رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

دانلود dlc (اپدیت) 3.00 بازی pes 2013 برای ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز این پچ که به صورت ??ایل ??ایل هست چطوری نصب کنیم واگه امکان داره یه توضیع درمورد این پچ به ما بدید ممنوتان میشوم.

با سلام برای نصب پچ ابتدا باید ??ریمور دستگاه شما 4.30 یا 4.40 باشه .

بعد از دانلود پچ ??ایل ZIP رو اکسترکت کنین و ??ولدر SAVEDATA رو روی یک ??لش مموری کپی کنین

و در ص??حه XMB یا همون ص??حه اصلی به قسمت PS3 Save Data ر??ته و وارد ??لش بشین

بعد اینکه وارد ??لش شدین محتویات پچ یا همون ??ایل هارو واستون نشون میده که باید چند دقیقه صبر کنین تا همه ??ایل ها Load بشن

بعد روی یکی از ??ایل ها دکمه مثلث رو بزنین و گزینه Copy Multiple رو بزنین و سپس Select All رو بزنین تا همه ??ایل ها انتخاب بشه

بعدش هم Copy رو بزنین تا شروع به کپی کردن ??ایل ها بشه ... بعد کپی شدن ??ایل ها گیم رو اجرا کنین و از پچ لذت ببرین ......

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . 3 تا سول داشتم . اولی اینکه چجوری ورژن پی اس تری خودم رو از 3.55 به 4.30 ارتقاع بدم(پی اس تری من کرک هست و کپی خور شده . برا همین نمیتونم به اینترنت وصل بشم). دوم اگه بخوام با همین 3.55 آپدیت کنمش میشه یا اصلا راهی نداره؟

سوم هم اینکه مولتی من من نسخه 2 هست . چگونه باید مولتی من جدید رو دانلود و نصب کنم که بازی هایی که تو هارد دارم هم مشکلی پیدا نکنند و حذ?? نشن؟با تشکر

لینک به ارسال
سلام . 3 تا سول داشتم . اولی اینکه چجوری ورژن پی اس تری خودم رو از 3.55 به 4.30 ارتقاع بدم(پی اس تری من کرک هست و کپی خور شده . برا همین نمیتونم به اینترنت وصل بشم). دوم اگه بخوام با همین 3.55 آپدیت کنمش میشه یا اصلا راهی نداره؟

سوم هم اینکه مولتی من من نسخه 2 هست . چگونه باید مولتی من جدید رو دانلود و نصب کنم که بازی هایی که تو هارد دارم هم مشکلی پیدا نکنند و حذ?? نشن؟با تشکر

با سلام برای آپدیت به ??ریمور 4.30 آموزش تو ??روم هست اینم لینکش : http://forums.p30day.com/t5408.html و ??ریمور پیشنهادی من برای نصب Rogero CFW 4.30 V2.05 هست . :smile:

برای آپدیت مولتی من هم من آخرین ورژن رو واسه دانلود قرار میدم که میتونین دانلود کنین : Download multiMAN ver 04.30.00

پیشنهاد منم این هست که به اینترنت وصل نشین و آ??لاین بازی کنین تا کنسولتون بن نشه ......

در مورد آپدیت بازی PES 2013 هم ??ریمور دستگاهتون 4.30 باشه خیلی راحتر میتونن پچ بازی رو روش نصب کنین ....

:6:

ویرایش شده توسط mortezatroy

لینک به ارسال

با تشکر . یه سوال دیگه .. مولتی من رو چجوری نصب کنم؟؟

لینک به ارسال

من یه مولتی من نسخه 2 دارم که نصبه . با این وجود ??رقی نداره . باز هم همین روش . بازیهام که نمیپره؟؟

لینک به ارسال

الان من از کجا ب??همم اینی که واسه من نصبه ریباگه یا روجرو؟؟؟بعد ورژن پی اس تری من 3.55 هست

لینک به ارسال

نصب کردب . درست شد . ممنون . ولی از کجا ب??همم که ورژن 3.55 من ریباگه یا روجرو ؟؟ در نصب کردن آبدیت ریباگ 4.30 این موضوع که ورژن ??علی من ریباگ هست یا رو جه رو چه اهمیتی داره ؟؟ با تشکر

لینک به ارسال

چرا پچ کامپیوتر 1 گیگ میشه ولی برا پی اس تری ??قط 88 مگابات هست؟؟ آیا لیگ ها هم در این پچ پی اس تری اضا??ه میشوند ؟؟ لباس ها و لوگو ها درست میشود؟؟

لینک به ارسال

آهان . ممنون . ??قط یه سوال دیگه دارم . اونم اینکه الآن من میخوام پی اس تری خودم رو از 3.55 به ورژن ریباگ 4.30 تغییر بدم و نمیدونم که در ورژن ??علی من ریباگ هست یا روجرو . دونستن این در نصب ورژن جدید مهمه؟؟

لینک به ارسال

ag mishee nasbe patch ya update ya dlc ya...pes 2013 ro ruye 3.55 begin

mamnun misham

لینک به ارسال
ag mishee nasbe patch ya update ya dlc ya...pes 2013 ro ruye 3.55 begin

mamnun misham

??ایل رو که دانلود کردی توی یه ??لش بریز ، بعد به ps3 وصل کن و از طریق install packag file نصبش کن

طریقه ی نصب تمام ??ایل هایی که PKG هستند از طریق instal packag file صورت می گیره

لینک به ارسال

سلام . usidir کجاست و چجوری باید یخورده از اون رو تو inestal pachag و یخورده دیگه رو تو usidir کپی یا نصب کنیم؟؟

لینک به ارسال

ببخشید من یه سوال خیلی مهم دارم . من 2 تا LED دارم که یکی AOC +19 هست که 19 اینچه و همه بازی ها رو بدون مشکل اجرا میکنه . یکی دیگه هم LED LG 5700 هست که 42 اینچ هست و همه بازی ها رو خوب اجرا میکنه بجز :sad: ??ی??ا 13 و پس 13 که پرش دارن. نمیدونم چرا این دو تا بازی تو مانیتور 42 پرش دارند ولی تو مانیتور 19 مشکلی ندارند؟آیا پی اس تری مانیتور 42 اینچ رو نمیکشه؟اگه نمیکشه چرا بقیه بازی ها خوب اجرا میشن؟ میشه پی اس تری یا مانیتور رو تنظیم کنم تا درست بشه ؟؟

لینک به ارسال

خب اگه مشکل داره چرا تو led 19 عادیه؟؟

لینک به ارسال

سلام . usidir کجاست و چجوری باید یخورده از اون رو تو inestal pachag و یخورده دیگه رو تو usidir کپی یا نصب کنیم؟؟

لینک به ارسال
gow جان این جوری نیست بعضی هاش باید تو usidir کپی بشه ولی با 3.55 نمیشه باید به4.30 اپدیت کنی

سهیل جان من ??قط ??ایل های PKG رو گ??تم باید از طریق install packag file نصب بشه

وگرنه می دونم باید بعضی از ??ایل ها رو برای 3.55 در usidir کپی کرد :sig:

لینک به ارسال
ببخشید من یه سوال خیلی مهم دارم . من 2 تا LED دارم که یکی AOC +19 هست که 19 اینچه و همه بازی ها رو بدون مشکل اجرا میکنه . یکی دیگه هم LED LG 5700 هست که 42 اینچ هست و همه بازی ها رو خوب اجرا میکنه بجز :sad: ??ی??ا 13 و پس 13 که پرش دارن. نمیدونم چرا این دو تا بازی تو مانیتور 42 پرش دارند ولی تو مانیتور 19 مشکلی ندارند؟آیا پی اس تری مانیتور 42 اینچ رو نمیکشه؟اگه نمیکشه چرا بقیه بازی ها خوب اجرا میشن؟ میشه پی اس تری یا مانیتور رو تنظیم کنم تا درست بشه ؟؟

دوست عزیز با کابل HDMI نصب کردی یا component ?

لینک به ارسال

با hdmi نصب کردم دیگه . تازه 2 تا کابل اج تی ام آی مختل?? رو هم امتحان کردم . ??ایده نداشت

لینک به ارسال

سلام . usidir کجاست؟ورژن من 4.30 هست اینو باید از کجا نصبش کنم . اصلا گزینه ای پیدا نمیکنم

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال

راستی تو اینستال پکیج میرم هیچی بالا نمیاد انگار چیزی نیس. پی اس تری گیم کجاست اصلا؟؟اصلا ??ایل آی دی کجاست؟؟ چیه؟؟ممنون میشم سریع تر جواب منو بدید.

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال

تو اینستال پکیج من این ??ایل بالا نمییاد . راستی من ورژن 3 رو دارم آپدیت میکنم نه 4 .اونم ??قط یه ??ایله با اسمه dt0f . بعدش توی ای دی بازی بریزم؟؟تو اینستال پکیج من ??قط یه ردباگ تولز هست . همین . البته اولش 3 تا گزینست که یکیش هارد پکیج هست. بعدش که میرم تو هارد پکیج ??قط یه پوشه به نام ردباگ تولز هست. دو تا دیگه هم خالی هستن . چه کنم؟؟

گیم تروپی رو پیدا کردم . ولی نمی دونم چجوری توش ??ایل رو کپی کنم . کمک کنید لط??ا . گزینه ای برای کپی نیست .

گ??تین با کامپیوتر بریزم تو آیدی بهتره چجوری؟؟

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال
تو اینستال پکیج من این ??ایل بالا نمییاد . راستی من ورژن 3 رو دارم آپدیت میکنم نه 4 .اونم ??قط یه ??ایله با اسمه dt0f . بعدش توی ای دی بازی بریزم؟؟تو اینستال پکیج من ??قط یه ردباگ تولز هست . همین . البته اولش 3 تا گزینست که یکیش هارد پکیج هست. بعدش که میرم تو هارد پکیج ??قط یه پوشه به نام ردباگ تولز هست. دو تا دیگه هم خالی هستن . چه کنم؟؟

گیم تروپی رو پیدا کردم . ولی نمی دونم چجوری توش ??ایل رو کپی کنم . کمک کنید لط??ا . گزینه ای برای کپی نیست .

گ??تین با کامپیوتر بریزم تو آیدی بهتره چجوری؟؟

-------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام ??ایل dt0f رو روی یه ??لش کپی کنین بعد وارد مولتی من بشین و File Manager رو اجرا کنین که یه محیط شبیه ویندوز میاد براتون بعد PS3 Root رو اجرا کنین و از توی لیست وارد پوشه Usb0001 و ??ایل dt0f رو کپی بزنین بعد دوباره وارد PS3 Root بشین و اینبار وارد ??ولدر HDD000 بشین و پوشه Games رو باز کنین اونجا ??ولدر PES 2013 رو باز کنین مشاهده میکنین که یه ??ولدر به نام PS3 Game هست وارد این قسمت بشین ??ولدر USRDIR رو میبینین که ??ایل رو باید اونجا Paste کنین .

لینک به ارسال

انجام دادم . ولی ??قط ک??ش های جدید اومدن . نه لیگ آلمان اومد نه لیگ های دیگه . نه لوگوی باشگاه ها درست شد و نه لباسشون .. کمک؟؟ یه لینک جدید سالم نداری که من آپدیتش رو دانلود کنم ؟؟ اون 4 رو میخواستم دانلود کنم نشد. راستی یه نرم ا??زار بود برا کامپوتر که میگ??تین آپدیت ها رو میشه باهاش دانلود کرد لینکش چی بود؟؟

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال

خب خودتون نوشتید که چنتا لیگ اضا??ه شده و نقل و انتقالات به روز شده:-_-::=z::=-0:

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...