رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

کاستوم فریمور جدید Rogero 4.40 ورژن 1.03 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

آموزش نصب:

1-از یک ??لش مموری است??اده کنید که ??قط ??ایلهای مورد نیاز برای نصب این CFW را درون خود داشته باشد.

2-هیچ گونه دیسک بازی درون کنسول نباشد چراکه درصورت وجود ??ریمور از روی دیسک بازی ??راخوانی و نصب میشود.

3-این CFW ??قط بر روی کنسولهایی نصب میشود که ورژن نرم ا??زاری آنها 3.55 و یا بر روی آن CFW +3.55 نصب شده باشد.

4-اگر هنوز از دانگل True Blue است??اده میکنید ابتدا دانگل را از دستگاه جدا کرده و دستگاه را روشن کنید و آموزش را آغازکنید.

5-اگر کنسول شما به ورژنهای بالاتر اسپو?? شده است نیازی به غیر ??عال کردن آن ندارید و میتوانید مراحل نصب را آغاز کنید.

مرحله اول:آخرین ورژن CFW 4.40 منتشر شده توسط Rogero را دانلود کنید

هم اکنون قصد داریم نصب آخرین ورژن Rogero CFW 4.40 یعنی ورژن 1.03 را آغاز کنیم.

ورژن جدید CFW 4.40 منتشر شده توسط Rogero را دانلود کنید

بعد از دانلود از لینک ??وق آنرا با عملیات Rename به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید.

مرحله دوم:نصب CFW از طریق ص??حه XMB

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک پوشه به نام PS3 بسازید و درپوشه PS3 یک پوشه دیگر به نام UPDATE ساخته و ??ایل PS3UPDAT.PUP را درون آن کپی کنید:

"PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP"

به سراغ PS3 خود ر??ته و به منوی Settings و سپس به System Update بروید

و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.

مرحله سوم:بر روی کنسول خود multiMan نصب کنید

آخرین ورژن برنامه multiMAN را از لینک زیر دانلود کنید:

Download multiMAN 04.30.00 Base CEX

بعد از دانلود آنرا در یک ??لش مموری ??ت 32 اکسترکت و سپس از طریق منوی Install Package ص??حه XMB آنرا بر روی کنسول خود نصب کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینا که یک بار نوشته شده بود :wink:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام دوستان میشه یک ن??ر لط?? کنه توضیح بده در مورد این گزینه :

اگر کنسول شما به ورژنهای بالاتر اسپو?? شده است نیازی به غیر ??عال کردن آن ندارید و میتوانید مراحل نصب را آغاز کنید.

با تشکر از دوستان گلم

لینک به ارسال
سلام دوستان میشه یک ن??ر لط?? کنه توضیح بده در مورد این گزینه :

اگر کنسول شما به ورژنهای بالاتر اسپو?? شده است نیازی به غیر ??عال کردن آن ندارید و میتوانید مراحل نصب را آغاز کنید.

با تشکر از دوستان گلم

این رو کجا میگه ، موقع آپدیت کردن ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

نه دوست عزیز در راهنمای نصب در بالا گزینه 5 ممنون میشم راهنمایی کنید ..

دمت گرم

لینک به ارسال
نه دوست عزیز در راهنمای نصب در بالا گزینه 5 ممنون میشم راهنمایی کنید ..

دمت گرم

شما ورژن دستگاهت چند هست دوست عزیز ؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
شما ورژن دستگاهت چند هست دوست عزیز ؟

rogero 4.30

لینک به ارسال
rogero 4.30

خوب شما مرا حل نصب رو بدون نگرانی انجام بده

مرحله 5 برای موقعی هست که شما به 4.31 اسپو?? کرده باشی که میگه لازم نیست اونو غیر ??عال کنی

لینک به ارسال
مهمان مهمان
خوب شما مرا حل نصب رو بدون نگرانی انجام بده

مرحله 5 برای موقعی هست که شما به 4.31 اسپو?? کرده باشی که میگه لازم نیست اونو غیر ??عال کنی

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز only god of war

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان با یک مشکل واسه معر??ی دسته ps3 به کنسول برخورد کردم یکی از آشناهای ما یه دسته ps3 خیر سرش آورد که روی کنسولم دو ن??ره ??وتبال بازی کنیم. حالا که ر??ته رو دستگاه خودش بازی کنه دسته رو شناسایی نمیکنه. با کابل یو اس بی هم به ps3وصل کردیم ولی بازم دسته رو نمیشناسه!!!

حالا از دوستان و کار بلدها می خوام درصورتیکه راه حلی برای شناسایی دسته به کنسول دارن لط?? کنند و توضیح بدن.

ویرایش شده توسط DVB2PC

لینک به ارسال

سلام،

شما زمانی که دسته رو روشن میکنی 4 تا چراغ قرمز جشمک زن و بعد ??یکس شدن تک چراغ قرمز رو میبینی؟

اگر چراغهای قرمز ??یکس و ثابت نشدن از زیر چرغها درست بغل جای پیچ دسته یک سوراخ کوچیک میبینی که برای ریست و خاموش کردن دسته ps3 هست.

[ATTACH=CONFIG]3540[/ATTACH]

در حالی که چراغها به هیچ وجه ثابت نمیشن با یک سوزن، دکمه داخل این سوراخ کوچیک رو ??شار بده تا دسته خاموش شه،

دسته رو با کابل ??ابریک خودش به لپتاپ یا کامپیوتر کانکت کن و اجازه بده تا درایور دسته نصب بشه و چند لحظه صبر کن تا تک چراغ قرمز چشمک زن و یا چهار چراغ قرمز رو ببینی ،

اگر چهار چراغ همزمان باهم روشن شدن دسته رو از کامپیوتر جدا کن و اگر دسته در حال شارژ شدن هست اجازه بده تا کامل شارژ بشه و چهار چراغ قرمز به حالت چشمک زن در بیان که این یعنی دسته مشکلی نداره و عدم شناسایی و sync نشدن به ps3 به دلیل ت??اوت ??ریمور کنسول شما و کنسول دوست شماست،

این ات??اق برای من هم ا??تاد وقتی که از Kameaw3.55 به Rogero4.30v2.05 آپدیت کردم و ps3 دسته رو شارژ و گاهی شناسایی نمیکرد .

بعد از اینکه دسته به طور کامل شارژ شد ps3 رو با دکمه پاور خودش خاموش کن و دسته رو با کابل مخصوص خودش به ps3 وصل کن و با دکمه پاور ps3 کنسول رو روشن کن،

بعد از ورود به xmb در حالیکه دسته با کابل usb مخصوصش به ps3 متصل شده دکمه پاور دسته رو بزن تا روشن و به کنسول شناسایی بشه،

اگر هیچ کدوم از این کارها جواب نداد شما باید دسته رو باز کنی و همه قطعاتش رو در بیاری و دوباره سوار کنی که به این کار میگن Disassemble و Reassemble .

امیدوارم که با انجام این کارها مشکلت حل بشه.

اگر خواستی دسته رو باز کنی خبر بده تا ویدئو آموزشی قرار بدم...

لینک به ارسال
سلام

دوستان با یک مشکل واسه معر??ی دسته ps3 به کنسول برخورد کردم یکی از آشناهای ما یه دسته ps3 خیر سرش آورد که روی کنسولم دو ن??ره ??وتبال بازی کنیم. حالا که ر??ته رو دستگاه خودش بازی کنه دسته رو شناسایی نمیکنه. با کابل یو اس بی هم به ps3وصل کردیم ولی بازم دسته رو نمیشناسه!!!

حالا از دوستان و کار بلدها می خوام درصورتیکه راه حلی برای شناسایی دسته به کنسول دارن لط?? کنند و توضیح بدن.

با سلام راه حلش همون وصل کردن دسته با کابل هست راه دیگه ای رو اطلاع ندارم

لینک به ارسال

بعضی مواقع هم وقتی کنسول رو از روی پاور خود دستگاه خاموش کنی این مشکل پیش میاد که باید با کابل وصل کنی تا بشناسه

لینک به ارسال

سلام ورژن دستگاه من rogero 4.41 هستشش ، دیشب راحت به psn وصل میشدم و انلاین بازی میکردم ولی الان میگه باید اپدیت بشه ، شما میدونین مشکل از چیه ؟

لینک به ارسال
سلام،

شما زمانی که دسته رو روشن میکنی 4 تا چراغ قرمز جشمک زن و بعد ??یکس شدن تک چراغ قرمز رو میبینی؟

اگر چراغهای قرمز ??یکس و ثابت نشدن از زیر چرغها درست بغل جای پیچ دسته یک سوراخ کوچیک میبینی که برای ریست و خاموش کردن دسته ps3 هست.

3540-psc-jpg

در حالی که چراغها به هیچ وجه ثابت نمیشن با یک سوزن، دکمه داخل این سوراخ کوچیک رو ??شار بده تا دسته خاموش شه،

دسته رو با کابل ??ابریک خودش به لپتاپ یا کامپیوتر کانکت کن و اجازه بده تا درایور دسته نصب بشه و چند لحظه صبر کن تا تک چراغ قرمز چشمک زن و یا چهار چراغ قرمز رو ببینی ،

اگر چهار چراغ همزمان باهم روشن شدن دسته رو از کامپیوتر جدا کن و اگر دسته در حال شارژ شدن هست اجازه بده تا کامل شارژ بشه و چهار چراغ قرمز به حالت چشمک زن در بیان که این یعنی دسته مشکلی نداره و عدم شناسایی و sync نشدن به ps3 به دلیل ت??اوت ??ریمور کنسول شما و کنسول دوست شماست،

این ات??اق برای من هم ا??تاد وقتی که از Kameaw3.55 به Rogero4.30v2.05 آپدیت کردم و ps3 دسته رو شارژ و گاهی شناسایی نمیکرد .

بعد از اینکه دسته به طور کامل شارژ شد ps3 رو با دکمه پاور خودش خاموش کن و دسته رو با کابل مخصوص خودش به ps3 وصل کن و با دکمه پاور ps3 کنسول رو روشن کن،

بعد از ورود به xmb در حالیکه دسته با کابل usb مخصوصش به ps3 متصل شده دکمه پاور دسته رو بزن تا روشن و به کنسول شناسایی بشه،

اگر هیچ کدوم از این کارها جواب نداد شما باید دسته رو باز کنی و همه قطعاتش رو در بیاری و دوباره سوار کنی که به این کار میگن Disassemble و Reassemble .

امیدوارم که با انجام این کارها مشکلت حل بشه.

اگر خواستی دسته رو باز کنی خبر بده تا ویدئو آموزشی قرار بدم...

سلام

دوست عزیز از راهنمایی بسیار خوب شما تشکر می کنم

تنها راه حلش ریست کردن دسته جهت شناسایی در کنسول بود البته این مشکل بدلیل ت??اوت ??ریمور دستگاه من (روجرو v1.3 4.40) با کنسول دوستم 3.55 بوجود اومد که شما دقیقاْ به این موضوع اشاره کردید.

??قط خواستم از طر?? خودم و دوستم بابت کمکی که کردید تشکر کرده باشم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،

حواهش میکنم خدارو شکر که مشکلتون بدون دردسر حل شد،:4:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سلام ورژن دستگاه من rogero 4.41 هستشش ، دیشب راحت به psn وصل میشدم و انلاین بازی میکردم ولی الان میگه باید اپدیت بشه ، شما میدونین مشکل از چیه ؟

مثل اینکه سونی ??ریمور 4.45 داده بیرون و هنوز کاستوم اون نیومده و اورجیناله ، به هیچ وجه آپدیت نکن که هک کنسول می پره

لینک به ارسال

slm.man rogero 4.41 am mikham rogero 4.40 berizam mishe ? ya bayad downgrade kard ? lotfan yeki bege . merc

لینک به ارسال
slm.man rogero 4.41 am mikham rogero 4.40 berizam mishe ? ya bayad downgrade kard ? lotfan yeki bege . merc

باید دانگرید کنین به 3.55 بعد 4.40 رو نصب کنین آموزش دانگرید هم تو انجمن هست .

لینک به ارسال

سلام

از دوستان عزیز یک راهنمایی می خوام. زمانیکه دسته PS3 رو با کابلش به دستگاه متصل می کنم در حین شارژ شدن دسته پشت سر هم در ص??حه xmb عمل می کنه که مجبورم دستو هنگام شارژ شدن خاموش کنم تا واسه خودش عملی انجام نده.

وقتی که کابل دسته رو از دستگاه جدا می کنم و دستو روشن می کنم مشکلی تو ص??حه XMB یا مولتی من نداره اما وقتیکه یه بازیو اجرا می کنم و چند دقیقه میگذره دسته واسه خودش تو بعضی مراحل بازی قاطی میکنه و چندتا از دکمه هاش همزمان با هم عمل می کنن بدون اینکه من دکمه ای رو ??شار بدم. البته این مشکل از زمانیکه شروع شد که دستگاه رو از ??ریمور 3.55 به روجرو 4.40 ورژن 1.3 آپدیت کردم که دسته همون اوایل ??قط تو بازی PES 13 مشکل پیدا کرده بود شاید جالب باشه بگم وقتی تو محوطه جریمه میرسیدم و می خواستم شوت کنم یک د??عه دسته شوت رو تبدیل به پاس می کرد و سریع ترکیب تیم رو تغییر میداد گزینه مربی گری یا همون coach هم خاموش بود. این موضوع هم بگم که دسته PS3 رو قبل از ارتقای ??ریمور دستگاه با برنامه MotioninJoy به کامپیوتر وصل کردم و ??قط بازی PES 13 در کامپیوتر بازی کردم.

این اواخر تو بعضی بازیهای دیگه همین مشکلو داشت تا امروز صبح وقتی دسته رو از روزنه کوچیک زیر چهار چراغ ریست کردم بهتر که نشد بدتر هم شد.

دوستانیکه تجربه چنین مشکلاتی رو داشتن خواهشاً بنده رو کمک کنند.

لینک به ارسال
سلام

از دوستان عزیز یک راهنمایی می خوام. زمانیکه دسته PS3 رو با کابلش به دستگاه متصل می کنم در حین شارژ شدن دسته پشت سر هم در ص??حه xmb عمل می کنه که مجبورم دستو هنگام شارژ شدن خاموش کنم تا واسه خودش عملی انجام نده.

وقتی که کابل دسته رو از دستگاه جدا می کنم و دستو روشن می کنم مشکلی تو ص??حه XMB یا مولتی من نداره اما وقتیکه یه بازیو اجرا می کنم و چند دقیقه میگذره دسته واسه خودش تو بعضی مراحل بازی قاطی میکنه و چندتا از دکمه هاش همزمان با هم عمل می کنن بدون اینکه من دکمه ای رو ??شار بدم. البته این مشکل از زمانیکه شروع شد که دستگاه رو از ??ریمور 3.55 به روجرو 4.40 ورژن 1.3 آپدیت کردم که دسته همون اوایل ??قط تو بازی PES 13 مشکل پیدا کرده بود شاید جالب باشه بگم وقتی تو محوطه جریمه میرسیدم و می خواستم شوت کنم یک د??عه دسته شوت رو تبدیل به پاس می کرد و سریع ترکیب تیم رو تغییر میداد گزینه مربی گری یا همون coach هم خاموش بود. این موضوع هم بگم که دسته PS3 رو قبل از ارتقای ??ریمور دستگاه با برنامه MotioninJoy به کامپیوتر وصل کردم و ??قط بازی PES 13 در کامپیوتر بازی کردم.

این اواخر تو بعضی بازیهای دیگه همین مشکلو داشت تا امروز صبح وقتی دسته رو از روزنه کوچیک زیر چهار چراغ ریست کردم بهتر که نشد بدتر هم شد.

مشکل دسته ??ک نکنم از ??ریمور باشه شاید با است??اده اون تو pc مشکلی برای پیش اومده باشه برای اطمینان یه دسته دیگه رو کنسول تست کنین اگه مشکل نداشت دسته خودتون رو بدین تعمیرکار یه تست بکنه

لینک به ارسال
سلام

سلام دوست عزیز

منم این مشکل رو کمو بیش دارم ، وقتی به شارژ میزنم قاطی میکنه اما زود درست میشه

این مشکل رو میشه گ??ت اکثر کسایی که ps3 دارن باهاش مواجه هستند و این مربوط میشه به باطری دسته

من یکی از دوستام دستش مثل شما بود و دائما قاطی میکرد ، کاری که کرده و الان دستش درست شده و اینو یه تعمیر کار بهش گقته

دستش رو باز کرده و پشت باطریش دستمال کاغذی گذاشه و دیگه دستش قاطی نمیکنه

اگه میتونی این کار رو انجام بده

لینک به ارسال
سلام

سلام،

این مشکل مربوط به مج نبودن ??ریمور جدید کنسول با ورژنی هست که دسته ??بلا با اون سازگاری پیدا کرده بوده،

من خودم زمانی که از Kmeaw3.55 به Rogero4.30 آپدیت کردم مشکل شارژ نشدن دسته و گه گداری قاطی کردن دگمه ها رو داشتم و از تعمیرکارها هم پرسیده بودم و همه میگ??تن باید دسته تعمیر یا تعویض بشه.

تنها کاری که من کردم و دسته درست شد این هستش که دسته رو باز و سوکت باطری رو از بورد دسته جدا کردم و بایوس دسته خالی شد و بعد از تمیز کردن کل دسته یعنی درآوردن تمام متعلقاتش(Disassemble) و Assemble یا بستن مجدد با روشن کردن دسته و شارژ با Pc تا

آخرین level دسته درست شد و تا الآن هیچ مشکلی نداشته البته باید بگم هنوز روی Rogero4.30 هستم،

مشکل دوم که باعث قاطی کردن عملکرد دسته شده احتمالا به خاطر شکستن 2??نر کوچیک نگه دارنده بین دگمه های R1-R2وL1-L2 هست.

در غیر اینصورت باید بورد دسته توسط ??رد متخصص چک بشه.

تا برطر?? نشدن این مشکل به هیچ وجه دسته رو از طریق کنسول شارژ نکن که باعث سوختن بورد دسته و خرابی در ترانس برق داخلی کنسول میشه،

اگر توانایی بازو بسته کردن دسته رو نداری اصلا بازش نکن که 100% یا قطعه ای رو خورد میکنی یا موقع درآوردن ویبراتورها جکهارو میشکنی حالا باز کردن خود دسته بماند.

اکر توانایی انجام این کاررو داری خبر بده تا آموزش تصویری رو قرار بدم.

لینک به ارسال
مشکل دسته ??ک نکنم از ??ریمور باشه شاید با است??اده اون تو pc مشکلی برای پیش اومده باشه برای اطمینان یه دسته دیگه رو کنسول تست کنین اگه مشکل نداشت دسته خودتون رو بدین تعمیرکار یه تست بکنه

سلام

بله، چند ه??ته قبل با دسته PS3 یکی از آشناهامون بازی PES 13 رو تو کنسولم انجام دادم که هیچگونه مشکلی نداشت درحالی که همزمان دسته دیگه ای که متعلق به خودم بود و کنترلش در دست دوستم بود مرتباً واسه خودش عمل می کرد دلمون خوش بود که داریم دو ن??ره بازی می کنیم.

البته بعد از این ماجرا زمانیکه دوست بنده دسته خودشو به دستگاهش وصل میکنه با عدم sync یا همون شناسایی نشدن توسط کنسولش ربرو میشه که بعد از درخواست کمک در همین تاپیک و دریا??ت راهنمایی از طر?? دوست عزیز Gamer_2013 مشکل سریعاً حل شد.

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

منم این مشکل رو کمو بیش دارم ، وقتی به شارژ میزنم قاطی میکنه اما زود درست میشه

این مشکل رو میشه گ??ت اکثر کسایی که ps3 دارن باهاش مواجه هستند و این مربوط میشه به باطری دسته

من یکی از دوستام دستش مثل شما بود و دائما قاطی میکرد ، کاری که کرده و الان دستش درست شده و اینو یه تعمیر کار بهش گقته

دستش رو باز کرده و پشت باطریش دستمال کاغذی گذاشه و دیگه دستش قاطی نمیکنه

اگه میتونی این کار رو انجام بده

از توجه و راهنماییتون ممنون هستم

همونطور که شما و دوستمون Gamer_2013 گ??تید دسته رو باز میکنم البته منتظر آموزش تصویری ایشون هستم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...