رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Medal of Honor Warfighter

پست های پیشنهاد شده

نه دوست عزیز کلا منظورم شما نبودی من این اطلاعات رو در تاپیک بازی های دیگر هم مینویسم و منظور عموم بود.

حالا اشکال از چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مطمئنا مشکل از کرک است شرکتهای سخت ا??زاری باید در درایورها روی این مشکل ها کار کنن که ??عالیت غیر رسمی براشون محسوب میشه!!

واسه منم چندبار مراحل اولیه ارور داد میومدم بیرون سیستم ریبوت دومرتبه امتحان کردم مرحله رد می شد .وقتی آخرین درایورها با سایربرنامه های جانبی آپدیت شده باشد بروز چنین مشکلات راحت نمیشه واسشون راه حل پیدا کرد.همون قرار دادن تم روی حالت بیسیک بیشتر جلوی چنین مشکلاتی رو میگیره

حالا اشکال از چیه؟

لینک به ارسال
مطمئنا مشکل از کرک است شرکتهای سخت ا??زاری باید در درایورها روی این مشکل ها کار کنن که ??عالیت غیر رسمی براشون محسوب میشه!!

واسه منم چندبار مراحل اولیه ارور داد میومدم بیرون سیستم ریبوت دومرتبه امتحان کردم مرحله رد می شد .وقتی آخرین درایورها با سایربرنامه های جانبی آپدیت شده باشد بروز چنین مشکلات راحت نمیشه واسشون راه حل پیدا کرد.همون قرار دادن تم روی حالت بیسیک بیشتر جلوی چنین مشکلاتی رو میگیره

دوست عزیز مشکل پیدا کردم رزولوشن بازی تو 768*1366 بود که پایینش آوردم حل شد:cool:

لینک به ارسال

سلام.

تو نسخه بلک باکس هم مثه نسخه ی flt باید تو اوریجین ثبت نام کرد؟ من نسخه flt رو دانلود کردم ولی هر کاری کردم نتونستم تو اوریجین ثبت نام کنم لط??ا یه کمکی بکنید

لینک به ارسال

عزیزم ن??ر آخری رو باید قبل از اینکه برج رو دور بزنه باید بکشیش .

وقتی نشانه قرمز رنگ روش اومد شروع به تیر اندازی کن.....

لینک به ارسال

سلام . من نسخه Black Box رو دانلود کردم . بازی رو بدون مشکل نصب میکنه . بعد که می خوای بری تو بازی میزنه که :

medal of honor has stopped working . please check online fo soloution . and close the game .

واقعا ممنون میشم که راهنمایی کنید . من خیلی مشتاق به بازی این game زیبا هستم

لینک به ارسال

دوستان من مرحله ای که با اسنایپر همه رو میکشم (??ک کنم مرحله 1 باشه) ص??حه سیاه میشه.وقتی میام تو task manager میبینم گ??ته باید orgin نصب بشه.ینی Orgin بریزم حله؟بعد نصبش باید اکانت بسازم یا همینجوری بعد نصب orgin بازی کنم؟

29afa85c04dc587c1.jpg

من از بیرون بازی رو خریدم و ??قط محتویاتی که هایلایته رو کپی کردم.چون وقتی همه رو + ??ولدر آپدیت رو کپی میکنم اصن بالا نمیاد ولی وقتی ??قط اون هایلایتهارو کپی میکنم بالا میاد ولی بعد اسنایپر ارور نصب orgin رو میده.مرسی

لینک به ارسال

کسی نیست جواب مارو بده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...