رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ERMAC

ساخت بازی و کمک به من ....لطفا کمکم کنید...((همکاری برای ساخت بازی))

پست های پیشنهاد شده

سلام بر و بچ

من چند وقت پیش یه نرم ا??زار برا ساخت بازی یا بهتره بگم یک موتور بازی سازی دان کردم...ولی کار باهاش سخته...اگه ??کر میکنید که من اینقدر خزم که ر??تم گیم مکر دان کنم اشتباه میکنید...من ر??تم یک موتور بازی سازی به اسم3dgamestudio7...میخواستم اموزش این موتور بازی سازی رو م??صل بهم اموزش بدید

اگه هم کسی خواست بیاد با همکاری هم یه بازی توپ و خ??ن بسازیم که برکه....لط??ا کمکم کنید..خواهش میکنم...خواهش..زودتر کمکم کنید:=Z::92:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Udk برای شما بهتره.

من خودم با ce3 کار میکنم اما هیچ آموزشی توی سایت های ایرانی براش نیست اما برای udk آموزش زیاد هست به درد شما میخوره.

لینک به ارسال

سلام..ممنون از توضیحت...من گیم میکر و 3دی گیم استودیو خودم دارم..ولی کار باهاشون سخته..باشه..ممنون...میرم udkدان میکنم....بازم ممنون....اگه کسی توضیح بیشتری میتونه بده بده که دیگه من ولاتکلی?? نمونم....ارزوی ساختن بازی رزیدنت اویل تو دلم موند...پروژه دارم که بازی رزیدنت اویل بسازم...هر طور که شده.....لط??ا توضیحات بیشتری بدید...من udkهم دان میکنم..

لینک به ارسال

بازی ساختن این نیست که شما یه موتور داشته باشی بری توش و مثلا چند تا ??لان بذاری بعد بازی کنی.

شما برای بازی ساختن باید در کنار موتور بازی سازی نرم ا??زار های Mudbox , Maya , 3D MAX , World Machine , Geocontrol 2 , Photoshop و 100 تا چیز دیگه رو هم یاد داشته باشی زبان انگلیسیت هم باید ??ول باشه.

که هر کدوم اینا خودش به تنهایی برای یکی که از ص??ر شروع میکنه میتونه 1 سال طول بکشه تا ??ول بشه.

شما سن کمی هم داری ??علا باید بیخیال اینا بشی.

لینک به ارسال

خب...با این توضیحاتی که شما دادید خیلی خوب شیر ??همم کردید....خب..این قرص های خودکشی کجاست؟:sa0d:

لینک به ارسال

ممنون از توضیحت...ایشالا تو اون دنیا میبینمت...بای.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:flapper:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...