رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

انتشار multiMAN v4.40 سازگار با CFW 4.41

پست های پیشنهاد شده

دست گلت درد نکنه ممنون بابت این ورژن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دست گلت درد نکنه ممنون بابت این ورژن

خواهش دوست عزیز

لینک به ارسال

نسخه ??ول 4.40 هنوز نیومده؟

لینک به ارسال
نسخه ??ول 4.40 هنوز نیومده؟

نه دوست عزیز ??علا نسخه ??ول 4.40 نیومده .

لینک به ارسال

داداش این بازی گاد او وار رو باز نمی کنه هر دو نسخشرو.

لینک به ارسال
داداش این بازی گاد او وار رو باز نمی کنه هر دو نسخشرو.

منظورت اینکه اجرا نمی کنه ؟

لینک به ارسال

ممکنه ??ایل های بازی ناقص باشند:4:

لینک به ارسال

وقتی بازی رو از مولتی من اجرا می کنی . باید روی پلی استیشن 3 بری تا بازی اجرا شه.وقتی روش می زنی چند لحظه ص??حه سیاه می شه می یاد بیرون. اگه در مورد چیزه خاصی سوال دارید بگید.

لینک به ارسال
وقتی بازی رو از مولتی من اجرا می کنی . باید روی پلی استیشن 3 بری تا بازی اجرا شه.وقتی روش می زنی چند لحظه ص??حه سیاه می شه می یاد بیرون. اگه در مورد چیزه خاصی سوال دارید بگید.
عزیز بیشتر دقت کن به سوال گ??تم که ??ایل های بازی ناقصند ایشون بازی های دیگه رو مشکل نداره

لینک به ارسال

اخه دو تا گاد او وار رو هم باز نمی کنه.مال 3 ناقصه مال سنس چی اونو چرا باز نمی کنه؟؟؟ ایراد از یه جای دیگست

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
اخه دو تا گاد او وار رو هم باز نمی کنه.مال 3 ناقصه مال سنس چی اونو چرا باز نمی کنه؟؟؟ ایراد از یه جای دیگست

سلام ،

مشکلات God Of War Accension در این تاپیک بررسی شدن

برای اجرای بازی های اختصاصی sony بهتر اینه که یک blueray داخل ps3 داشته باشی و موقع اجرا حتما BD-Mirror رو ??عال کنی که زمان اجرای بازی از روی هارد اکسترنال و گزینه Playstation3 در XMB مشکلی ایجاد نشه .

با ریختن مولتی من 4.20 ??ول و آپدیت مولتی من به ورژن 4.40 به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

این مولتی من چرا دیگه بازیا رو آبدیت نمیکنه؟

لینک به ارسال

سلام،

خوب اگه منظورت cover بازیهاست که این مشکل رو خیلی ها دارن و با دانلود کاور و ریختن به پوشه بازی از طریق محیط ??ایل منیجر احتمالا حل میشه،

ولی اگر منظورت از آپدیت نکردن پچ-آپدیت بازیهاست به خاطر اینکه سونی روی ftp های خودش آپدیت بازی ها رو رلیز نمیکنه یکی از دلایلش مربوط به اینه که میخواد OFW 4.45 رو به طور رسمی رلیز کنه....

لینک به ارسال
حر?? اقای گیمر 2013 اشتباهه به خاطر این که در این نسخه رورهای دینک مشکل دارند که من نسخه اپدیت شدش رو گذاشتم که بدون مشکل میشه دانلود کرد کاورها رو

لینک به ارسال

قابل توجه آقای mobile1199

این ورژن از مولتی من ورژن Base هست و امکان نداره که همه کاورهای بازی های جدید رو داشته باشه و تنها تغییری که نسبت به ورژن چند ماه قبل داشته آپدیت شدن برنامه Show Time هست،

زمانی مولتی من هیچ باگی نداره که ورژن Full رلیز شده باشه و طبیعتا اکثر کاورهای بازیهای جدید رو داره و کاورها برای ورژن full ??یکس شدن،

اما آپدیت نکردن بازی اعم از آپدیت AppVersion ربطی به مولتی من نداره و مشکل ftp و هاستی هست که آپدیت بازی ها رو منتشر میکنه به همین خاطر من به غیر از مشکل نمایش ندادن کاور بازی های جدید به مشکل آپدیت بازیها از جانب سونی اشاره کردم...

لینک به ارسال

عزیز ایشون گ??تند تو اپ مشکل داره اون ورژن ??ول و بیس رو که هر تازه واردی میدونه برای این تو دانلود کاورها مشکل داره که سرورهای دینک از کار ا??تاده تو مولتی من جدیدی که داده این مشکل نیست.دانلود کاور چه ربطی به ریمور سونی داره

لینک به ارسال

دوست عزیز من دنبال بحث با شما نیستم جون طر?? صحبتم شما نیستی و ایشون سوال کردن و شما توجه نکردی که من به دو مشکل اشاره کردم،

حر??ی از ریمور(نمیدنم منظورت چی بود) سونی نبود و من گ??تم ftp-host سونی،

ربطی هم به سرور deank نداره چون کاور بازیها به صورت local نمایش داده میشن و این یعنی کاورهای قرار گر??ته با ورژن ??علی سازگار نیست جون آپدیت نشدن،

حتی با وجود سالم بودن سرور امکان آپدیت نشدن کاور بازی های جدید وجود داره چیزی که من به کرار در ??رومهای مثل ps3hax-psx-scene دیدم.

در همون سایت ps3hax که شما ازش نقل قول میکنی ا??رادی هم بودن که به شکل دستی با resize کردن کاور دانلود شده و ریختن اون در??ولدر کاورهای مولتیمن مو??ق شدن که کاور بازیهای جدید رو unlock کرده تا در properties بازی به نمایش دربیان...

در ضمن اون ورژن full و base رو هر تازه واردی میدونه از لحاظ مچ شدن و نداشتن باگ با CFW4.41 و همینطور نمایش کامل کاورهای جدید بهتر عمل میکنه.

شما اگه یه نگاه به update history مولتی من بندازی می??همی که تغییرات چی هست و هیچ معجزه ای داخل اون رخ نداده...

لینک به ارسال

من به این نتیجه رسیدم که سرورهای مولتی من مشکل داره چون که حتی دیگه خودشم ابدیت نمیکنه چه برسه به بازیها!!!!!

لینک به ارسال

خب پس ftp-host ??علا تعطیله...

لینک به ارسال
من به این نتیجه رسیدم که سرورهای مولتی من مشکل داره چون که حتی دیگه خودشم ابدیت نمیکنه چه برسه به بازیها!!!!!
خوب من گ??تم که سرورش مشکل داره اگه مولتی من با لینک سالم میخوای بگو برات بزارم.مشکلش حل شده

لینک به ارسال
دوست عزیز من دنبال بحث با شما نیستم جون طر?? صحبتم شما نیستی و ایشون سوال کردن و شما توجه نکردی که من به دو مشکل اشاره کردم،

حر??ی از ریمور(نمیدنم منظورت چی بود) سونی نبود و من گ??تم ftp-host سونی،

ربطی هم به سرور deank نداره چون کاور بازیها به صورت local نمایش داده میشن و این یعنی کاورهای قرار گر??ته با ورژن ??علی سازگار نیست جون آپدیت نشدن،

حتی با وجود سالم بودن سرور امکان آپدیت نشدن کاور بازی های جدید وجود داره چیزی که من به کرار در ??رومهای مثل ps3hax-psx-scene دیدم.

در همون سایت ps3hax که شما ازش نقل قول میکنی ا??رادی هم بودن که به شکل دستی با resize کردن کاور دانلود شده و ریختن اون در??ولدر کاورهای مولتیمن مو??ق شدن که کاور بازیهای جدید رو unlock کرده تا در properties بازی به نمایش دربیان...

در ضمن اون ورژن full و base رو هر تازه واردی میدونه از لحاظ مچ شدن و نداشتن باگ با CFW4.41 و همینطور نمایش کامل کاورهای جدید بهتر عمل میکنه.

شما اگه یه نگاه به update history مولتی من بندازی می??همی که تغییرات چی هست و هیچ معجزه ای داخل اون رخ نداده...

گ??تم که الکی حر?? نمیزنم دنبال بحث هم نیستم پس الکی با دیگران بحث نکن.من میدونستم قضیه چیه حالا شما برو به چیزهای ??رعی بچسب

لینک به ارسال
گ??تم که الکی حر?? نمیزنم دنبال بحث هم نیستم پس الکی با دیگران بحث نکن.من میدونستم قضیه چیه حالا شما برو به چیزهای ??رعی بچسب

اینجا ??رومه و هرکسی راجب مسئله ای بحث میکنه و توضیحی داره و شماهم از این قاعده مستثنی نیستی پس لط??ا ادب رو رعایت کن.

همین جوری با کاربرها بحث میکنی و وقتی مدیریت بنت میکنه ناراحت میشی! چون ادب رو رعایت نمیکنی ،

من باشماحر??ی ندارم که بخوام باهات بحث کنم و مهم این بود که کاربر خودش دلیل اصلی مشکل رو درک کنه که همینطور هم شد،

خواهشا یه خورده احترام رو در کامنت زدن رعایت کن...

تو کامنت قبلیت چیزی بهت نگ??تم ولی شما بدتر صحبت کردی....

لینک به ارسال

شما قبلش ادب رو رعایت کردی.با احترام میگم در مورد مسایلی که به شما هیچ ربطی نداره صحبت نکنید.اول در مورد کارهای خودتون ??کر کنید اقای با ادب.اگر هم می خواهید بروید پیش مدیر انجمن اعتراض کنید من دلیلی نمیبینم جلوی شما رو بگیرم چون بعید میدونم کسی بی دلیل کس دیگری رو بن کنه این جا هم ??رومه و اگه میخواین دعوایی پیش نیاد از طریق پیغام بحث کنید و اگر واقعا ??هم داشته باشید میدونید که پست ها جای بحث کردن در رابطه با همان موضوع است نه دعواهای شخصی.دیگر هم نمی خواهم با مسیله ای که ارزش بحث کردن نداره با شما بحث کنم و بدونین هیچ بی احترامی نمی کنم.

مو??ق باشید و قانون را هم رعایت کنید

ویرایش شده توسط mobile1199

لینک به ارسال

آخرین کامنت رو میزارم و هیچ نیازی هم نمیبینم که بخوام به شما در مورد تاپیک آزادی که mortezatroy درست کرده جواب پس بدم،

من به اندازه کا??ی احترام شما را نگه داشتم و رعایت حالت رو کردم میتونی به گذشته رجوع کنی..

این تاپیک برای بررسی مشکلات و معر??ی و قرار دادن نسخه های Multiman هست پس به شما هم ربطی نداره که به کاربر دیگه بگی به شما مربوط نیست و نظر نده بعدم اینکه شما هم در تاپیکهایی که بهت هیچ ربطی نداشت وارد شدی و شروع کردی به بحث با مسئول تاپیک نمونه اون هم تاپیک مربوط به دریا??ت اکانت رایگان آپلودسنترها هست.

در ضمن من در این انجمن به اندازه کا??ی قوانین رو رعایت میکنم و مطمئن باش دنبال مشاجره و دردسر نیستم پس نیازی به دریا??ت توصیه از جانب شما نمیبینم،

من هیچ بی احترامی نکردم که بخوام از جانب مدیتریت بن بشم پس یه خورده احترام کاربران انجمن رو نگه دار...

من به احترام مرتضی دیگه هیچ کامنتی اینجا قرار نمیدم...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...