رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

آموزش دانگرید از کاستوم فریمورهای بالاتر از 3.55 به 3.55

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دستگاه 3.55 بود بوید نمیدونم چیکارش کردم به 4.60 آپدیت شد الانم ??کر کنم ??ریمور اوریجینال روشه ولی حالا میخوام دانگرید کنم هربار که سیستم آپدیت رو میزنم ارور 8002f957 تا 70درصد میره و این ارور رو میزنه هر??ریموری که میخوام نصب کنم اینو میزننه چیکار کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان من دستگاه 3.55 بود بوید نمیدونم چیکارش کردم به 4.60 آپدیت شد الانم ??کر کنم ??ریمور اوریجینال روشه ولی حالا میخوام دانگرید کنم هربار که سیستم آپدیت رو میزنم ارور 8002f957 تا 70درصد میره و این ارور رو میزنه هر??ریموری که میخوام نصب کنم اینو میزننه چیکار کنم

کپیخور دستگاه رو پروندی داوش!

۲ تا راه داری

۱. ببری برات دانگرید سخت ا??زاری کنند

۲. اورجینال بازی کنی(پیشنهاد من همینه)

لینک به ارسال
سلام دوستان من دستگاه 3.55 بود بوید نمیدونم چیکارش کردم به 4.60 آپدیت شد الانم ??کر کنم ??ریمور اوریجینال روشه ولی حالا میخوام دانگرید کنم هربار که سیستم آپدیت رو میزنم ارور 8002f957 تا 70درصد

سلام .... یه بار هارد کنسولتو ??رمت کن شاید درست شه و دانگرید شه ... من قبلا همین مشکلو داشتم هارد کنسولمو ??رمت کردم درست شد.

لینک به ارسال
سلام دوستان من دستگاه 3.55 بود بوید نمیدونم چیکارش کردم به 4.60 آپدیت شد الانم ??کر کنم ??ریمور اوریجینال روشه ولی حالا میخوام دانگرید کنم هربار که سیستم آپدیت رو میزنم ارور 8002f957 تا 70درصد

سلام .... یه بار هارد کنسولتو ??رمت کن شاید درست شه و دانگرید شه ... من قبلا همین مشکلو داشتم هارد کنسولمو ??رمت کردم درست شد.

چطوری ??رمت کنم که 0 بشه همه چیز؟

یه سوال دیگه مگه وقتی دستگاه روتازه میخری ??ریمور اوریجینال روش نیست چطور میشه کپی خور کرد ولی این ??ریمور اوریجینال رو نمیشه کپی خور کرد؟

لینک به ارسال

سلام لط??ا میشه کمکم کنید من به تازگی یه کنسول ps 3 برام آوردن نمیدونم ??ریم و ایناش چنده؟ میتونم از این روش ها کپی خورش کنم امکانش هست؟؟ ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام دوباره یه سایت پیدا کردم که آموزش دانگرد از ورژن 4.66 به 3.55 داده آیا صحت داره؟؟ آخرین ورژن ارجینال پلی استیشن 3 چنده؟ ؟من پلی استیشن اسلیم 320 هستش

اینم آدرس

PS3 4.66 Downgrade to 3.55 | PS3 Portal

لینک به ارسال

سلام

چطوری ??رمت کنم که 0 بشه همه چیز؟

یه سوال دیگه مگه وقتی دستگاه روتازه میخری ??ریمور اوریجینال روش نیست چطور میشه کپی خور کرد ولی این ??ریمور اوریجینال رو نمیشه کپی خور کرد؟

دستگاه باید دانگرید بشه

سلام لط??ا میشه کمکم کنید من به تازگی یه کنسول ps 3 برام آوردن نمیدونم ??ریم و ایناش چنده؟ میتونم از این روش ها کپی خورش کنم امکانش هست؟؟ ممنون میشم کمک کنید

چه مدلی هست اولا؟

??ریمورش رو تو قسمت System informations ببینید چنده...

سلام دوباره یه سایت پیدا کردم که آموزش دانگرد از ورژن 4.66 به 3.55 داده آیا صحت داره؟؟ آخرین ورژن ارجینال پلی استیشن 3 چنده؟ ؟من پلی استیشن اسلیم 320 هستش

اینم آدرس

PS3 4.66 Downgrade to 3.55 | PS3 Portal

4.70

نمیدونم الکیه یا نه باید بخونمش

لینک به ارسال

سلام دوبار من ??ریمور دستگاه رو چک کردم دستگاهم 3.60 هست چه استوک چه حال حاضر چطور میتونم دستگاه رو کپی خور کنم؟؟؟

تا به حال یعنی هیچ راه نرم ا??زاری نیومده؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام دستگاه من ورژن 3.60 آیا میتونم دانگرید به 3.55 کنم ؟ الان تو safe mode آپدیت زدم ارورر داد ..لط??ا راهنمایی کنید با تشکر

serious error has occurred, (8002F2CF) Please contact sony tech

لینک به ارسال
با سلام دستگاه من ورژن 3.60 آیا میتونم دانگرید به 3.55 کنم ؟ الان تو safe mode آپدیت زدم ارورر داد ..لط??ا راهنمایی کنید با تشکر

serious error has occurred, (8002F2CF) Please contact sony tech

سلام.با e3 flasher باید دانگرید سخت ا??زاری کنید.

لینک به ارسال

لط??ا تمامی لینک های دانلود را بروز رسانی کنید با تشکر

لینک به ارسال
On 23 اردیبهشت 1392 at 8:42 AM, mortezatroy said:

MD5: b67747f529d047d63151786544a58b50

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...