رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
KinG

كاهش هزینه استفاده از اینترنت Dial-up

پست های پیشنهاد شده

1- برای اتصال به اینترنت با خطوط تل??ن ، از قانون كاهش تعر??ه های مخابرات بعد از ساعت 21 الی 8 صبح است??اده كنید. (مشاهده تعر??ه تل??ن ثابت در مکالمات شهری در سایت مخابرات)

 

2- خطوط آنالوگ خود را به دیجیتال تبدیل کنید. تون به جای پالس تا سرعت داده های شما در اینترنت بیشتر شود.

 

3- از کارت های شبانه که اکثرأ رایگان هستند است??اده کنید.

 

4- نگذارید وقتتان سرگرم بررسی یک سایت شود ، اگر سایت را می توانید Save کنید تا در حالت آ??لاین آنرا مطالعه کنید.

 

5- کامپیوتر خود را هر از چند گاهی Defrag کنید تا تمام سیستم عاملتان منظم و یک پارچه شود.

 

6- در هنگام ارتباط به اینترنت برنامه های غیر ضروری را ببندید.

 

7- اگر می خواهید ??ایلی را دانلود کنید به حجم و همچنین در صورت رمز گذاری از صحت رمز آن اگاه شوید.

 

8- برای دانلود ??ایل حتمأ از نرم ا??زارهای مدیریت دانلود است??اده کنید تا در صورت دیسکانکت شدن میزان حجم دانلود شده را ح??ظ کنید ؛ هیچ تضمینی وجود ندارد در 99% ، اینترنت شما قطع نشود.

 

9- یک آنتی ویروس و ??ایروال قوی و به روز میتواند بسیار به شما کمک کند. کا??ی است یک کرم اینترنتی بر روی سیستم شما لانه کرده باشد تا ??ضای زیادی از پهنای باند شما را اشغال کند.

 

10- اگر از سرویس های هوشمند است??اده میکنید دقت کنید از سرویس هوشمند یک ISP خوب و معتبر وارد شوید. سرویس های هوشمند با همدیگر مت??اوت هستند.

 

11- آپدیت های اتوماتیک ویندوز و برنامه های مختل?? همانند Acrobat Reader را غیر??عال کنید تا در هنگام کار سرعت تان بی دلیل کاهش نیابد.

 

12- از مرورگرهای خوب و قدرتمند همانند ??ایر??اکس ، اپرا و سا??اری به جای مرورگر IE است??اده کنید. ??راموش نکنید IE (به ویژه نسخه 6) بسیار مرورگر ضعی??ی است.

 

13- نرم ا??زارهای خاصی وجود دارند که با کم کردن حجم عکس های مشاهده شده در مرورگر به نوعی سرعت کار شما را بالا میبرند ، این نرم ا??زارها نیز به کمک شما می آیند.

 

14- اگر از مرورگر ??ایر??اکس است??اده میکنید ا??زونه هایی همانند AdBlock ، تبلیغات تصویری مزاحم موجود در ص??حات اینترنتی را به طور اتوماتیک برای شما مسدود میکنند.

 

15- اگر سرعت اینترنت تان واقعأ اس??ناک است ، قابلیت نمایش تصاویر را در مرورگرتان غیر??عال کنید تا ??قط متن ص??حات را مشاهده کنید.

 

16- تر??ندهای جستجو در موتورهای جستجو که تر??ندستان نیز آموزش داده شده اند را ??را بگیرید. وقت شما ارزش دارد پس نباید آن را با جستجوی غلط هدر دهید.

 

17- به جای ارسال تصاویر یا آهنگ ها از طریق Send File یاهو مسنجر ، لینک دانلود آنها را در اینترنت بیابید و به دوستتان بدهید.

 

18- با است??اده از ابزارهای مخصوص ، تبلیغات موجود در یاهو مسنجر را حذ?? کنید.

 

19- بسیاری از برنامه ها ، ??ایل ها و آهنگ هایی که شما در سیستم تان دارید قبلأ توسط ا??راد دیگر در اینترنت آپلود شده اند. پس اگر دوستتان به آنها نیاز داشت به جای آپلود آنها در ??ضاهای اینترنتی سعی کنید لینک دانلود آنها را بیابید.

 

20- با است??اده از نرم ا??زارهای مخصوص ، میزان است??اده خود از اینترنت در بازه های زمانی مختل?? را بسنجید و ببینید تا چه حد درست و به جا از اینترنت است??اده کرده اید. به عنوان مثال ببینید در این 2 ساعتی که آنلاین بوده اید چه کار م??ید و چه کار غیر م??یدی انجام داده اید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...