رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hamed58

مشکل در اجرای بازی god of ware

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان من هرکاری میکنم بازی اجرا نمیشه :sad:

لط?? کنید اگه کسی این ??ایل هارو داره برام آپلود کنه شاید مشکلم حل شد

EBoot.bin,param.sfo,archive

من همه روشهارو امتحان کردم بازم اجرا نشد

اگه کسی اجرا کرده اینه 3تا ??ایل رو بذاره.

ورژن دستگاهم 4.30 ریباگه مولتی من هم نسخه 4.20 نصبه

ویرایش شده توسط hamed58

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون

ولی اینا خراب هستن

لط?? کنین بدون ??شرده شدن بذازید (خیلی ??شرده نکنین):sad:

لینک به ارسال

سلام حامد جان من این 3 تا ??ایل که واسه این آیدی رو(BCES01741) واست آپلود کردم .این ??ایلا مربوط به ورژن اروپایی بازی هستش پس اگر شما ورژن آمریکایی یا همون US رو داری این ??ایلا رو دانلود نکن که هیچ کمکی بهت نمی کنه در ضمن این ??ایلا در صورتی به درد می خورن که شما بازی رو با مولتی من ??یکس نکرده باشی ،ب??رما این لینک ??ایل اورجینال (4.31):

لینک غیر مستقیم :

BCES01741 - Download - 4shared

لینک مستقیم شده :

http://fs2.filegir.com/downloader/BCES01741.rar

امیدوارم که مشکلت حل بشه دوست من.

لینک به ارسال

حامد جان راستی یادم ر??ت بگم که موقع اجرای بازی از مولتی من به اروره ??یکس بازی با مولتی من جواب نه رو انتخاب کن و بعد از اومدن به ص??حه xmb قبل از اینکه بازی رو اجرا کنی برنامه زیر رو دانلود کن تا ??قط پارام و ورژن بازی رو از 4.31 به 4.30 تبدیل کنی و بازی اجرا بشه و ??ایلای اورجینال بازی مشکل پیدا نمی کنن.

Awesome Update Finder - Download - 4shared

لینک به ارسال

ممنون ولی بازم اجرا نشد ص??حه سیاه میشه و بعد توی بازی نمیره بر میگرده به محیط xmb

لینک به ارسال

سلام حامد جان یا آیدیه بازی ای که شما داری با این ??ایلا یکی نیست یا اینکه بازی رو با مولتی من ??یکس کردی یا کلا بازیت مشکل داره،درضمن اگر هیچ کدوم از مشکلات بالارو نداری، قاعدتا با دانلود اون برنامه بالا و گر??تن آپدیت 1.03 با توجه به آیدی بازیت باید مشکت حل بشه و بازی اجرا بشه ،حالا شما یه بار دیگه این دلایلی که گ??تم رو چک کن ببین شاید یه جای کار اشتباه،واینکه حتما باید دیسک بلوری توی رام کنسولت باشه برای اجرای بازی.

لینک به ارسال

تو دستگاهم سی دی اورجینال نذاشتم چطور بقیه بازیا اجرا میشن بدون سی دی مطمئنی باید سی دی داخل دستکاه باشه؟

لینک به ارسال

سلام آره باید بلوری توی دستگاه باشه،بعدم اینکه شما که نمی خوای بلوری رو باز کنی در اصل داری ق??ل سیستمت رو دور می زنی،اگه همه موارد بالا رو که گ??تم رعایت کنی و بلوری توی رام کنسولت باشه به احتمال خیلی زیاد اجرا می شه،من ورژن 44 گیگه این بازی رو دانلود کردم ولی چون موقع اجرا با مولتی من ??یکسش کردم بازی اجرا می شد ولی خراب بود،به خاطر این دوباره یاداوری کردم که اگه بازی رو از روی هارد اینترنال با مولتی من ??یکس کردی که بازی رو هم خراب کردی ولی اگه از هارد اکسترنال موقع اجرا با مولتی من ??یکسش کردی دیگه هیچ کاری نمی شه کرد چون ??ایلهای گرا??یکی و اجرایی بازی رو موقع ??یکس با مولتی من خراب کردی،در ضمن روش ??یکس کردن با مولتی من بیشتر برای بازی های PSN جواب می ده نه بازی های انحصاری،آخرین چیزی که می تونم الان بگم اینه که اگه همه کامنت رو خونده باشی و اگر بازی رو از هارد اکسترنال با مولتی من ??یکس کردی بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که :

1-یه نسخه ورژن 4.31 این بازی رو بدون هیچ ??شرده شدن یا دستکاری بریزی رو هارد کنسول

2-اگر بازی رو از اکسترنال اجرا کردی و به خاطر کپی کردن اون 8 گیگ ??ایل بازی به اسم Big Files به صورت Cash بهترین کار اینه که مولتی منتو پاک کنی و دوباره ورژن 4.20 Full رو اینستال کنی و بازی رو کپی کنی وموقع اجرا حتما بلوری توی دستگاه باشه و از اروری که مولتی من برای ??یکس نشون می ده زینه No رو انتخاب کنی و قبل از ر??تن توی بازی با اون برنامهAwesome Update Finder آپدیت ورژن 1.03 مربوط به آیدیه بازی(BCUS98232 یا BCES01741)که ریختی رو هارد سیستم نصب کنی و بعدش بازی رو اجرا کنی،اگر بازم بازی اجرا نشد که حتما اجرا می شه ،اون وقت شاید مربوط به ??ریمور سیستمت باشه که من بعید می دونم،من خودم همه مراحل بالا رو انجام دادم و دارم GOWA رو بازی می کنم و چپتره 23 هستم.

امیدوارم که این کارایی که می کنی جواب بده.

لینک به ارسال

ممنون دوست ارجمند بالاخره اجرا شده مشکل سی دی بود نداشتم بذارم تو دستگاهم از دوستم گر??تم گذاشتم تو دستگاه مشکل حل شد

لینک به ارسال

خواهش می کنم باز خدارو شکر که اجرا شد،ولی حامد جان همیشه بزار بلوری تو رام ps3 باشه اگر نباشه موقع اجرای بازیها سیستمت کند میشه و حتی ??یریز هم می کنه،امیدوارم از این بازی لذت ببری.

لینک به ارسال

• جدید...