رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hoomannnnn

مشکل درنصب far cry 3نسخه black box توروخدا کمک کنید

پست های پیشنهاد شده

من همه ی بازیهارو رو ویندوز 8 نصب کردم مشکلی هم نداشتم ولی این یکی نمیدونم چه مرگشه ولی بازم ممنون که جواب دادی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من یه چک بکن ببین ??ایل درست دانلود شده یا نه چون انگار داره پیام میده یه ??ایلی که باید وجود داشته باشه نیست.

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان ??ایا ISDone.dll رو ریختم تو system32 مشکلم حل شد ??قط بازی کنده.کسی نمیدونه علتش چیه

لینک به ارسال

بستگی به کارت گرا??یک و تنظیمات بازی داره اگره کارت گرا??یکتو اوورکلاک کردی که هیچ اگه نکردی خبر بده بهت بگم چجوری اوورکلاک کنی که بازی راحت تر اجرا شه.

لینک به ارسال

نه اورکلاک نکردم یه چیزایی شنیدم ولی اگه زحمتی نیست یه توضیح کاملی بده.بعد اینکه این اورکلاک ضرری نداره

لینک به ارسال

برنامه sapphire trixx رو دانلود کن بعد برو تو sapphire trixx برو تو تب settings بعد اگر برای گزینه ای تیک داشت همرو وردار بعد برو تب fan control بازده رو به 100% تغییر بده بعد برو تب overclocking عدد های gpu clock و memory clock رو زیاد کن باید به عدد برسی که اگر از اون بالاتر میری کامپیوتر هنگ میکنه باید از اون عدد یه خورده کمتر بزاری.تا زمانی که دمای دستگاهت هم بالای 85 نر??ته امنه بعد از اون بهتره یه خورده عدد ها رو پایینتر بیاری.

اگر مشکلی بود منو در جریان قرار بده

لینک به ارسال

• جدید...