رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ayjoonn

معرفی نرم افزارهای کار بردی و روزمره

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز خودم،چند وقته که این ایده تو سرم هست (برای تاپیک موبایل هم این کارو کردم جواب داد) که نرم ا??زارای خوب و کاربردیو جدا کنیم. چه طور؟الان میگم.

ببینید دوستان گلم بیایم هرکی هر نرم ا??زاری که براش کاربردیه و روزمره هم هست معر??ی کنیم و کاراییشو بگیم و اگر وقتشو داشتید عکس هم بزارید از محیط نرم ا??زار.1 چیز دیگه هم که هست اشکال نداره که نرم ا??زار های کاربردی دیگه که حتی روزمره هم نیستو معر??ی کنیم مثل مثلا ??تو شاپ.

برای گام اول من اولین نرم ا??زارو معر??ی میکنم.clover این نرم ا??زار ما کامپیوتر رو برامون حالت tab میکنه .میتونیم مثلا new tab بزنیم تا همزمان یه درایو دیگرو داشته باشیم.حالا ایشالا بعد از نصب بیشتر آشنا میشید نرم ا??زار م??ید و کاملا ساده.حجمشم 3mb

[ATTACH=CONFIG]2952[/ATTACH].

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدیران محترم در بخش مربوطه قرار بدن لط??ا.آخه من دقیق نمیدونستم کجا بزارم.ممنون.

اینم یه نرم ا??زار دیگه برای ساخت وب سایت و یا قالب وبلاگ.WebsitePainter

متاس??انه اینترنت سرعتش کاملا پایینه برای اضا??ه کردن عکس.

لینک به ارسال

مثل اینکه هیشکی نمیخواد کمک کنه ولی من خودم یک تنه اینقد ادامه میدم تا بچه های دیگه هم وارد بحث بشن.

امروز میخوام نرم ا??زاری معر??ی کنم که هم به درد آماتور ها میخوره هم حر??ه ای ها.حر??ه ای ها میتونن بندازن تو ??لششونو است??اده کنن و همیشه همراهشون باشه تا در صورت نیاز است??اده کنن آماتورها هم از شر نصب برنامه راحت میشن.

iron portable اسم نرم ا??زار مرورگری هستش که معر??ی میکنم.همونطور که از اسمش مشخصه پورتابل هستش و نیازی به نصب نداره.سرعتشم مثل همه ی مرورگرهای وب دیگس.امیدوارم راضی کننده باشه براتون.

[ATTACH=CONFIG]2954[/ATTACH]عکسی از محیط کار نرم ا??زار معر??ی شده.

لینک به ارسال

یه نرم ا??زار معرو?? کهزیاد نیاز به معر??ی نداره ولی بازم چون قرار شد نرم ا??زارای کاربردیو بگیم میگم.

skype این نرم ا??زار برای ارتباط صوتی و تصویری است??اده میشه.برای ساختاکانتشم باید با ?? ی ل ت ر ش ک ن برید تو سایتش و اکانت بسازید مثل یاهو.این نرما??زار از سرعت و کی??یت بسیار بالایی برخورداره و واقعا دست بقیه ی نرم ا??زاراروبسته!!!من خیلی است??اده میکنم.

[ATTACH=CONFIG]2959[/ATTACH]

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب یه کم هم بریم سراغ بازی و بازی معر??ی کنیم.

میخوام یه کم از بازی هایی مثل max payne , pes 2013 , farcry , asasins creed و... دور بشیم آخه این بازی ها نیازی به معر??ی ندارن ؛ مثلا بازی max payne 2 رو خودم بیش از 40 بار تموم کردم و اصلا هم سیر نشدم الانم هر از چند گاهی بازی میکنم max payne 3 هم همینطور یا ??وتبال و ... یه سری بازی معر??ی کنیم که شاید ??قط بعضی هامون دوس داشته باشیو و 2بعدی یا سه بعدی کارتنی یا سر گرم کننده باشن.

مثل این بازی Fruit Ninja نسخه کامپیوترش بازی جالبیه یا بازی bubble (بازی رنگ ها) که اعتیاد آور هستن و هر د??عه نتیجه مت??اوتی دارن رو بیشتر معر??ی کنیم.

Fruit Ninja بازی ترکوندن میوه ها از طریق لمس و یا با موس هستش که تا قبل از این برای موبایل ها و تبلت ها بود ولی چند ماهی هست که نسخه pc هم اومده.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

یه بازی دیگه البته این بازی نه 2بعدیه نه ضعی?? ات??اقا خیلی هم عجیب بازی باحالیه برای کسانی که علاقه به بازی ماشین دارن به خصوص ??رمول1.

F1 2012 واقعا من که باهاش حال میکنم به خصوص وقتی که ??رمون داشته باشی.خیلی با ??رمون و گاز و ترمز حال میده حتما کسایی که دارن امتحان کنن.کاملا شبیه ساز واقعی هست و تمامی جاده ها و راننده ها واقعی بوده و وجود دارن.حسش حس عجیبیه انگار واقعا داری مسابقه میدی.توی بعضی از مسابقه هاش با اختلا?? چند هزارم ثانیه برنده میشید!!!

لینک به ارسال

یه نرم ا??زار باحال دیگه که معر??ی میکنم برای میکس تصویر یا ??یلم و کارهایی از این قبیل هســــــــــت.

sony vegas movie stadio که جدیدترین ورژنش که خوشبختانه راحت تو سایتای ایرانی پیدا میشه ورژن 11 هستش و در معیار های مختل?? مثلا اینی که من عکسشو گذاشتم HD Platinum 11.0هست که برای من مناسب بود.وقتی که میخواید دان کنید توجه کنید ورژنی که میدونید کامپیوترتون کششو داره دان کنید.

[ATTACH=CONFIG]2960[/ATTACH]

لینک به ارسال

یه موضوعی رو میخواستم بگم اونم این که اگه به نرم ا??زاری احتیاج دارید و اسمشو نمیدونید یا کلا نمیدونید برای اون کاری که میخواید نرم ا??زاری وجود داره یا نه اینجا مطرح کنید شاید بتونیم به همدیگه کمک کنیم.

لینک به ارسال

WinAVI Video Converter

یه نرم ا??زار دیگه!!!برای convert کردن video چیز جالبیه.WinAVI Video Converter اسم نرم ا??زاره.??رمت های خوبیو پشتیبانی میکنه که jet audio نمیتونه پشتیبانی کنه ولی اگه ??رمتی که رو که شما نیاز داشتید کانورت بشه Ulead VideoStudio داشت با یولید کانورت کنید آخه یولید سرعتش یه کم بهتره البته این نرم ا??زارم نسبت به نرم ا??زارای دیگه واقعا سرعت داره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...