رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی Call of Duty Black Ops 2

پست های پیشنهاد شده

هیچکی نیست بدون مشکل ما کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ببخشید من توی مرحله ی ا??غانستان وقتی می‌میرم بازی که می‌خواد دوباره بیاد هنگ میکنه و می‌جبور می‌شم ببندمش کسی می‌دونه باید چی کار کنم

لینک به ارسال
سلام بچه ها با این کرک 100% کار میده احتیاج به هیچ تغییر زمانی و استیم هم نداره

http://dl.downloadha.com/abbas/2012/10/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II%20Single%20Player-Proper%20Crack%20(www.Downloadha.com).zip

دوستانی که مثل من مشکل اجرای بازیرو دارن

بازی پاک کنید دوباره نصب کنید

این کرک بازی کار کرد

بدون نیاز به تغییر ساعت و steam

من یه 4 5 تا مرحله باهاش ر??تم مشکلم نداشت

لینک به ارسال
مهمان مهمان

قسمت زامبی و مولتی برای من کار نمیکنه چکار کنم؟

لینک به ارسال

من بازی رو نصب کردم تمام مراحل هم انجام دادم ولی این ارور رو میده و اجرا نمی کنه باید چی کار کنم. لط??ا راهنماییم کنید.

---------------------------

t6sp.exe - System Error

The program can't start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

OK

لینک به ارسال
سلام.من تو مرحله که اسب میو??ته روم مشکل دارم و هر کاری میکنم نمیتونم اسب رو بردام .میشه کمکم کنید

باید چند بار پشت سر هم کلیک چپ و راست و بزنی

لینک به ارسال
من بازی رو نصب کردم تمام مراحل هم انجام دادم ولی این ارور رو میده و اجرا نمی کنه باید چی کار کنم. لط??ا راهنماییم کنید.

t6sp.exe - System Error

The program can't start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.

OK

دوست عزیز

این پیغام معنیش اینه که DirectX رو سیستمت نصب نیست آخرین ورژن شو دانلود کن و نصب کن مشکلت حل میشه!

همیشه ابتدای کار (نصب) هر بازی ببینید پیش نیاز نصب اون بازی چیه اول اونا رو آماده کنید بعد به نصب خود بازی بپردازید

حد اقل 50% مشکلاتی که دوستان واسه ی اجرای بازی دارن مربوط به همین مسئله س که پیش نیاز بازی رو آماده نکرده شروع به نصب و اجراش می کنن!

خب طبیعیه که بازی با مشکل مواجه میشه!!

مو??ق باشید

لینک به ارسال

slm

man in baziioo nasb kardam hameye karash ham anjam dadam va jadid tarin apdate bazi va kart gerafik ro ham nasb kardam vali bazi>>>>seda<<<< nadare .mamnon misham komakam kinid …..!پاسخ دادن

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان دستتون درد نکنه بابت رانماییها

لینک به ارسال

من 6 نوع کرک دارم اما کلا??ه شدم خداییش. همه کارها رو هم انجام میدم اما اول هر مرحله و آخرش بازی گیر میکنه تا مجبور شم end task بزنم .. هر بار مجورم همه کرک ها رو بریزم هر د??عه باز هم گیر میکنه تا بلاخره یکیش شانسی بگیره. یکی بهترین کرکو بده.. لعنت به skidrow گند زد به هرچی.. این بلک باکس نداره؟ اه اه

لینک به ارسال

ارور

The procedure entry point memcpy_s could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll

لینک به ارسال

اقا ما بازیرو نصبیدیم و تموم کردیم یه سوال بازی داستان های مت??اوتی داره؟؟ چون یه جا نوشته بود ایران نمیدونم چی چی faild چطوری باید برم تو اون مرحله اصلا این مرحله هم داره؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من بعد از دانلود بازی از سایت محبوبم p30day متوجه شدم کرک اسکیدروش کار نمیکنه و با کلی سرچ کرک (مخصوص سینگل پلیر)مناسب رو پیدا کردم و الان دارم بازی میکنم.

برای بازی کردن cod bo2 باید کارت گرا??یک آپدیت باشه دایرکتس 9 به بالا هم رو سیستتون نصب باشه و تاریح ساعت کامپیوترتون به 12 ??وریه 2012 برگردونید.

این کرک رو تو ??ولدر اصلی باری کپی کنید و استیم رو هم نصب کنید من ??ایل ست آپشو متاس??انه از رو سیستمم پاک کردم و نمیدونم بدون ست آپ با کپی کردنش کار میکنه یا نه اگه نشد سورس استیم رو تو نت سرچ کنید.نیاز به آپدیت هم نداره.امیدورام مشکلتون حل بشه.و از بازی لذت ببرید.تشکر یادتون نره:39368n1b2x3prdz:

دانلود کرک

دانلود استیم

(زمانیکه وارد سایت دانلود شدید 30ثانیه صبر کنید و دکمه ایجاد لینک دانلود را بزنید.سپس اقدام به دانلود نمایید.)

ویرایش شده توسط majidnewman

لینک به ارسال

در ضمن یادم شد بگم برای هر باز اجرا کردن بازی نیاز داره که تاریخ سیستمتون رو همون 12 ??وریه 2012 تنظیم کنید و الا بازی تو لودینگ تصویر سیاه میاد و نمیتونید بازی کنید.

لینک به ارسال

salam be tamoom baro bache haye bahal

az oona ee ke in bazio kardan komak mikham

man ye ja gir kardam

sale 1989 oon ghesmati ke ba 3nafar too ye ghayeghe koochik too abim ro be rootam ye shahrie ke daran tiro bomb to hava mitarkoonan

too ghayegh ye nafar dastesh roo ahrome ghayeghe 2nafar dg ham goosheye ghayegho gereftan

man onja faghat mitoonam saramo becharkhoonam hich harkate dg ee nemikone !!!!! hich dokme eeham kar nemikone !!!

bayad chi kar konam ???!!:unsure:

لینک به ارسال

من هنوز به اونجا نرسیدم رسیدم چشم:2ag99q0:

لینک به ارسال

مرحله 3 رو باید چطوری رد کرد؟اونجایی که اون رباط خرچنگه از تو کانال رد میشه و یک ن??ر رو میکشه بعدش تو نقش mason میشی و بعد از کشتن 4-5 ن??ر میره پشت یه سیستم علامت کلید d رو هم توتصویر زده هر چی میزنم کار نمیکنه!!!!

لینک به ارسال

کرکی بدون نیاز به استیم وجود نداره؟

لینک به ارسال

پست ص??خه 9 من بخونید کرک اونجا اپ کردم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من وقتی که وارد بازی می شوم با اخطار call of duty stopped working مواجه می شوم چه کار کنم.با تشکر

ویرایش شده توسط 642035

لینک به ارسال

سلام من این مشکل رو دارم بازی رو اجرا میزنم اول مشکلم مال stemبود که با نصب و آپ کردنش درست شد حالا این ارور رو میده:90:3171-moshkel-jpg

من دایریکس رو نصب کردم آپ هم شد:369167new03mb0ow: اما بازم تاثیر نداشته چرا کمکم کنین منم میخوام بازی کنم :369176i664wis02c::369176i664wis02c: یکی بگه مشکل از کجاست و اگه نرم ا??زاریه لینکشم بی زحمت بزاره

راستی من نسخه 314 خورده ای کارت گرا??یکم دان کردم اما نصب نمیشه و یه چیزایی راجب هاردو گارت گرا??یک میگه مشکلم از کجاست بگیننننننننننننننننن

ویرایش شده توسط totalwarrom

لینک به ارسال

بازم سلام من تونستم کارت گرا??یکمو با نرم ا??زار مخصوص ارتقائ درایو ارتقائ بدم اما بازم هنو برام همون ارور تصویر قبلی رو میده:244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال

اگه کسی میدونه بگه گرا??یک من هستش

NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS

NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS (Microsoft Corporation - WDDM) مشکل از کجاس:17::glare:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...