رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mortezatroy

آموزش دانگرید از کاستوم فریمورهای بالاتر از 3.55 به 3.55

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

پس یعنی به مرحله 1 و 3 نیازی نیست ؟؟؟

اون ??ایل ??لاگ و نصب و اجرا ، اگه درست بود ، برم ریکاوری مد و آ??یشیال ??ریمور و نصب کنم و بعد مجددا برم ریکاوری و 4.50 نصب کنم و بعد مولتی من ؟؟؟ درست متوجه شدم ؟؟؟

اون ??ایل qflag رو بالاش نوشتین ریباگ ، و باقی مراحل مربوط به روجرو هست ، مشکلی نیست ؟؟؟

ویرایش شده توسط koochkooloo

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پس یعنی به مرحله 1 و 3 نیازی نیست ؟؟؟

اون ??ایل ??لاگ و نصب و اجرا ، اگه درست بود ، برم ریکاوری مد و آ??یشیال ??ریمور و نصب کنم و بعد مجددا برم ریکاوری و 4.50 نصب کنم و بعد مولتی من ؟؟؟ درست متوجه شدم ؟؟؟

اون ??ایل qflag رو بالاش نوشتین ریباگ ، و باقی مراحل مربوط به روجرو هست ، مشکلی نیست ؟؟؟

نه عزیز مشکلی نیست بله درست متوجه شدین دوست عزیز .

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی

من شروع کردم به آپدیت ...

تو همین مرحله اول همونطور که گ??تین او ??لاگ و نصب کردم ، ولی نه صدای بیپی اومد بعد اجرا ، نه با زدن اون دکمه ها اون گزینه ها ظاهر میشن ، ر??تم تو ستینگ روی نتورک ستینگ و همه اون دکمه هارو زدم ولی هیچ ات??اقی نمی??ته ، چجوری مطمئن شم ؟؟؟ الان چیکار کنم ؟؟؟

اون حالت استند بای که میگین چجوری میشه گذاشت تو اون حالت ؟ یا روشن و رو ص??حه اصلیه ، یا خاموش ، چجوری استندبای کنم ؟؟؟

شما گ??تی مرحله 1 و 3 رو بیخیال شم و ??لاگ کنم و آ??یشیال 3.55 نصب کنم ، الان چیکار کنم ؟؟؟

لینک به ارسال
سلام آقا مرتضی

من شروع کردم به آپدیت ...

تو همین مرحله اول همونطور که گ??تین او ??لاگ و نصب کردم ، ولی نه صدای بیپی اومد بعد اجرا ، نه با زدن اون دکمه ها اون گزینه ها ظاهر میشن ، ر??تم تو ستینگ روی نتورک ستینگ و همه اون دکمه هارو زدم ولی هیچ ات??اقی نمی??ته ، چجوری مطمئن شم ؟؟؟ الان چیکار کنم ؟؟؟

اون حالت استند بای که میگین چجوری میشه گذاشت تو اون حالت ؟ یا روشن و رو ص??حه اصلیه ، یا خاموش ، چجوری استندبای کنم ؟؟؟

شما گ??تی مرحله 1 و 3 رو بیخیال شم و ??لاگ کنم و آ??یشیال 3.55 نصب کنم ، الان چیکار کنم ؟؟؟

با سلام بعد نصب برنامه QA Flag اونو اجرا میکنین وقتی اجرا کردین دو تا صدای بیب میاد و کنسول ریست میشه اگه بار اول نشو یه بار دیگه اجراش کنین منظور از حالت استندبای همون خاموش بودن کنسول هست . در ضمن دکمه های گ??ته شده رو باید یکجا نگه دارید .

لینک به ارسال

اقا من نصب کردم و چندبارم اجرا کردم ولی اون صدا نیومد و اون گزینه هام اجرا نشد ، الان تو ریکاوری دارم آ??یشیال و نصب میکنم ، یعنی زدم ترکوندم کنسولو ؟!؟!؟!

تو رو خدا راهنمایی کنید !

لینک به ارسال
اقا من نصب کردم و چندبارم اجرا کردم ولی اون صدا نیومد و اون گزینه هام اجرا نشد ، الان تو ریکاوری دارم آ??یشیال و نصب میکنم ، یعنی زدم ترکوندم کنسولو ؟!؟!؟!

تو رو خدا راهنمایی کنید !

نه دوست عزیز احتمالا کنسول QA Flag شده قبلا اگه 3.55 نصب شه تمومه میتونین کاستوم ??ریمور 4.50 رو نصب کنین و بازی کنین .

لینک به ارسال

الان نصب کردم و 4.50 هم نصب کردم ، مولتی من هم نصب کردم ، ولی همه سیوهام پریده ! رو ??لدرش یه عکس شبیه پی اس ویتا اومده ! الان چه ات??اقی ا??تاده ؟؟؟

هیچ بازی هم لود نمیشه ! البته چجوری از تو مولتی من لود کنم ؟؟؟ اون گزینه app home هم ندارم الان !

لینک به ارسال

دیسک ارجینال گذاشتم تو دستگاه بازیا میان ، ??قط داداش سیوهام چی شدن !؟

لینک به ارسال
دیسک ارجینال گذاشتم تو دستگاه بازیا میان ، ??قط داداش سیوهام چی شدن !؟

سلام داداش سیو ها تو قسمت PS3 Save Data هستن مولتی من هم رو هر بازی X رو بزنی لود میشن اگه یاهوو داری ادد کن راحتر بحر??یم : mbrm_7

لینک به ارسال

داش موری یه دونه باشی ! ببخشید دیگه تاثیرات شادیه آپدیت شدنه ! :d

آقا همه کارایی و که گ??تی و انجام دادم و همه چی حله ! ردی?? توپ 4.50 !

راجبه سیوها هم ببخشید از شدت استرس ر??ته بودم تو ??لدره پی اس پی...

الان همه چی حل شد و بلاخره این پی اس 2014 لعنتی و ریختم و ر??تم تو بازی ! خسته شدم اینقدر منتظره ??یکس 3.55 موندم !!! واااااااااای بتل ??یلد و بگو !!!

??قط به عنوان آخرین سوال ، الان که 4.50 ریختم ، هر چی بازی اومده و ??ریمورهای پایین تر و میخواد مثله 4.41 یا 4.46 هم اجرا می کنه دیگه ؟ احتیاجی به ??یکس نداره که ؟؟؟

واقعا نمی دونم الان به چه زبونی تشکر کنم ، امیدوارم هرجا هستی شاد و سلامت باشی ، خیلی خیلی ممنون از راهنمایی و حوصله و وقت که گذاشتین ...

لینک به ارسال
داش موری یه دونه باشی ! ببخشید دیگه تاثیرات شادیه آپدیت شدنه ! :d

آقا همه کارایی و که گ??تی و انجام دادم و همه چی حله ! ردی?? توپ 4.50 !

راجبه سیوها هم ببخشید از شدت استرس ر??ته بودم تو ??لدره پی اس پی...

الان همه چی حل شد و بلاخره این پی اس 2014 لعنتی و ریختم و ر??تم تو بازی ! خسته شدم اینقدر منتظره ??یکس 3.55 موندم !!! واااااااااای بتل ??یلد و بگو !!!

??قط به عنوان آخرین سوال ، الان که 4.50 ریختم ، هر چی بازی اومده و ??ریمورهای پایین تر و میخواد مثله 4.41 یا 4.46 هم اجرا می کنه دیگه ؟ احتیاجی به ??یکس نداره که ؟؟؟

واقعا نمی دونم الان به چه زبونی تشکر کنم ، امیدوارم هرجا هستی شاد و سلامت باشی ، خیلی خیلی ممنون از راهنمایی و حوصله و وقت که گذاشتین ...

خواهش میکنم داداشم منم خوشحالم از اینکه خوشحالی همه بازی های ??ریمور های قبلی بدون مشکل اجرا میشن و برای بازی هایه psn که ??یکس دارن همون ??یکس 4.30 یا 4.41 رو بزنی حله ایشالا به سلامتی است??اده کنی عزیزم مشکلی بود باز من در خدمتم . :6:

لینک به ارسال

من الان دانگرید کردم به 3.55 ولی الان که میخوامRogero_CEX3.55_V3.7 بریزم (توی ریکاوری)میگه NO APPLICABLE UPDATE DATA WAS FOUND دقیقا هم یک ??ولدرساختم به اسم PS3بعدیه ??ولدر دیگه داخلPS3ساختم به اسم UPDATEبعد آپدیت رو ریختم توش وبعدFIRMWARE رو بهPS3UPDAT تغییردادم ولی حالا نمیدونم مشکلش چیه که این ارور رومیده......لط??ا کمکم کنید20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif

لینک به ارسال

??لشی هم که وصل کردم بهشfat32 هست حالا دیگه نمیدونم مشکل از کجاست...........

لینک به ارسال

سلام دوستان

من قبلا دستگاهم Rogero 3.55 روش بود بعد وقتی Rebug 4.30 اومد مستقیم نصب کردم و بعدشم Rogero 4.46 روش انداختم و مشکلی پیش نیومد

حالا بم بگبد که دانگرید نکنم چه تاثیری داره؟؟؟

لینک به ارسال
من الان دانگرید کردم به 3.55 ولی الان که میخوامrogero_cex3.55_v3.7 بریزم (توی ریکاوری)میگه no applicable update data was found دقیقا هم یک ??ولدرساختم به اسم ps3بعدیه ??ولدر دیگه داخلps3ساختم به اسم updateبعد آپدیت رو ریختم توش وبعدfirmware رو بهps3updat تغییردادم ولی حالا نمیدونم مشکلش چیه که این ارور رومیده......لط??ا کمکم کنید20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif
سلام داداش

شما ??ایل ??ریمور رو اینطور بنویس :ps3updat.pup بعد دوباره امتحان کن!

لینک به ارسال
سلام داداش

شما ??ایل ??ریمور رو اینطور بنویس :ps3updat.pup بعد دوباره امتحان کن!

بازم نمیشه

لینک به ارسال
بازم نمیشه
عجیبه...خب یه ??ریمور که جدیده رو امتحان کن.ورژن Rogero 4.50

لینک به ارسال

اصلا هر چی میزنم هرکاری میکنم نمیشه:sadface:

لینک به ارسال
اصلا هر چی میزنم هرکاری میکنم نمیشه:sadface:

با سلام دوست عزیز دقت کنین همه حرو?? رو به صورت حر?? بزرگ بنویسین حر?? کوچک نمیشناسه ps3

لینک به ارسال

درست شد..........مرسی از راهنماییت داش محمد :cheerleader3::cancan::51::51::51::confetti::confetti::confetti::confetti::confetti::confetti::confetti::confetti::confetti::confetti:

لینک به ارسال

ازشماهم ممنون داش مرتضی....اول PS3UPDATروباحرو?? بزرگ نوشتم بعدpupروباحرو?? کوچک بعد درست شد

لینک به ارسال

دانگرید از ofw 3.72 به cfw3.55

سلام،

من میخوام ps3 ام را که در حال حاضر در ofw 3.72 به سر میکند را به cfw 3.55 دانگرید کنم

لازم به ذکر است که قبلا این کارو دادم بیرون برام انجام دادن با e3 flasher و الان دیگه نمیخوام ببرم بیرون و میخوام خودم این کارو کنم البته e3 flasher ندارم، اگه راهی هست بگید

??وری ??وری

لینک به ارسال
سلام،

من میخوام ps3 ام را که در حال حاضر در ofw 3.72 به سر میکند را به cfw 3.55 دانگرید کنم

لازم به ذکر است که قبلا این کارو دادم بیرون برام انجام دادن با e3 flasher و الان دیگه نمیخوام ببرم بیرون و میخوام خودم این کارو کنم البته e3 flasher ندارم، اگه راهی هست بگید

??وری ??وری

با سلام دوست عزیز ??ریمور الان شما چی هست ؟

لینک به ارسال

با سلام

من الان ریباگ 4.46 دارم

می خوام به روجرو 4.50 اپدیت کنم

اگه ممکنه راهنماییم کنین

اول

Rogero Updated Downgrader PUP رو نصب می کنم

بعد

QA Flag کنم؟؟یا بعد از نصب ??ریمور 3.55 QA Flag کنم

و لازمه که حتما

Rogero CFW 3.55 v3.7 رو قبل از ofw 3.55 نصب کنم؟؟

ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

ویرایش شده توسط arashdehgan

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...