رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
johnny

مشکل پرش صفحه بازی در بازی pes 13 و فیفا 13 در مانیتور lg 57000 42

پست های پیشنهاد شده

سلام . من 2 تا LED دارم که یکیش aoc v19 هست که 19 اینچه و یکی دیگه lg 57000 هست که 42 اینچه . پی اس تری من هم slim 320 هست .

تمام بازی های من به خوبی روی مانیتور 19 اینچی اجرا میشن . پس مشکل از دستگاه نیست.

اما وقتی که پی اس تری رو به مانیتور 42 وصل میکنم .. بازی هایی مث pes13 و fifa 13 دچار مشکل پرش میشن.به جز این دو تا بازی بقیه هیچ مشکلی ندارند.

نمیدونم علتش چیه؟؟ ممنون میشم کمکم کنید...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه پیشنهاد می دم این کا ر رو انجام بده شاید درست بشه ، البته شاید خودت انجام داده باشی :;-D:

موقعی که می خای تنظیمات ص??حه نمایش رو انجام بدی بزارش رو 1080 ببین درست میشه

وقتی می خوای ps3 رو به مانیتور های مختل?? وصل کنی بهتره که هر بار تنظیمات ص??حه نمایش رو مجدد انجام بدی

لینک به ارسال
یه پیشنهاد می دم این کا ر رو انجام بده شاید درست بشه ، البته شاید خودت انجام داده باشی :;-d:

وقتی می خوای ps3 رو به مانیتور های مختل?? وصل کنی بهتره که هر بار تنظیمات ص??حه نمایش رو مجدد انجام بدی

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام برای حل مشکل بازی pes 2013 من یه ??ایل براتون آپلود میکنم که با کپی کردن اون تصویر بازی واضح و بدون پرش نشون داده میشه براتون چون ??علا با گوشی هستم آپلود ??ایل واسه ??ردا میمونه :6:

لینک به ارسال
یه پیشنهاد می دم این کا ر رو انجام بده شاید درست بشه ، البته شاید خودت انجام داده باشی :;-D:

انجام داده بودم.??ایده ای نداشت

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عزیز ( johnny ) من ??ایل مورد نظر رو آپلود کردم واستون بعد از دانلود ??ایل رو به پوشه usrdir کپی کنین تا مشکل پرش در بازی pes 2013 حل بشه .

لینک دانلود : PES 2013 No Blur For PS3

لینک به ارسال
مرتضی این هارو از consol hack برمی داری

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام داداش من نمیدونم این قضیه کنسول هکس چیه که همه میگن ولی من این ??ایل رو از کنسول خودم آپ کردم حتی لینکش هم اکانت خودم تویه ??ایل گیر هست در ضمن در این مورد اصلا هیچ پستی تو کنسول هکس وجو نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
چرا عصبی میشی

داداش اخه پیام خصوصی میدن همه که قضیه کنسول هکس چیه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...