رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Severus

خرید سیستم گیمینگ

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید.....من یه سیستم گیمینگ خیلی قوی میخوام ببندم و از نظر بودجه هم تا 8،7 ملیون تومن مشکلی ندارم..

کل این پول رو هم میخوام ??قط برای خرید main b,graphic,ram,cpu هزینه کنم.لط??ا منو تو خرید راهنمایی کنید.چون میخوام طوری ببندم که دیگه تو مچ شدن قطعات با هم مشکلی نداشته باشم.در ضمن اگه سوکت و پورت و قیمت هر قطعه رو جداگونه بگید ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

X79 Extreme4(m).jpg

سلام.با این بودجه کم اینارو پیشنهاد میکنم :

کارت گرا??یک PowerColor Devil13 HD7990 قیمت 4.600

مادربورد ASRock X79Extreme 4 قیمت 600

سی پی یو سوکت 2011 3930 حدود 2.100

رم Gskill Trident X 16GB 2x8GB DDR3 2400 Ram قیمت : ندارم

برای یکی از دوستان با راهنمایی اینجانب همین سیستم رو س??ارش دادیم اما کارت گرا??یکش 690 بود با 8XMSAA بازی کراسیس 3 مشکل داره نه تغییرات ??عال شدنش رو نسبت به 4X میتونی متوجه بشی تازه ا??ت سرعت و چیزی شبیه باگ هم ایجاد میشه و همچی رو خراب میکنه چونC3 برای AMD بهینه سازی شده واسه همین هم Devil13 رو پیشنهاد میکنم که 768 بیت و 6 گیگ هستش که بتونید این بازی رو بخورید سایر بازی ها هم هرچقدر گرا??یک داشته باشن MSAA رو میذاری 8X نه تغییری میبینی نه جذب قدرت سخت ا??زار و کاهش سرعت سیستم های متوسط.باقی قطعات هم که ??کر نکنم جای شک و بحث داشته باشن ??قط مادربورد رو میتونید بهتر ببندید مثلا X79Pro یا اگر موجود باشه EX6 ولی سعی شده بیشتر هزینه رو برای پردازنده های اصلی در نظر گر??ته شوند که حالا حالاها کم که نه همه چیزو بخوره

البته مادربورد سوکت Z77 با پردازنده 3770K هم اگر قیمت بیاد دستم براتون قرار میدم اینجوری حدود یک میلیون قیمت کل کاهش میابد اما قدرت همان است.

درنهایت یک کولر خوب واسه سی پی یو و یک کیس تو مایه های X7 گرین لازم دارید تا تهویه خوب برای این قطعات ایجاد کند.

p4885_HD7990.jpg

PowerColor Official Website - Graphics, Cases, Power Supply -- PowerColor DEVIL13 HD7990 6GB GDDR5

ASRock > X79 Extreme4

AnandTech| Bench - CPU

G.SKILL- World leading DDR3 computer memory and SSD manufacturer -Products

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

بودجه ی کم......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:=-0:

من خودم نظرم روی z77 و سی پی یو اینتل هست.میخواستم روی مدل تحقیق کنم که کدوم کارایی بهتر برا گیم دارن.

ممنون.:;-D:

لینک به ارسال

بودجه کم جهت مزاح بود عزیز قوی تر از این سیستمی که براتون نوشتم ??قط میتونه دارای دوتا HD7990 باشه!!

مین و سی پی که خدمتتون عرض کردم خیلی قوی هستن و غول اما بله آخرین چیپ موجود z77 هستش که ارزان تره نسبت به x79 و البته قوی تر لینک مقایسه رو که براتون قرار دادم

قوی ترین سی پی یو همراه با چیپ z77 (سوکت 1155) پردازنده 3770k هستش حدود 1200 قیمتش هست و حتی از 3960 هم قوی تر است

اگر چیپ z77 ببنیدید کمتر از 7 میلیون دستتون رو میگیره

بودجه ی کم......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:=-0:

من خودم نظرم روی z77 و سی پی یو اینتل هست.میخواستم روی مدل تحقیق کنم که کدوم کارایی بهتر برا گیم دارن.

ممنون.:;-d:

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

ایول داداش....بازم ممنون.البته تا اونجایی که من تو مجلات خوندم سوکت z77 ها 2011 هست...یک ملیون و دویست یا 1200 دلار؟

لینک به ارسال

سوکت پردازنده های 2011 از نظر اندازه با 1155 ت??اوت دارد زیرا پل شمالی مادربورد داخل خود سی پی یو گنجانده شده و وقتی اندازه سی پی یو 3770 رو با 3960 مقایسه کنیم راحت مشخص میشه کدوم متعلق به کدوم سوکت هستش

X79 Extreme11(m).jpg

Z77 Extreme11(m).jpg

3770 حدود 880 بود در حال حاضر به 1.200.000 تومان رسیده.

ویرایش شده توسط Tragzes

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...