رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Milad

تاپیک مخصوص بازی Grid 2

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به گ??ت و گو و رسیدگی به مشکلات بازی Grid 2 پرداخته می شود !

از تمامی علاقه مندان دعوت میشود تا با شرکت در مباحث دیگر کاربران را از اطلاعات م??ید خود بهره مند سازند (:

:hd:لط??آ از ارسال پستهای اسپم خودداری کنید !

:hd: تبلیغات اکیدا ممنوع !

حداقل سیستم مورد نیاز :

Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400

Memory: 2 GB RAM

Hard Disk Space: 15 GB HD space

Video Card: Intel HD Graphics 3000 / AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600

DirectX®: 11

Sound: Direct X compatible soundcard

Additional: Broadband Internet connection

Additional Supported Graphics Cards: Intel HD Graphics 3000, Intel HD Graphics 4000, Intel Graphics 5200. AMD Radeon HD2600 or higher, HD3650 or higher, HD4550 or higher, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series. NVIDIA GeForce 8600 or higher, 9500 or higher, GTX220 or higher, GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series: AMD Fusion A8 or higher

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 bit

Processor: Intel Core i7/AMD Bulldozer

Memory: 4 GB RAM

Hard Disk Space: 15 GB HD space

Video Card: Intel Graphics 5200 / AMD HD6000 Series / Nvidia GTX500 Series minimum 1GB RAM

DirectX®: 11

Sound: Direct X compatible soundcard

Additional: Broadband Internet connection

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارور

با عرض سلام من بازی رو نصب کردم ارور می ده XINPUT1_3.dll is missing from your computer.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستانی که نسخه Unlocked و دانلود کردن و بازی اجرا نمیشه اول ??ایل پیوست دانلود کنن اگه درست نشد کرک شماره 2 دانلود کنند .

ویرایش شده توسط ___HeLLBoY___

لینک به ارسال
مشکلت اینه که یکی از ران تایم ها مانند ویژوال سی++ و نت ??ریم ورک و دایرکت ایکس و ... نصب نیست

خیلی ممنون از راهنماییتون.

بله درست می گید .

البته تو dxdiag که می زدم directx 11 رو داشتم ولی تو اینترنت که سرچ کردم گ??ته شده بود که یه بار دیگه directx رو نصب کنید.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

نمیشه با Direct X 10 بازی کرد؟؟؟ :-((

لینک به ارسال

سلام

توی مشخصات کارت هایی رو که معر??ی کرده بعضی هاشون Directx 10 هستن ولی مطمئنن برای کی??یت بهتر با دایر ایکس11 بازی کنید بهتره.

من کارتم دایر ایکس 11 نمی تونم قطعا بگم که رو 10 هم جواب می ده یا نه

دوستان تست کنن خبرش رو بده.

بازیشم مالی نیست (به نظر من)

لینک به ارسال
سلام

توی مشخصات کارت هایی رو که معر??ی کرده بعضی هاشون Directx 10 هستن ولی مطمئنن برای کی??یت بهتر با دایر ایکس11 بازی کنید بهتره.

من کارتم دایر ایکس 11 نمی تونم قطعا بگم که رو 10 هم جواب می ده یا نه

دوستان تست کنن خبرش رو بده.

بازیشم مالی نیست (به نظر من)

رو گرا??یک های پایین تر هم اجرا میشه مشکلی نداره

لینک به ارسال
??قط یه چیزی تا اون جا که من اطلاه دارم چیزی به نام دایرکت ایکس 11 وجود نداره اخریش 9 هست

دایرکت ایکس 10 روی ویندوز ویستا و 11 رو سون به صورت نرم ا??زاری گنجانده شده به صورت نصبی آخرش 9 هست

لینک به ارسال

من هم حوندم میگن directx 9 بیشتر نداریم ولی دلیل این عکس رو می تونید توضیح بدید؟[ATTACH=CONFIG]3335[/ATTACH]

لینک به ارسال

پس ما الکی به گرا??یک 700 هزار تومن پول دادیم.دایر اکیس یازده رو باید کارت گرا??یک ساپورت کنه .مثال بارزش کرایسیس 3 هست که روی کارت های دایر 10 اجرا نمی شه.

لینک به ارسال

دوستان من blackbox رو نصب کردم ولی چواب نمیده ایکون بازی رو که اجرا میکنم اجرا میشه grid2 رو نشون میده و میپره بیرون از نظر سیستم هم مشکل ندارم

لینک به ارسال
من هم حوندم میگن directx 9 بیشتر نداریم ولی دلیل این عکس رو می تونید توضیح بدید؟3335-capture-jpg

این چیزی که شما از توی کامند dxdiag میبینی ورژن Directx گرا??یکه سیستم شما نیست،همون طور که مرتضی جان گ??تن این نرم ا??زاریه یا به طوره دقیقتر بهش میگن Directx Runtime Version که مخصوصه ویندوز هستش،والا ممکنه ورژنه Directx گرا??یکه شما پایینتر(9.0c-8.0b) یا بالاتر(10-11-11.1) باشه که راحتترین راهه تشخیصش نگاه به باکسه خود گرا??یک هست البته اگه گرا??یکی که شما گر??تی Remark نباشه.

بهترین راهه تشخیصه ورژن Directx گرا??یکه سیستمه شما اینه که اول مطمئن شی ویندوزت سالمه و حتما آخرین ورژن درایور کارت گرا??یک رو نصب کرده باشی تا Adapter گرا??یک به ویندوز شناسایی شه و بعد کنترل پنله درایوری که نصب کردی رو باز کن و سیستم رو مونیتور کن و یه این??و از سیستمت بگیر که معمولا اگه گرا??یکت nvidia باشه شناساییه ورژن Directx گرا??یکت با این روش خیلی راحت و سریعه ،برای همه گرا??یکا این یه راهکاره دمه دسته و همیشه آمار دقیقی رو نشون میده.

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
این چیزی که شما از توی کامند dxdiag میبینی ورژن Directx گرا??یکه سیستم شما نیست،همون طور که مرتضی جان گ??تن این نرم ا??زاریه یا به طوره دقیقتر بهش میگن Directx Runtime Version که مخصوصه ویندوز هستش،والا ممکنه ورژنه Directx گرا??یکه شما پایینتر(9.0c-8.0b) یا بالاتر(10-11-11.1) باشه که راحتترین راهه تشخیصش نگاه به باکسه خود گرا??یک هست البته اگه گرا??یکی که شما گر??تی Remark نباشه.

بهترین راهه تشخیصه ورژن Directx گرا??یکه سیستمه شما اینه که اول مطمئن شی ویندوزت سالمه و حتما آخرین ورژن درایور کارت گرا??یک رو نصب کرده باشی تا Adapter گرا??یک به ویندوز شناسایی شه و بعد کنترل پنله درایوری که نصب کردی رو باز کن و سیستم رو مونیتور کن و یه این??و از سیستمت بگیر که معمولا اگه گرا??یکت nvidia باشه شناساییه ورژن Directx گرا??یکت با این روش خیلی راحت و سریعه ،برای همه گرا??یکا این یه راهکاره دمه دسته و همیشه آمار دقیقی رو نشون میده.

ممنون از راهنماییتون.

ولی تا جایی که من می دونم ورژن directx و directx runtime باید یکی باشه و الا کار نمی کنه تو این عکس روبه رو هم میبینیم که ورژن directx کارت گرا??یک با ورژن directx runtime یکیه.

[ATTACH=CONFIG]3431[/ATTACH]

لینک به ارسال
ممنون از راهنماییتون.

ولی تا جایی که من می دونم ورژن directx و directx runtime باید یکی باشه و الا کار نمی کنه تو این عکس روبه رو هم میبینیم که ورژن directx کارت گرا??یک با ورژن directx runtime یکیه.

3431-capture-jpg

اول سلام و اینکه اگر شما کامند بنده و آقا مرتضی رو میخوندی متوجه این امر میشدی

،امیر جان هیچ لزومی نیست که حتما باید Directx Runtime Version با Directx Version یکی باشه چون ویندوز سون از لحاظه مبنایه برنامه نویسی و اصول Rendering بر پایه directx 11 ساخته شده چون این ویندوز همون Revision(ویرایش شده) شده ویندوزه (Vista(Directx 10 هست ،قضیه Runtime هیچ ربطی به directx ورژن نداره همون طور که توضیح دادم این یک اصله نرم ا??زاریه در ویندوز7،چراکه اگر اینجوری که شما می??رمایید بود تصاویر در محیطه ویندوز7 که برپایه directx 11 هست ??قط باید با گرا??یکهایی که عملیاته Rendering GPU اونها 11.0-11.1 بود عمل میکرد که اینجور نیست چون گرا??یک سیستم من nvidia 7300GS Directx 9.0c و هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه.

اون چیزی که شما میبینید یه حالته قرار داده نرم ا??زاری داره و اگر گرا??یکه OnBoard هم روی MainBoard داشته باشین بازهم directx runtime version 11 نشون داده میشه چون Adapter گرا??یک Onboard معمولا نیازی به دیتکت و شناسایی شدن نداره چون هم Bitrate و هم Memory Interface پایینی رو میطلبه مثل مادربورد گیگابایت با چیپست H77-DS3H که یک گرا??یکه 128 مگابایتی داره که اونم واسه پردازشهای ساده در حد 64تا128 بیتی از لحاظه rendering در نظر گر??ته شده که آداپتور توی بایوس دیتکت میشه و ورژن directx این گرا??یک تویه ویندوز تابعه runtime version نشون داده میشه چون adapter این قطعه تویه بایوس Defineَشده.

دلیل اینکه این mainboard رو مثال زدم چون خودم باهاش کارکردم و تویه Win7 64Bit هیچ مشکلی ایجاد نکرد با اینکه دایرکت ایکسش 9.0c بود.

سوم اینکه ورژن درایور کارت گرا??یکه شما Out Of Date شده و باید آخرین ورژن رو نصب کنی تا بتونی از GPU این گرا??یکی که داری(Geforce GT 520M) است??اده مطلوب رو داشته باشی،از همه این حر??ا گذشته شما که مشکلی نداری با گرا??یکت چون موتور گرا??یکیش بر پایه ورژنه 11 هست و مشکلی نداره...

لینک به ارسال
اول سلام و اینکه اگر شما کامند بنده و آقا مرتضی رو میخوندی متوجه این امر میشدی

،امیر جان هیچ لزومی نیست که حتما باید Directx Runtime Version با Directx Version یکی باشه چون ویندوز سون از لحاظه مبنایه برنامه نویسی و اصول Rendering بر پایه directx 11 ساخته شده چون این ویندوز همون Revision(ویرایش شده) شده ویندوزه (Vista(Directx 10 هست ،قضیه Runtime هیچ ربطی به directx ورژن نداره همون طور که توضیح دادم این یک اصله نرم ا??زاریه در ویندوز7،چراکه اگر اینجوری که شما می??رمایید بود تصاویر در محیطه ویندوز7 که برپایه directx 11 هست ??قط باید با گرا??یکهایی که عملیاته Rendering GPU اونها 11.0-11.1 بود عمل میکرد که اینجور نیست چون گرا??یک سیستم من nvidia 7300GS Directx 9.0c و هیچ مشکلی هم ایجاد نمیکنه.

اون چیزی که شما میبینید یه حالته قرار داده نرم ا??زاری داره و اگر گرا??یکه OnBoard هم روی MainBoard داشته باشین بازهم directx runtime version 11 نشون داده میشه چون Adapter گرا??یک Onboard معمولا نیازی به دیتکت و شناسایی شدن نداره چون هم Bitrate و هم Memory Interface پایینی رو میطلبه مثل مادربورد گیگابایت با چیپست H77-DS3H که یک گرا??یکه 128 مگابایتی داره که اونم واسه پردازشهای ساده در حد 64تا128 بیتی از لحاظه rendering در نظر گر??ته شده که آداپتور توی بایوس دیتکت میشه و ورژن directx این گرا??یک تویه ویندوز تابعه runtime version نشون داده میشه چون adapter این قطعه تویه بایوس Defineَشده.

دلیل اینکه این mainboard رو مثال زدم چون خودم باهاش کارکردم و تویه Win7 64Bit هیچ مشکلی ایجاد نکرد با اینکه دایرکت ایکسش 9.0c بود.

سوم اینکه ورژن درایور کارت گرا??یکه شما Out Of Date شده و باید آخرین ورژن رو نصب کنی تا بتونی از GPU این گرا??یکی که داری(Geforce GT 520M) است??اده مطلوب رو داشته باشی،از همه این حر??ا گذشته شما که مشکلی نداری با گرا??یکت چون موتور گرا??یکیش بر پایه ورژنه 11 هست و مشکلی نداره...

من از شما و همه دوستان به خاطر اینکه اطلاعات اشتباهی رو قرار دادم عذر می خوام.

البته با بررسی هایی هم که کردم اصلا واسه اجرای بازی ??قط directx rutime مهم هست.

و اگر کسی خواست در باره directx یه چیزایی بدونه ??کر کنم این دو لینک م??ید باشن.

http://en.wikipedia.org/wiki/DirectX

http://www.techterms.com/definition/directx

لینک به ارسال
من از شما و همه دوستان به خاطر اینکه اطلاعات اشتباهی رو قرار دادم عذر می خوام.

البته با بررسی هایی هم که کردم اصلا واسه اجرای بازی ??قط directx rutime مهم هست.

و اگر کسی خواست در باره directx یه چیزایی بدونه ??کر کنم این دو لینک م??ید باشن.

http://en.wikipedia.org/wiki/DirectX

http://www.techterms.com/definition/directx

امیرجان دشمنت شرمنده،بابت لینک م??یدی که گذاشتی ممنون.. اگر دوست داشتی یه سری به لینک زیر بزن

دقیقترین سایت مقایسه ارزش کارکرد ،rate پاسخگویی و ارزش خرید گرا??یک براساس گرا??یکهای تست شده

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

رزولوشن بازی از کجا عوض میشه؟

میشه دقیق بگید؟

لینک به ارسال

میشه دقیق بگید؟

لینک به ارسال

دوستانی که بازیرو دانلود کردن از بازی راضی هستند

ارزش دانلود وبازی کردن رو داره ؟

لینک به ارسال
دوستانی که بازیرو دانلود کردن از بازی راضی هستند

ارزش دانلود وبازی کردن رو داره ؟

آره داداش حتما بازی کن خیلی بازی قشنگی هست

لینک به ارسال

بازیه مخصوص پیسته و هیجانه جالبی داره و درجه های سختیش خیلی واقعی تر از Nfs هستن...روی medium مسابقاتش آخره هیجانه ولی محیط بازی تقریبا تو هر ??صلش تکراری میشه که یه خورده آزار دهنده هست...

لینک به ارسال
دوستان من blackbox رو نصب کردم ولی چواب نمیده ایکون بازی رو که اجرا میکنم اجرا میشه grid2 رو نشون میده و میپره بیرون از نظر سیستم هم مشکل ندارم

به ص??حه یک همین تایپیک برو از کرک است??اده کن حل میشه

لینک به ارسال

میشه دقیق بگید؟

Options & Extras > Options >Graphics Options > Video Mode > Resolution

اگه متوجه نشدی عکساشو پیوست کردم :93:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...