رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان انجمن!

شاید باورتون نشه ولی درست شنیدید اینترنت رایگان با است??اده از تر??ندی که تو پایین براتون نوشتم:

چیزی هایی که لازم دارید :

یک سیم کارت ایرانسل - یک گوشی نوکیا - کابل usb برای اتصال به کامپیوتر - برنامه ی nokia pc suite - و اپرا مینی رو کامپیوتر

البته اونایی که گوشی نوکیا دارند ??کر کنم همه ی اینا رو دارن ، حالا ما کاری به این نداریم!

بعد وقتی که گوشی رو از طریق کابل به کامپیوتر وصل کردید تو برنامه ی pc suite گزینه ی connect to the internet رو بزنید و می بینید که از طریق گوشی به اینترنت وصل میشه.

??کر کنم این تر??ند واسه همراه اولم جواب بده.

در ضمن این تر??ند صد در صد کار میکنه و الان خودم از این روش است??اده میکنم با اینکه اعتبار گوشیم ص??ر ریاله!!

البته می توانید کد شارز رو *145*shomarh# ارسال کنید و 1000 تومان از حساب شما کثر خواهید شد و سرعت اینترنت شما 128 مگ خواهد شد و از این پس می توانید از طریق FireFox , Google Chrome , Opera به اینترنت متصل شوید. شارژ شما دیگر کم نخواهد شد...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حالا واقعا کار میکنه ؟

لینک به ارسال

آخه آدم اسکل تو هنوز ??رق بین اینترنت 128 کیلو بیت که میشه 16 کیلو بایت رو نمیدونی و نوشتی 128 مگ اون موقع اومدی تاپیک زدی در ضمن در بعضی ایام تعطیل اینترنت ایرانسل رایگان هست!!!!

حالت خوبه؟؟؟

لینک به ارسال

شما حالت خوبه ؟؟ اخه این که از حساب شما پول کم میشه !!!

لینک به ارسال

یعنی چی از حساب کم میشه؟

لینک به ارسال

سلام به همگی اعضای انجمندر رابطه با موضوع ذکر شده مختصر به یک اصل مهم در مجانی کردن اینترنت ایرانسل اشاره میکنم اونهم اینه که هر جایی که بشه آیپی ایرانسل رو وارد کرد میتوان از اینترنت مجانی ایرانسل است??اده کرد مختص هیچ گوشی موبایل خاصی هم نیست - مو??ق باشید...ip=10.131.26.138port=8080

لینک به ارسال

شاید باورتون نشه ولی درست شنیدید اینترنت رایگان با است??اده از تر??ندی که تو پایین براتون نوشتم:

یک سیم کارت ایرانسل - یک گوشی نوکیا - کابل usb برای اتصال به کامپیوتر - برنامه ی nokia pc suite - و اپرا مینی رو کامپیوتر

البته اونایی که گوشی نوکیا دارند ??کر کنم همه ی اینا رو دارن ، حالا ما کاری به این نداریم!

بعد وقتی که گوشی رو از طریق کابل به کامپیوتر وصل کردید تو برنامه ی pc suite گزینه ی connect to the internet رو بزنید و می بینید که از طریق گوشی به اینترنت وصل میشه.

در ضمن این تر??ند صد در صد کار میکنه و الان خودم از این روش است??اده میکنم با اینکه اعتبار گوشیم ص??ر ریاله!!

البته می توانید کد شارز رو *145*shomarh# ارسال کنید و 1000 تومان از حساب شما کثر خواهید شد و سرعت اینترنت شما 128 مگ خواهد شد و از این پس می توانید از طریق FireFox , Google Chrome , Opera به اینترنت متصل شوید. شارژ شما دیگر کم نخواهد شد...

:=D:

تازه زدی نه؟؟یا کم داری یا گیجی تو داری 1000تومن میدی طرح میزنی بعد میگی رایگان؟؟من موندم با کدوم عقلت این حر??و زدی:gigglesmile::gigglesmile:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

128 مگگگگگگگگگگگ بر ثانیه؟ خیلی نزدیک به دکل باشی سرعت Edge ایرانسل ??وقش میشه 28 کیلو بایت بر ثانیه!

لینک به ارسال

میشه به خدا اگه به سوالم درباره ??ری گیت پاسخ بدید مگم

لینک به ارسال

هه هه هه این دختر تو هنگ طرح ??عال کرده ??کر کرده رایگانه و اینترنت مجانی هم تا حالا است??اده نکردی برای مجانی کردن اینترنت ایرانسل که رو همه گوشی ها کارم میکنه باید یه opera handler java داشته باشی و بهش پروکسی رایگان بدی تا اینترنت ایرانسل رایگان شه که با اعتبار ص??ر ریال هم میتونی بری نت حالا برو بگو نت مجانی داری

لینک به ارسال

سلام دوستان.

من حدود 2 سال با برنامه VNAP.NetBuster Proxy Pro اینترنت رایگان ایرانسل داشتم و سرعتشم خیلی خوب بود اما الآن حدود 2 ماهه که قطعش کردن و مجانی نمیشه ، لط??ا اگه راهی برای درست کردنش میدونین بگین ، انقد شارژ خریدم که خسته شدم

لینک به ارسال

Avalan az kalamate dorost baraye pasokh goiee estefade konin.2voman matlab ro dorost bekhonin bad nazar bedin.chera ke gofte age 1000 toman ham bedin soratesh ziad mishe.3voman age matlab eshkalaty dare behtare mohtaramane bayan beshe Tory ke kasy betone azashon estefade kone.zemnan in khanoom estefade karde be natije reside khaste Dar ekhtiare baghie bezare ke estefade konand.chera Javabe in lotfo intory midin?

لینک به ارسال

سلام،

سال 86 که من k750i داشتم با همین روش به network ایران گدا(ایرانسل) وصل میشدم ولی از برنامه سونی اریکسون است??اده میکردم،

سرعتش هم تعری??ی نبود.

در ضمن ??کر میکنم منظور شما 128کیلوبیت بود نه سرعت 128 مگ (ISPهای عضو PAP بیشترین پهنای باندی که در اختیار یوزر قرار میدن 8مگابیت هست )

به هر حال ممنون....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...