رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
law man

پیرمرد ها با چهره های زیبا....

پست های پیشنهاد شده

om5e13sq9wwxypr1ira.jpgزنی از خانه بیرون آمد و سه پیرمرد را با چهره های زیبا جلوی در دید.

به آنها گ??ت: « من شما را نمی شناسم ولی ??کر می کنم گرسنه باشید، ب??رمائید داخل تا چیزی برای خوردن به شما بدهم.»

آنها پرسیدند:« آیا شوهرتان خانه است؟»

زن گ??ت: « نه، او به دنبال کاری بیرون از خانه ر??ته.»

آنها گ??تند: « پس ما نمی توانیم وارد شویم منتظر می مانیم.»

عصر وقتی شوهر به خانه برگشت، زن ماجرا را برای او تعری?? کرد.

شوهرش به او گ??

ت: « برو به آنها بگو شوهرم آمده، ب??رمائید داخل.»

زن بیرون ر??ت و آنها را به خانه دعوت کرد. آنها گ??تند: « ما با هم داخل خانه نمی شویم.»

زن با تعجب پرسید: « چرا!؟» یکی از پیرمردها به دیگری اشاره کرد و گ??ت:« نام او ثروت است.» و به پیرمرد دیگر اشاره کرد و گ??ت:« نام او مو??قیت است. و نام من عشق است، حالا انتخاب کنید که کدام یک از ما وارد خانه شما شویم.»

زن پیش شوهرش برگشت و ماجرا را تعری?? کرد. شوهـر گ??ت:« چه خوب، ثـروت را دعوت کنیم تا خانه مان پر از ثروت شود! » ولی همسرش مخال??ت کرد و گ??ت:« چرا مو??قیت را دعوت نکنیم؟»

??رزند خانه که سخنان آنها را می شنید، پیشنهاد کرد:« بگذارید عشق را دعوت کنیم تا خانه پر از عشق و محبت شود.»

مرد و زن هر دو موا??قت کردند. زن بیرون ر??ت و گ??ت:« کدام یک از شما عشق است؟ او مهمان ماست.»

عشق بلند شد و ثروت و مو??قیت هم بلند شدند و دنبال او راه ا??تادند. زن با تعجب پرسید:« شما دیگر چرا می آیید؟»

پیرمردها با هم گ??تند:« اگر شما ثروت یا مو??قیت را دعوت می کردید، بقیه نمی آمدند ولی هرجا که عشق است ثروت و مو??قیت هم هست!

بله… با عشقه که میتونید هر چیز یکه می خواهید به دست بیاردید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...