رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی Call of Duty Black Ops 2

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به
مشکلات بازی زیبای
Call of Duty Black Ops II
پرداخته میشود !

از تمامی علاقه مندان دعوت میشود تا با شرکت در مباحث دیگر کاربران را از اطلاعات م??ید خود بهره مند سازند (:

:hd:
لط??آ از ارسال پستهای اسپم خودداری کنید !

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: 2.4 GHz dual core Intel or AMD CPU, Intel Core 2 Duo or AMD Phenom X2 series

RAM: 2GB of system memory

Graphics: DirectX 10 compatible card with 512 MB RAM or more. Nvidia 7-series or AMD Radeon 3000 series GFX cards. Or the new Intel HD-4000 integrated graphics processor.

Operating system: Windows Vista 32 bit

DirectX compatible sound card

8 GB of hard drive space

سیستم پیشنهادی :

CPU: 2.4 GHz quad core Intel or AMD processor, Core i5 or Phenom X4 or equivalent

RAM: 2GB, or 4GB if you’re running 64-bit OS

Graphics: DirectX 10 or DX11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series or better.

Operating system: Windows 7 64-bit

DirectX compatible sound card

8 GB of hard drive space

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.من موقع اجرای بازی با این پیغام مواجه میشوم چیکار باید انجام بدم؟؟

لینک به ارسال

سلام من بازی رو نصب میکنم باز میکنه ولی اونجا که ??یلم رو نشون میده وایمیسته و این error رو میده [ATTACH=CONFIG]2896[/ATTACH]لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

??قط باید صبر کرد تا کرک یا پچ جدید بیاد هیچ راه دیگه ای نداره.

ویرایش شده توسط x-men

لینک به ارسال

من وقتی بازی رو اجرا میکنم میاد تو بازی ولی بعدش که ??یلماش تموم میشه پیغام زیر رو میده

تو خود بازی پیغام میده

از بازی خارج نمیشه

بعد که back میزنم میاد تو منوی اصلی بازی

savedevice_pc:cannot open file for saving

لینک به ارسال

دسلام

آیا مشکلات که تو ??ورم ارایه شده با کرک جدید حل شده یا هنوز هم همون error میاد موقع بازی

چون من تازه میخوام دانلود کنم

لینک به ارسال

سلام

من بازی را به زبان روسی دارم

اگه کسی منوی انگلیسی بازی را داره لط?? کنه بگذارد.ممنون.

لینک به ارسال

دوستان نسخه delux مشکل داره

اگه کسی دانلود نکرده نسخه skidrow رو دانلود کنه

من خودمو کشتم با دلوکس تو بازی هم اومد ولی نمیتونه سیو کنه ولی الان دارم بانسخه skidrow بازی میکنم

لینک به ارسال

من این کارارو کردم بازی اجرا شد تا اینجام مشکلی نبوده

1. این کرکو بریزید Crack Fix COD Black Ops 2

2. نرم ا??زار Steam نصب کنید بعد بزارید update بشه رو حالت offline بزارید.

3. موقع بازی تاریخ سیستمو به 13 نوامبر و time zone رو روی beijing , hong kong ست کنید.

لینک به ارسال

دوستان ربطی به ویندوز نداره.من خودم دارم رو 8 بازی میکنم با این دو تا کرک:

هرجا یکیش جواب نداد یکی دیگه رو میریزدو روش تمام الانم مرحله 8 9 اینا هستم.steam رو هم نصب کنید ??قط همین.

اول کرک اول رو بزنیند و بازی کنید چون این کاملتره.اگه جایی مشکل هنگ داشتید از کرک دوم است??اده کنید.واسه start up بازی هم هیچ نیازی ندارید که تاریخ کامپیوتر رو عوض کنید.با برنامه ای که میزارم اینکارو انجام بدید و بازی رو باهاش run کنید:

http://www.4shared.com/file/pDAxm7uh/RunAsDate.html

اینم دوتا کرک:

CRACK FIX 3.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

و

COD Black Ops 2 Crackfix.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

لینک به ارسال

دیگه دارم دیوانه میشم...هر روش کو??ت و زهر ماری بود امتحان کردم لامصب اصلا بالا نیماره لششو...یکی کمک کنه...رو ایکن بازی کلیک میکنم این نوشته میاد:the procedur entry point_bink start async thread@8 coud not be located in the dynamic link library bink32.dll .....اولش که میگ??ت ??ایل bink32.dll وجود نداره...اونو دانلود کردم...حالا این مرضو نشون میده...چیکار کنم اخه...ویندوز7 cod black ops2 deluxe editin ....یکی راهنمایی کنه

لینک به ارسال
دیگه دارم دیوانه میشم...هر روش کو??ت و زهر ماری بود امتحان کردم لامصب اصلا بالا نیماره لششو...یکی کمک کنه...رو ایکن بازی کلیک میکنم این نوشته میاد:the procedur entry point_bink start async thread@8 coud not be located in the dynamic link library bink32.dll .....اولش که میگ??ت ??ایل bink32.dll وجود نداره...اونو دانلود کردم...حالا این مرضو نشون میده...چیکار کنم اخه...ویندوز7 cod black ops2 deluxe editin ....یکی راهنمایی کنه

اینجا شاید بتونه کمکت کنه

مشکلات باbink32.dll و حل آن

لینک به ارسال

برای ر??ع مشکل ارور dxgi.dll باید DirectX11 رو نصب کنید

لینک به ارسال

سلام دوستان منم این مشکلو داشتم ولی بازم yahoo answersکمکم کرد گ??تم راه حلو اینجام بگم که شمام است??اده کنین البته این روش مال ویندوز7 :??قط کا??یه رو آیکن بازی رسات کلیک کنین و RUN AS ADMINISTRATOR رو بزنین همین.... توجه کنین که هربار میخاین بازی کنین این کارو بکنین که دوباره به مشکل برنخورین.... برین کال آ?? بازی کنین دعاشم به جونه ما کنین....

لینک به ارسال

مثل اینکه مشکلات ما تمومی نداره....مشکل bink32 حل شد...حالا این شده غول مرحله اخر...عقده شده واسمون این بازی رو ببینیم...الان این ارور میدهERROR DURING INITIALIZATION : UNHANDLED EXCEPTION CAUGHT حالا چیکار کنم؟؟؟دیگه کرک نمونده نداشته باشم..دسکتاپم پر شده از کرک...ساعت و تاریخ هم عوض کردم بازم نشد...واااای...help me

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام من نرم ا??زار direcx 11 رو نصب کردم وکرک 100درصد رو هم ریختم ولی ارور dxgi.dll میده تورو خدا کمکم کنین

لینک به ارسال

سلام من هر موقه بازی رو اجرا میکنم با این ارور مواجه میشم [ATTACH=CONFIG]2904[/ATTACH] خب حالا چیکار کنم. کسی هست که کمکم کنه.

نصب بازی هم اینجوریه که باید بازی رو استخراج کنی.

لینک به ارسال

لط??ا یکی کمک کنه

لینک به ارسال

سلام بچه ها با این کرک 100% کار میده احتیاج به هیچ تغییر زمانی و استیم هم نداره

http://dl.downloadha.com/abbas/2012/10/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II%20Single%20Player-Proper%20Crack%20(www.Downloadha.com).zip

• Like 1

لینک به ارسال

error call of duty:black ops2 thar ps3

سلام به سایت خوبتون بازی روی کپی کردم توی پی اس ۳ والی ارور The save data for CallOfDuty:BlackOPS is corrupt and must be deleted.select OK to select save data to delete or prees the PS button for quit. میده میگه حا??ظه نداری والی همه چیز رو پاک کردم والی ارور میده لط??ا راهنمای کنید.

لینک به ارسال

من موندم دوستانی که میگن بازی رو تمام کردن چطوری این کارو کردن.

دیگه خسته شدم ببخدا.هر کاری که بوده و نبوده رو انجام دادم

دیروز با کرک 3DM یه بار اجرا شد.چندتا مرحله رو بازی کردم.بهد لپ تاپو خاموش کردم.دیشب که اومدم دوباره بازی کنم دیگه اجرا نشد.همه کاری کردم.تاریخم عوض کردم بازم نشد.پاکش کردم دوباره نصبیدم اینبار دیگه اصلا با کرک 3DM اجرا نمیشه.با کرک fix حالا اجرا میشه ولی بعد از اون دموهای اول بازی یهو تصویر ??یکس میشه و این ارور رو میده Error quit was not requested in the main thread

تارخ و تام زون رو عوض کردم.اخرین نسخه کارت گرا??یکم (GT 525) رو نصب کردم.نت ??رم ورک 4.5 رو نصب کردم.دایرتیکس رو نصب کردم.Steam رو هم نصب کردم ( دیشب دیدم هیچ کدوم کز کارا جواب نمیده Steam رو هم اپدیت کردم و ثبت نام هم کردم ) و کلا الان از این بازی نا امید شدم

این مغازه هایی که الان دارن این بازی رو می??روشن چکار میکنن؟؟ کرک دیگه ای دارن؟؟

لینک به ارسال

سلام من بازی رو خریدم ولی یکی از پارت هاش کپی نمیشه راه حلی برای درست کردنش هست ؟؟:saddd:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...