رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

Xbox One توسط مایکروسافت رسما رونمایی شد + مشخصات کامل

پست های پیشنهاد شده

ساعتی قبل مایکروسا??ت در یک کن??رانس کنسول نسل بعد خود را با نام Xbox ONE معر??ی کرد .

که با نمایش خیره کننده خود تماشاگران حاضر را بسیار امیدوار کرد. کنسول جدید که Xbox One نام گذاری شده است قرار است در سال پیش رو در دسترس گیمران قرار گیرد. هم اکنون می توانید مشخصات سخت ا??زار قدرتمند این کنسول را مشاهده ??رمایید.

57836044274523025178.jpg

48214420589495021193.jpg

29684118712440418530.jpg

97928379717517129685.jpg

گزارشات به شرح زیر است:

۸ Core CPU – پردازنده ۸ هسته ای

۸ GB RAM (memory) – حا??ظه ۸ گیگابایتی

۵۰۰ GB Hardrive

Blu-ray player

802.11n Wireless with Wi-Fi Direct

HDMI in/out

USB 3.0

ساختار ۶۴ BIT

پشتیبانی Xbox Live از تکنولوژی Cloud

پشتیبانی کینکت از ??یلم برداری Full HD

طبق گزارشات شرکت مایکروسا??ت در سال اول شاهد عرضه ۱۵ عنوان انحصاری بزرگ خواهیم بود که تعداد ۸ تای آن ها IP جدید خواهد بود که در نوع خود بی نظیر به نظر می رسد.

و همان طور که در اخبار قبلی مشاهده کردید عنوان FORZA MOTORSPORTS 5 نیز معر??ی شد و بعد از آن نیز شاهد رونمایی از عنوان جدید Remedy با نام Quantum Break بودیم.

ویدیو رونمایی از کنسول XBOX ONE

دانلود HD

دانلود Full HD

ویرایش شده توسط Masoud

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام..مگه قرار نبود xbox 720 معر??ی بشه؟؟؟ پس این چیه که نوشتید xbox one?????:huh:

لینک به ارسال
سلام..مگه قرار نبود xbox 720 معر??ی بشه؟؟؟ پس این چیه که نوشتید xbox one?????:huh:

کنسول جدید رو Xbox One گذاشتن اسمش رو

لینک به ارسال

??کر نمیکنم ایکس باکس شانسی داشته باشه در مقابل ps4

لینک به ارسال

کم دسته کنسول زمخت بود زمخت تر هم کردنش

لینک به ارسال
اره واقعا قشنگ ترین و راحت ترین دسته ??قط واسه پلی استیشنه

یکی از ویژگی های بارز سونی اینه که همیشه به جزئیات خیلی اهمیت میده .

لینک به ارسال

در ژاپن هم مثل غرب استقبال خوبی از xbox one نشده و این یعنی ??اجعه

لینک به ارسال

هیچی پی سی نمیشه این از پی سی من خیلی ضعی??تره نسل بعدش هم ??کر نکنم به core i7 3770 k برسه :cancan:

لینک به ارسال

شمایی که کنسول ندارید عقده ای شدید . :lol: اصلا پی سی که به درد بازی نمیخوره. پی سی شما و همه ی پی سی ها باید در مقابل xbox one زانو بزنن چه برسه به ps4 . در مقابل ps4 که دیگه باید سر تعظیم ??رود بیارن . شما برو از هر کی می خوای بپرس اصلا از خود مخترع کامپیوتر بپرس که پی سی به درد بازی می خوره یا نه . پی سی رو برای کار با نرم ا??زار وچیزای دیگه ساختن .:thumbup:

لینک به ارسال

اگه PC نبود با چی میخواستن بازی بسازن واسه عشقت Xbox . کنسول ها می آیند و می روند ، این PC کبیر هست که همچنان باقیست . معمولا هر کی از هر چی خوشش بیاد میگه اون بهترینه . اینو همه میدونن که هیچ کنسول بازی ای به قدرتمندی PC نیومده و نخواهد آمد . من هم با Xbox360 کار کردم و هم با PS3 هیچ کدوم تو زمان خودشون به قدرت PC نمیرسیدن . نسل جدید هم بیاد حتما هر دوش رو تست میکنم و همین الان که مشخصات سیتمشونو دیدم با قدرت میگم که PC چند برابر قویتره از نسل جدیده . اینم که میبینین بعضی بازی ها رو PC کمی ضعی?? عمل میکنن و مشکل ا??ت ??ریم و دیر لود شدن تکسچردارن هم بخاطره بد پورت شدن توسط گروه سازنده هستش و هم مشکل نرم ا??زاری ( ویندوز یا آپدیت نبودن درایورها یا نصب نبودن نرم ا??زارهای مورد نیاز بازیها ) و بزرگترین مشکل ( مچ یا هماهگ نبودن سخت ا??زارها با هم دیگست ) اونی که اسمبل میکنه یاد نداره چه قطعاتی رو انتخاب کنه .

اگه بخوایم صادقانه قضاوت کنیم معلوم میشه PC قویتره و شما که کنسول دارید عقده ای بازی در میارین نه PC بازها . اینم همه میدونن بزرگترین گیمرها PC باز هستن . :thumbsup:

لینک به ارسال

باید ??یلم رو ببینم بعدش شاید نظر دادم:mellow:

لینک به ارسال
شمایی که کنسول ندارید عقده ای شدید . :lol: اصلا پی سی که به درد بازی نمیخوره. پی سی شما و همه ی پی سی ها باید در مقابل xbox one زانو بزنن چه برسه به ps4 . در مقابل ps4 که دیگه باید سر تعظیم ??رود بیارن . شما برو از هر کی می خوای بپرس اصلا از خود مخترع کامپیوتر بپرس که پی سی به درد بازی می خوره یا نه . پی سی رو برای کار با نرم ا??زار وچیزای دیگه ساختن .:thumbup:

اول این که مودب باش عقده ای خودتی.

در ضمن خودم هم ps3 دارم هم وی یو هیچ کدومشون تا 10000000000000 دیگه به pc نمیرسن شما داری گرا??یک و cpu کنسول رو با pc مقایسه میکنی؟؟؟؟:76:

لینک به ارسال
اگه PC نبود با چی میخواستن بازی بسازن واسه عشقت Xbox . کنسول ها می آیند و می روند ، این PC کبیر هست که همچنان باقیست . معمولا هر کی از هر چی خوشش بیاد میگه اون بهترینه . اینو همه میدونن که هیچ کنسول بازی ای به قدرتمندی PC نیومده و نخواهد آمد . من هم با Xbox360 کار کردم و هم با PS3 هیچ کدوم تو زمان خودشون به قدرت PC نمیرسیدن . نسل جدید هم بیاد حتما هر دوش رو تست میکنم و همین الان که مشخصات سیتمشونو دیدم با قدرت میگم که PC چند برابر قویتره از نسل جدیده . اینم که میبینین بعضی بازی ها رو PC کمی ضعی?? عمل میکنن و مشکل ا??ت ??ریم و دیر لود شدن تکسچردارن هم بخاطره بد پورت شدن توسط گروه سازنده هستش و هم مشکل نرم ا??زاری ( ویندوز یا آپدیت نبودن درایورها یا نصب نبودن نرم ا??زارهای مورد نیاز بازیها ) و بزرگترین مشکل ( مچ یا هماهگ نبودن سخت ا??زارها با هم دیگست ) اونی که اسمبل میکنه یاد نداره چه قطعاتی رو انتخاب کنه .

اگه بخوایم صادقانه قضاوت کنیم معلوم میشه PC قویتره و شما که کنسول دارید عقده ای بازی در میارین نه PC بازها . اینم همه میدونن بزرگترین گیمرها PC باز هستن . :thumbsup:

باو دمت گرم کل حر?? منو به سادگی گ??تی کاملا درسته و من با شما هم عقیده ام

لینک به ارسال

ولی هیچ کنسولی به ps4 نمیرسه

لینک به ارسال
ولی هیچ کنسولی به ps4 نمیرسه

به نظر میاد این بار سونی برنده شده با توجه به مشخصات سخت ا??زاریه جالبش ولی من هنوز اعتقاد دارم ایکس باکس تو ایالات متحده بیشتر از پی اس 4 می??روشه

لینک به ارسال
به نظر میاد این بار سونی برنده شده با توجه به مشخصات سخت ا??زاریه جالبش ولی من هنوز اعتقاد دارم ایکس باکس تو ایالات متحده بیشتر از پی اس 4 می??روشه

اگه بخوام بحث ??روش رو وسط بکشم که هیچ ادمی نمیتونه بگه ps4 و xbox همیشه بیش تر خواهد بود ??روشش بیش تر به خاطر کینکت :thumbup:ولی مایکرو هم بی کار نشسته و بهت قول میدم یه چیزایی تو سرش هست

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اولین پلی استیشن که پلی استیشن وان بود تنها 32 مگ رم یا همون مموری داشت در حالی که همون موقع رمهای 128 خیلی عادی بود برای پی سی!!!

عزیزم تو هنوز نمیدونی سی پی یو های حال حاضر اینتل برای پی سی از ??ناوری 22 نانومتری همراه با ترانزیستورهای سه بعدی است??اده میکنن !!!!

در ضمن سی پی یو های هر دو کنسول نسل جدید از کمپانی AMD هست که حتی قویترین سی پی یو AMD که واسه پی سی ساخته شده هم در مقابل سی پی یو های قدرتمند اینتل به زانو در میاد که هیچ با اختلا?? وحشتناک تو بنچ مارک ها شکست میخوره !!!

??کر کنم چیزی راجب کارت های گرا??یک رایانه هم نمیدونی چه برسه به SLI و crossfire

پیشنهاد من اینه یک بازی رو روی رزلوشن ??راتر از full hd و بصورت 3D بازی کنی تا متوجه شی قدرت پی سی چجوریه

در ضمن قیمت یک سی پی یو مخصوص گیم کامپیوتر به تنهائی از خود ایکس باکس و تمام متعلقات درون کارتونش هم بیشتره:gigglesmile:

??کر کنم تو بازی های رایانه ای هیچی هم از details و draw distance هم نمیدونی دیگه ??یزیکس ان ویدیا که بماند :619379pjx9hv71jb:

به قول داداشم تو باید یه ماشین باشه تو ایکس باکس و غان غان کنی و بگی من بازی بازم :76:

ایکس باکس رو نمیدونم اما پلی استیشن اختصاصی های خوبی داره که قابل تحسینن اما ??قط یک آدم نا آگاه میگه کنسول از پی سی قوی تره:gigglesmile:

مقایسه پس سی با کنسول مثل مقایسه جنگنده های جت با هواپیماهای ملخ دار هست که این نوع مقایسه ها از اساس و پایه مشکل داره و خنده داره

تا اینجا هم که پلی استیشن جدید به ایکس باکس غلبه کرده با توجه به اون سیستم عجیب و غریب رمی که ایکس باکس داره و گرا??یک پائین ترش

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال
اولین پلی استیشن که پلی استیشن وان بود تنها 32 مگ رم یا همون مموری داشت در حالی که همون موقع رمهای 128 خیلی عادی بود برای پی سی!!!

عزیزم تو هنوز نمیدونی سی پی یو های حال حاضر اینتل برای پی سی از ??ناوری 22 نانومتری همراه با ترانزیستورهای سه بعدی است??اده میکنن !!!!

در ضمن سی پی یو های هر دو کنسول نسل جدید از کمپانی AMD هست که حتی قویترین سی پی یو AMD که واسه پی سی ساخته شده هم در مقابل سی پی یو های قدرتمند اینتل به زانو در میاد که هیچ با اختلا?? وحشتناک تو بنچ مارک ها شکست میخوره !!!

??کر کنم چیزی راجب کارت های گرا??یک رایانه هم نمیدونی چه برسه به SLI و crossfire

پیشنهاد من اینه یک بازی رو روی رزلوشن ??راتر از full hd و بصورت 3D بازی کنی تا متوجه شی قدرت پی سی چجوریه

در ضمن قیمت یک سی پی یو مخصوص گیم کامپیوتر به تنهائی از خود ایکس باکس و تمام متعلقات درون کارتونش هم بیشتره:gigglesmile:

??کر کنم تو بازی های رایانه ای هیچی هم از details و draw distance هم نمیدونی دیگه ??یزیکس ان ویدیا که بماند :619379pjx9hv71jb:

به قول داداشم تو باید یه ماشین باشه تو ایکس باکس و غان غان کنی و بگی من بازی بازم :76:

ایکس باکس رو نمیدونم اما پلی استیشن اختصاصی های خوبی داره که قابل تحسینن اما ??قط یک آدم نا آگاه میگه کنسول از پی سی قوی تره:gigglesmile:

مقایسه پس سی با کنسول مثل مقایسه جنگنده های جت با هواپیماهای ملخ دار هست که این نوع مقایسه ها از اساس و پایه مشکل داره و خنده داره

تا اینجا هم که پلی استیشن جدید به ایکس باکس غلبه کرده با توجه به اون سیستم عجیب و غریب رمی که ایکس باکس داره و گرا??یک پائین ترش

این جملت خیلی قشنگ بود:

در حال حاضر ایکس باکس هیچ شانسی برای رقابت با ps4 نداره ولی از قدیم گ??تن جوجه رو اخر پاییز میشمارن.مایکرو هم زرنگه یه کارایی میکنه که حتی اد دلش نمیخواد ایکس باکس بگیره مجبور بشه بگیره مثالش هم تابلو هست.

لینک به ارسال

در ضمن سی پی یو های هر دو کنسول نسل جدید از کمپانی AMD هست که حتی قویترین سی پی یو amd که واسه پی سی ساخته شده هم در مقابل سی پی یو های قدرتمند اینتل به زانو در میان که هیچ با اختلا?? وحشتناک تو بنچ مارک ها شکست میخوره !!!

تا اینجا هم که پلی استیشن جدید به ایکس باکس علبه کرده با توجه به اون سیستم عجیب و غریب رمی که ایکس باکس داره و گرا??یک پائین ترش

لینک به ارسال
این جملت خیلی قشنگ بود:

در حال حاضر ایکس باکس هیچ شانسی برای رقابت با ps4 نداره ولی از قدیم گ??تن جوجه رو اخر پاییز میشمارن.مایکرو هم زرنگه یه کارایی میکنه که حتی اد دلش نمیخواد ایکس باکس بگیره مجبور بشه بگیره مثالش هم تابلو هست.

منم چون ار این حر??ش خوشم اومد نوشتم دقیقأ جملشو

??قط :blink: نمیدونم چرا جوابم به اون دوبار کپی شده دومیشم هر کاری میکنم پاک نمیشه ??کر کنم پی سیم میخواسته تاکید کنه رو حر??ش:gigglesmile:

لینک به ارسال
منم چون ار این حر??ش خوشم اومد نوشتم دقیقأ جملشو

??قط :blink: نمیدونم چرا جوابم به اون دوبار کپی شده دومیشم هر کاری میکنم پاک نمیشه ??کر کنم پی سیم میخواسته تاکید کنه رو حر??ش:gigglesmile:

من که دارم میبینم 1 باره دومی چیه؟

لینک به ارسال

یه بار ویرایش کردم پستم رو چون غلط املائی داشت.... " غلبه رو نوشته بودم علبه"

اما نه تنها ویرایش نشده بلکه دوباره هم چاپ شده :gigglesmile: خالا هر کاری میکنم پست تکراری پاک نمیشه :blink:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...