رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
AT!YE

مشکل در آپدیت کارت گرافیک ~ کمک

پست های پیشنهاد شده

شما رو ص??حه Desktop راست کلیک کن بعد ??کر کنم Nvidia رو کلیک کن اونجا یه سری تنظیمات هست که ??لان برنامه رو با کارت گرا??یک اینتل یا غیر اون اجرا کنه

در ضمن کلا لیپتاپ های دو کارته گرا??بکه این مشکلو دارن اگه مشکلتون حل نشد با نرم ا??زار این کارو کنید اگه نشد برید تو device manager ببینید اصلا کارت گرا??یک دو تاش نصبه یا نه یا Scan for Hardware Changes رو بزن ببین Add new Hardware میده اگه داد که مغلومه سخت ا??زاری مشکلی نداره و نرم ا??زاری باید کارتو نصب کنی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
شما رو ص??حه Desktop راست کلیک کن بعد ??کر کنم Nvidia رو کلیک کن اونجا یه سری تنظیمات هست که ??لان برنامه رو با کارت گرا??یک اینتل یا غیر اون اجرا کنه

در ضمن کلا لیپتاپ های دو کارته گرا??بکه این مشکلو دارن اگه مشکلتون حل نشد با نرم ا??زار این کارو کنید اگه نشد برید تو device manager ببینید اصلا کارت گرا??یک دو تاش نصبه یا نه یا Scan for Hardware Changes رو بزن ببین Add new Hardware میده اگه داد که مغلومه سخت ا??زاری مشکلی نداره و نرم ا??زاری باید کارتو نصب کنی

عزیز حیلی ممنون که جواب دادی , اما کارت گرا??یک من amd radeon . ( مدل لبتاپ inspiron n5010 )

بعد تو دسکتاپ هم که راست کلیک میزنم هیچ ات??یاقی نمی??ته .

توی قسمت device manager ??قط اینتل هست .

یه زحمتی برات دارم , شما پستهای قبلی منو بخون , آخه من خیلی روشهارو امتحان کردم , اما نشد .

ممنون میشم ازت

راستی یکی از دوستان میگ??ت که مدل کارت گرا??یک این لبتاپ ها , ati mobility radeon hd graphics 5470 .

اما من همین الان د??ترچه راهنمای لبتاپم رو ک دیدم , دیدم که توی قسمت video controller نوشته :

ATI Mobility Radeon HD 5470

ATI Mobility Radeon HD 550v

ATI Mobility Radeon HD 5650

میگم , من که درایور کارت گرا??یک مدل 5470 رو امتحان کردم و نشد , نکنه با 5650 جواب بده ؟؟؟؟؟؟

نظر شما چیه ؟؟؟

ویرایش شده توسط reza-at

لینک به ارسال
عزیز حیلی ممنون که جواب دادی , اما کارت گرا??یک من amd radeon . ( مدل لبتاپ inspiron n5010 )

یه زحمتی برات دارم , شما پستهای قبلی منو بخون , آخه من خیلی روشهارو امتحان کردم , اما نشد .

ممنون میشم ازت

راستی یکی از دوستان میگ??ت که مدل کارت گرا??یک این لبتاپ ها , ati mobility radeon hd graphics 5470 .

اما من همین الان د??ترچه راهنمای لبتاپم رو ک دیدم , دیدم که توی قسمت video controller نوشته :

میگم , من که درایور کارت گرا??یک مدل 5470 رو امتحان کردم و نشد , نکنه با 5650 جواب بده ؟؟؟؟؟؟

نظر شما چیه ؟؟؟

عزیز من مدل لپتاپ شما که کپ مدل لپتاپه منه dell n5010 core i5 2.54Ghz ram4Gb Ati 5470

شما یک کارت گرا??یک بیشتر نداری و باید این لینک از سایت دل گر??تم دانلود کنی الیته قبلشم تمام درایور کارت گرا??یکی که قیلا نصب کردی پاک کنی

بعدش دایرتکس یا داریکتس 9 رو نصب کنی و در اخر این کاتالیست با این نام(AMD Catalyst 13.1 Win7 Win8 64bit ) دانلود کن و نصبش کن و کار تمام

امیدورام مشکلت حل بشه:sneaky:

لینک به ارسال

سلام.سال نو مبارک

یه جای کار بد جور لنگ میزنه 5650 گرا??یک خیلی خوبیه 128 بیت هم هست ??قط یه سئوال واسه انویدیا باید اول درایور چیپست رو نصب کنی بعد گرا??یک تا بشناسه شما درایور چیپست اینتل رو نصب کردید؟

درایورهایی که بهتون دادم تمامی کارت های گرا??یک ای ام دی رو ساپورت می کنن نه ??قط 5470 شاید از بایوس گرا??یک Primary ??قط شده اینتل

ممنون میشم ازت

نظر شما چیه ؟؟؟

لینک به ارسال
سلام.سال نو مبارک

یه جای کار بد جور لنگ میزنه 5650 گرا??یک خیلی خوبیه 128 بیت هم هست ??قط یه سئوال واسه انویدیا باید اول درایور چیپست رو نصب کنی بعد گرا??یک تا بشناسه شما درایور چیپست اینتل رو نصب کردید؟

درایورهایی که بهتون دادم تمامی کارت های گرا??یک ای ام دی رو ساپورت می کنن نه ??قط 5470 شاید از بایوس گرا??یک primary ??قط شده اینتل

باسلام سال نو برای شما هم مبارک

از کجا میشه ??همید که چیپست نصبه یا نه ؟؟؟

احتمال 80 درصد نصبه

راستی من ر??تم تو سایت دل و سرویس تگ لبتاپم رو وارد کردم و بعد شروع کرد سیستمم رو آنالیز کرد . بعد چند دقیقه یه ص??حه اومد که سیستم شما این درایورا رو لازم داره , قاطی شون یه ??ایل هم بود به اسم bios همه ی ??ایلارو گر??تم و نصب کردم ولی هنوز بایوس رو نصب نکردم , آخه از یکی پرسیدم , گ??ت بایوس چیز خطرناکیه اگه اشتباه کنی , امکان داره سیستمت خراب شه

به خاطر همین هنوز اینو نصب نکردم .

لینک به ارسال
عزیز من مدل لپتاپ شما که کپ مدل لپتاپه منه dell n5010 core i5 2.54Ghz ram4Gb Ati 5470

شما یک کارت گرا??یک بیشتر نداری و باید این لینک از سایت دل گر??تم دانلود کنی الیته قبلشم تمام درایور کارت گرا??یکی که قیلا نصب کردی پاک کنی

بعدش دایرتکس یا داریکتس 9 رو نصب کنی و در اخر این کاتالیست با این نام(AMD Catalyst 13.1 Win7 Win8 64bit ) دانلود کن و نصبش کن و کار تمام

امیدورام مشکلت حل بشه:sneaky:

ممنون از راهنماییت , ولی سی پی یو لبتاپ من core i3 .

الان دایرکتس 11 رو سیستمم نصبه , اینو پاک کنم و 9 نصب کنم ؟؟؟

درایورای کارت گرا??یک قبلی رو از کنترل پنل پاک کنم دیگه آره ؟؟؟

یا درایورا رو باید یه جور دیگه پاک کرد ؟؟؟

لینک به ارسال

باسلام سال نو برای شما هم مبارک

از کجا میشه ??همید که چیپست نصبه یا نه ؟؟؟

احتمال 80 درصد نصبه

راستی من ر??تم تو سایت دل و سرویس تگ لبتاپم رو وارد کردم و بعد شروع کرد سیستمم رو آنالیز کرد . بعد چند دقیقه یه ص??حه اومد که سیستم شما این درایورا رو لازم داره , قاطی شون یه ??ایل هم بود به اسم bios همه ی ??ایلارو گر??تم و نصب کردم ولی هنوز بایوس رو نصب نکردم , آخه از یکی پرسیدم , گ??ت بایوس چیز خطرناکیه اگه اشتباه کنی , امکان داره سیستمت خراب شه

به خاطر همین هنوز اینو نصب نکردم .

بایوس از ضروریات یک سیستم حر??ه ای و بروزه..ه??ته اولی که من لپتاپ گر??تم ر??تم بایوس اول آپدیت کردم.شما با همون سرویس تگ سیستم خودت وارد شو و اول بایوس آپدیت کن بهت قول میدم هیچ مشکلی پیش نمیاد هیچ، سیستمت مث ??شنگ کار میکنه واسه من که اینطوریاس بروزترین برنامه ها و بازیها هم توش اجرا میشه..داداش من تو هرکاری با علم و جسارت وارد بشی هیچ ات??اقی نمیا??ته

لینک به ارسال
ممنون از راهنماییت , ولی سی پی یو لبتاپ من core i3 .

الان دایرکتس 11 رو سیستمم نصبه , اینو پاک کنم و 9 نصب کنم ؟؟؟

درایورای کارت گرا??یک قبلی رو از کنترل پنل پاک کنم دیگه آره ؟؟؟

یا درایورا رو باید یه جور دیگه پاک کرد ؟؟؟

خب پس 5010 کان??یگ های مختل??ی داره و لی دیگه مطمین شدم دو تاکارت گرا??یک نداری چون اصلا سی پی یو شما نمیتونه بازیهای خ??ن که به کارت گرا??یک سنگینی نیاز داره بکشه.اگه میخای خیالتو راحت کنم برو دوباره ویندوز7 نصب کن بعد یکی یکی درایو هاتو نصب کن این گرا??یکتم نصب کن اینجور مسایل از ریشه انجام بشه برای د??عه اول خیلی جواب میده...برای دایرتکس هم 9 خوبه بعدش میتونی 10 و یا 11 رو هم نصب کنی ولی همون 9 ک??ایت میکنه و باید رو سیستمت نصب باشه

لینک به ارسال
بایوس از ضروریات یک سیستم حر??ه ای و بروزه..ه??ته اولی که من لپتاپ گر??تم ر??تم بایوس اول آپدیت کردم.شما با همون سرویس تگ سیستم خودت وارد شو و اول بایوس آپدیت کن بهت قول میدم هیچ مشکلی پیش نمیاد هیچ، سیستمت مث ??شنگ کار میکنه واسه من که اینطوریاس بروزترین برنامه ها و بازیها هم توش اجرا میشه..داداش من تو هرکاری با علم و جسارت وارد بشی هیچ ات??اقی نمیا??ته

بازم سلام

داداش بایوس رو نصب کردم , یه پنجره باز شد ک نوشته بود آپدیت از a12 به a15 ........

بعد سیستم ریستارت شد و ویندوز بالا اومد , الانم اون درایور کارت گرا??یکی که خودت زحمتشو کشیدی و دادی رو دارم نصب میکنم , احساس میکنم نصبش یکم طولانی شد .

حالا نمیدونم این نشون دهنده نصب شدنشه و باید انقد طول بکشه , یا واسه من یه مشکلی داره .

لینک به ارسال
خب پس 5010 کان??یگ های مختل??ی داره و لی دیگه مطمین شدم دو تاکارت گرا??یک نداری چون اصلا سی پی یو شما نمیتونه بازیهای خ??ن که به کارت گرا??یک سنگینی نیاز داره بکشه.اگه میخای خیالتو راحت کنم برو دوباره ویندوز7 نصب کن بعد یکی یکی درایو هاتو نصب کن این گرا??یکتم نصب کن اینجور مسایل از ریشه انجام بشه برای د??عه اول خیلی جواب میده...برای دایرتکس هم 9 خوبه بعدش میتونی 10 و یا 11 رو هم نصب کنی ولی همون 9 ک??ایت میکنه و باید رو سیستمت نصب باشه

ولی داداش ??ک کنم لبتاپم دوتا گرا??یک داره ها , چون وقتی برنامه gpu-z رو اجرا میکنم توی قسمت کارت گرا??یک , مینویسه اینتل . ( یه نگاهی به پست شماره 7# بنداز )

ینی به نظر شما باید ویندوز عوض کنم ؟؟؟

راه دیگه ای به جز ویندوز عوض کردن نیست ؟؟؟

لینک به ارسال
بازم سلام

داداش بایوس رو نصب کردم , یه پنجره باز شد ک نوشته بود آپدیت از a12 به a15 ........

بعد سیستم ریستارت شد و ویندوز بالا اومد , الانم اون درایور کارت گرا??یکی که خودت زحمتشو کشیدی و دادی رو دارم نصب میکنم , احساس میکنم نصبش یکم طولانی شد .

حالا نمیدونم این نشون دهنده نصب شدنشه و باید انقد طول بکشه , یا واسه من یه مشکلی داره .

والله چی بگم اینجور که شما وص?? میکنی... ولی بهترین راه وارد شدن تو سایت دل و سرویس تگه بعدش مشخصات سیستم و کارت گرا??یکتو از اونجا بگیر

لینک به ارسال
والله چی بگم اینجور که شما وص?? میکنی... ولی بهترین راه وارد شدن تو سایت دل و سرویس تگه بعدش مشخصات سیستم و کارت گرا??یکتو از اونجا بگیر

میگم , این لینک رو ببین , اصلا بینشون amd نیست

Drivers & Downloads | Dell US

لینک به ارسال
ولی داداش ??ک کنم لبتاپم دوتا گرا??یک داره ها , چون وقتی برنامه gpu-z رو اجرا میکنم توی قسمت کارت گرا??یک , مینویسه اینتل . ( یه نگاهی به پست شماره 7# بنداز )

ینی به نظر شما باید ویندوز عوض کنم ؟؟؟

راه دیگه ای به جز ویندوز عوض کردن نیست ؟؟؟

5010 که من دارم و اکثر بچه ها دارن و دیدم از نزدیک خیلی کم مشکل گرا??یک داشتن و بیشتر رو شبکه یا بایوس بوده که اونا رو هم من ر??ع کردم باس سیستمو از نزدیک دید من هرچه بلد بودم بهتون گ??تم

بهترین راه تعویض ویندوز 7 64بیتی و سپس یکی از کارت گرا??یکارو نصب کن جواب نداد دوباره ویندوز و اون یکی کارت گرا??یکو نصب کن اینجوری یه روش وقت گیره ولی جواب میده

لینک به ارسال
میگم , این لینک رو ببین , اصلا بینشون amd نیست

Drivers & Downloads | Dell US

بله دیدم شما سیستمتون نو گر??تین؟مظمینین پشتش باز نشده؟ویندوز 7 دارین؟شما تو قسمت ویدئو همون کارت اینتلو باید نصب کنین اون دو تا بعدی واسه تی وی دیجیتاله

لینک به ارسال

من سیستمم و پارسال گر??تم

آره ??کر کنم مطمنم که پشتش باز نشده

ویندوزم 7

اگه کنار All related drivers for your Product (44 files تیک بزنی , AMD هم میاد

ینی اگه من اونو بگیرم و نصبش کنم حله ؟؟؟

کار خاصی قبلش نباید بکنم ؟؟؟

لینک به ارسال
من سیستمم و پارسال گر??تم

آره ??کر کنم مطمنم که پشتش باز نشده

ویندوزم 7

اگه کنار All related drivers for your Product (44 files تیک بزنی , AMD هم میاد

ینی اگه من اونو بگیرم و نصبش کنم حله ؟؟؟

کار خاصی قبلش نباید بکنم ؟؟؟

all rated رو هم بزنی بازم سه تا ??ایل برا ویدئو و کارت گرا??یکت هست شما رم سیستمت چنده؟سیستمو چند گر??تی؟یادمه من وقتی لپتاپو گر??تم تمام درایورها رو دانلود کردم از همون سایت دل با سرویس تگ خودم ولی بعدش متوجه شدم نباید اینکارو میکردم و درایور های خاصی ??قط نیاز بوده و نصب اضا??ی باعث باعث کند کار کردن سیستم هم میشه و نتیجه مظلوبو نداره الان اگه سالی یع د??ه ویندوزم ایراد پیدا کنه ??قط درایوهایی که میدونمو نصب میکنم و مابقی پاک کردم شما هم یاس همین کارو کنی چین دیگه کاریش نمیشه کرد دادش

لینک به ارسال

اینم همونیه که شما خودت بهم دادی , اینو وقتی اجراش میکنم , شروع میکنه به آنزیپ کردن

بعد توی درایور C یه ??ولدر میسازه

وقتی اونو باز میکنم , یه سری ??ایل و ??ولدر توش هست که قاطیشون یه ??ایل ستاپ هست , اونو انتخاب میکنم یه پنجره باز میشه به اسم ATI - Catalyst Install Manager - Version : 03.00.0778

بعد نکست و میزنم , یه پنجره باز میشه که دو گزینه داره , express و custom

من کدوم و انتخاب کنم ؟؟؟

لینک به ارسال
اینم همونیه که شما خودت بهم دادی , اینو وقتی اجراش میکنم , شروع میکنه به آنزیپ کردن

بعد توی درایور C یه ??ولدر میسازه

وقتی اونو باز میکنم , یه سری ??ایل و ??ولدر توش هست که قاطیشون یه ??ایل ستاپ هست , اونو انتخاب میکنم یه پنجره باز میشه به اسم ATI - Catalyst Install Manager - Version : 03.00.0778

بعد نکست و میزنم , یه پنجره باز میشه که دو گزینه داره , express و custom

من کدوم و انتخاب کنم ؟؟؟

express بزن بعد همه رو اوکی کن

لینک به ارسال

ببین داش رضا شما اول ورزن 3 رو نصب کن بعد ورژن 8 بعد ورژن 13 همین amd catalyst

چون من الان دیدم رو هاردم هر سه ورژنشو دارم و برای ورزن 3 نوشتم ??یل اصلی پس ورزن 3 رو حتما اول نصب کن من ر??تم ??علا بای عزیز

لینک به ارسال
express بزن بعد همه رو اوکی کن

express رو زدم , توی مرحله Analyze آخراش گیر میکنه , وقتی که این نوشته میاد یهو یه پیغام میده

[ATTACH=CONFIG]3166[/ATTACH]

بعد این ارور و میده

[ATTACH=CONFIG]3167[/ATTACH]

لینک به ارسال
express رو زدم , توی مرحله Analyze آخراش گیر میکنه , وقتی که این نوشته میاد یهو یه پیغام میده

3166-vga-jpg

بعد این ارور و میده

3167-2-jpg

شما یه ورزن از این برنامه رو سیستمتون نصبه باید اونو unistall کنید بازم میگم ویندوز 7 دوباره نصب کنید بعد یکی یکی کارت گرا??یکارو نصب کن

یعنی به ازای هر ویندوز یکی از کارت گرا??یکارو نصب کن

لینک به ارسال

با سلام

من بعد اپدیت کارت گرا??یکی لپ تاپم( AMD Radeon HD 6670) با ارور زیر مواجه شدم کسی میتونه کمک کنه

[ATTACH=CONFIG]5604[/ATTACH]

لینک به ارسال
با سلام

من بعد اپدیت کارت گرا??یکی لپ تاپم( AMD Radeon HD 6670) با ارور زیر مواجه شدم کسی میتونه کمک کنه

5604-untitled-png

سلام،

این گزینه های برای است??اده از خطا یاب موجود در برنامه هست.

احتمالا این ارور به خاطر آپدیت و یا نصب نبودن پکیج Microsoft Visual C++ 2010 روی ویندوز شما حین نصب درایور نمایش داده شده،

اگر میتونی از همون گزینه اول و YES برای ادامه نصب است??اده کن ولی اگر ارور داد از لینک زیر ورژن 2010 و 2012 این برنامه مخصوص ویندوزهای 32 و 64 بیتی رو دانلود کن.

لینک به ارسال

هم 2012 و هم 2010 نصب هستش رو سیستم

لینک به ارسال
هم 2012 و هم 2010 نصب هستش رو سیستم

بهترین راه تعویض ویندوز و نصب مجدد Dotnet ها- ++C ها و همینطور آخرین ورژن Catalyst هست،

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...