رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی کامپیوتر Crysis 3

پست های پیشنهاد شده

دوستان من این اپدیت رو هم نصب کردم بازم هم ??ایده نداشت

تو مرحله 2 که اون اسحله ??ضایی رو بهت میده و میگیرش تیر نداره کسی میدونه باید چی کار کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.نمی دونم دارم جای درستی این سوال رو می پرسم یا نه،اما من توی یه مرحله ی دوم بازی ،پس از Save سومی نمی دونم چیکار باید بکنم.همون جایی که میری و ت??نگ آدم ??ضایی ها رو برمی داری که شلیک بکنی به اون اسلحه های وصل شده به برج.من ت??نگ رو برمی دارم و لی می نویسه تیر ندارد.

آپدیت:راه حلش رو پیدا کردم.باید مرحله ی دو رو از اول برین.من که این کار رو کردم درست شد.

ویرایش شده توسط lpplus

لینک به ارسال

من بازی واسم اجرا میشه ، دمو اول بازی رو هم نشون میده کامل اما دمو که تموم میشه ص??حه سیاه میمونه

لینک به ارسال

سلام نسخه black box رو دانلود کردم واخطار dx11 gpu... رو میده باید چیکار کنم گرا??یکم nvidia 9400 ram 2

لینک به ارسال

سلام. صبر کردم دوستان دیگر پاسخ بدن اما خبری نشد.شاید آنتی ویروس این ??ایل رو پاک کرده باشه بازی رو مجدد نصب نمایید.(البته تا الان مطمئنا این کار رو کرده اید)

با سلام خسته نباشید به اساتید محترممن بازی کریسس 3 نصب کردم به راحتی گرا??یکمم جی ??ورس 610 2گیگ هست تمامی کرک ها هم نصب کردم حتی یه ن??ر بهم گ??ت این خطا مربوط میشه به انتی ویروس حتی انتی ویروس که نود بود پاک کردم ولی متس??انه بازی که میخوام اجرا کنم همچین خطای میده خواهشا یکی راهنماییی درست کنه کارت گرا??یکمم دایریکس 11 هم ساپورت میکنه ممنون

لینک به ارسال

این بازی نیازمند کارت گرا??یک با توان پردازشی dx11 است باید سخت ا??زارتون رو ارتقاء بدید.از انویدیا سری 400 باید 128 بیت به بالا باشد ??کر کنم میشه 430 یا قوی تر

از ای ام دی هم یا سری 5000 یا 6000 از 6670 به بعد حداقل سخت ا??زاری است که میتواند این بازی را در حد هزینه ای که شده اجرا نماید.

سلام نسخه black box رو دانلود کردم واخطار dx11 gpu... رو میده باید چیکار کنم گرا??یکم nvidia 9400 ram 2

لینک به ارسال

مشکل همچنان از کرک است ..الان داشتم آل??ا س?? رو میکشتم بعدش که ??یلم آخرش تموم میشه بازی متوق?? میشه..سیو تا الان رو آپ میکنم شاید با است??اده ازش مشکلتون حل شد

من بازی واسم اجرا میشه ، دمو اول بازی رو هم نشون میده کامل اما دمو که تموم میشه ص??حه سیاه میمونه

لینک به ارسال
مشکل همچنان از کرک است ..الان داشتم آل??ا س?? رو میکشتم بعدش که ??یلم آخرش تموم میشه بازی متوق?? میشه..سیو تا الان رو آپ میکنم شاید با است??اده ازش مشکلتون حل شد

ممنون میشم

لینک به ارسال

کسایی که مشکل mcv را دارند میتونن برن تو ??ایل بازی و از پوشه installer پوشه vc را باز کرده بعد vc 2010 بعد redist ??ایلی که هس رو نصب کنن

لینک به ارسال

من وقتی بازی رو اجرا میکنم این پیامو میده چیکار کنم؟[ATTACH=CONFIG]0[/ATTACH]

you need dx11 capable GPU to play Crysis 3

لینک به ارسال

به نظر بیشتر این مسخره بازیا به خاطر کرک هست...یهنی چی اخه دایرکت 11 نیاز داریم:;;d:

لینک به ارسال

سلام

آیا با کارت Sapphire 4670 HD 1GB DDR3 میشه این بازی رو اجرا کرد؟

لینک به ارسال

سلام دوستان . من توی مرحله ی دوم همون قسمت که اسلحه ??ضایی رو بر میداری گیر کردم . وقتی می خوام شلیک کنم میگه تیر نداره . یه بار مرحله دوم رو از اول هم ر??تم اما درست نشد . لط??ا کمک کنید :bored:

لینک به ارسال

سلام برای من هم همین پیغامو میده you need dx11 capable GPU to play Crysis 3

کارت گرا??یکم 2 گیگ 9600 جی ??ورس

بعد برم گرا??یک چی بخرم ؟خوب باشه قیمتشم مناسب باشه.؟

لینک به ارسال

دوستان آل??ا س?? نمیمیره :((

هرچی بود زدم تو دستاش بازم نمرد :(

لینک به ارسال

باسلام.متاس??انه خیر دوست عزیز کارت گرا??یک شما با اینکه قطعه قوی است اما ??قط از رابط dx10.1 پشتیبانی میکند،بایستی 5670 یا 6670 داشته باشید.

سلام

آیا با کارت sapphire 4670 hd 1gb ddr3 میشه این بازی رو اجرا کرد؟

لینک به ارسال

دانلود سیو کرایسیس 3

Crysis3-2013-03-03-19-00-18.jpg

دانلود سیو CRYSIS 3 تا مرحله حذ?? :35i6tub:Alpha Ceph:35i6tub:

http://underclick.persiangig.com/Crysis.3/Savegame/USER.rar

(برای دانلود سریع آدرس لینک نشده است)

توجه داشته باشید سایز تصویر روی کمترین اندازه ممکن و بصورت غیر Full Screen قرار داده شده است تا سخت ا??زار با لود آن مشکلی نداشته باشد لط??ا پس از اجرای بازی خودتان هماهنگ با قدرت سیستم و سایز ص??حه نمایش مقدارها را تغییر دهید.قرار دادن روی حالت Full Screen: YES یادتون نره.نصب آپدیت هم ??راموش نشود خیلی از باگ ها برطر?? شده و از نظر گرا??یکی خیلی سیستم بازی رو روان تر اجرا می کند.اگر سیوی دارید که متعلق به بعد از مرحله آل??ا س?? است لط??ا قرار دهید.

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

یک کارت گرا??یک از سه ویژگی مهم تشکیل شده است :

1.باس یا رابط حا??ظه (64 بیت تا 384)متناسب است با حا??ظه ای که کارت بصورت واقعی پشتیبانی می کند مثلا یک گیگ یا دو گیگ و هرچه قدر باس قوی تر باشد قدرت پردازش کارت سرعت و جزئیات بیشتری را تولید می کند.

2.تعداد ترانزیستور و ??رکانس هسته به علاوه ??رکانس حا??ظه.قدرت اصلی مربوط به تعداد ترانزیستور است واسه همین قیمت هر سری که بالاتر است گران تر است سرعت وابسته به قدرت مربوط به ??رکانس است مثلا 880 مگاهرتز و سرعت خواندن و انتقال اطلاعات که مربوط به سرعت حا??ظه است از نسل جدید مثلا 134گیگابیت در ثانیه یا 4.2 گیگاهرتز

3.نسل رابط پشتیبانی DirectX که برای کرایسیس 3 دیرکت اکس 11 نیاز است.گرا??یک بالای این بازی حاصل ویگی های خاص DX11 است که باعث می شود بتوان یک تصویر با جزئیات بالا و واقعی طراحی نمود به همین دلیل کارت های نسل های پیش که مثلا DX10 یا 9 بوده اند نمی توانند این بازی را اجرا کنند.

با توجه به توضیحات بیان شده بسته به علاقه مندی به شرکتی خاص از لیست زیر میتوانید کارت گرا??یک مناسبی انتخاب کنید:

42.jpg46.jpg

قبلا بیان شد از رده 128 بیت 6670-6750-6770 دارای قدرت متوسط هستند که بشود بازی را راحت اجرا کرد از رده 256 بیت HD6790.6850.6870 دارای قدرت عالی هستند(ای ام دی پیشنهاد می شود چون بازی برای کرات های این شرکت بهینه سازی گردیده) همچنان قوی تر هم موجود است اما وقتی همین 6870 حدود 600 هزارتومان قیمتش است(قبلا250 بود) برای ارتقاء حداقل 6670 یا 6750 مناسب خواهند بود.ضمن اینکه میتوانید قطعه ??علی را بصورت دست دوم به ??روش برسانید تا برای ارتقاء نیاز به هزینه زیاد نباشد مثلا 4670 حدود 110 تا 130 به ??روش می رسد برای اینکار تمامی مشخصات قطعه را به ایمیل من ب??رستید تا برای ??روش راهنمایی تان کنم.Tragzes@YAhoo.com

اگر طر??دار جی ??ورس هستید از سری 400 که DX11 هستند 410 و 420(یا 510 و 520) 64 بیت هستند و امکان اجرا ضعی?? هم وجود ندارد 430 تا 460 128 بیت و مناسب هستند اما چون ای ام دی بیت دو عدد مثلا 430 و 440 که اختلا?? قیمت زیادی دارند محصولی مشابه 435 دارد و خودمم بیشتر از این برند سر در میارم بیشتر ای ام دی رو هم میتونم تشریح کنم و هم پیشنهاد میدم.اما

مثلا برای دوستی که گ??تن 9600 دارن این قطعه 256 بیت است یکی از پرقدرت ترین های دوره خودش مشخصه موقع خرید خوب هزینه کرده اید هم رده این گرا??یک از سری جدید 460 یا 560 می باشد.(اولین مدل شروع 256 بیت)ای ام دی در سری 5000 تا 6000 ??قط 128 بیت تولید کرده یا 256 و ت??اوت سری 6000 با 5000 بیشتر در ا??زایش کلاک هسته و مموری است اما انویدیا از 530 تا 560 هم 128 بیت کارکرده هم 192 و هم 256 خودتون بیشتر به جدول های قرار داده شده دقت کنید چوت تصمیم پیچیده ای است اگر خواستید قیمت مد نظرتون رو حداقل از 250 به بالا بیان کنید تا بهتر بشود راهنمایی کرد.

سلام برای من هم همین پیغامو میده you need dx11 capable GPU to play Crysis 3

کارت گرا??یکم 2 گیگ 9600 جی ??ورس

بعد برم گرا??یک چی بخرم ؟خوب باشه قیمتشم مناسب باشه.؟

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

به نظر من باید از خیر این بازی بگذریم.:razz:

لینک به ارسال

آره. با کارت 9600GT DDR3 256bit که خوره بازیه بالا نمیاد. مسخرس

لینک به ارسال

سلام من گرا??یگ 8600GT دارم رم 4 گیگ CPU چهار هسته ای و windows8 64 bit وهارد1000 میتونم اجراش کنم ؟؟؟؟/

ایا دایرکس 11 روش نصب میشه؟؟؟؟

ممنون میشم زود جواب بدید:1975:

لینک به ارسال

اره نصب میشه مهم کارت گرا??یکشه که رو 8600 gt میشه

لینک به ارسال

متاس??انه خیر دوست عزیز .. باید منتظر آپدیت(احتمالی) dx10 بمونید.بالا نوشته شد که اجرای یک بازی با نسل خاص DX نیازمند آپدیت بودن نرم ا??زاری ویندوز و پشتیبانی سخت ا??زاری است :

GT8600.png

ارتقاء گرا??یکی که بین نسخه های مختل?? بازی ها انجام می شود و باعث میشه ظرا??ت گرا??یکی بیشتری تولید شود حاصل تحولات نرم ا??زاری است و برای اجرا نیازمند سخت ا??زار خاص و هماهنگ

سلام من گرا??یگ 8600gt دارم رم 4 گیگ cpu چهار هسته ای و windows8 64 bit وهارد1000 میتونم اجراش کنم ؟؟؟؟/

ایا دایرکس 11 روش نصب میشه؟؟؟؟

ممنون میشم زود جواب بدید:1975:

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

سلام ، در بازی crysis 3 درشروع مرحله ی اول بعد از گر??تن اسلحه به یک ??ضایی مثل آب می ا??ته ، لط??ا راهنمایی کنید چگونه از این حالت خارج بشم.

لینک به ارسال

تو این بازی مهم کارت گرا??یکه که 8600 gt باز میکنه مشکلی نیس.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...