رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
مهمان مهمان

لغو تحریم فروش تلفن همراه و کامپیوتر از پنجشنبه 9 خرداد 92

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

تحریم های نابجای آمریکا طی چند سال گذشته شامل موارد مختل??ی در حوزه ??ناوری بوده که محدودیت های زیادی برای کاربران ایرانی به وجود آورده است.

حالا چند روز پیش معاون وزیر امور خارجه آمریکا از لغو تحریم های "??روش تل??ن همراه و کامپیوتر" خبر داده و گ??ته که پنجشنبه ۹ خرداد 1392 مجوز کلی برای لغو این تحریم ها صادر خواهد شد و راه برای ??روش این وسایل به ایران رسما باز خواهد شد.

در کنار این موضوع تاکید شده که این موضوع هم شامل سخت ا??زار می شود و هم شامل نرم ا??زار. بنابراین به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد امکان دسترسی به تعداد زیادی از سرویس های محدود شده مانند پلی استور خواهیم بود.

باید ببینیم که این خبر تا چه حد تبدیل به واقعیت می شود و در عمل آیا شاهد تاثیری واقعی در برداشتن این محدودیت های غیرمنطقی خواهیم بود یا خیر.

:JC_cupidgirl:

لینک خبر در نارنجی

به گزارش عصر ایران" وندی شرمن" معاون وزارت خارجه آمریکا و سرپرست هیات آمریکایی در گ??تگوهای هسته ای با ایران در گ??تگو با بی بی سی ??ارسی ضمن اعلام این خبر گ??ت که دولت اوباما از روز پنج شنبه 9 خرداد 92 مجوز رسمی برای لغو تحریم ??روش کامپیوتر و موبایل را به ایران صادر خواهد کرد.:love2:

این مقام آمریکایی ا??زود که لغو تحریم ها شامل قطعات سخت ا??زاری و نرم ا??زاری می شود.

شرمن دلیل این تصمیم دولت آمریکا را کمک به تسهیل ارتباطات شهروندان ایرانی با یکدیگر و جهان خارج دانست. وی ا??زود که دولت اوباما نمی خواهد ارتباط مردم ایران با جهان قطع شود.

وی همچنین درباره این مساله که تحریم های آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است، مدعی شد که دولت واشنگتن هیات هایی را به کشورهای مختل?? ??رستاده تا از این مساله اطمینان حاصل کند که تحریم ها مانعی در تامین مایحتاج غذایی و دارویی ایران نباشد.

ادعای این مقام آمریکایی در حالی است که بنا به گزارش های مستند بسیاری از رسانه های داخلی و خارجی و مقامات مسئول در کشورمان ، تحریم ها تاثیری سوء در تامین برخی اقلام دارویی و پزشکی ایران برجای گذاشته است.

شرمن همچنین ا??زود که مقصر مشکلات اقتصادی موجود در ایران تنها تحریم ها نیست و سوء مدیریت دولت ایران نیز در مشکلات کنونی اقتصادی این کشور موثر است.

لینک خبر در عصر ایران

نظر شما چیه؟

تشکر ??راموش نشه!!

ویرایش شده توسط A.A76

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ما که از خدامونه ، این چند وقته قیمت موبایل خیلی ر??ته بالا

خدا کنه حقیقت داشته باشه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ما که از خدامونه ، این چند وقته قیمت موبایل خیلی ر??ته بالا

خدا کنه حقیقت داشته باشه

با دلار 3500 تومنی نباید خیلی هم انتظار کاهش قیمت گوشی و گجت داشته باشیم.

من بیشتر به اپ استور و گوگل پلی امیدوارم.

ولی از این طر?? مسئولان گوگل پلی رو چیلتر کردن!

لینک به ارسال

این کار رو یکی دو ماه زود تر می کردین من کمتر خرج ارتقاء سیستم می کردم.ولی دلار که گرونه ا??ت قیمت محسوسی نخواهد بود...

تاجرا کاری نمی کنن ورشکست شن حالا ببین...

لینک به ارسال

اگه تحریم برداشته بشه هم الان قیمت تو بازار نهایت 10-20 % کمتر میشه تو ایران سابقه نداشته که جنسی که گرون شده به همون قیمت قبلیش برگرده مثلا امکان نداره قیمت هارد 500 از 220 تومن بیاد بشه همون 55 تومن قبلی !

لینک به ارسال

من بد بخت میشم اگه گوشی بیاد پایین چون دیروز ر??تم ای??ون5 گر??تم 5500000تومن بیاد پایین بدبختم

لینک به ارسال
اگه تحریم برداشته بشه هم الان قیمت تو بازار نهایت 10-20 % کمتر میشه تو ایران سابقه نداشته که جنسی که گرون شده به همون قیمت قبلیش برگرده مثلا امکان نداره قیمت هارد 500 از 220 تومن بیاد بشه همون 55 تومن قبلی !

همون 20 % هم خیلی به ن??ع مردم میشه

لینک به ارسال

آره بازم از هیچی بهتر من الان دو ساله گوشیمو نمیتونم عوض کنم :crying: نوکیا C3 دارم :biggrin2:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

حق با شماست!

لینک به ارسال
مهمان مهمان

همون 20 درصد خیلی خوبه!

کاش 20 درصد بیاد پایین :-))

لینک به ارسال
آره بازم از هیچی بهتر من الان دو ساله گوشیمو نمیتونم عوض کنم :crying: نوکیا C3 دارم :biggrin2:

منم همین طور، من تو همون n73 موندم :icon_346[1]:

لینک به ارسال

بسوزه پدر این usa دلمون رو خون کرده با این تحریم :crying::wi.nk:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

:crying:الان همه هجوم میبرن به گوشی ??روشی ها دوباره همه چیز گرون میشه!:sadface:

لینک به ارسال

عزیزان حتی اگه همۀ تحریم ها ورداشته شه بازم قیمت ها همینه ما کسائی رو توی بازار داریم که مریضن و هیچ وقت حاضر نیستن قیمت ها رو بیارن پائین

مگه بحث قیمت اتوموبیل نبود بعد یکی دو ه??ته مذاکره با دولت آخرش چندرغاز قیمت خودرو اومد پائین که اونم موقتی بود

تا وقتی بازار ایران در انحصار یه عده آدم محدود باشه اوضاع همینه این بازاریا هم که دین و ایمون سرشون نمیشه :wi.nk:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دوستان اگه میتونن از Store ویندوز 8 است??اده کنن خبر بدن.

لینک به ارسال
دوستان اگه میتونن از Store ویندوز 8 است??اده کنن خبر بدن.

نه ??علا امکانش نیست

لینک به ارسال

برادر بزار جنس های وارد شده به ??روش بره بعد قیمت ها بیاد پایین یواش یواش ر??ته بالا کم کم می یاد پایین صبر کن.

این طوی که نص?? مملکت ورشکسته می شه.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
برادر بزار جنس های وارد شده به ??روش بره بعد قیمت ها بیاد پایین یواش یواش ر??ته بالا کم کم می یاد پایین صبر کن.

میری بازار جنس 2 سال قبل رو با دلار جدید حساب میکنن.من چشم اصلا واسه ارزونی آب نمیخوره!

من واسه گوگل پلیو اپ استور و این جور چیزا خوشحالم:w00t:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

امیر جان من از یه ن??ر که دمش به دولت وصله پرسیدم و بهم گ??ت وقتی این تهریم برداشته شد ??قط از یه بابت خوبه اونم اینه که دیگه شرکتای خارجی مثل Apple-Amd-Intel میتونن تویه ایران نمایندگی بزنن و این هیچ ربطی به خرید و قیمت اجناسه جدید کامپیوتری نداره چون نرخ دلار توی ایران بالاس والا قیمت دلار جهانی پایین اومده،پس زیاد خوشحال نباشین چون نمایندگی با قیمت ??رق میکنه و حسنش اینه که اگه مثلا منی که cpu cori 3 دارم اگر توی مدت گارانتی بلایی سرش اومد دیگه نمیخواد برم دوبی و میبرمش نمایندگی تویه تهران.......

:7_15_5v:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

??ک کنم منظورتون core i3 بود دیگه....

لینک به ارسال
??ک کنم منظورتون core i3 بود دیگه....

آره داداش نکته بینم منظورم همون 3rd Gen Intel Core i3 3210 بود ،سریع تایپ کردم ,واسه همین eجا ا??تاد،حالا مطلب بالا جا ا??تاد؟!!!!!

لینک به ارسال

خبر خوب استور نوکیا باز شد

لینک به ارسال

همه جا الآن بحث در مورد همین هست

یکی از دوستامون که خدمات کامپیوتری داره می گ??ت تب لت خریده بوده وقتی تحریم برداشته شده حدود 150 تومن زرر کرده

یکم قیمت ها کم شده

لینک به ارسال
مهمان مهمان
خبر خوب استور نوکیا باز شد

خوش خبر باشی :love:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...