رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

اموزش اپدیت ps3 به 4.31cfw

پست های پیشنهاد شده

سهیل نظری مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

اموزش اپدیت کردن PS3 به CFW 4.30

PS3-Consoles-Se1t.jpg

اموزش اپدیت کردن PS3 به CFW 4.30

امروز تصمیم گر??تیم که برای راحتی کار شما کاربران عزیز اموزش اپدیت کردن PS3 را در سایت قرار دهیم. چون اکثر بازی هایی که عرضه میشوند نیاز به ??ریمور بالای ۳٫۵۵ هستند و برای اجرا در ۳٫۵۵ نیاز به ??یکس دارند. ممکنه اون بازی که شما دوست دارید بازی کنید هنوز ??یکسش برای ۳٫۵۵ نیومده باشه یا اصلا نتونید با برنامه هایی که میشه بازی ها رو ??یکس کرد اون بازی رو برای اجرا در ۳٫۵ ??یکس کنید. حال با اپدیت کردن PS3 به CFW 4.30 دیگه نیازی به اینکارها نیست و دیگه خیلی راحت میتونید بازی رو اجرا کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

حالا با توجه به اینکه دو گروه Rebug و Rogero هر کدوم یک CFW 4.30 مخصوص خود را عرضه کردن اموزش نصب هر دو را قرار میدهیم و دیگه بستگی به خود شما داره که کدوم CFW 4.30 را نصب کنید اما سایت تاپ ۲ دانلود به شما نصب Rebug CFW 4.30 را پیشنهاد میکنه چون گروه rebug در عرصه هک PS3 شناخته تر و حر??ه ای تر می باشد و وقتی یه CFW عرضه میکند در این CFW هیچ باگی مشاهده نمیکنید. حال میرویم سراغ اموزش این دو CFW :

ویژگی های Rogero CFW 4.30 V2.05 :

rogero-300x168.jpg

• بازسازی کامل ??ریمور و نوشته شده بر پایه OFW 4.30 با ص??حه XMB رسمی و ویژگیهای کامل OFW 4.30 (بدون است??اده ازهیچ یک از ??ایلهای ??ریمور های S E X/DEX ورژن ۴٫۳۰)
  • ر??ع تمامی مشکلات شناخته شده مانند مرتب سازی آیکون های ص??حه XMB و موارد مربوط به حالت نمایشی در ورژنهای قبلی با رسمی شدن ص??حه XMB
  • اضا??ه شدن دوباره منوی “Install Package??? به ص??حه XMB و ر??ع شدن تمامی مشکلات مربوط به آن
  • تغییر نام ( Install Package Files ) به ToolBox برای جلوگیری از نمایش دو Install Package
  • اضا??ه شدن آخرین امکانات برنامه( Install Package Files ) به ToolBox
  • پچ شدن Cinavia برای غیر ??عال کردن ح??اظت Cinavia بر روی هارد کنسول
  • پچ شدنLV1 برای غیر ??عال کردن ح??اظت LV2
  • پچ شدن LV1 برای اضا??ه شدن PEEK & POKE و پشتیبانی از ??ایل جایگزین شده hvc 182/183 (اجرای بازیهای به صورت مستقیم از درون برنامه multiman بهتر صورت میگیرد.)
  • پچ شدن LV1 غیر ??عال کردن سیستم مدیریت کنترل یکپارچگی و چک نشدن Syscon (حال میتوان این ورژن را بدون QA Flag کردن بر روی تمامی کنسولها نصب کرد)
  • پچ شدن Core OS لودر ۱ برای جلوگیری از بریک شدن کنسولهای دانگرید شده Dehash نشده
  • پچ شدن LV2 برای اضا??ه شدن پشتیبانی از PEEK & POKE (برای LV1 و LV2)
  • پچ شدن VSH برای ??عال کردن پشتیبانی از برنامه ReActPSN
  • اسپو?? شده به آخرین نسخه یعنی OFW 4.31 و دسترسی به شبکه PSN / SEN
  • اجرای بازی های از آیکون App_home
  • اجرای تمامی بازیها تا ورژن ۴٫۳۰ بدون نیاز به هیچگونه پچ
  • بازیها می توانند از طریق آیکون دیسک و یا از app_home لود می شود
  • قابلیت نصب بر روی تمامی ورژن (OFW تا ورژن ۳٫۵۵ و CFW تا ورزن ۴٫۳۰)
  • در صورت خارج کردن هارد کنسول و اتصال دوباره آن میتوانید بدون هیچ مشکلی CFW را re-Install کنید.

امکانات و ویژگیهای کاستوم ??ریمور Rebug CFW 4.30 :

rebug-4301-rebug-4212-rex-edition-and-rebug-3554-rex-edition-300x174.jpg

• پشتیبانی دوباره از لینوکس
  • qa flag کامل
  • اسپو?? شده به ورژن ۴٫۳۱
  • package manager مخصوص تیم
  • ورژن جدید تولباکس تیم(Rebug Toolbox 02.01.00)
  • پچ lv1،با این اوصا?? شما براحتی میتوانید این ??ریمور را بدون qa flag کردن بروی کنسول خود نصب نمایید
  • پچ vsh،جهت دسترسی به حذ?? act.dat و اضا??ه کردن act.dat ساین نشده.
  • کارایی fake save data owner جهت است??اده بدون دردسر از سیو دیتای دیگران
  • امکان باز کردن ترو??ی ها
  • در این ورژن Cinavia نیز غیر ??عال شده است.

اموزش نصب :

ابتدا برنامه ی QA Flag را از انتهای پست دانلود کنید و روی دستگاهتون نصب کنید. حال برنامه را اجرا کنید اًگر عملیات مو??ق آمیز باشد صدای Beep خواهید شنید و به ص??حه XMB بازخواهید گشت. برای اینکه از QA Flag شدن کنسول خود مطمین شده باشید در ص??حه XMB روی گزینه Network Settings ر??ته و دکمه های L1+L2+R1+R2+L3+Down DPAD رو ??شار دهید.با اینکار باید سه گزینه Edy Viewer, Debug Settings, Install Package ظاهر شود, اگر ظاهر نشد دستگاه بدرستی QA Flag نشده و باید برنامه toggle QA دوباره اجرا کنید.ابتدا Rebug CFW 4.30 رو دانلود کنید که لینک دانلود در انتهای پست می باشد. بعد از دانلود آنرا با عملیات Rename به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید. در یک ??لش مموری ??ت ۳۲ یک Folder به نام PS3 بسازید و در پوشه PS3 یک Folder دیگر به نام UPDATE ساخته و Firmware مورد نظر در پوشه UPDATE کپی کنید. سپس ??لش رو به ps3 وصل کنید و به منوی Settings و سپس به System Update بروید و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید تا به ۴٫۳۰ اپدیت و کار تمام شود.

تذکر:

اگه قصد دارید این اپدیت را روی rebug CFW 4.21 به این نکته توجه کنید که اگه روی دستگاهتون برنامه REBUG TOOLBOX نصب کرده بودی و از طریق این برنامه قسمت System Mode را روی REBUG تنظیم کرده بودید قبل نصب System Mode را روی Normal تنظیم کنید تا مشکلی در نصب نداشته باشید.در هنگام اپدیت نباید هیچ دیسکی در داخل دستگاه باشد.

ویرایش شده توسط سهیل نظری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ps3 من هک شده است و هک آن 3.55 هست و می خوام که به 4.30 تبدیل کنم. می خواستم بدونم چون دستگاهم هک شده است مشکلی برام ایجاد نمی شه ؟؟؟؟؟؟ و از همین 3.55 می تونم مستقیم به 4.30 برم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
ps3 من هک شده است و هک آن 3.55 هست و می خوام که به 4.30 تبدیل کنم. می خواستم بدونم چون دستگاهم هک شده است مشکلی برام ایجاد نمی شه ؟؟؟؟؟؟ و از همین 3.55 می تونم مستقیم به 4.30 برم؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

نه مشکلی پیش نمیاد و می تونی از 3.55 به راحتی به 4.30 تبدیل کنید

لینک به ارسال

ممنون

ولی یکی از دوستانم می گ??ت خیلی خطرناکه و ممکنه دستگاه کلا بترکه

راستی ??ایل های دانلودی کجا هستند و اینکه کدوم ورژن را نصب کنیم بهتره ؟؟؟

Rebug و Rogero ؟؟؟

هم از نظر سادگی و هم از نظر کاربرد

لینک به ارسال

برادر ما الان روگرو 4.30 ورژن 1.04 هستیم بخوایم بریم ریباگ باید چه کنیم؟

لینک به ارسال

با سلام میخواستم بدونم که اگر خواستیم Rebug را نصب کنیم بر روی CFW Rogero 4.30/31 مشکلی که نداره؟ و اگر بشه لینک دانلود Rebug را هم بگزارید,متشکرم.

لینک به ارسال

ببخشید من لینک

QA Flag و پیدانکردم؟

لینک به ارسال

ورژن من ??علا ۳٫۵۵ هست

می خواستم ببینم چطور باید ببینم که نسخه ۳٫۵۵ من Rebug هست یا Rogero ؟؟؟

چون من می خوام Rebug نصب کنم ؟ و اینکه اصلا مهم هست روی هک قبلی هک جدید چی نصب کنیم ؟؟

لینک به ارسال

سلام

تشکر ??راوان بابت لینکها . ??قط یه چند تا سوال برام پیش اومده

من بعد از اپدیت البته ریباگ , مولتیمن رو نصب کردم اول ایکونش بودش اما حالا نمیدونم کجا ر??ته ؟

و سوال بعدی اینکه برای اپدیت مولتیمن میشه وای ??ای خود دستگاه رو روشن کرد و آپدیتشون کنم یا مشکل پیش میاد اگه راهی هست راهنمایی کنید ممنون میشم . در ضمن از کجا میشه به آخرین ورژن مولتیمن دسترسی داشت .

لینک به ارسال

دوست گرامی اولش آیکونش بود اما حالا اصلا وجود نداره حتی دوباره هم نصبش کردم . یعنی من میتونم وایرلس رو از خود کنسول روشن کنم و Auto Update رو خاموش کنم . مشکلی ایجاد نمیشه ؟

لینک به ارسال

من آپدیت کردم به 4.3 حالا بازی های قبلی را اجرا نمی کنه

راستی تو مولتی من هم می رم دستگاه هنگ می کنه

چه ورژن مولتی من باید است??اده کنم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام آقا ممنون بابت سایت خوووووبتووون

میخواستم ببینم این rogeroروی fatهم سوار میشه...

لینک به ارسال
سلام آقا ممنون بابت سایت خوووووبتووون

میخواستم ببینم این rogeroروی fatهم سوار میشه...

سلام

آره روی fat هم میشه ،??رقی نداره

لینک به ارسال

ممنون می شم اگه جواب سوالات منم بدید:

کنسول من هک ترو بلو داره .چند تا سوال درم .

1:برای نسب 4.3 باید کنسولمو از cfw ترو بلو خارج کنم یا روی همین هم میشه نصب کرد؟

2:??رق خاصی بین نصب 4.3 روی ترو بلو با 3.55 بدون هست .

3:اگه کار اضا??ه ای هست که باید برای نصب 4.3 روی ترو بلو انجام بدم لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام آقا سهیل

اولا ممنون بابت پست خیلی خوبت، بعد از 2 ساعت search اولین پستی بود که کامل بود.

من ps3 داداشم دستمه، قبلا کپی خور شده، منم تا حالا ??قط باهاش بازی کردم. اولین بار تصمیم گر??تم آپدیت کنم. هیچیشو نمی دونم. نیاز هست قبل از نصب چیزی رو چک کنم(مثل ورژن یا ...)؟ حالا هم تمام ??ایل هایی که گذاشتی رو دانلود کردم، کدوم ??ایل ها رو و به چه ترتیبی روش بریزم؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

بابت پست خیلی ممنون

من ps3 دوستم دستمه، قبلا کپی خور شده، منم تا حالا ??قط باهاش بازی کردم. اولین بار تصمیم گر??تم آپدیت کنم. هیچی نمی دونم. نیاز هست قبل از نصب چیزی رو چک کنم؟ حالا هم تمام ??ایل هایی که گذاشتی رو دانلود کردم، کدوم ??ایل ها رو و به چه ترتیبی روش بریزم؟ چجور؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

ممنون از جوابت

ولی توی آموزش گ??ته بودی Rebug نیاز به qa flag نداره؟؟؟

منظور از Down Pad همون دکمه پایین از دکمه های چهار جهته است؟؟؟

الان multiman روی سیستم من هست ولی قدیمی همینطوری نصب کنم روی اون می شینه یا اول باید پاکش کنم؟؟؟

می تونم اول یه بار ??رمت کنم؟؟؟ چون هیچ کدوم از بازی هایی که توی هاردش هست رو نمی خوام؟؟؟

لینک به ارسال

آهان من چون با اصطلاحاتش آشنا نبودم ??کر کردم منظورت اینه

• پشتیبانی دوباره از لینوکس
  • qa flag کامل
  • اسپو?? شده به ورژن ۴٫۳۱
  • package manager مخصوص تیم
  • ورژن جدید تولباکس تیم(Rebug Toolbox 02.01.00)
  • پچ lv1،با این اوصا?? شما براحتی میتوانید این ??ریمور را بدون qa flag کردن بروی کنسول خود نصب نمایید

ممنون، دارم چند تا بازی از top2download میگیرم.

و آخرین سوال:

پیشنهادت اینه که Factory Reset کنم یا??قط هارد رو ??رمت کتم؟؟

لینک به ارسال

سلام داداش دمت گرم و خسته نباشی دو تا سوال داشتم خواهشا جواب بده:

1_اول باید مولتی من رو آپدیت کنم یا خود سیستمو؟

2_مراحل تصب مولتی من رو لط??ا توضیح بده.

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان. من قبلا کنسولم ورژن 3.55 کپی خور شده داشت اما آپدیتش کردم به 4.31. الان اورجیناله و کپی نشده.(جیلبریک نشده) حالا من چه طوری میتونم هکش کنم؟

لط??ا لینک دانلود رو قرار بدین و توضیحات رو هم بدین.

خیلی خیلی ممنون میشم جوابمو بدین...

لینک به ارسال

سلام دوستان

من کلن زیاد چیزی از هک ps3 سر در نمیارم برا همین نیاز شدیدی به راهنمایی شما دارم

ps3 من ورژن 3.55 هست و از روزی که خریدمش روش یه برنامه به نام مولتیمن نصب بود که هر بازیی که رو هاردم کوپی شده بود با است??اده از یه dvd یه بازی اورجینال اجرا میشه حالا نمی دونم به این میگن ps3 هک شده یا کوپی خور شده !!:blink:

می خواستم بدونم اگه به این cfw هایی که معر??ی شده آپدیت کنم مشکلی در اجرای بازی ندارم ؟ مولتیمن چی میشه ؟ بعد از آپدیت دوباره با همین روشی که گ??تم میتونم بازی کنم یا ??رق می کنه ؟ این cfw هایی که معر??ی شده عوارضی هم داره یا نه ؟

لط??ا دوستانی که واردن یاری کنن این تازه کار رو :;-):

لینک به ارسال

من راگرو 4.30 ورژن 2.5 هستم میخوام ریباگ نصب کنم باید چه کار کنم.

ممنون میشم زود جواب منو بدید.

لینک به ارسال
کپی خور شده

مشکلی نداری اگر مو به مو انجام بدی

اون مولتی من رو حذ?? کنید و این جدیده که تو نظراته نصب کنید

??رقی نداره

بدون هیچ عوارضه

دوست عزیز خودت رو دست کم نگیر من خودمم چند ماه پیش عین تو بودم

دستت طلا !!:35i6tub:

آپدیت کردم و کار هم کرد مولیتمن رو هم نصب کردم

??قط یه سوال دارم بازی تنیس که تو انجمن بود رو دانلود کردم بعد هم اکسترکت کردم و ریختم تو هارد اما دستگاه نشونش نمیده باید تو اون ??ایلی که اکسترکت کردم هم تغییراتی بدم ؟ لط??ا در این ضمینه هم راهنمایی بکن من رو :kiss:

لینک به ارسال

دمت گرم آقا سهیل اگه یه تنیس بزاری خیلی خیلی لط?? کردی بهم راستی بازی بوکس با move هم اگه هست بزار تو انجمن که خیلی عاشقشم

گشتم تو قسمت move اما نبود چیزی

در ضمن خیلی آقایی سهیل خان

لینک به ارسال

اگه میشه بازی uncharted 1 رو بزارین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...