رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
brnudi

درخواست برنامه ای برای هماهنگ کردن صدای فیلم با فیلم

پست های پیشنهاد شده

سلام

نرم ا??زار ساده ای میخواستم

که ??یلم من که mkv صداش با تصویر 3 ثانیه اختلا?? داره را درست کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

??کر نکنم ??یلم این جوری باشه اشکال از پلیر شماست که به احتمال زیاد Kmplayerهستش و صدا از ??یلم جلوتر هست که دلیلش سیستم شماست

برای حل این مشکل از نرم ا??زار potplayer برای باز کردن ??یلم هااست??اده کنن مشکلت 100%حل میشه

من خودم خیلی ??یلم میبینم و پیشنهاد من این که همه به جای Kmplayer ازpotplayerاست??اده کنن چون کی??یتش بهتره

اینم لینک دانلود:PotPlayer 1.5.34115 Final x86/x64 دانلود رایگان نرم ا??زار - SoftGozar.com - سا??ت گذر

لینک به ارسال

سلام.بنده میتونم بهتون برنامه زیر رو پیشنهاد کنم که با دکمه های + و - روی کیبورد در قسمت ماشین حساب صدا رو میشه به جلوتر و یا عقبتر از تصویر جابه جا کرد.ساپورت نرم ا??زاری و اینتر??یسش هم بسیار بسیار از کی ام پلیر بالا تر هست.حجمش هم کم و در حدود 6 مگابایته .بگرد پیداش کن و دانلودش کن مطمئنا پشیمون نمیشی

SPlayer v3.7 build 2437

لینک به ارسال

اصلاح میکنم که حجم نسخه جدید 8 مگابایته

لینک به ارسال

از پاسختون ممنون

ولی هردو تون اشتباه میکنید

اول اینکه من خودم از نرم ا??زار pot است??اده میکنم

و با چندین نرم ا??زار دیگه امتهان هم گردم ولی صدا 3ثانیه عقبه

دوما من می خوام صدای ??یلم را برای همیشه ویرایش کنم نه اینکه

??قط برای تما شا کردن صدای ??یلمو به جلو ببرم

من یه ویرایشگر ??یلم و صدای کم حجم می خوام

اگه پیدا کردید ممنون میشم معر??ی کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز باید دقیقتر میگ??تی.بازم یه راه حل هست.شما نرم ا??زار زیر رو دانلود میکنی بعد تو قسمتهایی که برات مینویسم کارهای لازم رو انجام میدی که از کی??یت ??یلمت کم نشهTotal Video Converter اسم نرم ا??زاربعد نرم ا??زار رو اجرا کن و روی مثلث کوچیک سمت راست نیو تاسک کلیک کن و بعد مسیر زیر رو دنبال کنAdvanced tools / extrack video and audioتو این قسمت آدرس ??ایلتو بده تا صدا و تصویرت رو از هم جدا کنه.بعد صدا رو جدا یه جای دیگه کپی کن و بعد به اندازه ای که میخوای با است??اده از نرم ا??زارهایی مثل windows media player or jetaudioو یا هر نرم ا??زار دیگه ای که برای برش صدا در اختیار داری هر چقدر که نیازه برش میدی(میتونی از اون اس پلیر که بهت معر??ی کردم برای ??همیدن دقیق زمانی که برای برش از ابتدا نیاز داری است??اده کنی.البته اون به میلی ثانیه اون زیر مینویسه).بعد از اون دوباره برنامه توتال ویدیو کونورتور رو اجرا میکنی و میری همون مسیر قبلی اما این د??عه قسمت آخرش ??رق میکنهAdvanced tools / multiplex video and audioبعد آدرس ویدیوی بدون صدا و صدایی رو که برش دادی رو میدی و اون برات قاطیشون میکنه.به همین راحتی دوست عزیز گذشته از این کار نرم ا??زار این نرم ا??زار به نظر بنده بهترین نرم ا??زار تبدیل ویدیو و صداستبرای اینکه این ویژگیها رو که برات توضیح دادم رو داشته باشه باید نسخه 3.71 رو دانلود کنی که همه جا پیدا میشهامیدوارم منظور بنده رو ??همیده باشی.سوالی داشته بگو همینجا اگه تونستم بهت جواب میدم

ویرایش شده توسط mr7131
اشتباه

لینک به ارسال

من برش نمیخوام میخوام صدا را ببرم جلو

لینک به ارسال

مثل اینکه درست متوجه نشدید.هر ثانیه برش از اول صدای ??یلم = بردن صدای ??یلم به یه ثانیه جلوتر.همونطور که خودتون میگید حدود 3 ثانیه میخواید صدا جلوتر باشه اگه از اول صدا 3 ثانیه برش بزنید صدا هماهنگ میشه

لینک به ارسال

شما سخت در اشتباهید

اگه صدارا برش بزنی که مرد حسابی معلومه که صدا از ??یلم عقب میمونه و برای من بدتر میشه

لینک به ارسال

مهندس.اگه اینجوری که من میگم نتونی ??یلمتو درست کنی.پس با هیچ نرا??زار دیگه ای نمیتونی.آخه راه حل از ساده تر هست؟برات کامل توضیح دادم.خودت گ??تی میخوای صدا رو ببری جلو.اگه میخوای صدا رو ببری عقب یعنی اینکه تصویر جلوتر از صدا هست.چند ثانیه از یه ??ایل بی صدا مثلا ??ایلی رو که خودت ضبط کردی رو به اولش اضا??ه کن.والا دیگه راحت تر از این هیجا گیر نمیاری.بنده گ??تم شاید اگه برات بردن صدا به جلو رو توضیح بدم دیگه خودت بتونی عقب بردنش رو هم پیاده کنی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...