رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
میلاد یعقوبی

اموزش اجرای بازی های ps2 رویps3

پست های پیشنهاد شده

بازی اجرا نمیشه و همه چیز هم به ظاهر درسته!

این پیغام میاد

3297-sdc16062-jpg

راستی بازی که تو هارد ذخیره شده چطوری باید پاکش کرد؟

میگه که این بازی قبلا ??عال شده ، یعنی شما احتمالا این بازی رو یک بار نصبش کردی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من یه مشکلی دارم

من STEP1کامل انجام میدم همون مرحله اولو تو مرحله دوم همونطور که گ??تی از بازی Resident Evil Outbreak 2 PS2 Classic که با پسوند PKGدانلود کردم چون حجمش زیاد بود به دو تا ??ایل ISO تبدیل کردم و تو این مسیر ریختم USB/PS2ISO/Resident Evil Outbreak 2 PS2 Classic.ISO.001

اما وقتی میرم توPS2 CLASSIC MANAGE اصلا بازی رو نمیشناسه L1 وR1 هم میزنم اما بازیو نمیشناسه

ممنون میشم اکه کمک کنید

لینک به ارسال
سلام من یه مشکلی دارم

من STEP1کامل انجام میدم همون مرحله اولو تو مرحله دوم همونطور که گ??تی از بازی Resident Evil Outbreak 2 PS2 Classic که با پسوند PKGدانلود کردم چون حجمش زیاد بود به دو تا ??ایل ISO تبدیل کردم و تو این مسیر ریختم USB/PS2ISO/Resident Evil Outbreak 2 PS2 Classic.ISO.001

اما وقتی میرم توPS2 CLASSIC MANAGE اصلا بازی رو نمیشناسه L1 وR1 هم میزنم اما بازیو نمیشناسه

ممنون میشم اکه کمک کنید

سلام ،

من یادم هست که این بازی رو با برنامه ReactPSN2.23(ساخت یوزر aa) و ??ایلهای Rap اجرا کردم .اگر خواستی خبر بده تا آموزش رو قرار بدم

لینک به ارسال

سلام من تمام مراحل را کاملا درست انجام دادم ولی زمانی که میروم داخل برنامه ی PS2_Classics_Placeholder تا بازی را اجرا بکنم این ارور را میده the copyright protection information is invalid (80029513)suggested actions و هر کاری که می کنم درست نمی شود لط??ا راهنمایی کنید با تشکر.

لینک به ارسال

نسخه جدید ps2 classics هم اومده اگه میشه واسه دانلود بذارین من اینترنتم خیلی کم مونده ار حجمش نمیتونم آپ کنم

لینک به ارسال

سلام من وقتی میرم تو PS2 Classic Managerبازی رو نمیشناسه!

مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

سلام اقا میلاد تر خدا پکیج دوم دانلود نمیشه هر کاری میکنم دانلود نمیشه میشه درستش کنی ؟ تر خدا من تا نص??ه عملیات انجام دادم .حالا موندم. منتظر جوابتم:sadface::sa0d::sweat::crying::sad::unsure::-_-::-_-:

لینک به ارسال

یک ن??ر نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:92::92::glare: :glare:

لینک به ارسال

سلام بر اساتید

من این کارارو که ??رمودین انجام دادم ولی در مرحله اخر وقتی نرم ا??زارPS2 Classics Placeholder باز میکنم این ارور میده 80028f14 ورژن دستگام 3.72 دانگریدی rogero 1.2 هستش

ممون. ....

لینک به ارسال

چرا کسی جواب نمیده ؟ همه خوابن ایا مثله این است:10:

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

دوستان این روش روی 4.41و4.30 امتحان شده بعد از طریغ مولتی من هم می تونید برنامه رو بگیرید

لینک به ارسال

چجوری بازیهای پی اس 2 در پی اس 3 اجرا میشه؟لط??ا کمکم کنید

اگر ??ایل بازی defjam fight forny ,,mortal kombat deception که در پی اس 3 اجرا بشه دارید ممنون میشم اگه کمکم کنید

لینک به ارسال

chera hichkas javab nemide

:mellow:

لینک به ارسال

یک یوزر به نام "aa" بسازید میشه راهنمایی کنید کجا بسازم

:saddd:

:saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
یک ن??ر نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:92::92::glare: :glare:
ر??یق اول این کار را انجام بدهیدا ??ولدر exdata را که داخل ان 2P0001-PS2U10000_00-0000111122223333 وجود داره را در قسمت روت یک ??لش مموری ??ت 32 کپی کنید. توجه داشته باشیدexdataوreActPSN2.24b1 وPS2 Classics Placeholder_R3هر3 باید در روت یک ??لش باشند کلا همه ی عملیات را بر روی یک ??لش انجام دهید وقبل از نصب 3??ایل را در روت ??لش قرار دهید

■حال ??قط ??قط برنامه ی "PS2 Classics Placeholder_R3 تکرار می کنم ??قط "PS2 Classics Placeholder_R3 را به همراهreActPSN2.24b1 را دانلود و در یک ??لش مموری کپی کرده و آن را از منوی Install Package موجود در ص??حه XMB آن دو را بر روی PS3 خود نصب کنید البته ورزن دستگاهت باید بالای4.40 باشه مال من 4.46 هست.

■برای دستگاه خود یک یوزر به نام "aa" بسازید جایی که کنسول را خاموش می کنید زیر اون درست زیر اون برید وروشx بزنید بعد aaرا انتخاب یاحرو??aa وارد کنید بعد دکمه ی استارت را3بار با ??اصله ی زمانی 2 ثانیه بزنید.د

■ حال وار یورز aa شوید و بعد از قسمت Install Package ??قطPS2 Classics Placeholder_R3 و reActPSN2.24b1 را نصب کنید ??قط Classics Placeholder_R3 وreActPSN2.24b1 رانصب کنید و موقع نصب اکه چیزی دادyesرا بزنید کنیدreActPSN2.24b1را جرا کنید ودکمه oدایره را 7 ثانیه نگه دارید بعد از اجرای برنامه کنسول ری استارت می شود.در این قسمت باید وارد یوزر اصلی شوید.(یوزر "aa" را انتخاب نکنید)■ 1-حال وارد مولتی من شوید و دیسکps2 را داخل دستگاه بیندازید بعد از 15 ثانیه روی دیسک بروید و مثلث را بزنید و از انجا ISO را انتخاب کنید و هر چی داد ??قط X ضرب بزنید تا بازی در هارد داخلی نصب شود 2 -بعد از ISO گر??تن از بازی یا همان امیچ گر??تن از بازی در ص??حه ی XMBمولتی من یا همان چیزی که مثل ص??حه ی اصلی سونی هست بروید از انجا RETRO [قدیمی ها]را انتخاب کنید یعنی از سمت راست دومین بعد تو اونجا گزینه اول ری??لش را بزنید تا بازی روی ص??حه بیاید که در اخرین گزینه هست و به رنگ ابی هست بیاید روی اون و بزنید تا عملیات نصب نهایی انجام شود و اجرا شود اگر قصد دارید نام بازی را تغیر دهید روش مثلث بزنید بعد تغیر نامش بدید بعد از نصب بازی اون بازی دوتا میشه که شما باید اونی که جلوش نوشتهClassics اجرا کنید شاید خودش بعد نصب به ص??حه ی XMB صغحه ی اصلی بره اگه نر??ت شما اونی که Classicsدارد را اجرا کنید 3- از ص??حه ی اصلی Classics Placeholder را اجرا کنید تا بازی اجرا بشه بعد کنسول ریستارت میشه و وارد بازی مشه دسته را دوباره روشن کنید و از بازی لذت ببرید 4- تکمیلی ها .............1- نیازی به درست کردن سیو نیست چون این برنامه خودش خودکار برای خودش سیو دارد2- میتوانید این کار را برای بازی های سونی1 هم انجام دهید با این ت??اوت که ان وقت نیازی به هیچ برنامه ندارید یعنی بهPS2 Classics Placeholder_R3 نیازی نیست یک راست از مولتی من وارد بازی میشوید3- بعد از نصب برنامه نام یورزaaتغیر می کند4- بدون دیسک بازیps2 و ps1 را اجرا کنید هر کی میگه این روش جواب نمیده بگه و ??قط یک بار امتحان کنه 5- ps1 هم مثل ps2 باید ISO بشه و رنگ اون سیاه هست ونیازی بهنصب نهایی ندارد

ویرایش شده توسط brose

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

:thumbup: :2lkfck5: :thumbup:

:thumbup:

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز

:2lkfck5:
thumbup.gif

لینک به ارسال
یک یوزر به نام "aa" بسازید میشه راهنمایی کنید کجا بسازم

:saddd:

:saddd::saddd::saddd::saddd::saddd::saddd:

برای دستگاه خود یک یوزر به نام "aa" بسازید جایی که کنسول را خاموش می کنید زیر اون درست زیر اون برید وروشx بزنید بعد aaرا انتخاب یاحرو??aa وارد کنید بعد دکمه ی استارت را3بار با ??اصله ی زمانی 2 ثانیه بزنید.د

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام اقایون بره من 4.30 ermacهست ولی برنامه ارور میده

ویرایش شده توسط kratus7

لینک به ارسال

سلام / ممنون بابت راهنمای / ببخشید میشه بگید برای اجرای بازی دوباره و بازی دیگه باید چکار کرد

لینک به ارسال

درود، ممنون برای آموزش. من از webamn mode برای اجرای بازی ها ps2 است??اده میکنم، خیلی راحتره و دردسری نداره، اما دو مورد پیش میاد ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- وقتی بازی رو اجرا میکنم سیستم کاملا آرومه، حتی تو بازی هم هیچ خبری نیست اما بعد از این که از بازی خارج میشم و به محیط اصلی کنسول برمیگردم یه د??ه صدای ??ن بسیار بالا میره، جوری که واقعا ترسناک میشه. این موضوع ??قط وقتی از بازی خارج میشم ات??اق می??ته.

2- کی??یت بازی ها مثل سالیان قبل که تو کلوپ ها بازی میکردیم نیست، بازی هایی که اون دوران بازه کرده بودم ، چیزی که تو ذهنم مونده کی??یتش خیلی بهتره از حالا بود، نمیدونم مشکل از webman mod هست یا مانتیور. مانیتورم ایسوس 27 اینج ??ولhd هست با پنل IPS که کی??یت ??وق العاده ای داره اما برای بازی های ps2 خیلی ا??تضاحه. خواستم با موبایل عکس بگیرم اما متاس??انه تو عکس اون کی??یت بد مشخص نبود و تو عکس چون کوچک بود خوب نشون میداد اما در واقعیت خیلی خیلی دیگه بده. اگر راه حلی هست ب??رمایید. و این که به نظرتون از این روشی که تو تایپیک آموزش دادین است??اده بشه میتونه ت??اوت داشته باشه؟

با سپاس

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...