رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بازی God Of War Ascension

پست های پیشنهاد شده

داداش من قبلا از هارد داخلی بازی رو اجرا و تموم کرده بودم.از یه مغازه خریدم. ??قط به خاطر کمبود جا انتقال دادم به اکسترنال.قبلا دیسک اورجینال هم میزاشتم و کلا هیچ مشکلی نبود.الان مشکل اینه که همون پیغام نصب در هارد داخلی رو نمیده.شاید با حذ?? و دو باره نصب کردن مولتی من درست بشه.مولتی من هم 4.30full هستش.اینم ایدیBCUS98232

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
داداش من قبلا از هارد داخلی بازی رو اجرا و تموم کرده بودم.از یه مغازه خریدم. ??قط به خاطر کمبود جا انتقال دادم به اکسترنال.قبلا دیسک اورجینال هم میزاشتم و کلا هیچ مشکلی نبود.الان مشکل اینه که همون پیغام نصب در هارد داخلی رو نمیده.شاید با حذ?? و دو باره نصب کردن مولتی من درست بشه.مولتی من هم 4.30full هستش.اینم ایدیBCUS98232

سلام من خودم این ورژن رو با مولتی من خراب کردم البته حجمش 44گیگ بود یعنی تمامی ??ایلهای اضا??ی رو داشت(پشت صحنه ها و بازیهای دمو)،

این چیزی رو که شما گ??تی کپی کردن ??ایل های اسپلیت شده به صورت Catch هست که مولتی من شناسایی کرده و روی Memory کنسول ذخیره کرده...

برای این آیدی 5 آپدیت رلیز شده که به نظر من اگر شما ورژن آخر رو بریزی و از روی هارد کنسول بازی رو اجرا بکنی هیچ مشکلی واست پیش نمیاد این رو هم بگم که من ورژن Duplex Eu رو تموم کردم نمیدونم این روش 100در100 روی US جواب میده یا نه!!!

God Of War Ascension Update Patch Version 1.04 = 224.17 MB

God Of War Ascension Update Patch Version 1.05 = 8.44 MB

God Of War Ascension Update Patch Version 1.06 = 623.39 MB

God Of War Ascension Update Patch Version 1.07 = 8.44 MB

God Of War Ascension Update Patch Version 1.08 = 624.14 MB

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

آپدیت های بالا در FW های 4.30 به بالا قابل اجرا هستند

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

شما خودت از رو اکسترنال اجرا کردی؟

لینک به ارسال

بار اول از روی اکسترنال اجرا کردم و big file رو با مولتی من به صورت catch کپی کردم، اما چون با multiman ??یکس کردم بازی مشکل پیدا کرد،

شما اگر از روی اکسترنال با مولتی من بازی رو ??یکس نکرده باشی وقتی کپی کنی رو ps3 و کارهای بالا رو انجام بدی طبیعتا مشکلت باید حل بشه مگر اینه بازی رو خراب کرده باشی یعنی دست توی سورس یا همون ??ایل های بازی برده باشی که دیگه اینجاشو نمیتونم کمکت کنم...

یادمه اون وقتا که این بازی تو بورس بود میگ??تن قبل از اسم بازی یه آندرلاین باید بزاری تا detect یا سناسایی بشه ولی من پبشنهاد میکنم که از اینترنال اجرا کنی چون تمام کسایی که میشناسم از روی ps3 اجرا کردن ،مگر اینکه ورژنی که شما داری واسه اجرا به حالت rip در اومده باشه که مستلزم حذ?? درست ??ایل ها اضا??ی از روی بازی هست،

لینک دانلود God Of War Ascension ریپ شده با رجیون PAL قابل اجرا در PS3 بوسیله هارد اکسترنال

لینک به ارسال
عزیز ??قط یه چیزی مولتی من 4.30 ??ول نداریم ??ک کنم منظورت 4.20 ??ول باشه.من هم به این مشکل برخوردم عزیز مثلا اساسینز 3 یا رولیشن رو از هارد اینترنال به اکسترنال انتقال دادم ولی کندتر اجرا می کرد مثلا 20 دقیقه طول می کشید اجرا کنه در صورتی که قبلش به سرعت اجرا می کرد ات??اقا از چند جا تو توپخونه در مغازه های پاساژ لبا?? هم سوال کردم و گ??تند بعضی بازی ها رو هارد اینترنال ??قط اجرا میشن دیگه نمیدونم ولی اونا از من و شما واردترند

لینک به ارسال

همون 4.20 ??وله که به 4.30 ابدیت شده.من بازی های دیگه رو که ??ایل بالای 4 گیگ دارن از هارد اکسترنال اجرا کرده بودم مثل mass effect یا gran turismo5 که همون پیغام رو میداد و راحت اجرا میشد.??قط همین با من لج ا??تاده.رولیشن هم شاید چون ??ایل زیاد داره(حدود 16 هزار)اونم ??قط بار اول که اجرا کردم دیر اورد وگرنه اگه usb3 باشه که زود اجرا میکنه.راستی اون ابدیت ها که گزاشتی dlc هست؟باید به ترتیب نصب کنم یا ??قط اخری کا??یه؟

لینک به ارسال
همون 4.20 ??وله که به 4.30 ابدیت شده.من بازی های دیگه رو که ??ایل بالای 4 گیگ دارن از هارد اکسترنال اجرا کرده بودم مثل mass effect یا gran turismo5 که همون پیغام رو میداد و راحت اجرا میشد.??قط همین با من لج ا??تاده.رولیشن هم شاید چون ??ایل زیاد داره(حدود 16 هزار)اونم ??قط بار اول که اجرا کردم دیر اورد وگرنه اگه usb3 باشه که زود اجرا میکنه.راستی اون ابدیت ها که گزاشتی dlc هست؟باید به ترتیب نصب کنم یا ??قط اخری کا??یه؟
من؟کدوم رو میگی

لینک به ارسال

سلام ،

??کر میکنم تعداد ??ایلهای این بازی بیشتر از 20هزار تا باشه.

منم خودم هارد usb3 دارم اونقد هم روی اجرای بازی تاثیر نداره چون ps3 پورت usb3 نداره و اگر واقعا میخوای بازی ها رو سریعتر اجرا کنی یه راه بیشتر نداری اونم تعویض هارد ps3 با یک هارد SSD که به معنای واقعی سرعت read بازیهای سنگین رو ا??زایش میده،

راجب آپدیتها توضیح دادم که شما اگر آخرین ورژن رو بریزی بازی اجرا میشه ،

حجم ورژن 1.08 زیاد هست ولی نمیدونم که dlc داره یا نه ??قط میدونم که باگ ورژنهای قبلی رو نداره...

سوالی بود در خدمتم .....

لینک به ارسال

هارد ps3 من 120 و هارد اکسترنال هم 1 ترابایت سیلیکون پاور.وقتی هکش کردمو هاردو خریدم ??کر نمیکردم یه همچین مشکلاتی به وجود بیاد.حالا این هارد ssd قیمتاش چجوریه؟میصر??ه؟قیمت 500 گیگش اگه هارد خودمم بدم چقد می??ته؟هکش که نمیپره؟ببخشید سرتو بدرد اوردم حس کنجکاوی زده بالا:cool:

لینک به ارسال
هارد ps3 من 120 و هارد اکسترنال هم 1 ترابایت سیلیکون پاور.وقتی هکش کردمو هاردو خریدم ??کر نمیکردم یه همچین مشکلاتی به وجود بیاد.حالا این هارد ssd قیمتاش چجوریه؟میصر??ه؟قیمت 500 گیگش اگه هارد خودمم بدم چقد می??ته؟هکش که نمیپره؟ببخشید سرتو بدرد اوردم حس کنجکاوی زده بالا:cool:

خواهش میکنم عزیزم دشمنت شرمنده،:Laie_7:

والا برندهای مختل??ی از SSD توی بازار هست که با توجه میزان حجمی که دارن قیمتهای مختل??ی هم دارن،

ssd adata-ssd corsair-ssd intel-ssd-ocz-ssd silicon power

قیمت 60 گیگ ssd از silicon power حدود 310 تا 315 هزار تومن هست و همین قیمت در ssd از برند adata در حدود 40 تا 50 هزار تومن گرونتره،

من تا حالا SSd بیشتر از 420 گیگ ندیدم که قیمت خیلی بالایی هم داره در حدود 800 تا 1.300 هزارتومن که باز بسته به برندش قیمتش هم ??رق میکنه ،

معمولا گرونترین ssd و رمهای ddr3 مربوط به Corsair هست که واقعا کی??یت بالایی داره و ??وق العاده حر??ه ای هست...

اگر همچین بودجه ای داری تا 420 گیگ میتونی روی ps3 نصب کنی و هیچ مشکلی با ??ریمور و هک پیدا نمیکنه و تنها مشکلش مبلغ بالا برای خریدش هست....

لینک به ارسال

بابا قیمتا خیلی نجومیه.با این پول میشه یه ps3 دیگه خرید یا این که تمام بازی هایی که ??ایل بالا ۴ گیگ دارن اورجینالشون رو خرید

لینک به ارسال
بابا قیمتا خیلی نجومیه.با این پول میشه یه ps3 دیگه خرید یا این که تمام بازی هایی که ??ایل بالا ۴ گیگ دارن اورجینالشون رو خرید

:icon_346[1]:

آره خیلی گرونه من خودم میخواستم برای بازی Last of us یه دونه 60 گیگی بخرم کلا منصر?? شدم....

در ضمن ps3 160 اگه باشه قیمتش حدود 1 میلیون نیم - 320 1 میلیون 600 تا 700 هزار تومن در میاد...

لینک به ارسال

به هر حال بعضی مواقع باید از خیر بعضی چیزا بگذری:smile:

لینک به ارسال

هارد SSD تازه داره توی بازار کشورهای جهان سوم جا میو??ته والا این هارد در مقایسه با هاردهایی که از تکنولوژی ThunderBolt(مادربورد هم باید این پورت رو داشته باشه که در بازار هست) در آینده نزدیک است??اده خواهند کرد هیچ حر??ی برای گ??تن نداره میدونی چرا؟

چون Rate گردش هاردهای SSD حدود 7200RPM یا همون دور در دقیقه هست که این میزان در هاردهایی که مجهز به پورت ThunderBolt میشن به 10000RPM میرسه و این نشون دهنده معجزه بزرگ IBM هست.

نگران نباش بالاخره ما ایرانی ها هم قدرت خریدمون میره بالا چون $ قطعا کم میشه...

اطلاعاتی در مورد تکنولوژی ThunderBolt از کپمانی Intel

ایمان جان اگه سوالی داشتی در انجمن سخت ا??زار مطرح کن

لینک به ارسال

سلام.ر??ته بودم زاهدان که بازی بخرم به مغازه دار گ??تم هارد ps3 رو عوض میکنی گ??تش 500 گیگ 220000 تومن.حالا نمیدونم ssd هست یا نه.راستی اگه برنامه ps3psarc رو تونستی پیدا کنی حتما تو انجمن بزار.

لینک به ارسال
سلام.ر??ته بودم زاهدان که بازی بخرم به مغازه دار گ??تم هارد ps3 رو عوض میکنی گ??تش 500 گیگ 220000 تومن.حالا نمیدونم ssd هست یا نه.راستی اگه برنامه ps3psarc رو تونستی پیدا کنی حتما تو انجمن بزار.

:icon_346[1]:

سلام اگه دوباره ر??تی پیش مغازه دار دقیقا عین کاراکتر بالا بهش بخند،

اون قیمت مربوط به هارد 2.5 اینچی لپ تاپ هست یعنی هارد sata2 عین همونی که روی ps3 داری ،

در ضمن من تا حالا ssd sata3 500GB ندیدم،اگرهم باشه با یه نگاه به قیمتهای زیر خودت می??همی که امکان نداره با این قیمت.

اینم قیمت چندتا SSD به تاریخ دیروز و امروز در خرداد 92 ، قیمتها به تومان هست :

ADATA XPG SX900 SATA3 256GB 900000

ADATA Primier Pro SP900 SATA3 256GB 860000

Silicon Power Velox V55 SATA3 120GB 485000

Silicon Power Velox V60 SATA3 120GB 495000

Corsair Force GT 90GB 430000

برنامه ای که خواستی رو آپلود میکنم و اطلاع میدم

لینک به ارسال

??کر نکنم دیگه برم (200 کیلومتر راهه) هاردشم احتمالا از همون 2.5 اینچی ها باشه.راستی بازی هارو دونه ای 5تومن حساب کرد.گرون که نگ??ته؟ البته من بازی هارو تا جایی که ممکنه از این سایت میگیرم ولی پرحجمارو دیگه نمیشه

لینک به ارسال

نه گرون نگ??ته قیمتش همین حدوداس،

راستی اگه کاری داشتی بهم pm بده چون از موضوع تاپیک خارج شدیم....:smile:

لینک به ارسال
هارد SSD تازه داره توی بازار کشورهای جهان سوم جا میو??ته والا این هارد در مقایسه با هاردهایی که از تکنولوژی ThunderBolt(مادربورد هم باید این پورت رو داشته باشه که در بازار هست) در آینده نزدیک است??اده خواهند کرد هیچ حر??ی برای گ??تن نداره میدونی چرا؟

چون Rate گردش هاردهای SSD حدود 7200RPM یا همون دور در دقیقه هست که این میزان در هاردهایی که مجهز به پورت ThunderBolt میشن به 10000RPM میرسه و این نشون دهنده معجزه بزرگ IBM هست.

نگران نباش بالاخره ما ایرانی ها هم قدرت خریدمون میره بالا چون $ قطعا کم میشه...

اطلاعاتی در مورد تکنولوژی ThunderBolt از کپمانی Intel

ایمان جان اگه سوالی داشتی در انجمن سخت ا??زار مطرح کن

تا جایی که من میدونم هارد SSD به عنوان حا??ظه Solid شناخته میشه و دیگه خبری از گردش در اون نیست واسه همین سرعت انتقال دیتای بالایی برخوردار هست !

لینک به ارسال
تا جایی که من میدونم هارد SSD به عنوان حا??ظه Solid شناخته میشه و دیگه خبری از گردش در اون نیست واسه همین سرعت انتقال دیتای بالایی برخوردار هست !

شرمنده نمیدونم چرا به جای HDD SATA III نوشتم SSD به هر حال ممنون که یادآوری کردی،:4:

منظورم همون سیستم Spindle یا هد در ساتا 3 بود که نسبت به تکنولوژی ThunderBolt سرعت پایینتری رو داره،

Solid State Drive یا همون SSD به خاطر نبود هد و پلاتر مخصوص HDD سرعت Read وWrite نسبتا بالاتری و امنیت سخت ا??زاری خیلی بیشتری پیدا کرده به خاطر عدم وجود سیستم سوزنی هد...

لینک به ارسال

یه روش برای اجرای بازی بدون هیچ مشکلی از هارد اکسترنال.تو این روش ویدیو پشت صحنه ساخت بازی (??ایل 9 گیگی) و همچنین زبان های غیر انگلیسی حز?? خواهد شد.ابتدا توی پوشه usrdir برید و ??ایلی به اسم archives رو با نت پد باز کنید.

عدد 19 اون بالا نوشته شده تبدیل بکنیدش به 17 . بعد نوشته های زیر عدد 17 باید به این ترتیب باشه : (از بالا به پایین تمام حرو?? بزرگ)

Game.psarc

shell.psarc

introcin.psarc

resources.psarc

heca.psarc

cyn.psarc

phi.psarc

tem.psarc

crtn.psarc

hrtn.psark

STAT.PSARC

STINT.PSARC

LAN.PSARC

FURY.PSARC

MP-RESOURCES.PSARC

MULTYPLAYER.PSARC

TPPS.PSARC

بعد ??ایل LOCALIZED_ARCHIVES رو باز کنید و عدد رو به 2 تغییر بدید (امکان داره همین جوری باشه) بعد ??ایل های زیر عدد2 رو از بالا به پایین به این شکل تغییر بدید

ENGLISH.PSARC

MP-ENGLISH.PSARC

حالا ??ایل های EXTRASCIN1 و بقیه EXTRASCIN ها رو پاک کنید. درآخر باید 23 ??ایل و 3 پوشه در usrdir باقی بمونه.و حجم بازی هم حدود 24 گیگ میشه. عکس انجام مراحل هم تو ??ایل ضمیمه گزاشتم.در آخر تشکر یادتون نره:wink:

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

سلام،

این روش برای ورژن 44 گیگی NTSC جواب نمیده چون همون موقع هم این روش رو است??اده کردم و نتیجه ای نداشت،

روی usجواب نمیداد و ??قط واسه بعضی از euها کاربرد داشت،

اون اعدادی هم که اشاره کردی هم 18 هم 17 و هم 15 میشه گذاشت بسته به نوع ??ایلی که باید پاک شه...

لینک به ارسال

سلام.ایدی بازی من bcus98232 و ات??اقا نسخه 44گیگی هست و راحت اجرا شد(البته خودم امیدی به اجرا نداشتم)

لینک به ارسال

سلام،

بازی رو Rip کردی و شانس آوردی که اجرا شد،

من میدونم برای چی واسه من اجرا نشد بعد از Rip کردن به خاطر اینکه قبلش با مولتیمن ??یکس کرده بودم و کل بازی رو خراب کردم...

به هر حال این یه روش قدیمییه که اون موقع شایع شد و الآن دیگه نیازی به این کار نیست چون نسخه EU و Rip شده این بازی روی وبسایتهای معتبری از جمله ffinsiders قرار گر??ته برای دانلود...

لینک به ارسال

سیو کامل این بازی و god of war 3 رو میتونی پیدا کنی؟اگه سایتی هست که سیو بازی ها یا چیت کد بازی ها توش باشه معر??ی کن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...