رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

دانلود بازی uncharted3برای ps3

پست های پیشنهاد شده

سهیل نظری مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

اینکه Uncharted 3 یک شاهکار است نباید چیز عجیبی برای شما باشد.بازی اول یعنی Drake’s Fortune برای گرا??یک زیبا و سبک سوم شخص ماجراییش برای PlayStation 3 معرو?? و محبوب شد.Uncharted 2: Among Thieves نیز با اضا??ه کردن مالتی پلیر و بهبود بازی قبلی، یکی از بهترین بازیهای سال ۲۰۰۹ شد.Naughty Dog، سازنده بازی از آن بازی به بعد، دو سال برای نسخه سوم وقت گذاشته تا داستانی بزرگتر عرضه کن و اشکالات بازی قبلی را نیز بهبود بخشد.یکی از انتقادهایی که به Uncharted 2 گر??ته میشد این بود که بازی بسیار شبیه به بازی اول ساخته شده بود و بعضی آن را نمی پسندیدند. داستان Uncharted 3 آشناست.در این بازی نیز همان بازیگران با حضور قهرمان داستان، Nathan Drake، و استادش، Victor Sullivan یا Sully حضور دارند و داستان هم درباره پیدا کردن شهر گمشده است، قبل از اینکه آدم بدهای داستان به آن دست پیدا کنند.اما همانند بازیهای قبلی تکراری نیست.بزرگتری نقطه قوت Uncharted 3 غیر قابل پیش بینی بودن آن است. از شروع بازی و دعوا در بار که سیستم جدید مبارزه را معر??ی میکند تا گ??ت و گوی میان Katherine Marlowe و در??یک که اساس داستان این سری را تغییر میدهد، ادامه داستان را نمیتوان حدس زد.Naughty Dog از ??رمول داستانی خیانت در دو بازی قبلی ??اصله گر??ته و روی روابط ناتان و سالیوان تمرکز کرده است.بازی شما را به نقاط آشنای Uncharted که از آن انتظار دارید میبرد، و یکباره جهت داستان را تغییر میدهد.

|نسخه ??شرده بازی با حجم ۲۹ گیگابایت ، بدون مشکل چپتر ۹ و ۱۱ و قابلیت اجرای Journal|

|قابل اجرای بر روی کنسول های دارای هک Kmeaw CFW 3.55|

uncharted-3-cover-small.jpg

گیم پلی بازی همچنان حول محور بالا ر??تن از دیوارها و شلیک به دشمنان است اما بهبودهایی نیز صورت گر??ته.نبردهای تن به تن (melee) بسیار مناسب طراحی شده اند.حرکت مشکل دار مخ??یانه در Uncharted 2 از بازی حذ?? شده است.حرکت در مراحل و پناه گر??تن تکراری نیست چون سازنده بازی بسیار تلاش کرده تا گیم پلی بازی را با داستان آن ترکیب کند، و با گرا??یک ??وق العاده و سینماتیک های میان بازی زیبا، همه ی زوایای آن را زیباتر جلوه دهد.نتیجه نهایی بازی است که ??راتر از ??شار دادن چند کلید و حرکت دادن کاراکتر بازی است.Uncharted 3 یک پکیج کامل از همه چیز است.

وقتی که صحبت از بهترین بودن Uncharted 3 میشود، ??قط برای جنگها، پرتاب نارنجک یا جمع آوری ۱۰۱ گنجینه بازی نیست.صحبت از قسمت بی نظیر بازی است که در??یک تنهاست و کاملاً گم شده است.او بسیار نا امید و غمگین است و شما خود را همراه او میبینید.شما او را در این س??ر حرکت میدهید و وقتی که پای او از جایی میلغزد یا نا امیدانه دنبال پناهگاه میگردد، خود را همراه با او احساس میکنید.این سری است که Naughty Dog چهار سال گذشته روی آن کار کرده است.بازیکنان، بازیگران Uncharted را میشناسند.خیلی ها شوخیهای بین در??یک و سالی، روابط عاشقانه Elena و در??یک یا لحظاتی که دریک بر سر خود ??ریاد میزند را دوست دارند.Naughty Dog دنیایی را در بازی خلق کرده که بازیکنان خود را آشنا با آن احساس میکنند اما این احساس خسته کننده نیست.سازندگان چیزهایی را به داستان بازی اضا??ه میکنند که رابطه استاد و شاگردی را به سطح تازه ای میبرد.آنها از ??لاش بک ها است??اده میکنند، قید و بندها را زیر پا میگذارند و کاری میکنند که ما ترس های کاراکتر را احساس کنیم.

داستان بازی و باورپذیری آن و ارتباط با بازیکن، از خوش ساخت بودن آن است.برای سومین بار، بازی?? شخصیت های داستان، عالی است.رابطه بین آنها داستان بازی را طوری بیان میکند که مجذوب آن میشوید.از زد و خوردهای معمولی گر??ته تا لحظاتی مثل جدال بین دو عاشق.موزیک بازی نیز به برجسته کردن آن کمک میکند.گرا??یک بازی بهترین در نوع خود محسوب میشود، صحنه هایی مثل ماسه هایی که بین موهای در??یک ر??ته، شعله های آتش یا نور خورشید که چشم نواز هستند.

غیر از قسمت داستانی بازی، قسمت مالتی پلیر نیز وجود دارد.Uncharted 2 قسمتهای رقابتی و co-operative را برای سری معر??ی کرد و Uncharted 3 آنها را بهبود داده تا عنوانی خاص را عرضه کند.م??نو دارای همان آیتمهای آشناست، team deathmatch، capture the flag و …اما Naughty Dog دو سیستم جایزه ای به نام Boosters و Kickbacks را برای لذت بخش تر کردن این قسمت نیز اضا??ه کرده است.

برای خیلی ها، قسمت مالتی پلیر برای Uncharted 3 چیز جدیدی نیست چون نسخه بتا را بازی کرده بودند.اما هنگامی که نسخه نهایی بتا از مالتی پلیر منتشر شد، خیلی ها به آن اعتراض کردند.چرا که سازنده، سیستم صدمه ای را که به بازیکن با گلوله وارد میشد را تغییر داده بود.Naughty Dog نیز به این اعتراض ها گوش کرد و این سیستم را به حالت قبلی که در اولین بتا منتشر شده بود، باز گرداند.این نشان از تعهدی است که Naughty Dog به جامعه مالتی پلیر خود دارد.سازندگان بازی را میسازند که مردم از آن لذت ببرند، پس به نظرات توجه میکنند و عمل میکنند و همین باعث میشود که بازیکن به پیشروی بیشتر و گر??تن درجه بیشتر ترغیب شود.Naughty Dog تاکنون از مالتی پلیر Uncharted 2 نیز پشتیبانی میکند و قصد عرضه ه??ت DLC رانیز برای مالتی پلیر Uncharted 3 دارد.

اطلاعات ??نی در مورد اجرای بازی:

قابلیت اجرا بر روی هارد اکسترنال: داردقابلیت اجرا بر روی هارد اینترنال: داردقابلیت اجرای بر روی CFW 3.41 : نداردقابلیت اجرا بر روی CFW 3.55 : دارد تصاویری از محیط بازی:

uncharted-3-screenshot-01-small.jpg uncharted-3-screenshot-02-small.jpguncharted-3-screenshot-03-small.jpg uncharted-3-screenshot-04-small.jpguncharted-3-screenshot-05-small.jpg uncharted-3-screenshot-06-small.jpg

قبل از دانلود هر بازی ، حتما بخش "اطلاعات ??نی در مورد اجرای بازی" را به طور کامل و دقیق مرور نمایید. source.gif توضیحات برای اجرای بازی: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، با یک ??ایل ۲۹ گیگابایتی مواجه می شوید. این ??ایل را نیز اکسترکت نمایید تا بازی در اختیار شما قرار گیرد. تنها کا??یست که این بازی را به هارد خود به ??ولدر GAMEZ انتقال دهید و سپس بازی را اجرا نمایید. تمامی ??رایندهای کرک و پچ کردن بازی برای اجرا بر روی CFW 3.55 از پیش انجام شده و نیاز به هیچ کاری ندارید. روش اجرای بازی و ??ایل های ??شرده تست شده و سالم می باشند. امیدوارم از این بازی ??وق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید. caution.gif توجه: از این پس ، ??ایل های ??شرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن ??ایل ها ، کاملا به ص??ر برسد. برای است??اده از این ویژگی ، اگر ??ایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم ا??زار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که ??ایل های ??شرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم ا??زار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن ??ایل ها به اکسترکت بپردازید. توجه:لینک های سرور Direct Link در قسمت "دانلود در پارت های ۱گیگابایتی" تا مورخه ۲۹ آذر 1392??عال خواهد بود. لط??ا در دانلود خود دقت کا??ی را داشته و با توجه به مدت زمان دانلود خود ، از سرور مناسب است??اده نمایید. لینک سایر سرورها تا همیشه سالم بوده و بدون محدودیت زمانی می توانید از آن ها است??اده کنید. download.gif دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:دانلود پارت ۱ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۳ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۴ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۵ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۶ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۷ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۸ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۹ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۰ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۱ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۲ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۳ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۴ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۵ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۶ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۷ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۸ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۱۹ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۰ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۱ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۲ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۳ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۴ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۵ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۶ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۷ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۸ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۲۹ : Multiupload Rapidshare Direct Link

دانلود پارت ۳۰ : Multiupload Rapidshare Direct Link

ویرایش شده توسط سهیل نظری

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...