رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

انقلابی بزرگ در ساخت بازی pes 2014

پست های پیشنهاد شده

86693116768861141676.jpg

به تازگی مجله EDGE نگاهی را به بازی PES 2014 داشته که در این نگاه اطلاعات حیاتی وبحث بر انگیزی از این بازی منتشر کرده است. که نشان دهنده انقلاب بزرگی در صنعت بازی سازی است ، که مهمنرین ویژگی این بازی است??اده از موتور بازی سازی fox engine است.

خلاصه ای از انچه این نشریه منتشر کرده است را در زیر اورده ایم.

-۱ است??اده از موتور قدرت مند بازی سازی fox engine .تیم بازی سازی این موتور قدرت مند بازی سازی را را یک انقلاب دانسته اند.

۲- است??اده از موتور ??یزیکی جدید به نام Barycentre

م??هوم ??یزیک Barycentre به این شرح است : این بار تمامی قسمت های مختل?? بدن بازیکنان دارای وزن های مت??اوتی می باشند.

۳- برخورد بازیکنان هر تیم با همدیگر همانند بازی FIFA

4-میزان مقاومت بازیکنان در مقابل ضربه بستگی به این دارد که کدام قسمت بازیکنان ضربه وارد شده است.

۵- این نشریه همچنین اعلام کرده است که طی مراسمی که در آن شرکت کرده بود شاهد قسمتی از بازی بوده که در ان یک بازیکن ژاپنی ابروها وحتی پوست ان کاملا شبیه واقعیت بوده است.

۶- پیراهن بازیکنان کاملا از بدنشان جدا هست.

۸- امکان کشیدگی پیراهن وحتی پاره شدن پیراهن بازیکنان هنگام درگیری در بازی نیز وجود دارد.

۹-میزان کنترل توپ نسبت به نسخه های قبلی خود شعاع سه برابری پیدا کرده ، یعنی هنگام در گیری برسر توپ.

۱۰-نحوه چینش بازیکنان در مناطق مختا?? زمین کاملا ازاد بوده ، یعنی اینکه بازی به شما این امکان را میدهد که بازیکن ??قط در یک منطقه خاص حرکت کند.

اطلاعات مختصر و کاملی از PES 2014 در چند سطر :

نحوه برخورد بازیکنان و ??یزیک :

این ویژگی همیشه یکی از پاشنه آشیل های قسمت های قبلی این عنوان ورزشی کونامی بود که نسبت به آن انتقادات زیادی می شد. ولی این بار بازیکنان صاحب توپ می توانند برای این که برای خود ??ضا ایجاد کنند به یک دیگر تنه بزنند. حتی بدون حضور توپ نیز بقیه بازیکنان نیز می توانند مانع از ??رار بازیکنان رقیب به گوشه و کنار زمین شوند و همچنین می توانید به راحتی بر حری??ان کوچکتر خود تسلط یابید. شما در حال حاضر می توانید پیراهن بازیکنان را برای جلوگیری از ادامه حرکتشان بکشید ( لباس در حال حاضر از بدن بازیکنان جدا می شود ) و حتی می توانید از زانوی خودتان نیز است??اده کنید. ??یزیک و کنترل دقیق بر توپ نقش مهمی در بازی دارد. بازیکنان چالاک به راحتی می توانند مدا??عان رقیب را که تعادل خوبی ندارند با شانه هایشان از میدان به در کنند و یا با است??اده از مهارت هایی که با توپ دارند و سرعتشان از مدا??عان بگذرند.

شبیه سازی واقعی از ترکیب یک تیم ??وتبال :

در حال حاضر شما می توانید مجموعه ای از بازیکنانتان را در مناطق خاصی از زمین قرار بدهید. این یعنی این که بازیکنان کلیدی شما ماموریت دارند که بر روی تاکتیک های خاصی در مناطق مختل?? زمین متمرکز شوند. به عنوان مثال شما در واقعیت می توانید الگوی تیم های مورد علاقه خودتان را بعد از چند دقیقه بازی کردن بشناسید. تاکید بر روی د??اع و نجوه چینش خط د??اعی این امکان را به شما می دهد که در مقابل تیم های قوی تر تاکتییک های موثرتری داشته باشید. مانند زمانی که سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا توانست با یک د??اع خوب و چند لایه بارسلونا را شکست دهد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از نسل جدید کنسول ها و بازی ها باید بیشتر از این توقع داشت:35i6tub:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

اهههههه. هر بار تو هر کدوم از ورژن های بازی که حر??ه ای میشم نسخه بعد کلا گیم پلی اش عوض میشه. یه همچین ??رد بیچاره ای هستم من!

ویرایش شده توسط A.A76

لینک به ارسال
اهههههه. هر بار تو هر کدوم از ورژن های بازی که حر??ه ای میشم نسخه بعد کلا گیم پلی اش عوض میشه. یه همچین ??رد بیچاره ای هستم من!

دوست عزیز اگه بجای حر??ه ای شدن تو شوت زدن و دریبل یوخده رو ??ن بازی کار کنی دیگه هر نسخه ای بیاد مشکل نداری. یوخده رو کارای تاکتیکی کار کن

لینک به ارسال

سلام مسعود ... این عکس من (جانی دپ) نیست؟؟؟

لینک به ارسال

کلا به نظر من شرکت کونامی ??وتبالای سری پلی استیشن یکش قشنگ بود از اون به بعد هر چی ساخت مضخر?? از آب در اومد به جای اینکه آدم لذت ببره همش باید زجر بکشه که گل نخوره آخرش میخوره البته من ??قط پ??س?? 2013 رو دانلود کردم اما حالم بهم خورد ??ی??ا هم تا حالا بازی نکدم اما تو یو تیوب دیدم خیلی مصنوعی بود گرا??یکش :17: محصول کونامی هم تو نسخۀ پی سیش حر??ی نداره واسه گ??تن خدا بداد کنسول داراش برسه:flapper: چون همیشه کنسول از پی سی عقب تره از نظر گرا??یک

به هر حال آدم باید دیوونه باشه این همه بازی خوب هست بره ??وتبال بازی کنه اونم بصورت رایانه ای و کنسولی:11:

این نظر من بود ممکنه کسانی خوششون نیاد لط??أ به نظرات بقیه احترام بذارید من واسه دعوا نیومدم ??قط نظر شخصیم اینه:93:

لینک به ارسال
کلا به نظر من شرکت کونامی ??وتبالای سری پلی استیشن یکش قشنگ بود از اون به بعد هر چی ساخت مضخر?? از آب در اومد به جای اینکه آدم لذت ببره همش باید زجر بکشه که گل نخوره آخرش میخوره البته من ??قط پ??س?? 2013 رو دانلود کردم اما حالم بهم خورد ??ی??ا هم تا حالا بازی نکدم اما تو یو تیوب دیدم خیلی مصنوعی بود گرا??یکش :17: محصول کونامی هم تو نسخۀ پی سیش حر??ی نداره واسه گ??تن خدا بداد کنسول داراش برسه:flapper: چون همیشه کنسول از پی سی عقب تره از نظر گرا??یک

به هر حال آدم باید دیوونه باشه این همه بازی خوب هست بره ??وتبال بازی کنه اونم بصورت رایانه ای و کنسولی:11:

این نظر من بود ممکنه کسانی خوششون نیاد لط??أ به نظرات بقیه احترام بذارید من واسه دعوا نیومدم ??قط نظر شخصیم اینه:93:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بازی ??ی??ا مصنوعی نیسه شما رو کنسول بازی کن ببین چقدر ??رق داره !!!!!

بازی pes تا ورژن 2010 خوب بود بعد از اون دیگه خیلی ضعی?? شد ..... رو کنسول و pc هم ??رقی نداره گرا??یک ...... pc هم به خاطر پچ هایی که بهش میدن یکم بیشتر میشه

لینک به ارسال

به نظر من بازی پی اس خیلی وقته از ??ی??ا سبقت گر??ته البته تو pc ??ی??ا مثل کارتونه

لینک به ارسال

pes توی همه کنسول ها شبیه همه اما ??ی??ا خیلی طبیعی باید بازی کنی تا ببینی حداقل 10 تا بازی بعد می??همی بازی یعنی چی

لینک به ارسال
pes توی همه کنسول ها شبیه همه اما ??ی??ا خیلی طبیعی باید بازی کنی تا ببینی حداقل 10 تا بازی بعد می??همی بازی یعنی چی

الان اصرار داری بگی ??ی??ا بهتره؟

سخت در اشتباهی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...