رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

کاستوم فریمور 4.41.2 تیم ریباگ + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

93167706672531399207.png

امروز تيم قدرتمند ريباگ نسخه جدید كاستومايز ??ريمورهای خود را ریلیز نمود

این تيم در اقدامی بی سابقه و بی درنگ و پس از ریلیز ??ریمور 4.41 رسمی سونی، كاستومايز ??ريمور جدید 4.41 خود را منتشر کرده است همچنین نسخه جديد و آپدیت شده كاستومايز ??ريمور 4.30.2 نیز مخصوص دستگاهاي DEX ریلیز شده است.

قابل ذکر است که هنوز هيچ بکاپ منيجر سازگاري با اين نسخه از كاستومايز ??ريمور منتشر نشده است پس باید تا منتشر شدن نسخه های جدیدتر منيجر هايی همچون Iris Manager و multiMAN کمی صبور باشید. همچنين بايد بگويم احتمال بريک شدن يا مواجه شدن با هر مشکل ديگری در اين کاستومایز ??ريمور به حداقل رسيده است چون کی??یت کاستومایز ??ریمورهای قبلی تيم ريباگ این اطمينان خاطر را به همه داده است اما با این وجود سایت هيچ مسئوليتي در قبال مشکلات ناشي از نصب اين ??ريمور بر عهده ندارد .

برخی از ویژگیهای این کاستومایز ??ریمور:

* اضا??ه شدن ابزاری با نام Package Manager (جایگزین Install Package Files در کاستومایز ??ریمورهای دیگر)

* اضا??ه شدن ورژن جدید برنامه Rebug Toolbox

* اضا??ه شدن سیستم CALL یا تماس

* اجازه اجرای ??ایل های act.dat و rif.*

* اضا??ه شدن امکان غیر??عال کردن حالت Unlinking/Deleting ??ایل های act.dat

نکته:

سوالي که بسیاری از ا??راد به دنبال پاسخ آن هستند:

نسخه D-REX چيست و معنای آن چیست؟

اين نسخه بدين معناست که شما ??قط مي توانيد این کاستومایز ??ریمور را بر روي کنسول هاي DEX چه آنهايي که از اول DEX بودند

و چه آنهايي که به DEX تبديل شده اند نصب کنید

آپدیت: نسخه جدید کاستومایز ??ریمور 4.41 جایگزین نسخه قبلی شد

در نسخه قبل ایرادی وجود داشت که اگر بر روی کاستومایز ??ریمورهای QA Flag نشده نصب میشد باعث بروز مشکلاتی در نصب ??ایلهای PKG میشد

-----------------------------------------------------------------------------------------

آموزش نصب:

1-از یک ??لش مموری است??اده کنید که ??قط ??ایلهای مورد نیاز برای نصب این CFW را درون خود داشته باشد.

2-هیچ گونه دیسک بازی درون کنسول نباشد چراکه درصورت وجود ??ریمور از روی دیسک بازی ??راخوانی و نصب میشود.

3-این CFW ??قط بر روی کنسولهایی نصب میشود که ورژن نرم ا??زاری آنها 3.55 و یا بر روی آن CFW +3.55 نصب شده باشد.

4-اگر هنوز از دانگل True Blue است??اده میکنید ابتدا دانگل را از دستگاه جدا کرده و دستگاه را روشن کنید و آموزش را آغازکنید.

5-اگر کنسول شما به ورژنهای بالاتر اسپو?? شده است نیازی به غیر ??عال کردن آن ندارید و میتوانید مراحل نصب را آغاز کنید.

نصب CFW از طریق ص??حه XMB

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک پوشه به نام PS3 بسازید و درپوشه PS3 یک پوشه دیگر به نام UPDATE ساخته و ??ایل PS3UPDAT.PUP را درون آن کپی کنید:

"PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP"

به سراغ PS3 خود ر??ته و به منوی Settings و سپس به System Update بروید

و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.

Download :

REBUG 4.41.2 LITE EDITION

MD5: c974aaf02e14ac002cbb9a0d80a40890

(Link Password: Console-Hax.com)

REBUG 4.30.2 D-REX EDITION

MD5: 43a716b43dd6e920323ed4815c780ef3

mirror - rodfile

(Link Password: Console-Hax.com)

-------------------------------------------------------------------------------------------

لینک های جدید :

REBUG_4.30.2_D-REX_PS3UPDAT.PUP

MD5: 43a716b43dd6e920323ed4815c780ef3

REBUG_4.41.2_LITE_PS3UPDAT.PUP

MD5: c974aaf02e14ac002cbb9a0d80a40890

--------------------------------------------------------------------------------------------

* منبع : Console-Hax.com *

ویرایش شده توسط mortezatroy
  • Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
به به مرتضی جان چه تاپیک باحالی زدی دادا خیلی حال کردم

مرسی داداش ممنون :93:

لینک به ارسال

سلام. آقا ps3 من 3.55 هست. اگه اینو بریزم میشه 4.14 ؟

لینک به ارسال
سلام. آقا ps3 من 3.55 هست. اگه اینو بریزم میشه 4.14 ؟

بله ولی پیشنهاد میشه اول به 4.30 آپدیت کنین بعد به 4.41 تا مشکلی پیش نیاد .

لینک به ارسال

salam morteza jan khubidadash khob chejuri be 4.30rebbbuggg tabdil konimag mishe gam be gam ye komaki bekon

لینک به ارسال
salam morteza jan khubidadash khob chejuri be 4.30rebbbuggg tabdil konimag mishe gam be gam ye komaki bekon

[h=2]آموزش نصب Rebug CFW 4.30[/h]

آموزش نصب
:

کاستوم ??ریمورهای جدید تیم Rebug میتوانند از روی ص??حه XMB برروی تمامی OFW/CFW/MFW های 3.55 یا پایینترو یا هر کاستوم ??ریمور دیگری که spkg sig check آن پچ شده و QA آن ??عال باشد نصب شود(قابلیت دانگرید نرم ا??زاری به ورژن پایینتر همانند Rogero CFW 4.21+ را داشته باشد)

مرحله اول

:
کنسول خود را برای نصب CFW مورد نظر آماده کنید.

اگر از دانلگل True Blueست??اده میکنید انرا از دستگاه جدا کرده و آموزش را شروع کنید.

از یک ??لش مموری است??اده کنید که ??قط ??ایلهای مورد نیاز برای نصب این CFW را درون خود داشته باشد.

دیسک بازی درون دستگاه را حتما خارج کنید

مرحله دوم
:
بر روی کنسول خود REBUG 3.55.4 / 4.21.2 REX EDITIONS یا REBUG 4.30.1 STANDARD EDITION نصب کنید

ابتدا کاستوم ??ریمور مورد نظر را از لینک زیر دانلود کنید:

Rebug 4.21.2 REX

REBUG_4.30.1_PS3UPDAT.PUP
88866cd069da39053c6a1694ecaabc32

REBUG_4.21.2_REX_PS3UPDAT.PUP
41e43ff7d0286b2f318ca6f56227a492

REBUG_3.55.4_REX_PS3UPDAT.PUP
46541c4f97604068c05e363412478df5

REBUG_3.55.4_999_DGR_PS3UPDAT.PUP
06aa0e07af7ead6e7e4bddf18ea3281f

بعد از دانلود CFW مورد نظر آن را با عملیات Rename به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید.

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک Folder به نام PS3 بسازید و در پوشه PS3 یک Folder دیگر به نام UPDATE ساخته و Firmware مورد نظر را که PS3UPDAT.PUP می باشد در پوشه UPDATE کپی کنید

به سراغ PS3 خود ر??ته و به منوی Settings و سپس به System Update بروید و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.

کار تمام است.

مرحله سوم:
کاستوم ??ریمور نصب شده را تنظیم کنید

بعد از نصب CFW مورد نظر همانند زیر عمل کنید:

به ص??حه XMB ر??ته و گرینه ی Package Manager را که به جای Install Package Files در CFW های دیگر قرار دارد انتخاب کنید.

حال گزینه

Install Package File و سپس گزینه اول را انتخاب کرده و ??ایل

REBUG-TOOLBOX-02.xx.xx.pkg را نصب کنید.

در شاخه دوم یعنی System تنظیمات زیر را اعمال کنید:

System Mode
=
REBUG

XMB Operation
=
DEBUG

لینک به ارسال
man rebug 4.40 hastam bayad 4.41 ro download kona?>

با سلام بله شما باید 4.41 رو دانلود و نصب کنین

لینک به ارسال

دستگاه من راجرو 4.40 هستش کدام نسخه را باید نصب کنم و ایا امکان نصب هست و مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال
یه ن??ر کمک کنه به من وای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:87:

با سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم ??ریمور روجرو 4.40 رو نصب کنین شاخه system هم در ریباگ تولباکس هست .

لینک به ارسال

اقایون برای کسانی که می خواهند انلاین بازی کند این ??ریمور لازم است ولی

[h=2]multiMAN[/h] من هم برای ورژن اومده ، این ورژن از ورژن قبلی خیلی بهتر هستش، این هم ادرس مولتی من جدید

multiMAN | ????? ?????? ? ?????? (??? ??? ????? ?????? ???)

لینک به ارسال

سلام .. من اپدیت کردم به 4.41.2 الان وارد مولتیمن که میخوام بشم سیستم هنگ میکنه یه جوری که ??قط باید کابلشو از برق جداکنم .. بعد از اپدیت باید مولتی من رو حذ?? و دوباره نصب کنم ؟

لینک به ارسال

سلام کسی من را راهنمایی نمیکند .. من اپدیت کردم به 4.41.2 ولی موقع اجرا مولتیمن پلی استیشن هنگ میکنه یه بار هم مولتی من رو پاک کردم ونصب کردم بازم هنگ کرد الان 3 بار پشت سر هم هنگ کرده وخاموش هم نمیشه تا کابل برق رو جدا کنم میترسم هاردش بپره از دوستان کسی هست کمک کنه ؟ بعدشم من ورزن قبلیم 4.3 ریباگ بوده که اپدیت کردم به 4.41.2 ..باید برایه این اپدیت کار دیگه انجام بدم ؟ مولتیمن ورزن 4.2 رو من دارم باید جدیدترش رو نصب کنم ؟

لینک به ارسال

سلام به خدا .. کسی نیست به من درمونده کمک کنه .. چرا مولتی منه من هنگ میکنه ؟

لینک به ارسال
سلام کسی من را راهنمایی نمیکند .. من اپدیت کردم به 4.41.2 ولی موقع اجرا مولتیمن پلی استیشن هنگ میکنه یه بار هم مولتی من رو پاک کردم ونصب کردم بازم هنگ کرد الان 3 بار پشت سر هم هنگ کرده وخاموش هم نمیشه تا کابل برق رو جدا کنم میترسم هاردش بپره از دوستان کسی هست کمک کنه ؟ بعدشم من ورزن قبلیم 4.3 ریباگ بوده که اپدیت کردم به 4.41.2 ..باید برایه این اپدیت کار دیگه انجام بدم ؟ مولتیمن ورزن 4.2 رو من دارم باید جدیدترش رو نصب کنم ؟

با سلام ورژن جدید مولتی من رو نصب کنین مشکل حل میشه توی انجمن هم هست پستش .... ورژن 4.40 مولتی من

لینک به ارسال

سلام دوستان به خاطر اینکه ورژن مولتی من شما پایین هستش در بالا در با لینک مولتی من جدید گذاشته شده برید نصب کنید درست می شه چون شما اول باید مولتی من خود را اپدیت می کردید وبعد کاستوم ??ریمور جدید را می ریختید؛ چون مولتی من های قدیمی روی این کاستوم??ریمور قابل اجرا نیستند وباز اگر مشکل شما حل نشد به این لینک بروید

http://forum.bazicenter.com/forum164/

لینک به ارسال
سلام به خدا .. کسی نیست به من درمونده کمک کنه .. چرا مولتی منه من هنگ میکنه ؟

با سلام ورژن جدید مولتی من رو نصب کنین مشکل حل میشه http://forums.p30day.com/t5616.html

لینک به ارسال

این نسخه جدید ریباگ یکی از ویژگیهای که داره این هستش که تمام بازی بدون مشکل اجرا می کندودیگه لازم نیست بازی اپدیت یا ??یکسش کنید وسرعت دستگاه ولود بازی ها در دراین ??ریمور بیشتر شده، ومشکلی اینکه بازی در این ??ریمور اجرانشه به ص??ر رسیده، چون در ??ریمور rogero، امکان ??یکس کردن بازی در خیلی از بازی ها وجود داشت

[h=2] [/h][h=2] [/h]

ویرایش شده توسط alirezaparnd

لینک به ارسال
اقا مرتضی این مشکل منم برطر?? کنید

اگر میخوایین روجرو 4.40 نصب کنین باید به 3.55 دانگرید کنین و دوباره 4.40 نصب کنین که اگه اینکار مشکل هست واستون 2-3 روز صبر کنین ??ریمور 4.41 روجرو منتشر میشه که از طریق xmb قابل نصب هست . در مورد تولباکس هم من زیاد کار نکردم باهاش چون علاقه ای به ??ریمور ریباگ ندارم . ولی باز تو نت نگاه میکنم اگه موردی بود بهتون اطلاع میدم .

لینک به ارسال
البته چندان جدید هم نیست این مولتی من

آخرین مولتی من که منتشر شده این ورژن هست دوست عزیز

لینک به ارسال

خوب منظورم از انتشار این مولتی من هستش که حدود دو الی سه ه??ته می شه منتشر شده ،این کاستوم ??ریمور ریباگ از reActPSN ساپورت میکته، می شه ??ی??ا رو انلاین بازی کرد وهمچون گذشته بازی پلی استیشن1 میشه بازی کرد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...