رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی Call of Duty Black Ops 2

پست های پیشنهاد شده

دوستان من کل این تاپیک رو خوندم اصلا مشکل من اینه که بازی کلا بالا نمیاد نه اروری به چیزی هیچ ات??اقی نمیا??ته علتش چیه؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام کسی میدونه این ارور ماله چیه؟error.server script runtime error exceeded muximum number of child server script variables terminal script error animscripts/anims.gsc:1

لینک به ارسال
دوستان من کل این تاپیک رو خوندم اصلا مشکل من اینه که بازی کلا بالا نمیاد نه اروری به چیزی هیچ ات??اقی نمیا??ته علتش چیه؟؟؟؟

این کرک رو است??اده کنید مشکلتون حل میشه

دانلود: پرشین گیگ - دانلود - Cfix_Call of Duty Black Ops II [www.p30source.com].rar

Password : www.p30source.com

لینک به ارسال

slm bazio down kardam hamasho bad mikham extract konam to 2 partesh error mide mige disc is full to chanta drivam emtehan kardam nashod mamnon misham be in idim j bedin korosh_Cancel6996@yahoo.com

لینک به ارسال
این کرک رو است??اده کنید مشکلتون حل میشه

دانلود: پرشین گیگ - دانلود - Cfix_Call of Duty Black Ops II [www.p30source.com].rar

Password : www.p30source.com

این کرکو روی کرک قبلی ریختم اصلا هیچ ات??اقی نمی ا??ته چی کارکنیم بالا بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان من بازی رو اجرا میکنم اما تصویر نداره و ??قط صدا داره ، ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام اقا بازی من بدون صدا هست چرا؟

لینک به ارسال

سلام

من بازی را که اجرا میکنم اول ص??حه سیاه میشه بعد چند لحظه پیام میده که باید برنامه را ببندم بعد که کلوز پروگرام را زدم یه ص??حه دیگه باز میشه که ارور ERROR DURING INITIALIZATION : UNHANDLED EXCEPTION CAUGHT ر میده

مشگل از کجاست لط??ا کمکم کنید :unsure:

وقت زیادی واسه دانلودش گزاشتم

لینک به ارسال

به نظر من مشکل از سیستم هاتونه!

چون یکی لپتاپش رو آورد همه کارهای شما رو روی ویندوزش انجام دادیم نشد ولی من براش یه ویندوز ریختم بعد براش بازی رو نصب کردم بدون تغییر زمان و نصب استیم و این دنگ و ??نگ ها ??قط براش ویندوز 8 ریختم بعد داریکت ایکس رو هم براش نصب کردم بعد دیگه بازی بالا اومد(هلو)

از من میشنوین ویندوز 8 بریزین و همه سخت ا??زاراتون و درایور هاتون رو آپدیت کنین دیگه حل میشه

لینک به ارسال

ویندوزمو عوض کردم بازی نصب شد و بالا اومد

ولی یه مشکل دیگه کی??یت بازی خیلی پایینه تو ??یلماش خیلی کی??یت بالاست ولی تو بازی انگار داری سونی 1 بازی میکنی

رزولوشنشو بردم بالا بازم همین مشکل را داشتم

کسی علت و راه حلش را بلده کمک کنه

لینک به ارسال

سلام دوستان.. من بازیو دان کردمو نصبم کردم وقتی میرم تو بازی صحنه اهسته میزنه واسم.. گرا??یکمو سیستمم بالاستا.. دارم اپدیتشو دان میکنم امکانش هست که مشکلم برطر?? شه؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام. من بازیو دان کردم ر??تم تو بازی دیدم صحنه اهسته میزنه با این سیتم بالایه من.. دوباره ر??تم اپدیت کارت گرا??یکو دانلود کردمو نصبشم کردم حالا میرم تو بازی هنگ میکنه مشکلم چیه کمک کمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بازی من خیلی رونه منتها صدا نداره

دایرکس نصبه .دات نت ??ریم ورک هم نصبه داریور کارت صدا هم نصبه چی کنم به نظر شما

تو رو خدا راهنمایی کنید

البته من تو چند تا سایت خوندم مورد از اپدیت هایی هست که ریختیم اون اپدیت 37 مگی 1 اپدیت دیگه 86 مگه با اون یعنی درست میشه

ویرایش شده توسط saeed1260

لینک به ارسال

برای من نسخه ی مولتی پلیر و زامبی میاد ولی نسخه ی اصلی نمیاد روی آیکنش کلیک می کنم ولی هیچ ات??اقی نمی??ت نسخه ی زامبیش هم وصل نمیشه که آنلاین بازی کرد.

اشکال از کجاست؟؟

لینک به ارسال
برای من نسخه ی مولتی پلیر و زامبی میاد ولی نسخه ی اصلی نمیاد روی آیکنش کلیک می کنم ولی هیچ ات??اقی نمی??ت نسخه ی زامبیش هم وصل نمیشه که آنلاین بازی کرد.

اشکال از کجاست؟؟

سلام جدیدترین کرک SKIDROW CrackFix رو دانلود کنید نرم ا??زار استیم رو هم نصب کنید (حین نصب استیم باید به اینترنت وصل باشید) بازی رو اجرا کنید اگر موقع اجرا بیرون پرید یا اروری داد تاریخ سیستم رو به ۱۴ نوامبر ۲۰۱۲ تغییر بدید ویرایش شده توسط Salamander

لینک به ارسال
سلام جدیدترین کرک SKIDROW CrackFix رو دانلود کنید نرم ا??زار استیم رو هم نصب کنید (حین نصب استیم باید به اینترنت وصل باشید) بازی رو اجرا کنید اگر موقع اجرا بیرون پرید یا اروری داد تاریخ سیستم رو به ۱۴ نوامبر ۲۰۱۲ تغییر بدید

میشه لینکش رو بزاری کرک زیاد هست نمیدونم کدوم آخریه..

لینک به ارسال

سلام دوستان. من وقتي بازي رو ميارم يكم كه بازي ميكنم وسط بازي يهو ق??ل ميكنه كي مشكلشو ميدونه. در ضمن سيستمم بالاست

لینک به ارسال
مهمان مهمان

بازی خوبیه! کسانی که بازی شون لود نمیشه آنتی ویروسشون رو غیر ??عال کنن و یه بار دیگه نصب کنن. مثلا ناد 32 دو تا از DLL های بازی رو چون کرک بودن پاک میکرد بدون این که من خبر باشم! اونایی هم که بازی شون گیر میکنه یه سر برن تو تنظیمات بازی Optimal Graphic رو پایین گزینه ها بزنن.

لینک به ارسال

آقا من همه کارارو کردم

ولی وقتی میزنم و میرم تو بازی ص??حه سیاه میاد و دایره مخصوص لود بازی هی میچرخه..ولی ات??اقی نمیو??ته

ویندوزمم 8 و تقریبا همه سخت ا??زارام بالاست

لینک به ارسال

قسمت زامبیش میره تو بازی ، آنلاین رو میزنم ؛ ولی نمیشه بازی کرد ارور میده "Please try again later or visithttp://www.callofduty.com/blackops2/status for updates."

لط??ا کمک کنید !!!! :( O_o

arshiaamm@yahoo.com

ویرایش شده توسط arshiaamm

لینک به ارسال

يه كرك داره بنام Crack proper هست كه حجمش 4 MB هست اونو دانلود كن درست ميشه

لینک به ارسال

لینک دانلودش رو داری ؟؟؟ :love::cancan::7AD_headspin::7AD_headspin:

لینک به ارسال

ای بابا ارور میده : unable to AppID, creat steam_appid.tex with the correct AppID

:ohnoes::ohnoes: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

):[ATTACH=CONFIG]2985[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام به همه.اونایی که تا آخر این بازی انجام دادن لط??ا به من بگید اون مرحله ای که اینا میرن به کلیسا حمله میکنن و آرپی جی زنارو میزنن بعد باید چیکار کنم تا به مرحله بعد برم .من تو این مرحله گیر کردم و نمیدونم چیکار کنم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...