رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
valid

دانلود ملتی من جدید multiMAN ver 04.14.00 BASE CEX

پست های پیشنهاد شده

سلام

رو 3.55 تست شده یا نه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

رو 3.55 تست شده یا نه

اره دیگه cex هست

لینک به ارسال
اره دیگه cex هست

??قط به cex میخوره به دکس نمیخوره 3.55cex:dancegirl2:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام ببخشيد به ورژن 4.30 جواب ميده ديگه ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

می خواستم بدونم چطوری باید بریزمش؟؟

لینک به ارسال

سلام برادر برای نصب کردن ملتی من

باید یک ??لش یا یک هارد با ??رمت fat32داشته باشید

بعد ??ایل pkgرو در روت ??لش یا همان بیرون از پوشه ها کپی کنید و درون یو اس بی دستگاه پلیشتیشن 3

بگذارید و در قسمت instal pkg filesملتی من خود را نصب نمایید :93:.

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

از کدام لینک باید دانود کنیم لینک مستقیم نداره

لینک به ارسال
از کدام لینک باید دانود کنیم لینک مستقیم نداره

دوست عزیز می تونی از لینک زیر به صورت مستقیم دانلود کنی

MULTIMAN VER 04.14.00 BASE CEX

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دوستان لط??ن نسخه ی full multi man هم بگذارید.

لینک به ارسال

با سلام من یه سوال داشتم. من دستگاهمو به ورژن 4.31 آپدیت کردم. هک هم نیست. هیچ گزینه ای هم به نام install pkg files وجود نداره. یک مولتی من هم که مال ورژن قبلیم بوده (یعنی 3.55) هست که وقتی می خوایم بازش کنیم ارور میده. حالا من دقیقا باید چی کار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید. با تشکر...

لینک به ارسال
با سلام من یه سوال داشتم. من دستگاهمو به ورژن 4.31 آپدیت کردم. هک هم نیست. هیچ گزینه ای هم به نام install pkg files وجود نداره. یک مولتی من هم که مال ورژن قبلیم بوده (یعنی 3.55) هست که وقتی می خوایم بازش کنیم ارور میده. حالا من دقیقا باید چی کار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید. با تشکر...

سلام دوست عزیز

اگه روی گزینه ی app/home چند ثانیه منتظر بمونی install packeg file آشکار میشه (البته از داخل مولتی من هم میشه ??ایل های pkgرونصب کنی )

در مورد مولتی من هم باید ورژن جدید مولتی من رو نصب کنی که برای این کار بهتره اول ورژن قبلی رو پاک کنی بعد ورژن جدید رو نصب کن ( بهتره اول آخرین ورژن fullمولتی من رو نصب کنی ،بعد آخرین نسخه base رو نصب کنی )

اگه سوالی داشتی بازم بپرس دوست عزیز

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

اگه روی گزینه ی app/home چند ثانیه منتظر بمونی install packeg file آشکار میشه (البته از داخل مولتی من هم میشه ??ایل های pkgرونصب کنی )

در مورد مولتی من هم باید ورژن جدید مولتی من رو نصب کنی که برای این کار بهتره اول ورژن قبلی رو پاک کنی بعد ورژن جدید رو نصب کن ( بهتره اول آخرین ورژن fullمولتی من رو نصب کنی ،بعد آخرین نسخه base رو نصب کنی )

اگه سوالی داشتی بازم بپرس دوست عزیز

سلام. ازتون خیلی ممنونم که منو راهنمایی کردین. من زیاد سررشته توی اینکار ها ندارم. اما چیز های مبتدی سرم میشه. توی انجمن های دیگه که سوالامو میپرسیدم منو مسخره می کردن. اما از شما خیلی متشکرم. چند سوال دیگه هم داشتم. من گزینه ای به نام app/home نمیبینم. یعنی نمیتونم مولتی من بریزم؟ همونطور که گ??تم ورژنم 4.31 هست و هک هم نشده. بعد لط??ا میشه راهنمای حذ?? مولتی من رو بدین؟ بعدش هم اگه زحمتتون نمیشه لینک دانلود مولتی من آخرین ورژن full رو بذارید.

حالا یه سوال کلی. من الان دیگه نمیتونم بازی های کپی بازی کنم؟ میشه بگید cex چیه؟

خیلی ممنونم.

لینک به ارسال
سلام. ازتون خیلی ممنونم که منو راهنمایی کردین. من زیاد سررشته توی اینکار ها ندارم. اما چیز های مبتدی سرم میشه. توی انجمن های دیگه که سوالامو میپرسیدم منو مسخره می کردن. اما از شما خیلی متشکرم. چند سوال دیگه هم داشتم. من گزینه ای به نام app/home نمیبینم. یعنی نمیتونم مولتی من بریزم؟ همونطور که گ??تم ورژنم 4.31 هست و هک هم نشده. بعد لط??ا میشه راهنمای حذ?? مولتی من رو بدین؟ بعدش هم اگه زحمتتون نمیشه لینک دانلود مولتی من آخرین ورژن full رو بذارید.

حالا یه سوال کلی. من الان دیگه نمیتونم بازی های کپی بازی کنم؟ میشه بگید cex چیه؟

خیلی ممنونم.

سلام

1-گزینه app/home حتما توی منوی GAME هست که به طور کامل اینجوری نوشته app_home/ps3_GAME/

2-برای حذ?? مولتی من هم باید روش دایره بزنی بعد گزینه ی DELETE

روش هک کنسول ها هم به دوروش هست یکی DEX و دیگری CEX که روش CEX بازی های کپی رو میشه بازی کرد

??قط یه سوال دستگاهتو اصلا تا حالا هک نکردی (وقتی که ورژنش 3.55 بود)؟

لینک به ارسال
سلام

1-گزینه app/home حتما توی منوی GAME هست که به طور کامل اینجوری نوشته app_home/ps3_GAME/

2-برای حذ?? مولتی من هم باید روش دایره بزنی بعد گزینه ی DELETE

روش هک کنسول ها هم به دوروش هست یکی DEX و دیگری CEX که روش CEX بازی های کپی رو میشه بازی کرد

??قط یه سوال دستگاهتو اصلا تا حالا هک نکردی (وقتی که ورژنش 3.55 بود)؟

سلام. من تو ورژن 3.55 دستگاهم هک شده بود. اما الان دیگه نیست. حالا الان دیگه نمیتونم هکش کنم؟

لینک به ارسال

سلام. باورکنین گزینه ی app/home وجود نداره. اینم عکسش نگاه کنید. در ضمن دستگاه من مدل fat هست. ربطی به این نداره؟

[ATTACH=CONFIG]2981[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام. باورکنین گزینه ی app/home وجود نداره. اینم عکسش نگاه کنید. در ضمن دستگاه من مدل fat هست. ربطی به این نداره؟

2981-ن??-jpg

نه دوست عزیز ربطی به FAT یا slimنداره ،من خودم هم دستگاهم FAT هست ورژنشم 4.31 هست و هیچ مشکلی ندارم

این عکسی که گذاشتی قسمت بالای منوی game هست app_home/ps3_game پایین تره ، ولی اگه نباشه دیگه نمی دونم مشکلش چیه :confused:

دستگاهتم چون قبلا هک کردی حله الان می تونی بازی های کپی و با ورژن های پایین تر رو بازی کنی .:cancan:

لینک به ارسال
نه دوست عزیز ربطی به FAT یا slimنداره ،من خودم هم دستگاهم FAT هست ورژنشم 4.31 هست و هیچ مشکلی ندارم

این عکسی که گذاشتی قسمت بالای منوی game هست app_home/ps3_game پایین تره ، ولی اگه نباشه دیگه نمی دونم مشکلش چیه :confused:

دستگاهتم چون قبلا هک کردی حله الان می تونی بازی های کپی و با ورژن های پایین تر رو بازی کنی .:cancan:

سلام. اینم عکس پایین منوی game.

5ybvfg27kpt4h5flnr.jpg

حالا اگه این گزینه وجود نداشته باشه دیگه نمیتونم بازی کنم و دیگه باید ps3 رو بذارم کنار؟ مولتی من قبلیم پاک کردم. حالا بدون مولتی من چه طوری میشه بازی اجرا کرد؟ میشه لط??ا بگین چه طوری دستگاهتون رو کپی خور کردین؟ میشه لینک دانلود و آموزشش رو بذارید؟

خیی ممنونم که تا الان کمکم کردی. دیگه ببخشید وقتتو گر??تیم.:biggrin2:

لینک به ارسال
سلام. اینم عکس پایین منوی game.

5ybvfg27kpt4h5flnr.jpg

حالا اگه این گزینه وجود نداشته باشه دیگه نمیتونم بازی کنم و دیگه باید ps3 رو بذارم کنار؟ مولتی من قبلیم پاک کردم. حالا بدون مولتی من چه طوری میشه بازی اجرا کرد؟ میشه لط??ا بگین چه طوری دستگاهتون رو کپی خور کردین؟ میشه لینک دانلود و آموزشش رو بذارید؟

خیی ممنونم که تا الان کمکم کردی. دیگه ببخشید وقتتو گر??تیم.:biggrin2:

سلام

نمی دونم چرا دستگاهت این گزینه رو نداره با این حساب که app/home نیست و مولتی منتم گ??تی توش نمی ره و پاک کردی نمیشه ??ایلای pkg رو نصب کنی و بازی کنی

این عکس برای دستگاه خوده منه

[ATTACH=CONFIG]2982[/ATTACH]

من ps3 که خریدم برام همون موقع هک کرد (به 3.55) که سخت ا??زاری باید هک بشه ، اما چند وقت پیش که 4.31 کردم نرم ا??زاری این کارو کردم که یه ??ایل بود که نصب کردم و دستگاه آپدیت شد به 4.31

حالا دستگاهتو ببر بیرون ببین مشکلش چیه :biggrin2:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام

نمی دونم چرا دستگاهت این گزینه رو نداره با این حساب که app/home نیست و مولتی منتم گ??تی توش نمی ره و پاک کردی نمیشه ??ایلای pkg رو نصب کنی و بازی کنی

این عکس برای دستگاه خوده منه

2982-20130107453-jpg

من ps3 که خریدم برام همون موقع هک کرد (به 3.55) که سخت ا??زاری باید هک بشه ، اما چند وقت پیش که 4.31 کردم نرم ا??زاری این کارو کردم که یه ??ایل بود که نصب کردم و دستگاه آپدیت شد به 4.31

حالا دستگاهتو ببر بیرون ببین مشکلش چیه :biggrin2:

خوش به حالتون. حالا میشه لینک دانلود هک Ps3 که خودتون دانلود کردین و هکش کردین رو بذارید(واسه 4.31) ؟ اگه لط?? کنید آموزشش رو بذارید ممنون میشم.

یه سوال دیگه. وقتی مولتی من رو میریزید رو ??لش تو روتش میریزید یا باید ??ایل درست کنید؟ بعد نام مولتی من رو که تو ??لش ریختیمو باید عوض کنیم؟

واقعا شرمندم انقدر سوال پرسیدم. دستتون درد نکنه

ویرایش شده توسط pouyadaraee

لینک به ارسال

1-راستش من بردم بیرون مغازه دوستم، اون برام هک کرد (البته آموزشش تو انجمن سایت هست )

2-همین که مولتی من رو بریزید توی روت ??لش کا??یه نباید کار دیگه ای بکنید، نامشم لازم نیست تغییر بدی

:biggrin2:

لینک به ارسال
1-راستش من بردم بیرون مغازه دوستم، اون برام هک کرد (البته آموزشش تو انجمن سایت هست )

2-همین که مولتی من رو بریزید توی روت ??لش کا??یه نباید کار دیگه ای بکنید، نامشم لازم نیست تغییر بدی

:biggrin2:

میشه لینک مستقیم آموزشش تو انجمن رو بذارید؟ شاید چون هکش نکردم گزینه ی app/home وجود نداره.

اگه میشه آدرس مغازه دوستتون رو بدین اگه نتونستم هکش رو دانلود کنم به ایشون مراجعه کنم.

بازم ممنونم:4:

لینک به ارسال
میشه لینک مستقیم آموزشش تو انجمن رو بذارید؟ شاید چون هکش نکردم گزینه ی app/home وجود نداره.

اگه میشه آدرس مغازه دوستتون رو بدین اگه نتونستم هکش رو دانلود کنم به ایشون مراجعه کنم.

بازم ممنونم:4:

این آدرس آموزش http://forums.p30day.com/t4870.html

ما قزوین زندگی می کنیم دوست عزیز ، مغازه دوستمم قزوینه :biggrin2:

لینک به ارسال
این آدرس آموزش http://forums.p30day.com/t4870.html

ما قزوین زندگی می کنیم دوست عزیز ، مغازه دوستمم قزوینه :biggrin2:

با سلام. این لینک مال 4.30 هست. اما من 4.31 رو میخوام. بعنی این روی 4.31 میشه ریخت؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...