رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

آموزش دانگرید از کاستوم فریمورهای بالاتر از 3.55 به 3.55

پست های پیشنهاد شده

Downgrade2.png

با است??اده از این آموزش میتوانید کنسول خود را از CFW+3.55 به CFW 3.55 دانگرید کنید.

دقت داشته باشید که گر شما قبل از آپدیت به 4.21 یا 4.30 دستگاه خود را QA FLAG کرده باشید دیگر لازم نیست این کار را انجام دهید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله اول :

ابتدا CFW مخصوص زیر را از یکی از لینکهای زیر دانلود کنید:

Download : Rogero Downgrader 3.55 RSOD

MD5: b67747f529d047d63151786544a58b50

??ایل دانلود شده را Rename کرده و به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید.

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک پوشه به نام PS3 بسازید و درپوشه PS3 یک پوشه دیگر به نام UPDATE ساخته و ??ایل PS3UPDAT.PUP را درون آن کپی کنید:

"PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP"

به سراغ PS3 خود ر??ته و به منوی Settings و سپس به System Update بروید

و گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.

دوستانی که از طریق XMB نمیتونن دانگریدر رو نصب کنن از طریق ریکاوری اقدام به نصب بکنن آموزش ر??تن به ریکاوری هم در مراحل بعدی ذکر شده .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله دوم : کنسول خود را QA Flag کنید.

کنسول خود را QA Flag کنید.

برای اینکار ??ایل زیر را دانلود و در PS3 خود نصب و اجرا کنید.

Download : QA Flag Toggle

اگر عملیات مو??ق آمیز باشد صدای دو الی 3 تا Beep خواهید شنید و به ص??حه XMB بازخواهید گشت.

برای اینکه از QA Flag شدن کنسول خود مطمین شده باشید در ص??حه XMB روی گزینه Network Settings ر??ته و دکمه های L1+L2+L3+R1+R2+Down DPAD را ??شار دهید.

با اینکار باید سه گزینه Edy Viewer, Debug Settings, Install Package نمایان شود، در غیر اینصورت دستگاه بدرستی QA Flag نشده و بایتسی مجددا برنامه را اجرا کنید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله سوم : بر روی کنسول خود Rogero CFW 3.55 V 3.7 نصب کنید

Rogero CFW 3.55 V 3.7 منتشر شده توسط Rogero را از یکی از لینکهای زیر دانلود کنید:

Download : Rogero CFW 3.55 v3.7

MD5: 8f8166b25d6bed891f292c77de5c4b28

??ایل دانلود شده را با عملیات Rename به PS3UPDAT.PUP تغییر نام دهید.

در یک ??لش مموری ??ت 32 یک پوشه به نام PS3 بسازید و درپوشه PS3 یک پوشه دیگر به نام UPDATE ساخته و ??ایل PS3UPDAT.PUP را درون آن کپی کنید:

"PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP

حال باید وارد ریکاوری مد شوید. کنسول را در حالت استندبای یا حالت انتظار (Standby) بگذارید. دکمه پاور را نگه دارید.

کنسول روشن شده و صدای بوقی می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای بوقی دیگر می شنوید سپس کنسول خاموش شده و در این زمان انگشت خود را از روی دکمه بردارید.

دوباره دکمه پاور را ??شار داده و بعد از روشن شدن کنسول و شنیدن صدای بوق و گذشتن چند ثانیه صدای بوق دوم را می شنوید و بعد از چند ثانیه صدای دو بوق پشت سر هم را می شنوبد.

انگشت خود را از روی پاور بردارید. دسته خود را با کابل USB به کنسول متصل کنید. اینک در بخش Recovery Mode کنسول خود قرار دارید.

گزینه System Update را انتخاب کرده و با ??شار دادن دو دکمه ی Start+Select آپدیت مورد نظر را نصب کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله چهارم ( مرحله مهم ) : نصب OFW 3.55

Download Link : OFW 3.55

* مانند مرحله قبل به ریکاوری ر??ته و ??ریمور رو نصب کنین *

مرحله پنجم ( برای کسانی که می خواهند بر روی کاستوم ??ریمور 3.55 باقی بمانند ) :

??ریمور Kmeaw را دانلود و از طریق ریکاوری نصب کنید

Download : Kmeaw CFW 3.55

مرحله ششم ( برای کسانی که می خواهند کاستوم ??ریمور 4.30 تا 4.65 نصب کنند ) :

کاستوم ??ریمور مورد نظر خودتون رو بعد از نصب OFW 3.55 از طریق xmb یا ریکاوری نصب کنین

Rogero 4.30 v2.05 CEX

Rogero 4.40 v1.03

Rogero 4.46 v1.01

Rogero 4.50 v1.01

Rogero 4.55 CFW v1.00

HABIB 4.65 v1.01

REBUG 4.65.01 REX+COBRA 7.02

نکته : در صورت مشکل دوره ??ن بالا بعد ار نصب ??ریمور 4.65 ریباگ از Install Package ریباگ تولباکس رو نصب کرده و از قسمت Selector آن WebMan Mode رو روی حالت Disable قرار دهید .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرحله ه??تم : نصب مولتی من ( multiMAN )

Dowload : multiMAN 4.65.01 Base CEX

مولتی من را دانلود کرده روی یک ??لش مموری با ??رمت FAT32 کپی کنید و از Install Package نصب کنید .

Source : P30DAY

ویرایش شده توسط mortezatroy
  • Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
این برای ریباگ 4.41 جواب میده دستگاه مشکلی پیدا نکنه

با سلام من رو روجرو 4.40 انجام دادم مشکلی نداشت و همونطور که نوشته شده واسه همه ??ریمور ها کار میکنه

لینک به ارسال
منظور از دگمه dpad و l3 چیه ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید.

Down Dpad همون جهت پایین میشه سمت چپ دسته و L3 هم شول سمت چپ رو به پایین ??شار میدین .

لینک به ارسال
Down Dpad همون جهت پایین میشه سمت چپ دسته و L3 هم شول سمت چپ رو به پایین ??شار میدین . منظورتون از شول چیست بعد هم down dpad باید جوی استیک رو ??شار بدم یا دگمه ها رو این روش دانگرید به نظر من ??قط برای روجرو جواب میده مال من ریباگه اگه این کارو کنم مشکلی که پیش نمیاد و گرنه بیچاره میشم.

شوک سمت چپ L3 هست و Down Pad هم جهت پایین روی جوی استیک ??ک نکنم مشکلی داشته باشه ولی برای اطمینان دانگرید از ??ریمور ریباگ رو هم قرار میدم .

لینک به ارسال
شوک سمت چپ چه جوری کار می کند معذرت میخوام این قدر سوال می پرسم

??شارش میدی به سمت پایین دقت کن جهت منظورم نیست خود شوک رو ??شار میدی به پایین

لینک به ارسال
اقا یا الان تو کنسول هکس که داری این تاپیک رو می بینی جوابمو بده یا همین جا.:crying:

شرمنده عزیز ناهار میخوردم

لینک به ارسال
من دگمه شوک نمی بینم بگو دقیق کدوم دگمست وایییی:sadface:

دوست عزیز به دوتا آنالوگ موجود رو دسته Ps3 شوک میگن سمت راستی R3 هست و سمت چپی L3

لینک به ارسال
REBUG ’999′ DOWNGRADER

THIS WILL SET YOUR SYSCON COREOS VERSION TO 9.99 ON PURPOSE: DO NOT PANIC

REQUIRES SYSCON DEHASHING AFTER DOWNGRADE

INSTALL:

From XMB install ’999′ DOWNGRADER over any firmware version CFW/MFW with spkg sig check patched on a PS3 with or without QA enabled.

UNINSTALL/DEHASH: REQUIRES PS3 TO BE QA ENABLED

From XMB ’999′ DOWNGRADER can be uninstalled/dehashed with the REBUG 3.55.x REX EDITION or from Recovery Mode with any other 3.55 OFW/CFW/MFW.

Enjoy

~Codename: REBUG Team.

اینم لینک:

http://scmods.com/rebug/firmware/REBUG_3.55.4_999_DGR_PS3UPDAT.PUP

ممنون میشم اگه توضیح بدی و ترجمه کنی.

اول دانگریدر 999 رو دانلود میکنن و از طریق xmb نصبش میکنین بعد از نصب ??ریمور مخصوص دانگرید بالا میاد که از قسمت update via stroge ??ریمور 3.55 ریباگ رو نصب میکنین و سیستم ریستارت میشه که بعد ریستارت ??ریمور 3.55 بالا میاد که اونو qa flag میکنین و ??ریمور 4.30 یا 4.40 یا 4.41 مورد نظر خودتون رو نصب میکنن اگه مشکلی بود شمارمو واستون pm میزنم تا اس بدین چون میرم بیرون خونه نیستم .

لینک به ارسال
مرتضی جان اگه می تونی یه لینک ریباگ 3.55 برام بزار.بعد هم از همون q.flag روجرو است??اده کنم؟

بله دانگرید ریباگ و روجرو یکم ??رق میکنن از همون qa flag روجرو است??اده کن

لینک دانلود ??ریمور 3.55 ریباگ REBUG_3.55.4_REX_PS3UPDAT.PUP

لینک به ارسال
من نصب کنم دیگه مشکلی که پیش نمیاد؟

مرحله اول : نصب دانگریدر 999 از طریق xmb

مرحله دوم : نصب ??ریمور 3.55 بعد ار بالا اومدن ??ریمور دانگریدر ( اگه از طریق xmb نصب نشد از ریکاوری نصب کن )

مرحله سوم : qa flag کردن

مرحله چهارم : نصب کاستوم ??ریمور مورد نظر

لینک به ارسال
دستگام که تبدیل نمیشه به dex

نه چون تو ??ریمور cex نصب میکنی

لینک به ارسال
ولی تو توی یکی از تاپیک ها گ??ته بودی نسخه rex دستگامو تبدیل میکنه به dex!

3.55 دکس نداره علی 4.21 دکس داره تنها ??ایل 3.55 که ریباگ داشت رو برات گذاشتم واسه دانلود

لینک به ارسال
سلام میشه بگید

qa flag یعنی چه؟

qa flag باعث میشه قسمتی از سورس های امنیتی کنسول غیر??عال شه تا موقع نصب ??ریمور مشکلی پیش نیاد

لینک به ارسال

سلام من قبلا 3.55 بودم اپدیت کردم به 4.30 روجرو میخوام برگردم 3.55

اون کاستوم ??ریم ویر پست اول چه ورژنیه مخصوص دانگرید هست؟؟

وقتی از 3.55 ر??تم 4.30.2.3 qa flag کردم بعداز xmb به 2.5 اپدیت کردم میشه دوباره قدم به قدم بگی چطوری برگردم 3.55

لینک به ارسال
سلام من قبلا 3.55 بودم اپدیت کردم به 4.30 روجرو میخوام برگردم 3.55

اون کاستوم ??ریم ویر پست اول چه ورژنیه مخصوص دانگرید هست؟؟

وقتی از 3.55 ر??تم 4.30.2.3 qa flag کردم بعداز xmb به 2.5 اپدیت کردم میشه دوباره قدم به قدم بگی چطوری برگردم 3.55

بله ??ریمور مخصوص دانگرید هست با آموزش بالا میتونین به 3.55 برگردین

لینک به ارسال

راهی نیست کنسولی که ??ریمورش 4.25 هست به 3.55 آپدیت کرد؟؟؟

ویرایش شده توسط BATMAN LOVE

لینک به ارسال
راهی نیست کنسولی که ??ریمورش 4.25 هست به 3.55 آپدیت کرد؟؟؟

نه امکان دانگرید به صورت نرم ا??زاری نداره باید از طریق E3 Flasher دانگرید بشه .

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون من است??اده کردم و روی مدل cech-2503a جواب گر??تم ولی من kmeaw رو نصب کردم حالا میخوام آپدیت به 4.30 کنم چکار کنم

لینک به ارسال
سلام خیلی ممنون من است??اده کردم و روی مدل cech-2503a جواب گر??تم ولی من kmeaw رو نصب کردم حالا میخوام آپدیت به 4.30 کنم چکار کنم

با سلام هم میتونین از xmb نصب کنین هم از ریکاوری .

لینک به ارسال

خسته نباشید چند تا سوال داشتم.

اول اینکه خطر احتمالی وجود داره؟ممکنه عملیات درست پیش نره و به کنسول صدمه بزنه؟؟

**کدوم کاستوم ??ریمور بهتره**؟؟مثلاً اگه بخوام 4.40 بریزم باید 3.55 قبلش بریزم؟؟؟رو کدوم یکی زودتر بازی ها ??یکس میشن؟؟؟

آنلاین هم میشه زد؟خطر بن شدن هست؟؟

با سپاس

لینک به ارسال

اول اینکه خطر احتمالی وجود داره؟ممکنه عملیات درست پیش نره و به کنسول صدمه بزنه؟؟

**کدوم کاستوم ??ریمور بهتره**؟؟مثلاً اگه بخوام 4.40 بریزم باید 3.55 قبلش بریزم؟؟؟رو کدوم یکی زودتر بازی ها ??یکس میشن؟؟؟

با سپاس

با سلام در انجمن یه پست قرار دادم با عنوان لیست کنسول هایی که قابلیت دانگرید دارند که میتونین از اونجا سریال دستگاه خودتون رو نگاه کنین تا مشکلی پیش نیاد

در مورد مراحل هم همشون توسط بنده تست شده و مشکلی نداره

در مورد ??ریمور هم گزینه پیشنهادی من Rogero 4.40 هست .

به صورت آنلاین هم میشه بازی کرد ولی امکان بن شدن وجود داره .

• Like 1

لینک به ارسال

با سپاس

برای آنلاین بازی کردن بعضی از بازی ها هست که به محض اینکه آنلاین بازی کنی بن میشی مثل CALL OF DUTY BLACK OPS 2

تمام کسایی که بازی کردن بن شدن

اما من BLACK OPS رو خودم آنلاین بازی می کنم خدارو شکر تا حالا که نشدم :gigglesmile:

• Like 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...