رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

معرفی xbox one به سود ps4 تمام شد !

پست های پیشنهاد شده

من که با کیبورد اصلا نمیتونم بازی کنم :hd:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ولی من خیلی عالی میتونم

چون با pc بازی کردی من اصلا تا حالا با pc بازی نکردم

لینک به ارسال

من از اول با play station بزرگ شدم :wi.nk:

با pc هم بازی زیاد کردم قبل اینکه سونی داشته باشم

اما بازی کردن باهاش اطلا حال نمیده

سونی دسته هاش واقعا راحته

لینک به ارسال
این که اره ولی من با دسته ps3 با کامپیوتر بازی می کنم

خوب پس اینو از اول می گ??تی :88:

لینک به ارسال
خوب نگ??تی بگم:balloony:

من ??کر کردم با کیبورد بازی میکنی :hd:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

عـــــاقــــــــا شما چطور با اون آنالوگ ها توی اکشن اول شخص ها نشانه میگیرین؟؟؟؟؟

موس راحت تر نیست عــــــایــــــــــــا؟؟؟؟؟!!!!

لینک به ارسال
عـــــاقــــــــا شما چطور با اون آنالوگ ها توی اکشن اول شخص ها نشانه میگیرین؟؟؟؟؟

موس راحت تر نیست عــــــایــــــــــــا؟؟؟؟؟!!!!

.

واشه من که خیلی آسونه چون عادت کردم بر عکس با کیبورد نمیتونم بازی کنم

لینک به ارسال

ت??اوت پلی استیشن 4 با ایکس باکس

بله من خودم هم این رو می دونم که همه میگن ps4 از pc های امروزی قوی تره

اما دقت کنید از کامپوتر های امروزی قوی تره

همون طور که گ??تم کامپیوتر پیشر??ت روز ا??زون داره

ضمناَ من خودم از طر??دارای دو آتیشه play staion هستم ولی این موضوع رو نمیشه کتمان کرد

این پست رو شانسی بعد مدتها دیدم :))

من واقعأ متأس?? شدم از این همه پائین بودن اطلاعات شما دربارۀ سخت ا??زار رایانه

حتی یک کامپیوتر مخصوص گیم در سال 2011 به مراتب قوی تر از ps4 خواهد بود اصلأ شک نکنید تو این قضیه

حالا مشخصات سیستم خودم رو مینویسم که در سال 2012 خریدم و همینطور که میدونین ps4 برای سال 2013 هست

حالا سیستم من رو با این پی اس 4 مقایشه کنین ببینین در حد که نه نص?? نص?? قدرت پی سی من هست :))

cpu intel core i7 3770 type k

mb p8z77 v deluxe chipset Z77

memory ya ram 16GB corsair 2000

graphic 4x gtx 690 nvidia SLI

hard western digital black 1tra 65mg buffer

البته قبلا من 4 تا کارت گرا??یک 550 دی سی تاپ داشتم که اورکلاک کارخونه بود که همون هم از پی اس ??ور به مراتب قویتره

حالا بگین باز پی اس ??ور قوی تره

یکم اطلاعاتتونو دربارۀ سخت ا??زار زیاد کنین دوستان گرامی

این کامنتاتون آدمو به خنده میندازه

حتی زمانی که پلی استیشن 1 یا همون PSX در سال 1998 وارد بازار شد پی سی ها پنتیوم 3 بودن که ده ها برابر قوی تر از پلی استیشن یک بود

هیچ وقت بوگاتی رو با سایپا مقایسه نکنین عزیزان

البته تنها نکتۀ مثبت پلی استیشن همین انقلابی بود که در بازی های رایانه ای با ورود PSX ایجاد کرد و بازی رو تبدیل کرد به سه بعدی

البته من هنوز پلی استیشن 1 ام رو هم دارم با بیش از 1000 تا بازی و سی دی های بازیش که همه سی دی های اصلی هستن و دستگاهمم سالمه اما دیگه ازش است??اده نمیکنم

واسه اینکه ناراحت نشین میگم من قبول دارم ایکس باکس باید در برابر پلی استیشن زانو بزنه اما دوتاشون باهم هم به قدرت پی سی نمیرسن :treeswing:

لینک به ارسال

دربارۀ سیستم

هر کی کیس خوب می خواد بگیره با این قابلیت ها بگیره تا 10 سال دیگه هم بازی بیاد میتونه اجرا کنه:

cpu intel core i7 2700k box

main board elite group p67h2-a2

2 تا رم:geil 8gb ddr3 1333 corsa

vga xfx r7870 2gb ddr5

dvd-rw asus sata box

power trust 630w eps860

hard toshiba 1 tb

case raid-max sagitta

mouse jizz g3000

keyboard perfect 8000bb

چه طوره قابلیت هاش؟:wi.nk:

عزیزم متأس??انه بهت انداختن

سی پی یو شما گرچه خیلی قدرتمنده اما از نسل سندی بریج هست که یک نسل از سی پی یو من که آیوی بریج هست عقبتره و مصر?? برق بالاتر گرمای بیشتر و کارائی کمتری داره در ضمن از ??ناوری 32 نانومتری در ترانزیستور است??اده میکنه در حالی که برای من 22 نانومتری هست و هر چه ترانزیستور کوچیکتر باشه بهتره. و همچنین ترانزیستورهای سی پی یو های آیوی بریج از ??ناوری ترانزیستور سه بعدی است??اده میکنن در حالی که نسل قبلی یا همون سندی بریج این قابلیت رو نداره و همچنین گرا??یک مجتمع آیوی بریج 4000HD هست در خالی که واسه شما 2000HD هست و این یعنی V-sync ضعی??تر

د??عۀ بعدی که خواستی سیستم بخری با یه متخصص سخت ا??زار مشورت کن ;):tongue:

سی پی یوت خوبه ??وق العادس برای بازی اما حتی مدل i5 آیوی بریچ از i7 سندی بریچ قوی تره

my cpu core i7 3770 k

لینک به ارسال
این پست رو شانسی بعد مدتها دیدم :))

من واقعأ متأس?? شدم از این همه پائین بودن اطلاعات شما دربارۀ سخت ا??زار رایانه

حتی یک کامپیوتر مخصوص گیم در سال 2011 به مراتب قوی تر از ps4 خواهد بود اصلأ شک نکنید تو این قضیه

حالا مشخصات سیستم خودم رو مینویسم که در سال 2012 خریدم و همینطور که میدونین ps4 برای سال 2013 هست

حالا سیستم من رو با این پی اس 4 مقایشه کنین ببینین در حد که نه نص?? نص?? قدرت پی سی من هست :))

cpu intel core i7 3770 type k

mb p8z77 v deluxe chipset Z77

memory ya ram 16GB corsair 2000

graphic 4x gtx 690 nvidia SLI

hard western digital black 1tra 65mg buffer

البته قبلا من 4 تا کارت گرا??یک 550 دی سی تاپ داشتم که اورکلاک کارخونه بود که همون هم از پی اس ??ور به مراتب قویتره

حالا بگین باز پی اس ??ور قوی تره

یکم اطلاعاتتونو دربارۀ سخت ا??زار زیاد کنین دوستان گرامی

این کامنتاتون آدمو به خنده میندازه

حتی زمانی که پلی استیشن 1 یا همون PSX در سال 1998 وارد بازار شد پی سی ها پنتیوم 3 بودن که ده ها برابر قوی تر از پلی استیشن یک بود

هیچ وقت بوگاتی رو با سایپا مقایسه نکنین عزیزان

البته تنها نکتۀ مثبت پلی استیشن همین انقلابی بود که در بازی های رایانه ای با ورود PSX ایجاد کرد و بازی رو تبدیل کرد به سه بعدی

البته من هنوز پلی استیشن 1 ام رو هم دارم با بیش از 1000 تا بازی و سی دی های بازیش که همه سی دی های اصلی هستن و دستگاهمم سالمه اما دیگه ازش است??اده نمیکنم

واسه اینکه ناراحت نشین میگم من قبول دارم ایکس باکس باید در برابر پلی استیشن زانو بزنه اما دوتاشون باهم هم به قدرت پی سی نمیرسن :treeswing:

دوست عزیز شما برو یه چند تا پست قبل تر رو بخون بعد بیا پست بزار

من در جواب دوستان گ??تم اون حر?? رو

لینک به ارسال

جملۀ خودت : ((بله من خودم هم این رو می دونم که همه میگن ps4 از pc های امروزی قوی تره

اما دقت کنید از

کامپوتر های امروزی قوی تره))

این جملۀ بالا جملۀ خودته دیگه !!:tongue:

من راحت و با اطمینان کامل میگم یک پی سی گیم که حتی یک سال قبل از از این گ??تۀ شما بسته شده باشه به مراتب قوی تر از پلی استیشن 4 میتونه باشه و هست

جملۀ خودتو و قبول کن

اطلاعاتت در مورد سخت ا??زار پی سی کمه :2ag99q0:

البته منم مثل خودت طر??دار پلی استیشن بودم و هستم ولی پی سی قوی تر بوده هست و خواهد بود

اصلا همۀ بازی ها دارن توی کامپیوتر ساخته میشن بعد چجوری کنسول قوی تره :treeswing:

لینک به ارسال

جملۀ خودت : ((بله من خودم هم این رو می دونم که همه میگن ps4 از pc های امروزی قوی تره

اما دقت کنید از

کامپوتر های امروزی قوی تره))

این جملۀ بالا جملۀ خودته دیگه !!:tongue:

من راحت و با اطمینان کامل میگم یک پی سی گیم که حتی یک سال قبل از از این گ??تۀ شما بسته شده باشه به مراتب قوی تر از پلی استیشن 4 میتونه باشه و هست

جملۀ خودتو و قبول کن

اطلاعاتت در مورد سخت ا??زار پی سی کمه :2ag99q0:

البته منم مثل خودت طر??دار پلی استیشن بودم و هستم ولی پی سی قوی تر بوده هست و خواهد بود

اصلا همۀ بازی ها دارن توی کامپیوتر ساخته میشن بعد چجوری کنسول قوی تره :treeswing:

دوست خوبم من خودم هم میدونم pc قوی تره تو یه دونه از پست هام هم گ??تم :treeswing:

یکم به جمله ای که گ??تم بیشتر دقت کن :icon_346[1]:

لینک به ارسال

حالا ولش کن دیگه سوتی دادی تموم شد ر??ت من ندیده می گیرم :2ag99q0:

لینک به ارسال
حالا ولش کن دیگه سوتی دادی تموم شد ر??ت من ندیده می گیرم :2ag99q0:

همون بی خیال شیم بهتره :icon_346[1]:

لینک به ارسال

به نظر من که بازم ps4 قویتره هم از کامپیوتر شما وهم از بقیه کامپیوتر ها . تازه هر موقع شما ر??تی بازی های THE LAST OF US,GOD OF WAR 3,UNCHARTED 3 Zرو با امولاتر روی پی سی بازی کردی به ما هم خبر بده .شما هیچ وقت نمی تونی با امولاتر بازی کنی . همشون خرابن .تازه اونایی که میگن با دسته ی PS3 با کامپیوتر بازی میکنن بدونن که دارن از یکی از وسایل اصلی ps3 است??اده میکنن که در اصل کامپیوتر ??اقد آن است .

لینک به ارسال

عزیزم این تاپیک قدیمی شده بالا کشیدن تاپیک های قدیمی خلا?? مقرراته

در ضمن دیگه تو این تاریخ و زمان همه میدونن مشخصات سخت ا??زاری ps4 و xbox one رو!!!! و هر دو در برابر کامپیوترهائی که میتونن بازی ها رو روی رزلوشن ??راتر از FULL HD پخش کنن حر??ی واسه گ??تن ندارن چه برسه به کنسول های نسل قبلی که حتی 2 گیگ هم رم نداشتن. خوشبختانه کامپیوتر علاوه بر موس و کیبرد هم کنترلر xbox و هم ps رو پشتیبانی میکنه

درضمن اون کنترلر قدیمی کامپیوتر هم که شبیه پلی استیشن بود که دیگه تو بازی های جدید ??اقد ارزش هست و اصلأ حذ?? شده هم باز دکمه هاش با 123456789 10 11 12 نام گذاری میشد نه مربع دایره مثلث!!

بهت پیشنهاد میکنم یه بار یک بازی رو روی رزلوشن ??راتر از full hd بازی کنی تا ببینی بعد از اون بازی با کنسول چقدر سخت و عذاب آور میشه واست:gigglesmile:

بازی با امیولاتور هم شدنیه ??قط باید مدام سیو کنی که اگه ارور داد به مشکل نخوری یکم اگه تو اینترنت بگردی پیدا میکنی ??قط چند تا برنامه و دی ال ال اضا??ه هم باید دانلود کنی با یه سری دستور و.... میتونی بازیشون کنی. من حتی بازی های بعضی کنسول ها رو تو گوشی نوکیا سیمبین هم بازی کردم چه برسه پی سی:619379pjx9hv71jb:

لینک به ارسال
عزیزم این تاپیک قدیمی شده بالا کشیدن تاپیک های قدیمی خلا?? مقرراته

در ضمن دیگه تو این تاریخ و زمان همه میدونن مشخصات سخت ا??زاری ps4 و xbox one رو!!!! و هر دو در برابر کامپیوترهائی که میتونن بازی ها رو روی رزلوشن ??راتر از FULL HD پخش کنن حر??ی واسه گ??تن ندارن چه برسه به کنسول های نسل قبلی که حتی 2 گیگ هم رم نداشتن. خوشبختانه کامپیوتر علاوه بر موس و کیبرد هم کنترلر xbox و هم ps رو پشتیبانی میکنه

درضمن اون کنترلر قدیمی کامپیوتر هم که شبیه پلی استیشن بود که دیگه تو بازی های جدید ??اقد ارزش هست و اصلأ حذ?? شده هم باز دکمه هاش با 123456789 10 11 12 نام گذاری میشد نه مربع دایره مثلث!!

بهت پیشنهاد میکنم یه بار یک بازی رو روی رزلوشن ??راتر از full hd بازی کنی تا ببینی بعد از اون بازی با کنسول چقدر سخت و عذاب آور میشه واست:gigglesmile:

بازی با امیولاتور هم شدنیه ??قط باید مدام سیو کنی که اگه ارور داد به مشکل نخوری یکم اگه تو اینترنت بگردی پیدا میکنی ??قط چند تا برنامه و دی ال ال اضا??ه هم باید دانلود کنی با یه سری دستور و.... میتونی بازیشون کنی. من حتی بازی های بعضی کنسول ها رو تو گوشی نوکیا سیمبین هم بازی کردم چه برسه پی سی:619379pjx9hv71jb:

دقیقا همین طوره اون شخصی که میاد بدون ??کر این حر??ا رو میزنه چون pc ندیده اینا رو میگه:blink:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...