رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ERMAC

چگونه واسه خودمون یک دوست دختر بسازیم

پست های پیشنهاد شده

حتما دهنت اب ا??تاد///دلت به تاپ تاپ ا??تاد...اگه اینجوری بود که من الان پیتبول بودم و هزارتا زن داشتم..هه..خواب دیدی خیره:76:

مواد لازم برای ساخت یک دوست دختر

1:کمی پول خ??ن

2:کمی خریت

3:یک شاخه گل

4:یک ماشین ??راری

5:یکی که از شما تعری?? کنه و قربون صدقتون بره

نکته::توجه..حتما اهنگی که تو ماشینتون میزارید اهنگ جاستین بیبر باشه...((با این که جاستین بیبر م??ت نمیارزه و حال هممون ازش بهم میخوره ولی دخترا عاشقشن..یکی نیست بگه...اخه اوشکولا...عاشق چیه این سر هویجی شدید...مثله دختره...??قط یه ووووووش کم داره ...و گرنه ??یکس تکمیله))..

خب...مرحله ی اول

اول..تو جیبتون 500تو.مان پول بزارید و بعد با ماشینتون برید نون سنگک بگیرید.((حتما باید سنگک باشه و حتما باید 10تا باشه...)) بعد از خریدن بزارید کنار خودتون....بعد برید بین اونایی که تو بوتیک هستن یکی رو انتخاب کنید((توجه کنید که حلقه ملقه نداشته باشه وگرنه دوست پسرش لت و پارتون میکنه))...بعدش یه مرغ سخاری بگیرید و یه بی?? استرو گان??....بعد به بهانه ی کم بودن میز((حتما باید وقت برید که رستوران شلوغ باشه))...بعد از خوردن بی?? استروگان?? به دا?? مورد نظر بگید که مرغ رو نمیخواید و بگید که به عنوان هدیه به اون بدید((همون موقع اون ذوق مرگ میشه))...ولی به رو خودش نمیاره و میگه اییییییییییش....بعدش شما بگید که میخواید برید یکی از این بوتیک ??روشی ها و یک دست کت و شلوار امریکایی بخرید((حتما باید امریکایی باشه))...بعد بخاطر اینکه گستاخی کردید((گستاخی کیلو چنده؟؟))اون رو به خرید دعوت کنید...بعد از ر??تن به بیرون از رستوران وایتید تا خودش بره به سمت یک ماشینی...بعد وقتی گ??ت این ماشینتونه؟؟...شما یهو بگید.اههههه...این دیگه چیه...این که خیلی کهنه است...اون ??راری ماشین منه...((تا اینجا دوبار ذوق مرگ کردیدش))..بعد از اینکه سوار شدید اون نون سنگک ها رو بندازید دور.!!اگه دا?? مورد نظر پرسید چرا اینکار رو کردید بگید اینا که پولی نیست...اصلا ارزش نداره...بعد حرکت کنید و چند تا ویراش برید...((حتما باشید صدای موتور ماشین ??راری شما زیاد باشه تا اون مطلع بشه))..

بعد برید به بزرگ ترین ??روشگاه خرید..و دویست بیست تا خرید کنید..بعد اون رو به سینما ببرید و بعد خودش خر میشه و شما راحت بدون هیچ نرم ا??زار و کار خاصی یه دوست دختر خیلی خر ساختید...

امید وارم زندگی خوبی با این زن بدبخت داشته باشید...بای

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز دلم جاستین بیبر خودش مال اون وقت ازش بدتون میاد بنده خدا خیلی هم جالبه پوستش:D :gigglesmile:

لینک به ارسال

پس احتمالا تو دختری:cancan::cheerleader3::gigglesmile::76::thumbup::dancegirl2:

لینک به ارسال

نکته::توجه..حتما اهنگی که تو ماشینتون میزارید اهنگ جاستین بیبر باشه...((با این که جاستین بیبر م??ت نمیارزه و حال هممون ازش بهم میخوره ولی دخترا عاشقشن..یکی نیست بگه...اخه اوشکولا...عاشق چیه این سر هویجی شدید...مثله دختره...??قط یه ووووووش کم داره ...و گرنه ??یکس تکمیله))..

حالم از این یارو بهم میخوره .

بره گم شه

********* ****** *************** ***** ********** **** ******************** ****** ** ************** ******** ****

لینک به ارسال

اره...جاستین بیبر مثل است??راغه وا مونده است...حال منم ازش بهم میخوره:81:

لینک به ارسال

ات??اقا من از اهنگ هاش خوشم میاد مخصوصا بوی ??رند تازه من دختر نیستم بنده خدا X_man123 یعنی مرد ایکس 123

لینک به ارسال

خودم میدونم یعنی چی....تمام قسمت هاش رو دیدم...در ضمن...دختری..خیلی اهنگاش چرته...??قط دخترای بی مزه گوش میدن:gigglesmile::76:

بعد اینجوری میرقصن:dancegirl2:

لینک به ارسال

خودم که نه..ولی یه یارو خدابیامرزی انجام داد...خدا بیامرزتش..رو قبرش نوشتن((این جانب..........بدلیل ضربات مداوم کی?? یک خانم بیشعور و غیر محترم به درک ر??ت..روحش شاد...))

واقعا یادش بخیر..چه ادم خوبی بود:;-)::unsure:

لینک به ارسال
حالا این هایی که نوشتی خودت انجام دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالم از یاروووو جاستینه بهم میخوره گاگول.

گاگول رو خوب اومدی

لینک به ارسال

سلام....در اموزش قبلی ساخت یک دوست دختر خر و بیچاره رو گ??تم...ولی حالا استثنا شدم و این کتاب رو برای شما گزاشتم....با این کتاب یاد میگیرید که چطور زن ها را بشناسید و یک زن خوب بسازید(ارواح خاله ی زنده ات)

19eloy4ryeqlgfk0tnln.jpg

البته این خلاصه ی کتاب اصلیه:scared:...و ما برای اینکه شما عمر زیاغدی ندارید و نمیتونید کامل کتاب اصلی رو بخونید اون کتاب رو خلاصه کردیم...و حالا کنار شما قرار دارد.....در ص??حه ی 10000000000525 بهتون اموزش ساخت یک زن خوب رو اموزش میده....با تشکر

لینک به ارسال

اخ...چشت روز بد نبینه....دیدی چی شد!!!اینا رو بخون

چندی پیش دانشمندان امریکایی که کتاب شناخت زنان را نوشتند بر سر صحنه امدند و با صدای بلند به تمام زنان امریکایی گ??تند

شما موجودات ناشناخته اي هستين هيچ كتابي و هيچ قلمي ك??ا?? نميده اگر درياها جوهر و تمام درختان بشن كاغذ شما وص?? ناپذيرين ..

و متاس??انه ما مردان هنوز در بند شناختن زنان هستیم....همین و بس...

لینک به ارسال

اقا..کلا این تاپیک رو براتون خلاصه کنم

از عشق به لیلی

heart.gif

/خوردم به تریلی

عشق کیلو چنده؟؟دنیا رو عشق است

لینک به ارسال

به دوست دخترم اعتماد نمی کنم !!

یکی از معضلات اجتماعی که هر روز به تعداد جوانان درگیر به آن اضا??ه می شود دوستی های خیابانی است که به دنبال آن احتمال ا??زایش ارتباط های نامشروع در جامعه وجود دارد، غا??ل از اینکه آینده ای مبهم، پر از ناراحتی های روحی و جسمی را برای خود رقم می زند.

دکتر امان الله قرائی مقدم، جامعه شناس و استاد دانشگاه در مورد دوستی های خیابانی گ??ت: در بررسی هایی که سال گذشته بر روی ۵۰دختر در استان البرز به صورت نمونه انجام دادیم ملاحظه کردیم که اکثر آنها دچار مشکلات روحی و ??کری و عصبی شده اند و کارشان به جاهای باریک کشیده شده است.

وی با اشاره به نظر پسران در مورد چنین دخترانی اظهار داشت: هنگامی که از پسران سوال می شد، آیا با چنین دخترانی ازدواج می کنند، آنها به طور ۱۰۰درصد قبول نمی کردند و می گ??تند: به دخترانی که به راحتی با ما دوست شدند، اعتماد نمی کنیم.

قرائی مقدم هد?? از تشکیل بسیاری از این نوع دوستی ها را ر??ع نیازهای جنسی به خصوص از سوی پسران دانست و ا??زود: بسیاری از پسران به جهت ایجاد ارتباط جنسی دوست می شوند و صداقت و دوستی برای آنها م??هومی ندارد و در مورد دختران نیز آن دسته از دخترانی که بی بند و بارند و از نظر اعتقادی ضعی?? هستند به این سمت و سو گرایش پیدا می کنند.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...