رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

دانلود dlc (اپدیت) 3.00 بازی pes 2013 برای ps3

پست های پیشنهاد شده

انجام دادم . ولی ??قط ک??ش های جدید اومدن . نه لیگ آلمان اومد نه لیگ های دیگه . نه لوگوی باشگاه ها درست شد و نه لباسشون .. کمک؟؟ یه لینک جدید سالم نداری که من آپدیتش رو دانلود کنم ؟؟ اون 4 رو میخواستم دانلود کنم نشد. راستی یه نرم ا??زار بود برا کامپوتر که میگ??تین آپدیت ها رو میشه باهاش دانلود کرد لینکش چی بود؟؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام برای نصب پچ ابتدا باید ??ریمور دستگاه شما 4.30 یا 4.40 باشه .

بعد از دانلود پچ ??ایل ZIP رو اکسترکت کنین و ??ولدر SAVEDATA رو روی یک ??لش مموری کپی کنین

و در ص??حه XMB یا همون ص??حه اصلی به قسمت PS3 Save Data ر??ته و وارد ??لش بشین

بعد اینکه وارد ??لش شدین محتویات پچ یا همون ??ایل هارو واستون نشون میده که باید چند دقیقه صبر کنین تا همه ??ایل ها Load بشن

بعد روی یکی از ??ایل ها دکمه مثلث رو بزنین و گزینه Copy Multiple رو بزنین و سپس Select All رو بزنین تا همه ??ایل ها انتخاب بشه

بعدش هم Copy رو بزنین تا شروع به کپی کردن ??ایل ها بشه ... بعد کپی شدن ??ایل ها گیم رو اجرا کنین و از پچ لذت ببرین ......

دانلود DLC 4 برای PS3 دانلود

دانلود آخرین پچ برای PES 13 [/url]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام برای نصب پچ ابتدا باید ??ریمور دستگاه شما 4.30 یا 4.40 باشه .

بعد از دانلود پچ ??ایل ZIP رو اکسترکت کنین و ??ولدر SAVEDATA رو روی یک ??لش مموری کپی کنین

و در ص??حه XMB یا همون ص??حه اصلی به قسمت PS3 Save Data ر??ته و وارد ??لش بشین

بعد اینکه وارد ??لش شدین محتویات پچ یا همون ??ایل هارو واستون نشون میده که باید چند دقیقه صبر کنین تا همه ??ایل ها Load بشن

بعد روی یکی از ??ایل ها دکمه مثلث رو بزنین و گزینه Copy Multiple رو بزنین و سپس Select All رو بزنین تا همه ??ایل ها انتخاب بشه

بعدش هم Copy رو بزنین تا شروع به کپی کردن ??ایل ها بشه ... بعد کپی شدن ??ایل ها گیم رو اجرا کنین و از پچ لذت ببرین ......

دانلود DLC 4 برای PS3 دانلود

دانلود آخرین پچ برای PES 13 [/url]

با سلام من گزینه ps3 save data رو پیدا نمیکنم گزینه save data utility هست که اونم از هارد هیچ چیز رو پیدا نمیکنه اگه میشه بیشتر توضیح بدید با تشکر

لینک به ارسال
با سلام من گزینه ps3 save data رو پیدا نمیکنم گزینه save data utility هست که اونم از هارد هیچ چیز رو پیدا نمیکنه اگه میشه بیشتر توضیح بدید با تشکر

با سلام پچ رو باید روی یه ??لش کپی کنین واسه این کار یه ??ولدر با اسم PS3 بسازین بعد ??ولدر SAVEDATA رو توش کپی کنین بعد ??لش رو به کنسول وصل کنین و به قسمت PS3 save data utility اونجا ??لش رو نشون میده که داخل اون بشین ??ایل های پچ رو نشون میده که بعد از Load شدن ??ایل ها یکی رو انتخاب کرده و گزینه Copy Multiple رو بزنین بعد Select All رو بزنین تا همه ??ایل ها انتخاب شه سپس کپی رو بزنین تا همه ??ایل ها رو کپی کنه تو هارد کنسول و بعد کپی هم گیم رو اجرا کنین .

لینک به ارسال

این پچ لیگ های جدید رو داره ؟؟ بعدش این پچ رو نیاز نیست از مولتی من و روت نصب کنیم؟؟؟؟؟؟اول باید دی ال سی رو نصب کنیم یا پچ؟؟راستی خودتون نصبش کردین پچ رو ؟؟ کار میکنه . گیر که نمیکنه؟؟راستی 40 مگابایت برا پچ کم نیست؟پچ های کام 1 گیگ میشه.چجوریاست؟؟؟

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال
این پچ لیگ های جدید رو داره ؟؟ بعدش این پچ رو نیاز نیست از مولتی من و روت نصب کنیم؟؟؟؟؟؟اول باید دی ال سی رو نصب کنیم یا پچ؟؟راستی خودتون نصبش کردین پچ رو ؟؟ کار میکنه . گیر که نمیکنه؟؟راستی 40 مگابایت برا پچ کم نیست؟پچ های کام 1 گیگ میشه.چجوریاست؟؟؟

با سلام بله همه لیگ ها رو به صورت کامل داره اول dlc رو کپی کنین به پوشه usrdir ( پوشه موجود در بازی pes 2013 ) بعدش هم ??ایل های پچ رو کپی کنین که بالا آموزش کپی کردنش رو نوشتم من خودم هم پچ رو زدم مشکلی هم نداره پچ هم بعد از اکسترک 190mb میشه که نرمال هست چون تو ps3 ??ایل های پچ به صورت savedata هستن حجمشون از pc کمتره .

لینک به ارسال

من پچ کردم . خیلی چیزا خوب شده . ولی 2 تا مشکل اساسی داره . 1 . اینکه ضربه شوت خیلی محکم شده و از ??اصله دور راحت گل میشه . 2 . لیگ آلمان و لیگ های 2 رو نداره . در صورتی که اینها تو پچ کام موجوده .. راستی اون ??یکس چهره مورینیو و آنجلوتی کجا کاربرد داره؟؟

لینک به ارسال

سلام . بازی w13 رو گر??تم . همه چیش درسته ولی صدا نداره . کاریش نمیشه کرد؟؟

لینک به ارسال
من پچ کردم . خیلی چیزا خوب شده . ولی 2 تا مشکل اساسی داره . 1 . اینکه ضربه شوت خیلی محکم شده و از ??اصله دور راحت گل میشه . 2 . لیگ آلمان و لیگ های 2 رو نداره . در صورتی که اینها تو پچ کام موجوده .. راستی اون ??یکس چهره مورینیو و آنجلوتی کجا کاربرد داره؟؟

با سلام احتمالا ناقص کپی کردین دقت کنین موقع کپی کردن باید تعداد ??ایل هارو 657 تا نشون بده یه چند دقیقه طول میکشه تا همه ??ایل ها load شن . ضربه شوت ها هم به خاطر dlc جدید هست که بیشتر شده .

لینک به ارسال

خب اگه dlc جدید رو پاک کنم چی میشه ؟؟

لینک به ارسال
خب اگه dlc جدید رو پاک کنم چی میشه ؟؟

اونوقت پچ کار نمیکنه به نظر من که ??رق زیادی نکرده قدرت شوت ها ??قط یکم تیز شدن که اونم خوبه چون تو dlc های قبلی اصلا خوب شوت نمیزدن . :cheerleader3:

لینک به ارسال

نمی خوام از خودم تعری?? کنم . ولی اگه تو مسابقات جهانی pes شرکت کنم کمتر از 3 تا به کسی نمیزنم . با قدرت شوت قبلی از وسط زمین گل میزدم . این که دیگه بماند

لینک به ارسال

سلام . یه سوال ??نی؟؟؟یازی ??ی??ا 13 هم پچ داره . اگه داره لینکش رو بذارید ممنون میشم.. تشکر

لینک به ارسال
نمی خوام از خودم تعری?? کنم . ولی اگه تو مسابقات جهانی pes شرکت کنم کمتر از 3 تا به کسی نمیزنم . با قدرت شوت قبلی از وسط زمین گل میزدم . این که دیگه بماند

البته منم خیلی خوب بازی میکردم برای مشکلی که واسه مچ دستم پیش اومد الان نمیتونم زیاد بازی کنم بازنشست شدیم دیگه :biggrin2:

لینک به ارسال
سلام . یه سوال ??نی؟؟؟یازی ??ی??ا 13 هم پچ داره . اگه داره لینکش رو بذارید ممنون میشم.. تشکر

??ی??ا پچ نداره ولی آخرین آپدیتش رو میتونین از لینک دانلود کنین : FIFA 13 Update 1.05

??یل به صورت pkg هست که از قسمت Install Pkg Files نصب کنین .

لینک به ارسال

نمیدونم بعد نصب پچ اینجوری شد یا نصب ورژن 4.30 .. ??ی??ا 13 کار نمیکنه .. پچ رو چجوری پاکش کنم؟؟

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال

تشکر . درست شد . ولی کاریش نمیشه کرد که از این ??ایل پچ است??اده کنم؟؟؟راستی برای ??ی??ا و پس 13 لوازم جانبی پی اس تری نداریم؟؟؟

ویرایش شده توسط johnny

لینک به ارسال

دوست عزیز کسایی هستند که از شما خیلی بازیشون بهتر باشه

یکیش خود من :biggrin2:

لینک به ارسال
تشکر . درست شد . ولی کاریش نمیشه کرد که از این ??ایل پچ است??اده کنم؟؟؟راستی برای ??ی??ا و پس 13 لوازم جانبی پی اس تری نداریم؟؟؟

بازی ??ی??ا 13 پچ نداره ??قط برای اپدیت میاد یا همون dlc بلوازم جانبی هم هیچ کدوم ندارن . :6:

لینک به ارسال

دوستان بازی من ورجن اروپاست همه چی انگلیس داره ولی گزارشگر انگلیسی نداره می شه بزارین برام

لینک به ارسال
دوستان بازی من ورجن اروپاست همه چی انگلیس داره ولی گزارشگر انگلیسی نداره می شه بزارین برام

سلام

دوست عزیز این پچ رو نصب کن ببین مشکلت حل می شه

از لینک زیر می تونی دانلودش کنی

وقتی این ??ایل رو دانلود کردی توش 2 تا ??ایل داره که باید این 2 تا ??ایل رو در USRDIR کپی کنی

.rar"]DOWNLOAD

منبع :p30day

ویرایش شده توسط GOW

لینک به ارسال
سلام

دوست عزیز این پچ رو نصب کن ببین مشکلت حل می شه

از لینک زیر می تونی دانلودش کنی

وقتی این ??ایل رو دانلود کردی توش 2 تا ??ایل داره که باید این 2 تا ??ایل رو در USRDIR کپی کنی

.rar"]دانلود

منبع :p30day

لینکش خرابه

لینک به ارسال

دیگه dlc جدید نیومد؟؟ این dlc 4 خیلی خوبه . . ولی شوت هاش مهکمه .. اگه dlc رو حذ?? کنم پچ من از کار میو??ته؟؟

لینک به ارسال
دوست عزیز کسایی هستند که از شما خیلی بازیشون بهتر باشه

یکیش خود من :biggrin2:

دوست عزیز .. من با کام رو سوپر استار بازی میکنم .. من تیم هایی مث ناپل و لازیو و اودینزه میگیرم .. به بارسا و رئال 12 تا 18 گل میزنم .. البت تو 15 دقیقه ای .. یه گل هم نمیخورم . یعنی موقعیت تیم حری?? ص??ره .. تو کلوپ و کاپ هم کسی کمتر از 8 تا 10 تا از من نمیخوره .. از من گ??تن بود ..تنها دلیلی که تو مسابقات شرکت نمی کنم هم اینه که وقتش رو ندارم .. همین ..الآن هم اگه میخوام قدرت شوت رو کم کنم به این دلیله که از هرجا میشوتم گل میشه .. این که نشد بازی

لینک به ارسال

English

Salam bebakhshid man pes 2013 ro az hamin site dl kardam , update 1.03 ro ham rikhtam . dlc 4 o akharin patch ro ham nasb kardam , frimware dastgam ham Rogero 4.40 v1.03 hast , hamechie bazi ham khobe amma zabanesh ..... English nadare ... faranse , italia , almani o japoni o arabi dare . chikar konam ? nemitonam bedone zaban e engilisi kar konam?

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...