رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

اموزش اپدیت ps3 به 4.31cfw

پست های پیشنهاد شده

سلام من rogero 4.30دارم چطور به این ورژن آپدیت کنم .واگه خواستم برگردم به cfw rogero 4.30چطور باید انجام بدم .ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوست عزیز یعنی کنسول شما نه cfw هستش ونه تروبلو؟

بعد دوست عزیز روجرو پر از باگ هستش و ما نصب ریباگ رو پیشنهاد می دیم

و همین کار ها رو برای اپدیت انجام بده و هیچ مشکلی برات پیش نمیاد خیالت تخت

من نسخه cfw rogero 4.30دارم .منظورم این بود که روش بازگشت از cfw rebug 4.30به cfw 3.55]چطور هستش اصلا امکانش هست

لینک به ارسال

دوست عزیز من کنسولم رو به REBUG 4.30.2 REX EDITION آپدیت کردم ولی هنوز با اجرای بازی GTA IV مشکل دارم.:sa0d:

لینک به ارسال
بله امکانش هست ولی این کار بسیار احمقانه است و من به شما پیشنهاد می کنم که رو روجرو رو به ریباگ تبدیل کنی

الان از رجرو چطوری به ریباگ آپدیت کنم روش خاصی داره؟

لینک به ارسال
دوست عزیز شما برای هک کردن ps3 باید 3e usb داشته باشید که هیچ جا پیدا نمی شه پس بهتره ببرید بیرون بدید هک کنن اگه سوالی درباره ی اجرا بازی ها نصب نرم ا??زار اپدیت ps3 داشتید من در خدمتم

خیلی ممنون که جوابمو دادین. شما جای خوبی رو سراغ دارین برای کپی خور کردن ps3? من خودم جایی رو نمیشناسم. می خوام یه جای معتبر باشه. ممنون.

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

لینک های دانلود خرابه نمیشه دانلود کنی ممنون میشم یه لینک جدید بزارید

لینک به ارسال

سلام. اینم از لینکها :

QA Flag :

http://scmods.com/rebug/pkg/toggle_qa.pkg

Rebug CFW 4.30 :

http://scmods.com/rebug/firmware/REBUG_4.30.2_REX_PS3UPDAT.PUP

REBUG TOOLBOX :

http://rebug.me/download/REBUG-TOOLBOX-02.01.02.pkg

(تمامی برنامه ها دارای جدیدترین ورژن میباشند)

برای کانکت شدن به PSN و بازی آنلاین بعد از انجام مراحل بالا دستورات زیر را میتوانید انجام دهید :(??قط برای نسخه Rebug)

ابتدا 0.1 Rebug Update Package را از لینک زیر دریا??ت کنید :

http://scmods.com/rebug/pkg/Rebug_Update_Package_0.1_4.30.x.pkg

سپس ??ایل را بر روی ??لش مموری با ??رمت FAT 32 ریخته و به قسمت Install Package Files در XMB (همان ص??حه اصلی PS3) ر??ته و ??ایل را نصب کنید.

سپس برنامه

REBUG TOOLBOX را باز کرده و در ستون Selector، بخش System Mode را از حالت Normal به حالت Rebug تغییر دهید و از برنامه خارج شوید.حال به System Information خود دستگاه ر??ته و اگر تمامی مراحل را به درستی انجام داده باشید مشاهده خواهید کرد که ??ریمور دستگاه شما به 4.40 آپدیت شده است.

برای بازگردان به حالت قبل ??قط کا??ی است که System Mode را به حالت نرمال بازگردانید که به ??ریمور 4.30 بازمیگردد

ویرایش شده توسط aliesmaeili9

لینک به ارسال

سلام میشه نحوه نصب رو بهتر توضیح بدین ( زیر دیپلم توضیح بدین ما هم ب??همیم ) . ممنون میشم:smile:

لینک به ارسال

سلام . اگه میشه دقیق تر توضیح بدین . این گزینه هایی که میگید رو من نمی تونم پیدا کنم . یه سوال . بعد از نصب بازی ها نمیپره که؟و یه سوال دیگه اگه یه وقت اشتباه شد و هک من پرید چه باید بکنم؟

لینک به ارسال
سلام . اگه میشه دقیق تر توضیح بدین . این گزینه هایی که میگید رو من نمی تونم پیدا کنم . یه سوال . بعد از نصب بازی ها نمیپره که؟و یه سوال دیگه اگه یه وقت اشتباه شد و هک من پرید چه باید بکنم؟

با سلام دوست عزیز

آموزش نصب:

1-از یک ??لش مموری است??اده کنید که ??قط ??ایلهای مورد نیاز برای نصب این CFW را درون خود داشته باشد.

2-هیچ گونه دیسک بازی درون کنسول نباشد چراکه درصورت وجود ??ریمور از روی دیسک بازی ??راخوانی و نصب میشود.

3-این CFW ??قط بر روی کنسولهایی نصب میشود که ورژن نرم ا??زاری آنها 3.55 و یا بر روی آن CFW +3.55 نصب شده باشد.

4-اگر هنوز از دانگل True Blue است??اده میکنید ابتدا دانگل را از دستگاه جدا کرده و دستگاه را روشن کنید و آموزش را آغازکنید.

5-اگر کنسول شما به ورژنهای بالاتر اسپو?? شده است نیازی به غیر ??عال کردن آن ندارید و میتوانید مراحل نصب را آغاز کنید.

نصب CFW از طریق ص??حه XMB

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک پوشه به نام PS3 بسازید و درپوشه PS3 یک پوشه دیگر به نام UPDATE ساخته و ??ایل PS3UPDAT.PUP را درون آن کپی کنید:

"PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP"

به سراغ PS3 خود ر??ته و به منوی Settings و سپس به System Update بروید

و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.

بعذ از نصب CFW بر روی کنسول خود multiMan نصب کنید ...

لینک به ارسال

خیلی ممنون . ??قط شما نوشتید اگر کنسول شما به ورژن بالاتر آپدیت شده نیازی به غیر ??عال کردن آن ندارید. خب ورژن من 3.55 هست و کپی خور هم هست . با این وجود نیازی به غیر ??عال کردن دارم ؟ اگر نیاز است چگونه این کار را انجام دهم ؟

دوم اینکه پی اس تری من مولتی من نصب هست . قبل از نصب حذ?? کنمش ؟ بازی ها که حذ?? نمیشن ؟

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال

با تشکر . QA Flag و REBUG TOOLBOX رو چیکارشون کنم . اینا رو در مراحل نصب ننوشتید مرتضی جان .

لینک به ارسال

من وسط نصب هستم ولی نمیدونم System Mode کجاست؟؟؟ لط??ا کمکم کنید ??ورا . بعد حتما باید سیستم مود رو به حالت عادی ببرم تا ورژن 4.40 به 4.30 تبدیل گردد؟؟

لینک به ارسال
دوست عزیز نیاز به غیر ??عال کردن نداری بعد شما چیکار با نوشته مرتضی داری بالا نوشته ی اصلی رو بخون

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام من ??قط به سوال ایشون جواب دادم اگه م??ید نبود ببخشین آموزش نصب ریباگ رو هم پایین میزارم امیدوارم مو??ق باشین :

کاستوم ??ریمورهای جدید تیم Rebug میتوانند از روی ص??حه XMB برروی تمامی OFW/CFW/MFW های 3.55 یا پایینترو یا هر کاستوم ??ریمور دیگری که spkg sig check آن پچ شده و QA آن ??عال باشد نصب شود(قابلیت دانگرید نرم ا??زاری به ورژن پایینتر همانند Rogero CFW 4.21+ را داشته باشد)

مرحله اول

:کنسول خود را برای نصب CFW مورد نظر آماده کنید.

اگر از دانلگل True Blueست??اده میکنید انرا از دستگاه جدا کرده و آموزش را شروع کنید.

از یک ??لش مموری است??اده کنید که ??قط ??ایلهای مورد نیاز برای نصب این CFW را درون خود داشته باشد.

دیسک بازی درون دستگاه را حتما خارج کنید

مرحله دوم:بر روی کنسول خود REBUG 3.55.4 / 4.21.2 REX EDITIONS یا REBUG 4.30.1 STANDARD EDITION نصب کنید

ابتدا کاستوم ??ریمور مورد نظر را از لینک زیر دانلود کنید:

8ri82rj7p282wnvjrh8g.png

REBUG DOWNGRADER

: from Here

logo.png

: MD5

REBUG_4.30.1_PS3UPDAT.PUP88866cd069da39053c6a1694ecaabc32

REBUG_4.21.2_REX_PS3UPDAT.PUP41e43ff7d0286b2f318ca6f56227a492

REBUG_3.55.4_REX_PS3UPDAT.PUP46541c4f97604068c05e363412478df5

REBUG_3.55.4_999_DGR_PS3UPDAT.PUP06aa0e07af7ead6e7e4bddf18ea3281f

بعد از دانلود CFW مورد نظر آن را با عملیات Rename به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید.

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک Folder به نام PS3 بسازید و در پوشه PS3 یک Folder دیگر به نام UPDATE ساخته و Firmware مورد نظر را که PS3UPDAT.PUP می باشد در پوشه UPDATE کپی کنید

به سراغ PS3 خود ر??ته و به منوی Settings و سپس به System Update بروید و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.

کار تمام است.

مرحله سوم:کاستوم ??ریمور نصب شده را تنظیم کنید

بعد از نصب CFW مورد نظر همانند زیر عمل کنید:

به ص??حه XMB ر??ته و گرینه ی Package Manager را که به جای Install Package Files در CFW های دیگر قرار دارد انتخاب کنید.

حال گزینه

Install Package File و سپس گزینه اول را انتخاب کرده و ??ایل

REBUG-TOOLBOX-02.xx.xx.pkg را نصب کنید.

در شاخه دوم یعنی System تنظیمات زیر را اعمال کنید:

System Mode = REBUG

XMB Operation = DEBUG

لینک به ارسال
من وسط نصب هستم ولی نمیدونم System Mode کجاست؟؟؟ لط??ا کمکم کنید ??ورا . بعد حتما باید سیستم مود رو به حالت عادی ببرم تا ورژن 4.40 به 4.30 تبدیل گردد؟؟

1. System Mode در برنامه Rebug Toolbox قرار داره.

2. بله باید به حالت عادی ببرید.

لینک به ارسال

آخر من ن??همیدم System Mode باید در حالت NORMAL باشه یا REBUG ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
آخر من ن??همیدم System Mode باید در حالت NORMAL باشه یا REBUG ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه بخوای آنلاین بازی کنی باید Rebug باشه وگرنه در کل مهم نیست که Rebug باشه یا Normal

لینک به ارسال

سهیل سلام ..من از ورزن 3.55 به ریباگ 4.3 اپدیت کردم تا حالا همه بازیهام اجرا شد حالا بازی تام رایدر کمکاکان اجرا نمیشه و بمبرمن الترا (pkg) هم که قبلن اجرا میشد الان دیگه بالا نمیاد.. بمبرمن ورژنی که به ریباگ 4.3 بخوره داری ؟

لینک به ارسال
سهیل سلام ..من از ورزن 3.55 به ریباگ 4.3 اپدیت کردم تا حالا همه بازیهام اجرا شد حالا بازی تام رایدر کمکاکان اجرا نمیشه و بمبرمن الترا (pkg) هم که قبلن اجرا میشد الان دیگه بالا نمیاد.. بمبرمن ورژنی که به ریباگ 4.3 بخوره داری ؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام برای حل مشکل Tomb Riader من ??ایل EBOOT بازی رو که واسه 4.30 هست واستون آپلود کردم که می تونین از این لینک دانلود کنین Tomb Riader 4.30 Fix

بعد از دانلود ??ایل EBOOT رو روی یه ??لش مموری یا هارد که FAT32 باشه کپی کنین و از مولتی من به هارد کنسول برین و توی پوشه بازی داخل USRDIR کپی کنین .

لینک به ارسال
مرتضی جان ممنون بابت رسیدگی شما امیدوارم با عنایت من و شما کاربران عزیز بهترین سایت ps3 در ایران باشیم راستی من هم تا 5 سال پیش تو ارومیه بودم :stretcher::stretcher::429778le1utwnx4p:

من هم علاقه دارم که این ات??اق صورت بگیره خوشحالم که تو شهر ما بودی عزیز امیدوارم که روز به روز پیشر??ت کنه انجمن منم در خدمت هستم :93:

لینک به ارسال
-------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام برای حل مشکل Tomb Riader من ??ایل EBOOT بازی رو که واسه 4.30 هست واستون آپلود کردم که می تونین از این لینک دانلود کنین Tomb Riader 4.30 Fix

بعد از دانلود ??ایل EBOOT رو روی یه ??لش مموری یا هارد که FAT32 باشه کپی کنین و از مولتی من به هارد کنسول برین و توی پوشه بازی داخل USRDIR کپی کنین .

سلام مرتضی .. ببین من این بازی رو برایه 3.55 ??یکس نکرده بودم .. شما میگی بازم EBOOT رو کپی کنم ؟ :39368n1b2x3prdz:

لینک به ارسال
سلام مرتضی .. ببین من این بازی رو برایه 3.55 ??یکس نکرده بودم .. شما میگی بازم eboot رو کپی کنم ؟ :39368n1b2x3prdz:

سلام چون گیم رو واسه 3.55 گر??ته بودین eboot اون هم واسه 3.55 ??یکس شده من eboot گیم خودم که واسه 4.30 ??یکس شده رو واستون آپ کردم به احتمال زیاد این eboot رو کپی کنین حل میشه مشکل اجرای بازی . :4:

لینک به ارسال
دوست عزیز اگه به ریباگ اپدیت کنید همه ی بازی 3.55 توش اجرا میشه

آره داداش Rogero و Rebug دوتاشون هم تو ??ریمور 4.30 بازی ها رو بدون ??یکس اجرا میکنن واسه اونایی هم که بار اول میخوان به 4.30 آپدیت کنن من Regero رو پیشنهاد میکنم چون بیشتر به ??ریمور اصلی شبیه و محیطش هم ساده هست . خودم هم ??ریمور کنسولم Rogero 4.30 v2.05 هست . :35i6tub:

لینک به ارسال
سلام چون گیم رو واسه 3.55 گر??ته بودین eboot اون هم واسه 3.55 ??یکس شده من eboot گیم خودم که واسه 4.30 ??یکس شده رو واستون آپ کردم به احتمال زیاد این eboot رو کپی کنین حل میشه مشکل اجرای بازی . :4:

ببین مرتضی ای دی بازی توم رایدر که من دارم bles01834 هستش از این سایت دانلود نکردم ..هم رو ورزن 3.55 امتحان کردم ران نشد هم رو ورزن 4.3 بازم ران نشد ..میخوام بدونم الان چرا این بازی اجرا نمیشه ؟ یعنی بازی خرابه ؟:39368n1b2x3prdz:

لینک به ارسال
ببین مرتضی ای دی بازی توم رایدر که من دارم bles01834 هستش از این سایت دانلود نکردم ..هم رو ورزن 3.55 امتحان کردم ران نشد هم رو ورزن 4.3 بازم ران نشد ..میخوام بدونم الان چرا این بازی اجرا نمیشه ؟ یعنی بازی خرابه ؟:39368n1b2x3prdz:

با سلام امکانش هست که مشکل از گیم باشه چون تام رایدر من bles01780 هست .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...