رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iceeeeeeee

مشکل در فن کارت گرافیک

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مدیر سایت و کاربران گرامی

کارت گرا??یکم مدل Geforce GT 9500 هست. مدتها پیش مجبور شده بودم ??ن اصلی گرا??یکم را عوض کنم . به خاطر اینکه ??نش دیگه نمی چرخید و یا اگر هم می چرخید آهسته و تاب هم داشت . در ضمن پیش یه تعمیر کار ر??ته بودم و یک روغن خارجی بهش زده بود و ادعا می کرد که با این کار ??نه می چرخه . دقیقاً به یک ه??ته نشده بود که ??ن دوباره ایستاد. مجبور شدم یک ??ن دیگه روش نصب کنم الان بعد از چند ماه دیدم که ??ن جدید در حالت چرخش صدا میکنه و تاب داره (قبلاً اینجوری نبود) بعد زمانیکه سیستم را روشن میکنم چرخش ??ن اول دور کنده بعد دور ??ن به حال طبیعی در میاد اون هم تاب داره و با صدای عجیب و غریب .در ضمن دمای کارت گرا??یکم در حالت عادی 54 درجه هست.

در ضمن عکسی از ??ن اصلی (شماره 1 ) و ??نی را که خریدم (شماره 2 ) را گر??تم که بتونید راحتر به من راهنمایی کنید.

شماره 1: http://up.toca.ir/images/ftjiwe4n6gg358x1ypgm.jpg

شماره 2 : http://up.toca.ir/images/0nt1d2xoi0tq6c4aehtl.jpg

1- آیا راهی هست که زمانیکه ??ن کار گرا??یک نمی چرخه اونو درست کرد ؟. منظورم روغن خاصی یا کار خاصی که بشه مثل اولش کرد.

2- علت اینکه ??ن نمی چرخه و در حالت چرخش هم تاب داره دلیلش را بگید ممنون میشم . آیا راهی هست که جلوی تاب ??ن را گر??ت ؟

3- اگر مارک خاصی از ??نی که به کارت گرا??یکم بخوره و کارش عالی باشه را لط??اً نام ببرید و اگر عکسی هم ازش دارید. لط??اً بزارید.

لط??اً کاربرانی که در این مورد تخصص و تجربه دارند نظرات خودشون را به من بگند و راهنمایی کنند . با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم همچین مشکلی دارم وحالا هم دنبال یه ??ن خوب میگردم اگه پیدا کردم بهت میگم درضمن ازروغن کاری کارت درست نمیشه

لینک به ارسال

مشکل ??ن به خاطر اصطکاک محور آرمیچر و درگیر شدن آن با هسته های سیم پیچی داخل ??ن هست مارک خاصی وجور نداره برای اینکه بتونبن ??ن مناسب پیدا کنین به مغازه هایی سر بزنین که تو کار لوازم جانبی باشن حتما پیدا میشه .

لینک به ارسال
دوستان پیدا نکردید ??ن مناسب؟

سلام،

تعمیرکارها - کسانی که کار اسمل و ??روش و خرید قطعات دست دوم رو انجام میدن اکثرا طلق و ??ن گرا??یک اضا??ی دارن....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...