رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
x_man123

مشکل در انلاین بازی کردن League Of Legends

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی دوستان من بازی را دانلود کردم نزدیک 1 گیگ اپدیت کردم اما الان وقتی میخوام انلاین بازی کنم یعنی پلی که میکنم ارور میدم اینم عکسش

اگه کسی تا به حال این بازی را انجام داده و بلده ندا بده ما هم یاد بگیریم بتونیم بازی کنیم

??قط کسی نیاد بگه مشکل از اپدیت بازی هست که تازه 1 گیگ اپدیت کردم پس 100% مشکل اپدیت نیست راستی این نسخه eu نیست ایا مشکل از اینه که نسخه eu نیست یعنی باید حتما eu باشه؟!

• Haha 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی هیچکس این بازی را بازی نکرده بلد هم نیستین ای بابا دمتون گرم حالا اگه مینوشتم wow 100 هزار ن??ر میو مدند اره باید این کار و اون کار را بکنی

عجب ها

لینک به ارسال

اون مشکل حل شد بچه ها از وبسایت رسمیش دانلودش کردم حالا مشکل 2 پیدا کردم و اینه که تا که میرم یوزر و پسوردم را میزنم چه توسرور EU west هم توی این سرور این EU West & nordic

ارور میده اونم 2 تا

1.سرور شلوغه بعدا تست کنید 3 روزم دارم 24 ساعت تست میکنم حواب نمیده

2.شما نمیتونید لاگین کنید با support تماس بگیرید ساپورت میگنه باید سرعت بالایی داشته باشی تا بتونی به سرور کانکت شی چون خیلی ادم نزدیک 3.6 میلیون ن??ر در روز انلاین هستند و دارند بازی میکنند

اینترنتم 2 مگ سرعت دانلود 350 کیلیو بایت در ثانیه پینگ عالی اگه کسی بازی کرده میدونه مشکل کجاست لط??ا کمک کنه:90::cursing::mad:

لینک به ارسال

اینجا کسی هست که جوابگو باشه؟

سلام . اقا من حدود 6 ماه پیش lol بازی میکردم یه مدت گذاشتم کنار الان دوباره خواستم شروع به بازی کنم اکانت جدید ساختم ولی وقتی خواستم وارد بازی بشم این پیغام میده بهم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

o2191ggdua2yd2kler7s.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...