رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی Far Cry 3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)
من نمی دونم مشکل شما چیه.سیستم من 4 گیگ رم داره.گرا??یکم هم GT 240 هست و سی پی یو Athlon X2 Dual Core 2.8 Ghz.خیلی روون بازی رو اجرا می کنم.??قط یه جایی گیر کردم:اونجا که یه کشتی هست و یه محدوده رو تو نقشه High Light کرده و اگه سربازا ب??همن میبازی،نمی دونم باید چی کار کنم!

duste aziz ba estefade az dorbine aksait az tamame un dozda aks begir va ye alamate qermez eskelet balashun moshakhas mishe va bazi az un ha ye alamate zard!!! shma faqat ba estefade az CHAQU bayesti un kasaee ke zard hast balaye sareshun ro ba chqu be***hid ta KELID ro bedast biari!! bedune shelik faqato faqat ba chaqu

hat man az dorbine akasi estefade kon ta rahat un kasaee ke ba zard namayesh shodan peyda konid va aslan hichkas nabayad shomaro bebine

ویرایش شده توسط masoud leo

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.من ک دارم بازیو نصب میکنم وسطاش سیستم خاموش میکنه.میشه بگین باید چیکار کرد؟

لینک به ارسال
سلام

برای من هم این چنین مشکلی هست که سه ??ایلو نمی تونه پیدا کنه که اسماشونو زیر می نویسم لط??ا کمک کنید

msvcp100.dll .........msvcr100.dll ..........d3dx9_43.dll

اگه چنین ??ایلی تو بازیتون پیدا کردین برای ما هم بزارید متشکرم.

سلام.

??ایل d3dx9_43.dll با نصب دایرکت ایکس درست میشه اون دوتا ??ایل دیگرو برات میذارم

[ATTACH=CONFIG]2971[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2972[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلامدوست عزیز تو این مینی گیما در بازی اونایی رو که روشون هد?? میگیری علامت زرد میاد باید بری از نزدیک با چاقو بکشیشون یا همون وقتی نزدیکشون شدیدکمه ی f را بزنید تا بقیه دشمنا متوجه نشن تنها راهش همینه.

لینک به ارسال

سلام

چجوری باید به صورت ا??لاین بخش مولتی و Co op رو بازی کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام.من بازی رو نصب کردم زمانی که می خوام اجراش کنم این پیغام رو میده xinput1_3.dll لط??لا راهنمایی کنید :4::4:

لینک به ارسال

اقا مشکل سیو داره بازییی.سیو دستی نمیشه میگه خودش چک پویت میگیره.اما همیشه عقب هستوکلی باز باید برم.یکی نمیخواد توی این پست جوابگو باشهه

لینک به ارسال

تروجان عزيز من 3 روز پيش توي تاپيك مخصوص بازي Assassin Creed 3 يه سوال پرسيدم هنو هيشكي سوالمو جواب نداده... حالا حالا ها باس منتظر باشي...

لینک به ارسال

hi

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ohnoes:
برای چی نباشه من هستم

لینک به ارسال

انگار انجمن بازیا دیگه بیخود شده.خوب جدا کسی جواب نداره که سیوش چطوری اوکی میشه؟؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

من چند جا رو گشتم.راه حل قطعی نداره. چاره ای نداری جز است??اده از چک پوینت های خود مرحله. در ضمن چک پوینت های خود مرحله هم بد نیست هاااا!! یکی سیو 2 مرحله مونده به آخرشو نداره؟ همون جا که باید انتخاب کنی که با سیترا باشی با بری دوستاتو نجات بدی. محل سیو بازی : C:\ProgramData\Orbit\46

لینک به ارسال
من چند جا رو گشتم.راه حل قطعی نداره. چاره ای نداری جز است??اده از چک پوینت های خود مرحله. در ضمن چک پوینت های خود مرحله هم بد نیست هاااا!! یکی سیو 2 مرحله مونده به آخرشو نداره؟ همون جا که باید انتخاب کنی که با سیترا باشی با بری دوستاتو نجات بدی. محل سیو بازی : C:\ProgramData\Orbit\46

چیز زیادی از دست ندادی دوست عزیز

اگه دوستاتو نجات بدی سیترا توسط دنیز میمیره و اونام از جزیره میرن

اگرم به سیترا بپیوندی هم جیسون دوستاشو میکشه و سیترا هم جیسون رو میکشه و این یعنی

یا ازادی از جزیره و نجات یا مرگ خودت با دوستان

بعدشم ک ازت میپرسه میخوای بازم تو جزیره بمونی یا نه

در کل زیاد درگیرش نشو

لینک به ارسال
انگار انجمن بازیا دیگه بیخود شده.خوب جدا کسی جواب نداره که سیوش چطوری اوکی میشه؟؟

خب دوست عزیز ??صل امتحاناس یکم حق بدین

سیو بازی هم مشکلی نداره کلا سیستم بازی اینجوری هستش ک بعد انجام هر معموریت یا در حین انجام معموریتها چک پوینت میده و این یعنی سیو اتومات

نیازی به سیو دستی نداره سیو دستی معمولا برا پول در اوردن بیشتر هستش ک نیازی به پول بیشتر نداری

پیشنهاد من شما اول اون مناطقی ک پرچم قرمز داره رو ??تح کن خود به خود ت??نگهای پیشر??ته و ??ول براتون باز میشه و همینطور مراحل کشتن حیوانات

لینک به ارسال
سلام.من بازی رو نصب کردم زمانی که می خوام اجراش کنم این پیغام رو میده xinput1_3.dll لط??لا راهنمایی کنید :4::4:

شما اون ??ایل رو دانلود و در system32 بریز و ریجیسترش کن

اینم ??ایل با اموزش ریجیسترش

xinput1_3.dll free download - DLL-files.com

لینک به ارسال

سلام دوستان م

من بازی رو تا چپتر 8 ر??تم ویندوزم مشکل خورد مجبور شدم عوضش کنم اما سیوهای بازی رو برداشتم

اما الان که کپیشون میکنم چه توی orbit\46 و هم توی my document بازی اجرا میشه اما سیو ها لود نمیشن مشکل از چی هست؟؟؟

لینک به ارسال

سلام دوستان. موقع اکسترکت کردن حجم 5 گیگ پارت 3 و 4 ارور میده. با روشی که توی سایت گ??ته انجام دادم موقع رپیر هم ارور میده 3 و 4 رو. من حالا چیکار کنم. لط??ا راهنمایی کنید :ohnoes:

لینک به ارسال

سلام دوستان من ??همیدم چجوری میشه سیو کرد.

وقتی توی خونه ای که به دست اوردید هستید. همون خانه هایی که توی نقشه به شکل دو ??لش هستند وارد بشید اونوقت از قسمت منو میتونید سیو کنید. در حالی که در محیط بازی یا توی جزیره نمیشه سیو کرد و ??قط مینویسه سیو اوتوماتیک. برای سیو دستی همین روشی که گ??تم عمل میکنه

لینک به ارسال

سلام .من بازی رو نصب کردم ولی تو بازی صدا نداره.کارت صوتی هم نصبه .کسی میدونه مشکل چیه؟

لینک به ارسال

سلام دوستان من تو مرحله 20% از بازی به مشکل خوردم

اونجایی که لباس هم رنگ خود اون نیرو ها بر تن داری و با کمک سیم دو بار عزض رودخونه رو رد میکنی و بعد میری بالای پله میری تو یه تو نلی یا غار یه همچین چیزی ولی متعص??انه بازی ??ایلید میشه کسی میدونه مشکلش چیه یا باید چی کار کنم:-_-:

لینک به ارسال

gggggggggggggggggggggggggggg

ویرایش شده توسط mohammadbaboli

لینک به ارسال
سلام کی میدونه که چطوری میشه درمرحله ی داخل بازی(موقع گر??تن قارچ)بایدقارچ هاروازکجاگر??ت؟ازداخل دریایا...کجا؟

منظورت کدوم مرحله است یکی مراحل اولیه بود تعداد گل های خاصی رو که گ??ته و به رنگ های مختل?? هستو باید بگیری که نو ع آبیش تو آبه و باید بری زیرآب و بگیریش .

یه مرحله دیگه ??کر کنم از مراحل ??رعی باشه خوب یادم نیست باید تو منظقای که مشخص شده گل هارو پیدا کنی

لینک به ارسال

hggggggggggggggggggggggggggg

لینک به ارسال
همون جایی که دکترمیگه بریم واسه یه دختری که مریضه قارچ بگیریم وبیاریم

آهان گر??تم کجارو میگی اون دختره نامزدته دیگه (مثلا) خب تو اون مرحله باید مسیری که رود خانه میره رو ادامه بدی تا به یه قسمت آبشا مانند میبینی می پری تو آب یه غاری رو میبینی واردش میشی بعد یه یه دمو پخش میشه بعد از اون قارچ رو میگیری میای میدی به دکتر

لینک به ارسال

پاسخت

hhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...