رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
میلاد یعقوبی

تاپیک دانلود و قرارگیری Save بازیهای PS3

پست های پیشنهاد شده

چقد؟

نه بابا من بعد از بوت بازی وقتی دیدم هی ماشین میکوبه این ور و اوونور:icon_346[1]: پاکش کردم و امتیازم هیچی نیست...

پس بیخیال.من این همه بازی رو بردم اخرم هیچی.تازه تو اول بازی دیدی ماشین میکوبه اگه بوگاتی ویرون رو میدیدی که دیگه واویلا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
پس بیخیال.من این همه بازی رو بردم اخرم هیچی.تازه تو اول بازی دیدی ماشین میکوبه اگه بوگاتی ویرون رو میدیدی که دیگه واویلا

آخه وقتی یه بازی واسه playstaion move و سیستم ??رمون باشه خیلی عذاب میشه بازی با کنترلر اما واقعا گرا??یکش خوب بود حداقل برای یه بازی racing تو سال 2012 خیلی عالی بود...

لینک به ارسال
آخه وقتی یه بازی واسه playstaion move و سیستم ??رمون باشه خیلی عذاب میشه بازی با کنترلر اما واقعا گرا??یکش خوب بود حداقل برای یه بازی racing تو سال 2012 خیلی عالی بود...

حی??:sa0d::sweat:

لینک به ارسال

اقا كسى سيو rayman legends بازى رو براى بلس داره كه كامل ر??ته باشه و چيز ها رو ازاد كرده باشه ممنون ميشم بدين اگه شد سيو خودتون هم بدين خواهش ميكنم من خيلى حر??ه اى نيستم لط??ا بدين

لینک به ارسال
اقا كسى سيو rayman legends بازى رو براى بلس داره كه كامل ر??ته باشه و چيز ها رو ازاد كرده باشه ممنون ميشم بدين اگه شد سيو خودتون هم بدين خواهش ميكنم من خيلى حر??ه اى نيستم لط??ا بدين

دوست عزیز من بازی رو تا آخر ر??تم ، ??قط back to origins رو تموم نکردم ، می خوای برات بزارم

لینک به ارسال

همه چيز هاشو باز كردى back to origins رو خودم ميرم ميشه يه سه تا عكس از بازى بزارى ( يكى تو heros gallery از اخرين كسى كه ازاد كردى ) يكى ديگه تو اون قسمتى كه level رو نشون ميده ( واخرى از اون ابى كه تا ٧٠٠ هست

لینک به ارسال

برای دانلود سیو کامل بازی Rayman Legends با آیدی BLES01863 روی عکس زیر کلیک کنید!

5554-rayman-jpg

لینک به ارسال

دانلود Save کامل بازی DeadPool با آیدی BLUS31146 ، روی عکس زیر کلیک کنید!

5556-deadpool-jpg

لینک به ارسال

دانلود Save کامل بازی Resident Evil Revelations با آیدی BLES017730 ، روی عکس زیر کلیک کنید!

5558-resident-evil-jpg

لینک به ارسال

دانلود سیو بازی ReadDead Redemption با آیدی BLUS30418 ، روی عکس زیر کلیک کنید!

5560-readdead-jpg

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دانلود سیو بازی Prince Of Persia با آیدی BLUS30214 ، روی عکس زیر کلیک کنید!

5562-pop4-jpg

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

کمک در مشکل بزرگ ps3 سیو های بازی ها

دوستان من اسبو?? 4.50 رو نصب کردم و بعد دستگل ه ریبوت شد و دیدم که تمام سیوهای بازی هام باک شده کمکم کنید ممنون

چطوربرگردانده میشن کمکککککککککک

لینک به ارسال
دوستان من اسبو?? 4.50 رو نصب کردم و بعد دستگل ه ریبوت شد و دیدم که تمام سیوهای بازی هام باک شده کمکم کنید ممنون

با سلام اگه قبلا Backup نگر??ته بودی نمیشه کاری کرد تا جایی که من میدونم !

لینک به ارسال

سلام،

با توجه به ??رمایش mortezatroy عزیز که کاملا درست هست، اگر سیو بازیهای شما Lock شده و غیرقابل است??اده هستن شما میتونی Spoofer که ریختی رو غیر ??عال کنی در مورد SGK 4.46 که میشد اینکار رو کرد،

درصورتیکه تونستی اسپو??ر رو غیر ??عال کنی کنسول رو به مدت 10 دقیقه خاموش کن و یک یوزر جدید برای کنسول بساز و ??علا واردش نشو،

اگر روی کنسول چندتا یوزر ساختی ??علا به هیچ کدوم Login نکن و در همین یوزر بمون.

از ??ایل منیجیر مولتیمن به مسیر زیر برو و ببین سیو بازیها هستن یا نه اگر سیوها رو دیدی از همه یک Copy بگیر و در ??لش Paste کن :

PS3*Root>dev_hdd0>home>00000001>(4-6...?)<savedata

بسته به تعداد یوزر و لوگین بودن عدد 00000001 ??رق میکنه و ممکنه شما در یوزر اولیه سیستم یعنی 00000001 نباشی که برای انجام تغییرات مربوط به اسپو??ر بهتر هست که وارد یوزر اولیه کنسول یعنی همونی که برای بار اول ساخته شده بشی که بهش میگن 00000001.

بعد از کپی گر??تن از محتویات ??ولدر savedata در ??لش،??لش رو از کنسول جدا کن و با وارد شدن به یوزر جدید-??لش رو به پورت سمت راست کنسول وصل کرده-وارد آدرس بالا شو و سیوهای کپی گر??ته رو از قسمت dev_usb000-1-2 (عدد به تعداد usb و شماره پورت کنسول مربوط هست والا در حالت عادی باید عدد usb000 نمایش داده بشه) به ??ولدر savedata در یوزری که تازه ساختی انتقال بده.

این یک روش تضمینی نیست اما شاید برای شما جواب بده،

از طریق XMB هم در صورت شناسایی شدن سیو بازیها میتونی سیوها رو برای یوزر جدید کپی کنی.........:4:

لینک به ارسال

سیو کامل homefront رو کسی داره که تو مولتی پلیر ت??نگاش آزاد شده باشه خیلی دنباالش گشتم پیدا نکردم اگه کسی داره خواهشا بزاره:bored:

لینک به ارسال

احتیاج به کمک در مورد سیو

سلام و خسته نباشید به همه

من میخام سیو خدای جنگ سه و چهار روکه از دستگاه دیگس رو به دستگاه خودم انتقال بدم و ازش است??اده کنم لط??ا به صورت کامل توضیح بدید چون در این زمینه آشنایی ندارم

و میخاستم اگه میشه خواهش کنم از بزرگواران سیو کامل خدای جنگ 3 و 4 رو بزارید که شامل اتمام بازی با درجه سختی veryhard باشه

سپاسگذارم

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید به همه

من میخام سیو خدای جنگ سه و چهار روکه از دستگاه دیگس رو به دستگاه خودم انتقال بدم و ازش است??اده کنم لط??ا به صورت کامل توضیح بدید چون در این زمینه آشنایی ندارم

و میخاستم اگه میشه خواهش کنم از بزرگواران سیو کامل خدای جنگ 3 و 4 رو بزارید که شامل اتمام بازی با درجه سختی veryhard باشه

سپاسگذارم

سلام،

دوست عزیز یک ??لش FAT32 رو به یکی از پورتهای USB کنسول متصل کرده و بعد از شناسایی شدن بوسیله کنسول،به ستون Game (جایی که بازیها رو اجرا میکنی) در XMB (ص??حه اصلی PS3) ر??ته و وارد ??ولدر Saved Data Utility شو،روی عکس بازی مورد نظرت مثلث زذه و گزینه Copy رو انتخاب کن،

از ص??حه ای با یک نوشته به نام Select the destination باز میشه،

که اولین گزینهOnline Storage هست که برای شما کارایی نداره و در صوریتکه ??قط یک یوزر اکانت روی کنسول داشته باشی دومین گزینه اسم کامل ??لش شما هست مثلا برای من به شکل زیر هست :

USB Device Transcend 4GB

Free Space 1582 MB

بعد از شناسایی ??لش برای کپی کردن سیو کا??ی هست که روی اسم ??لشت ضربدر بزنی تا عملیات Copy شروع بشه.

اگر سیو بازی مورد نظر شما ق??ل نداشته باشه یا به اصطلاح Prohibited نشده باشه با ??شردن ضربدر عبارت Copying ظاهر شده و بعد از کپی شدن کامل سیو عبارت Copy completed نمایش داده میشه و بعد از این به راحتی میتونی سوی بازی رو روی هر کنسول دیگه ای که خواستی کپی کنی..........

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سیو کامل بازی assassins creed 4 black flag رو میخواستم برای ps3

آی دی : bless01882

ممنون میشم هر چه سریع تر قرار بدین

لینک به ارسال
سیو کامل بازی assassins creed 4 black flag رو میخواستم برای ps3

آی دی : bless01882

ممنون میشم هر چه سریع تر قرار بدین

اینم سیو کامل بازی ASS Creed IV با ID: Bless01882

SAVEDATA

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)
اینم سیو کامل بازی ASS Creed IV با ID: Bless01882

SAVEDATA

عزیز ممنون که سیو خودتو قرار دادی بی زحمت پرو??ایلت رو هم آپلود کن چون بدون پرو??ایل جواب نداد

ویرایش شده توسط ahmad_final

لینک به ارسال
عزیز ممنون که سیو خودتو قرار دادی بی زحمت پرو??ایلت رو هم آپلود کن چون بدون پرو??ایل جواب نداد

خواهش میکنم دوست عزیز ، اینم پرو??ایل بازی :

BLES01882AC4OPT

لینک به ارسال

سلام ببخشید یه سوال من سیو شما رو تا به جای سیو خودم میزارم بازی نمیشناسه ولی وقتی دوباره سیو خودمو میزام مشکل حل میشه چرا ایم جوره ؟؟ batman هم همین طور بود

لینک به ارسال
سلام ببخشید یه سوال من سیو شما رو تا به جای سیو خودم میزارم بازی نمیشناسه ولی وقتی دوباره سیو خودمو میزام مشکل حل میشه چرا ایم جوره ؟؟ batman هم همین طور بود

Save رو با Profile (تنظیمات ) مخصوص خودش باید بریزین ، شما هم سیو هم پرو??ایل رو بریز تو دستگاه بعد برو تو بازی .

لینک به ارسال
Save رو با Profile (تنظیمات ) مخصوص خودش باید بریزین ، شما هم سیو هم پرو??ایل رو بریز تو دستگاه بعد برو تو بازی .

خب من همین کارو کردم دیگه هم سیو و هم پرو??ایلو ریختم ولی باز نمیشناسه ....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...