رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
PoOrYa

ندانستن معنی wc

پست های پیشنهاد شده

در آن دوراني که به توالت هاي عمومي در شرق اطمينان کمتري وجود داشت، خانمي انگليسي در تدارک س??ري به هندوستان بود. مهمانخانه کوچکي را که متعلق به مدير مدرسه محلي بود در نظر گر??ت و اتاقي در آن رزرو کرد. چون نگران بود که آيا در مهمانخانه توالت وجود دارد يا خير؟ در نامه اي به مدير مدرسه سؤال کرد که آيا در مهمانخانه مورد نظر WC وجود دارد يا خير؟

مدير مدرسه تسلط کاملي به زبان انگليسي نداشت، نزد کشيش محلي ر??ت و پرسيد که WC به چه معني است؟ کشيش هم تا آن زمان نشنيده بود. دو ن??ري همت گماشتند تا معاني احتمالي اين دو حر?? را بيابند و نهايتاً به اين نتيجه رسيدند که خانم مزبور طالب Wayside Chapel است. (کليسايي کوچک در کنار جاده) که بداند آيا کليسايي کنار جاده، نزديک مهمانخانه وجود دارد يا خير؟

آنها ابداً به ذهنشان خطور نکرد که اين دو حر?? ممکن است به معني توالت باشد.

مدير مدرسه در جواب خانم نامه*اي نوشت. متن نامه به شرح زير است:

خانم عزيز در کمال مسرت به اطلاع شما مي رسانم که در 9 مايلي مهمانخانه يک WC وجود دارد که در ميان بيشه*اي از درختان کاج قرار گر??ته و اطرا?? آن را چشم*اندازي زيبا ??را گر??ته است. اين WC گنجايش 229 ن??ر را دارد و روزهاي يکشنبه و پنجشنبه باز است. چون انتظار مي*رود ا??راد بسياري در ماه هاي تابستان به اينجا بيايند، توصيه مي*کنم زودتر تشري?? بياوريد.

اما، در اين WC ??ضاي ايستاده هم زياد وجود دارد. اين وضعيت مطلوبي نيست بخصوص اگر عادت داشته باشيد مرتباً به آنجا برويد. شايد براي شما جالب باشد که بدانيد دختر من در WC ازدواج کرد و در آنجا بود که با شوهرش ملاقات کرد. واقعه بسيار عالي و جالبي بود. در هر محل نشستن ده ن??ر نشسته بودند. مشاهده سيماي آنها و شادماني آشکار آنها بسيار دلپذير بود. از هر زاويه مي*توان عکس گر??ت. متأس??انه همسرم بيمار شده و اخيراً نتوانسته است به آنجا برود. تقريباً يک سال از آخرين مرتبه*اي که ر??ته مي*گذرد که البته براي او بسيار دردناک است.

البته مسرور خواهيد شد که بدانيد بسياري از مردم ناهارشان را با خودشان مي*آورند و تمام روز را آنجا مي*گذرانند که برايشان بسيار دلپذير است. ديگران ترجيح مي*دهند قبل از وقت بيايند و تا آخرين لحظه هم بمانند. به آن بانوي محترم توصيه مي*کنم روزهاي پنجشنبه به آنجا برويد زيرا نوازنده ا??رگ نيز مي*آيد و همراهي مي*کند.

جديدترين چيزي که ا??زوده شده ناقوسي است که هر وقت کسي وارد مي*شود زنگ مي*زند. بازاري هم در آنجا داريم که نشيمن گاه مخملي براي همه ??راهم مي*کند چون بسياري بر اين باورند که مدتهاست چنين چيزي لازم بوده است. چشم به راهم که شما را تا آنجا همراهي کنم و شما را در جايي قرار دهم که همه بتوانند شما را ببينند. :icon_346[1]:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...