه ن??ر رو مارک میکنن بعد همزمان شلیک میکنید و اینجوری چون همه یه جا میمیرن دیگه Detect نمیشین.

یه ویژگی جالب دیگه داره که قبل از مرحله کلا میتونی ت??نگت رو مخصوص اون مرحله طراحی کنی از مگسک ت??نگ گر??ته تا رنگ و خشابشو میتونی عوض کنی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...