رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

انتشار multiMAN v4.40 سازگار با CFW 4.41

پست های پیشنهاد شده

آخرین کامنت رو میزارم و هیچ نیازی هم نمیبینم که بخوام به شما در مورد تاپیک آزادی که mortezatroy درست کرده جواب پس بدم،

من به اندازه کا??ی احترام شما را نگه داشتم و رعایت حالت رو کردم میتونی به گذشته رجوع کنی..

این تاپیک برای بررسی مشکلات و معر??ی و قرار دادن نسخه های Multiman هست پس به شما هم ربطی نداره که به کاربر دیگه بگی به شما مربوط نیست و نظر نده بعدم اینکه شما هم در تاپیکهایی که بهت هیچ ربطی نداشت وارد شدی و شروع کردی به بحث با مسئول تاپیک نمونه اون هم تاپیک مربوط به دریا??ت اکانت رایگان آپلودسنترها هست.

در ضمن من در این انجمن به اندازه کا??ی قوانین رو رعایت میکنم و مطمئن باش دنبال مشاجره و دردسر نیستم پس نیازی به دریا??ت توصیه از جانب شما نمیبینم،

من هیچ بی احترامی نکردم که بخوام از جانب مدیتریت بن بشم پس یه خورده احترام کاربران انجمن رو نگه دار...

من به احترام مرتضی دیگه هیچ کامنتی اینجا قرار نمیدم...

شما درست میگید.از همون اول من بی احترامی نکردم.تاپیک برای این درست میشه که همه درباره اون موضوع بحث کنند نه این که همه بشینن به نظرات شما گوش کنند گ??تم همه. شما مدیر این انجمن هستید دستور میدید که کی نظر بده کی نده پس دلیلی نمیبینم با شما بحث کنم یعنی اصلا شما رو کسی نمیبینم که بخواین با من بحث کنید یا به شما چه ربطی داره من وارد چه تاپیکی بشم تو چه تاپیکی نظر بدم یا ندم یا مثلا شما یک بار در پیغام شخصیتون توانایی هاتون رو به رخ من کشیدید و بدونید که هر جا هر کسی میخواهید باشید باشید این جا یک انجمن هست و همه باید با هم همکاری کنند.من هم دلم نمی خواد با کسی مثل شما بحث کنم و به احترام مدیریت انجمن با شما بحث نمی کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون مولتی من که گ??تی سرورش سالمه رو بذار لط??ا.بعد یه بحث پیش پا ا??تاده اینقدر دعوا نداره که

لینک به ارسال
اون مولتی من که گ??تی سرورش سالمه رو بذار لط??ا.بعد یه بحث پیش پا ا??تاده اینقدر دعوا نداره که
باشه ولی بدون بعضی ها اون قدر ??هم ندارن که سر یک چیز الکی دعوا رو شروع می کنند و اون قدر ضغی?? هستند که برای د??اع از خودشون از نقطه ضع?? های طر?? مقابل است??اده می کنند در صورتی که خودشون کسی نیستند یعنی الکی میخوان خودشون رو بالا بکشند.دیگه هم بحثی ندارم.

اینم لینک:

دانلود

در اون پست روش دانلود ??ایل و همه چیز رو کامل توضیح دادم

لینک به ارسال

mobile و gamer عزیز اینجا تایپیک گ??ت و گو هست نظر گذاشتن هم آزاده چرا جر و بحث میکنین باهم لط??ا دوست باشین با هم نه دشمن :93:

لینک به ارسال
mobile و gamer عزیز اینجا تایپیک گ??ت و گو هست نظر گذاشتن هم آزاده چرا جر و بحث میکنین باهم لط??ا دوست باشین با هم نه دشمن :93:
متاس??انه بعضی ها متوجه نیستند

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...