رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
deltasina

جاستین بیبر زمان اجرای کنسرت, روی صحنه بالا آورد!! +عکس

پست های پیشنهاد شده

[h=1][/h]

5454a39.jpg

این خواننده ۱۸ ساله پشتش را به تماشاگران حاضر در سالن کرد و روی صحنه است??راغ کرد!

جاستین بیبر در سالن ۱۸ هزار ن??ری “جابینگ آرنا??? در حال اجرای برنامه بود که ناگهان پشتش را به تماشاگران کرد ، سرش را بین زانوهایش گر??ت ، است??راغ کرد و به پشت صحنه دوید. با اینحال جاستین دوباره به صحنه برگشت و بقیه برنامه اش را اجرا کرد.

او خطاب به تماشاگران حاضر در سالن گ??ت:???خیلی برایم سخت است . حتما??? می دانید که بالا آوردن در مقابل چشمان تعداد زیادی تماشاچی اصلا??? حس خوبی نیست. با اینکه من روی صحنه بالا آوردم هنوز هم مرا دوست خواهید داشت؟!

پاسخ جمعیت حاضر در سالن همان چیزی بود که انتظارش می ر??ت و همه آنها با هم ??ریاد کشیدند “بله! جاستین درپاسخ گ??ت:???من دوست داشتم بهترین برنامه ام را در اینجا برگزار کنم ، پس اگر مشکلی نیست کارم را تمام کنم؟???

بیبر همه برنامه هایی که قرار بود اجرا شود را اجرا کرد و کنسرت را به پایان رساند بعد به وب سایت تویتر ر??ت و در آنجا یک عکس و یک نوشته کوتاه پست کرد.

او یک عکس از خودش درحالیکه روی تخت دراز کشیده بود گذاشت و در کنار این عکس نوشت:???برنامه ??وق العاده ای بود ، برای برنامه ??ردا بهتر می شوم. در ادامه نوشت: نباید شیر می خوردم.???

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته احتمال زیاد شیر به همراه مشروبات مصر?? نموده اند:378:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...