رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

انلود بازی gow1 برای ps3

پست های پیشنهاد شده

سهیل نظری مهمان

Size: 5.8 GB

Language: English*** قابل اجرا در CFW 3.55 ***God-Of-War-1-HD-cover-ps31.jpg[/url]god-3.jpggod-2.jpg

راهنمای نصب عمومی بازی های PSN : بعد اینکه بازی را دانلود کردید ??ایل pkg را همراه با ??یکسش داخل ??لش یا هارد اکسترنال ریخته و از طریق install package نصب کنید و در اخر هم ??یکس بازی را نصب کنید. اگه حجم ??ایل pkg بازی بیشتر از ۴ GB بود باید با برنامه splitter انرا به حجم های کوچیک تر تبدیل کرده پوشه این ??ایل ها را از طریق برنامه مولتی من در هارد داخلی دستگاه کپی کنید. و بعدش وارد پوشه شده و روی ??ایل ضربدر بزنید.از برنامه مولتی من خارج میشوید. حال از طریق install package بازی را نصب کنید و در اخر ??یس بازی را نصب کنید. بعضی از بازی های psn داری ??ایل edat می باشد که باید این کارو انجام بدید. وارد برنامه مولتی من شده و به قسمت dev_hdd0/home/0000000x/exdata در هارد داخلی دستگاه بروید و ??ایل edat رو اونجا کپی کنید. اگه هنگام نصب بازی به ارور برخورد کردین که معمولا بخاطر بد دانلود شدن ارور میده این کار رو انجام بدید. ابتدا برنامه PkgView را دانلود کنید. با است??اده از این برنامه ??ایل pkg بازی را extract کنید ??ایل های داخل ??ولدری که extract کردیدو داخل ??لش یا هارد اکسترنال کپی کنید و از طریق برنامه مولتی من این ??ا یل ها را در مسیر dev-hdd0/game کپی کنید و در اخر ??یکس بازی را از طریق install package نصب کنید حالا میتونید از انجام بازی لذت ببرید.دانلود بازی God Of War 1 HD با لینک مستقیم : دانلود پارت ۱ :

Direct Link

دانلود ??یکس ۳٫۵۵ بازی God Of War 1 HD با لینک مستقیم :

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...