رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

کاستوم فریمور جدید Rogero 4.40 ورژن 1.03 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام،

این مشکل مربوط به مج نبودن ??ریمور جدید کنسول با ورژنی هست که دسته ??بلا با اون سازگاری پیدا کرده بوده،

من خودم زمانی که از Kmeaw3.55 به Rogero4.30 آپدیت کردم مشکل شارژ نشدن دسته و گه گداری قاطی کردن دگمه ها رو داشتم و از تعمیرکارها هم پرسیده بودم و همه میگ??تن باید دسته تعمیر یا تعویض بشه.

تنها کاری که من کردم و دسته درست شد این هستش که دسته رو باز و سوکت باطری رو از بورد دسته جدا کردم و بایوس دسته خالی شد و بعد از تمیز کردن کل دسته یعنی درآوردن تمام متعلقاتش(Disassemble) و Assemble یا بستن مجدد با روشن کردن دسته و شارژ با Pc تا

آخرین level دسته درست شد و تا الآن هیچ مشکلی نداشته البته باید بگم هنوز روی Rogero4.30 هستم،

مشکل دوم که باعث قاطی کردن عملکرد دسته شده احتمالا به خاطر شکستن 2??نر کوچیک نگه دارنده بین دگمه های R1-R2وL1-L2 هست.

در غیر اینصورت باید بورد دسته توسط ??رد متخصص چک بشه.

تا برطر?? نشدن این مشکل به هیچ وجه دسته رو از طریق کنسول شارژ نکن که باعث سوختن بورد دسته و خرابی در ترانس برق داخلی کنسول میشه،

اگر توانایی بازو بسته کردن دسته رو نداری اصلا بازش نکن که 100% یا قطعه ای رو خورد میکنی یا موقع درآوردن ویبراتورها جکهارو میشکنی حالا باز کردن خود دسته بماند.

اکر توانایی انجام این کاررو داری خبر بده تا آموزش تصویری رو قرار بدم.

سلام

امیدوارم اینبارم با راهنمایی شما مشکل حل شه. بنده می تونم دسته رو باز کنم ??قط شما لط?? کنید آموزشی تصویری که مورد نظرتون است رو قرار بدید.

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام

امیدوارم اینبارم با راهنمایی شما مشکل حل شه. بنده می تونم دسته رو باز کنم ??قط شما لط?? کنید آموزشی تصویری که مورد نظرتون است رو قرار بدید.

سپاس

شما لط?? داری دوست عزیز ولی من با mortezatroy موا??قم اگر دوست شما این مشکلش حل شد به خاطر این بود که به pc وصل نکرده بودن و امکان داره که بعد از کانکت و است??اده کردن از دسته ps3 رو pc این مشکل پیش اومده باشه،

به هر صورت به روی چشم من در سریعترین زمان آموزش رو قرار میدم ??قط شما قبلش به ??رمایش استاد ما یعنی mortezatroy توجه و از یک دسته دیگه روی کنسولت است??اده کن یا میتونی از دسته دوستت دوباره است??اده کنی شاید درست شه،

دوست عزیز ??بل از هر چیزی لازم به ذکر هست که هر مسئولیتی رو در زمنیه این امر یعنی باز کردن دسته رو خودت باید بپذیری و خدایی نکرده در صورت نتیجه نگر??تن و بروز مشکلی دیگه مثل شکستن قاب دسته.شکستن بورد دسته-پاره کردن شل سنسور روی دگمه ها-جدا کردن سوکت مربوط به سنسورها از روی بورد و... بنده رو مقصر ندونی چون من هم این کار رو انجام دادم و بازهم تکرار میکنم اگر توانایی انجام این کار رو نداری حتما به تعمیرکار مراجعه کن ،

نکته دیگه مربوط به Fake یا تقلبی بودن دسته هست که بعد از آپدیت ??ریمور خیلی زودتر از کنترلر اورجینال خودش رو نشون میده و ممکنه اصلا با باز کردنه دسته و جدا کردن سوکت باطری هم درست نشه چون مشکل مربوط به بورد بی کی??یتی هست که چینی ها اونو Assemble کردن.

در صورتیکه تهران زندگی میکنی به من پیام خصوصی بده تا آدرس تعمیر کار برای شما ب??رستم...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،

جناب DVB2PC من ویدئو رو پیدا و برای شما مستقیمش کردم و برای جلوگیری از بروز هر مخاطره و سو ت??اهمی لینک رو همین جا قرار داده و پیام خصوصی هم نخواهم داد به خاطر شرایطی که عرض کردم،

از مرتضی عزیز هم به خاطر قرار دادن پست غیر مرتبط در تاپیک عذر خواهی میکنم،

دوست عزیز برای دانلود روی لینک زیر کلیک کن :

How To Clean-Disassemble & Reassemble Your PS3 Controller

حجم ??ایل آموزشی 95.7 مگابایت و مدت پخش در حدود 17 دقیقه هست.

لینک تصحیح شد...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

با باز کزدن دسته شاید مشکل حل شه در برخی مواقع با معیوب شدن باطری دسته مشکل قاطی کزدن دسته پیش میاد که با جایگزین کردن باطری جدید مشکل حل میشه .

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

ممنون امیر جان من 3 تا دستم این جوری شد دسمال گذاشتم زیرش درست شد ممنون

لینک به ارسال
ممنون امیر جان من 3 تا دستم این جوری شد دسمال گذاشتم زیرش درست شد ممنون

خواهش میکنم

خوشحالم که راه کارم م??ید واقع شد

لینک به ارسال
شما لط?? داری دوست عزیز ولی من با mortezatroy موا??قم اگر دوست شما این مشکلش حل شد به خاطر این بود که به pc وصل نکرده بودن و امکان داره که بعد از کانکت و است??اده کردن از دسته ps3 رو pc این مشکل پیش اومده باشه،

به هر صورت به روی چشم من در سریعترین زمان آموزش رو قرار میدم ??قط شما قبلش به ??رمایش استاد ما یعنی mortezatroy توجه و از یک دسته دیگه روی کنسولت است??اده کن یا میتونی از دسته دوستت دوباره است??اده کنی شاید درست شه،

دوست عزیز ??بل از هر چیزی لازم به ذکر هست که هر مسئولیتی رو در زمنیه این امر یعنی باز کردن دسته رو خودت باید بپذیری و خدایی نکرده در صورت نتیجه نگر??تن و بروز مشکلی دیگه مثل شکستن قاب دسته.شکستن بورد دسته-پاره کردن شل سنسور روی دگمه ها-جدا کردن سوکت مربوط به سنسورها از روی بورد و... بنده رو مقصر ندونی چون من هم این کار رو انجام دادم و بازهم تکرار میکنم اگر توانایی انجام این کار رو نداری حتما به تعمیرکار مراجعه کن ،

نکته دیگه مربوط به fake یا تقلبی بودن دسته هست که بعد از آپدیت ??ریمور خیلی زودتر از کنترلر اورجینال خودش رو نشون میده و ممکنه اصلا با باز کردنه دسته و جدا کردن سوکت باطری هم درست نشه چون مشکل مربوط به بورد بی کی??یتی هست که چینی ها اونو assemble کردن.

در صورتیکه تهران زندگی میکنی به من پیام خصوصی بده تا آدرس تعمیر کار برای شما ب??رستم...

با سلام

از تمام دوستانیکه زحمت کشیدند و راهنمایی دادند تشکر می کنم

جهت قرار دادن لینک آموزش تصویری هم ممنون ??قط بنده بدرستی جمله ای که ??رمودید میتونی از دسته دوستت دوباره است??اده کنی شاید درست شه رو متوجه نشدم!!

چی ممکنه درست بشه؟ طبق توضیحاتی که به مرتضی جان در ص??حه قبلی دادم چند ه??ته قبل دسته ps3 دوستمو روی کنسولم در بازی pes 13 تست کردم و هیچگونه مشکلی نداشت البته تو اون مقطع زمانی دسته خودم در بازی pes 13 بشدت مشکل داشت و ر??ته ر??ته طی گذشت دو ماه در بازی های دیگه هم مشکل دار شد.

حالا اگر شما و دیگر سروران صلاح می دونید دوستم دستگاهش رو ??ردا میاره تا بتونم دوباره دسته ایشون رو روی کنسول خودم تست کنم البته همونطور که گ??تم ??ریمور دستگاه دوستم 3.55 است و برای خودم 4.40 ورژن 1.3 است درصورتیکه دسته دوستمو مثل سابق به دستگاهم وصل کنم ??ریمور دستش تغییر خواهد کرد و آخر سر برای شناخته شدن دسته در دستگاه خودش باید دوباره ریستش کنم.

این ریست مداوم دسته مشکل ساز نمیشه؟

قبل از باز کردن دسته می تونم یک تست کوچیک انجام بدم منظورم دسته خودمو با کابل به دستگاه دوستم وصل کنم تا ببینم میشه روی دستگاهش بدون مشکلی بازی کرد!! به نظر شما دوستان بهتر نیست؟

پیشاپیش از نظرات دوستان تشکر می کنم

لینک به ارسال
خواهش میکنم

خوشحالم که راه کارم م??ید واقع شد

دوست عزیز شما دقیقاً منظورتون زیر باتری همون قسمتی که آی سی دسته قرار داره است!! یعنی روی همون آی سی که زیر باتری میشه باید یک تکه دستمال کاغذی بذاریم!!!

لینک به ارسال
دوست عزیز شما دقیقاً منظورتون زیر باتری همون قسمتی که آی سی دسته قرار داره است!! یعنی روی همون آی سی که زیر باتری میشه باید یک تکه دستمال کاغذی بذاریم!!!

سلام

بله دوست عزیز روی آی سی باید بزاری

دستمال کاغذی رو اندازه باطری کن بعد بزار زیرش

لینک به ارسال
با سلام

از تمام دوستانیکه زحمت کشیدند و راهنمایی دادند تشکر می کنم

جهت قرار دادن لینک آموزش تصویری هم ممنون ??قط بنده بدرستی جمله ای که ??رمودید میتونی از دسته دوستت دوباره است??اده کنی شاید درست شه رو متوجه نشدم!!

چی ممکنه درست بشه؟ طبق توضیحاتی که به مرتضی جان در ص??حه قبلی دادم چند ه??ته قبل دسته ps3 دوستمو روی کنسولم در بازی pes 13 تست کردم و هیچگونه مشکلی نداشت البته تو اون مقطع زمانی دسته خودم در بازی pes 13 بشدت مشکل داشت و ر??ته ر??ته طی گذشت دو ماه در بازی های دیگه هم مشکل دار شد.

حالا اگر شما و دیگر سروران صلاح می دونید دوستم دستگاهش رو ??ردا میاره تا بتونم دوباره دسته ایشون رو روی کنسول خودم تست کنم البته همونطور که گ??تم ??ریمور دستگاه دوستم 3.55 است و برای خودم 4.40 ورژن 1.3 است درصورتیکه دسته دوستمو مثل سابق به دستگاهم وصل کنم ??ریمور دستش تغییر خواهد کرد و آخر سر برای شناخته شدن دسته در دستگاه خودش باید دوباره ریستش کنم.

این ریست مداوم دسته مشکل ساز نمیشه؟

قبل از باز کردن دسته می تونم یک تست کوچیک انجام بدم منظورم دسته خودمو با کابل به دستگاه دوستم وصل کنم تا ببینم میشه روی دستگاهش بدون مشکلی بازی کرد!! به نظر شما دوستان بهتر نیست؟

پیشاپیش از نظرات دوستان تشکر می کنم

سلام قبل از هرچیزی به دلیل مشکلات اینترنتم بابت تاخیر عذر خواهی میکنم دوست عزیز.

باید بگم شما لط?? داری، من در محضر استادانی چون GOWوMortezatroy مثل شاگردم و خیلی چیزها ازشون یاد میگیرم.

باتوجه به force بودن نیاز شما و مشکلات اینترنتی، اون موقع نمیتونستم دقیقتر توضیح بدم اما امرور مطلب رو برای شما باز کرده و تقاضا دارم که این نکات برگر??ته از منابعی معتبر و است??اده ار دانش اساتید اهل ??ن تا آخر مطالعه کنی.

درمورد نکته ای که راحب تست کردن کنترلر دوست شما روی کنسولت پیشنهاد دادم باتوجه به اشاره moretezatroy به امکان بروز این مشکل بعد از است??اده از کنترلر روی PC باید بگم دلیل کاملا موجهی هست و اونهم ت??اوت سیستم تامین انرزی یا برق رسانی ps3(به دلیل داشتن ترانس داخلی هماهنگ شده با تجهیزات ps3) با Power Supply کامپیوتر هست که اختلا?? عملیاتی دارن اونهم به خاطر سیستم عملکرد رنم ا??زاری-سخت ا??زاری PC در اجرای همزمان اعمال مختل??(Multi Tasking)

هست،

درمورد ??ریمور دسته باید بگم در حالت ??نی نمیشه گ??ت برای دسته ??ریموری انحصاری نوشته شده و به جای اون میتونم بگم هر قطعه کامپیوتری مثل ماربورد کامپیوتر یک باتری داره که مسئول ذخیره نگه داشتن اطلاعات نوشته شده روی مادربورد برای شناسایی و کارکرد نرم ا??زاری-سخت ا??زاری هست که در پست قبلی اشاره کردم(باتری BIOS)

طبیعتا وقتی شما نظم قطعات چیده شده روی مادربورد رو با قرار دادن قطعاتی جدید به هم میزنی(مثلا گذاشتن گرا??یک DDR3 روی مادربورد DDR2 ،بدون انجام عمل Flash و بروز رسانی بایوس مادربورد) درسته که قطعات شناسایی شده-سیستم بوت میشه نهایتا ویندوز بالا میاد اما در دراز مدت این کار اشتباه عواقبی مثل کمبود ولتاژ ورودی به دلیل ناتوانی پاور و قدیمی بودن سیستم مادربورد در هماهنگ شدن با قطعات جدید ضعی?? عمل میکنه که در اعمال نرم ا??زاری مثل نصب ویندوزو اجرای بازیها به اصطلاح کم میاره ،

نکته بالارو به این دلیل نوشتم چون من به طور مداوم روی مادربورهای مختل?? این مشکل رو دیدم و دلیلش رو هم توضیح دادم،

این چند خط رو به این خاطر نوشتم تا شما متوجه بشی که وقتی سونی کنترلر خودش رو با کنسول ارائه میکنه هد??ش جلوگیری از بروز مشکلاتی چون مشکل شما هست و این حر??ی که میزنم در بیشترین گزارشات مبنی بر مشکل دسته صدق میکنه اما 100% نیست،

پس این قاطی کردن دسته بعد از آپدیت کردن ??ریمور رسمی یا cfw3.55(بی نظیرترین ??ریمور کاستومایز یا دستکاری شده برای ps3)

به cfwهای روجرو یک مشکل طبیعی هست چراکه به واسطه سورس قوی ریباگ شما کمتر از روجرو این مشکلات ??نی رو تجربه میکنی.

نتیجه گیری(باتوجه به مثال باتری مادربورد و تنظیمات BIOS) این هست که بعد از آپدیت به ??ریمورهای غیر رسمی بالاتر از ??ریمور کنونی کنسول اولین نکته پررنگ هماهنگ نبودن محتوی بایوس با ??ریمور جدید هست که بنده به شما عرض کردم در صورت مشکل نداشتن باتری،با جدا کردن سوکت باتری از بورد دسته-تمیز کردن اصولی با است??اده از اسپری ??ومهای مخصوص به جای است??اده از الکل و اطمینان از ثابت بودن شل-سنسورهای زیر بورد(مثل shell کیبورد pc) و مربوط به دگمه ها با اتصال دوباره باتری به بورد-بستن دسته-روشن کردن کنسول با است??اده از دگمه پاور کنسول-اتصال کنترلر توسط کابل ??ابریک خودش به پورت USB-??شاردادن پاور دسته و نهایتا شناسایی شدن بوسیله ??ریمور جدید کنسول این مشکل حل میشه،

درست همون طور که برای من در زمان آپدیت از 3.55 به 4.30 rogero کمکم کرد و کارایی داشت،

از طر??ی توصیه دوست عزیزم GOW هم یک تریک ??نی و علمی هست که به احتمال زیاد کمک حال شما میشه اما مشکلات سخت ا??زاری در اعماق یک سیستم قرار دارن مثل اطلاعات گنجانده شده در باتری(BIOS).

مو??ق باشی.......:4:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...