رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hadiansari

آموزش 504 واژه انگلیسی با شیوه ای بسیار کارا

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان

در این لینک عکس کلیه ی کلمات کتاب 504 واژه به صورت درس به درس هستش .

کارایی اون در اینجاست که اگر ویندوز شما 7 باشه می تونید عکس های مورد نظر رو در بک گراند قرار بدید و تنظیم کنید که مثلا هر چند دقیقه یکبار عکس بک گراند عوض بشه . من از این روش است??اده کردم و نتیجه ی خوبی گر??ته . پیشنهاد می کنم شما هم است??ادش کنید

آموزش + دانلود ??ایل

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها کمکم کند گاهی تو زبان تمام معانی کلماتو میدونم ولی نمیتونم بهم ربطش بدم و جمله سازی کنم به نظر شما چیکار کنم کمکم کنید؟

لینک به ارسال
بچه ها کمکم کند گاهی تو زبان تمام معانی کلماتو میدونم ولی نمیتونم بهم ربطش بدم و جمله سازی کنم به نظر شما چیکار کنم کمکم کنید؟

دوست عزیز این مربوط به قواعد میباشد که شما باید کلماتی را که به دو صورت (n)و(v) هستند را از هم تشخیص بدید و حرو?? اضا??ه اختصاصی کلمات را یاد بگیرید مثلا take up و take down که با هر حر?? اضا??ه معنی مت??اوتی دارند و باید به صورت صحیح و با حر?? اضا??ه خودشان به کار روند و همچنین ساختارجملات خیلی تاثیر دارد

ممکن است شما معنی take را بدانید و ساختار جمله را درست به کار ببرید ولی با یک حر?? اضا??ه معنی کاملا مت??اوت شود مثلا take با حرو?? اضا??ه زیر:

take down:نوشتن.خراب کردن(همچنین صورت (n)و(v) در این کلمه مهم است)

take up:برداشتن ، اشغال کردن ، جذب کردن ، دردست گر??تن ، ادامه دادن ، سوار کردن ، دستگير کردن ، معاشرت کردن(همچنین صورت (n)و(v) در این کلمه مهم است)

امیدوارم کمک کرده باشم:hd:

لینک به ارسال

بنظرم همزمان با ا??زایش دایره وازگان همون کلمات رو بصورت کاربردی تو جملات کار کن همین 504 عالیه

لینک به ارسال
دوست عزیز این مربوط به قواعد میباشد که شما باید کلماتی را که به دو صورت (n)و(v) هستند را از هم تشخیص بدید و حرو?? اضا??ه اختصاصی کلمات را یاد بگیرید مثلا take up و take down که با هر حر?? اضا??ه معنی مت??اوتی دارند و باید به صورت صحیح و با حر?? اضا??ه خودشان به کار روند و همچنین ساختارجملات خیلی تاثیر دارد

ممکن است شما معنی take را بدانید و ساختار جمله را درست به کار ببرید ولی با یک حر?? اضا??ه معنی کاملا مت??اوت شود مثلا take با حرو?? اضا??ه زیر:

take down:نوشتن.خراب کردن(همچنین صورت (n)و(v) در این کلمه مهم است)

take up:برداشتن ، اشغال کردن ، جذب کردن ، دردست گر??تن ، ادامه دادن ، سوار کردن ، دستگير کردن ، معاشرت کردن(همچنین صورت (n)و(v) در این کلمه مهم است)

امیدوارم کمک کرده باشم:hd:

ممنون............................عالی اگه کسی هم توضیح بیشتر بده ممنون میشم

لینک به ارسال

راستی این اسم ها بعد از چه کلماتی میان من معنیم قوی اما قواعد ضعی?? گاهی کار دستم میده

کسی برنامه یا کتاب خوبی واسه قواعد مبتدی سراغ داره ممنون میشم:;dd::cancan:

لینک به ارسال

دستت دردنکنه هادی جان خیلی با مرامی خودم چند روز بود دنبالش میگشتم خیلی خوشحال شدم وقتی این پستو دیدم

Thank you so much my best friend

I pray you can get marriage if you are single with a good tempered woman

لینک به ارسال
راستی این اسم ها بعد از چه کلماتی میان من معنیم قوی اما قواعد ضعی?? گاهی کار دستم میده

کسی برنامه یا کتاب خوبی واسه قواعد مبتدی سراغ داره ممنون میشم:;dd::cancan:

یه کتاب هست که خیلی جامع ه ??قط بزا ببینم میتونم پیدا کنم.

لینک به ارسال

سلام دوستان.همه میدونید کسی که معنی لغات بیشتری رو بدونه در زبان انگلیسی مو??ق تر هست.من خودم از همین کتاب 504 کلمه شروع کردم و واقعا نتیجه گر??تم.به هر کسی هم که میخواد در سطح دانش زبانش یه تحول بزرگ ایجاد کنه پیشنهاد میکنم حتما به سایت زیر که من همیشه است??اده کردم سر بزنه.

این سایت در زمینه آموزش 504 لغت ضروری خیلی کار کرده. ??یلم درست کرده ، بازی درست کرده ، تل??ظ های صوتی رو گذاشته ، ??لش کارت درست کرده و خیلی چیزای دیگه مهمتر از همه مطالبش همه رایگانه و نیازی نیست برای است??اده حتما عضو بشید و ...

حتما ببینید. مو??ق باشید

آموزش 504 واژه ضروری زبان انگلیسی - آموزش رمزی زبان انگلیسی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...